bosTheo Bos (Belkin Pro Cycling) odniósł dziś dziewiąte zwycięstwo w sezonie. Holender wygrał trzeci etap Tour de l’Eurometropole.

Były specjalista od kolarstwa torowego, na mecie 174 kilometrowego odcinka do Middelkerke w Belgii, pokonał Jensa Debusschere (Lotto-Belisol) oraz Arnaud Demare (FDJ.fr), który wygrał dwa wcześniejsze etapy. Francuz pozostał liderem etapówki, która zakończy się już jutro.

 

Wyniki

1 BOS Theo BEL 03:47:54
2 DEBUSSCHERE Jens * LTB 00:00:00
3 DEMARE Arnaud * FDJ 00:00:00
4 KEUKELEIRE Jens * OGE 00:00:00
5 SINKELDAM Ramon * GIA 00:00:00
6 PLANCKAERT Baptiste * RLM 00:00:00
7 BRESCHEL Matti TCS 00:00:00
8 ENGER Sondre Holst * IAM 00:00:00
9 STYBAR Zdenek OPQ 00:00:00
10 VAN STAEYEN Michael * TSV 00:00:00
11 FARRAR Tyler GRS 00:00:00
12 VAN POPPEL Danny * TFR 00:00:00
13 NAPOLITANO Danilo WGG 00:00:00
14 MANNAERTS Jelle * WIL 00:00:00
15 VERMOTE Julien * OPQ 00:00:00
16 DEMOITIE Antoine * WBC 00:00:00
17 CARDIS Romain * EUC 00:00:00
18 VAN GENECHTEN Jonas LTB 00:00:00
19 PETIT Adrien * COF 00:00:00
20 SELIG RUDIGER * KAT 00:00:00
21 STAUFF Andreas * MTN 00:00:00
22 TRUSOV Nikolaj TCS 00:00:00
23 TULIK Angelo * EUC 00:00:00
24 KRAINER Turuia * EUC 00:00:00
25 LAPORTE Christophe * COF 00:00:00
26 DE TROYER Tim * WGG 00:00:00
27 HINAULT Sébastien IAM 00:00:00
28 PONS Gaetan * CCB 00:00:00
29 DE VREESE Laurens * WGG 00:00:00
30 VAN WINDEN Dennis * BEL 00:00:00
31 PEETERS Kevin * VGS 00:00:00
32 STUYVEN Jasper * TFR 00:00:00
33 SCHOONBROODT Bob * VER 00:00:00
34 SILVESTRE Fabio * TFR 00:00:00
35 KREDER Raymond * GRS 00:00:00
36 FEILLU Romain BSE 00:00:00
37 DELAGE Mickaël FDJ 00:00:00
38 VEELERS Tom GIA 00:00:00
39 CURVERS Roy GIA 00:00:00
40 CARABIN Sébastien * PCW 00:00:00
41 SENECHAL Florian * COF 00:00:00
42 PORSEV ALEKSANDR KAT 00:00:00
43 PARDINI Olivier WIL 00:00:00
44 BREEN Vegard * LTB 00:00:00
45 BONNAMOUR Franck * BSE 00:00:00
46 GOOVAERTS Tom * VER 00:00:00
47 FENN Andrew * OPQ 00:00:00
48 THEUNS Edward * TSV 00:00:00
49 VELITS Martin OPQ 00:00:00
50 GIRDLESTONE Dylan * GRS 00:00:00
51 WALLAYS Jelle * TSV 00:00:00
52 TURGIS Jimmy * RLM 00:00:00
53 LAMOISSON Morgan * EUC 00:00:00
54 THURAU Bjorn * EUC 00:00:00
55 DERNIES Tom * WBC 00:00:00
56 BOL Jetse * BEL 00:00:00
57 VANDENBERGHE Stijn OPQ 00:00:00
58 BILLE Gaetan * WIL 00:00:00
59 AREGGER Marcel * IAM 00:00:00
60 KOCHETKOV PAVEL KAT 00:00:00
61 MEURISSE Xandro * LTB 00:00:00
62 VAN KEIRSBULCK Guillaume * OPQ 00:00:00
63 REYNES Vicente IAM 00:00:00
64 LABORIE Christophe BSE 00:00:00
65 VAN BAARLE Dylan * GRS 00:00:00
66 CORNU Jeremy * EUC 00:00:00
67 MORKOV Michael TCS 00:00:00
68 SPRENGERS Thomas * TSV 00:00:00
69 STAKE LAENGEN Vegard * BSE 00:00:00
70 SARAMOTINS Aleksejs IAM 00:00:12
71 LE MONTAGNER Benjamin * BSE 00:00:12
72 IMHOF Claudio * IAM 00:00:17
73 KOLAR Michal * TCS 00:00:17
74 MCCARTHY Jay * TCS 00:00:17
75 COOLS Alexander * VGS 00:00:17
76 DE BIE Sean * LTB 00:00:17
77 BROWN Graeme BEL 00:00:17
78 HOLLENSTEIN Reto IAM 00:00:17
79 VAN ZYL Johann * MTN 00:00:17
80 DE BUYST Jasper * TSV 00:00:17
81 NICOLAS Dougall * MTN 00:00:17
82 CORT NIELSEN Magnus * OGE 00:00:17
83 BENOOT Tiesj * LTB 00:00:17
84 FOUCHARD Julien COF 00:00:17
85 DE BACKER Bert GIA 00:00:17
86 DE KORT Koen GIA 00:00:23
87 TURGIS Anthony * COF 00:00:27
88 VENTER Jaco * MTN 00:00:27
89 KROON Karsten TCS 00:00:00
90 HANSEN Lasse Norman * GRS 00:00:30
91 LEUKEMANS Bjorn WGG 00:00:35
92 VANDEWALLE Kristof TFR 00:00:35
93 FLENS Rick BEL 00:01:12
94 STAMSNIJDER Tom GIA 00:01:12
95 BONNET William FDJ 00:01:13
96 TERPSTRA Niki OPQ 00:01:13
97 HUPOND Thierry GIA 00:01:15
98 DOCKER Mitch OGE 00:01:15
99 GARDEYN Gorik VER 00:01:27
100 DEVOLDER Stijn TFR 00:01:27
101 DEHAES Kenny LTB 00:01:27
102 ZINGLE Romain * COF 00:00:00
103 HAYMAN Mathew OGE 00:01:54
104 DRON Boris * WBC 00:02:37
105 KITTEL Marcel * GIA 00:02:49
106 KONOVALOVAS Ignatas MTN 00:06:41
107 JUUL JENSEN Christopher * TCS 00:06:41
108 CHAVANEL Sébastien FDJ 00:10:47
109 BAUER Jack GRS 00:15:26
110 POULHIES Stéphane COF 00:15:26
111 VEKEMAN Maxime * PCW 00:15:26
112 PEELAERS Jeff * PCW 00:15:26
113 OTTEMA Rick * VER 00:15:26
114 IGNATENKO PETR * KAT 00:15:26
115 SMEYERS Floris * WIL 00:15:26
116 GEYSEN Kurt VGS 00:15:26
117 RUIJGH Rob VGS 00:15:26
118 CARNEVALI Jean-Albert * WIL 00:15:26
119 VERMOTE Alphonse * VGS 00:15:26
120 KUZNETSOV VIACHESLAV * KAT 00:15:26
121 DE GENDT Thomas OPQ 00:15:26
122 LENNERTZ Sam * VGS 00:15:26
123 GHYSELINCK Jan * WGG 00:15:26
124 LELEU Antoine * CCB 00:15:26
125 PETROV Evgeny TCS 00:15:26
126 DEGAND Thomas * WGG 00:15:26
127 DUFRASNE Jonathan * WBC 00:15:26
128 DE WINTER Ludwig * CCB 00:15:26
129 VAN MELSEN Kevin * WGG 00:15:26
130 PICOUX Maximilien * CCB 00:15:26
131 DELFOSSE Florent * CCB 00:15:26
132 FEILLU Brice BSE 00:15:26
133 HIVERT Jonathan BEL 00:15:26
134 VANSUMERE Ian * PCW 00:15:26
135 BARATTO Jonathan * PCW 00:15:26
136 MANGEL Laurent FDJ 00:15:26
137 YDENS Andrew * PCW 00:15:26
138 DUPONT Timothy * RLM 00:15:26
139 VAN DE MAELE Glenn * PCW 00:15:26
140 CRAVEN Dan EUC 00:15:26
141 SALOMEIN Jarl * TSV 00:15:26
142 VAN POPPEL Boy * TFR 00:15:26
143 WYNANTS Nick * VGS 00:15:26
144 WESEMANN Martin MTN 00:15:26
145 BEWLEY Sam * OGE 00:15:26
146 PAIANI Jean Lou * RLM 00:15:26
147 KERF Jerome * CCB 00:15:26
148 GEROMBOUX Arnaud * CCB 00:15:26
149 BERTHOLET Quentin * WBC 00:15:26
150 AMORISON Frederic WBC 00:15:26
151 TUSVELD Martijn * BEL 00:15:26
152 HOWARD Leigh * OGE 00:15:26
153 WERTZ Thomas * CCB 00:15:26
154 STASSEN Julien * WBC 00:15:26
155 WASTYN Emiel * WIL 00:15:26
156 PILLON Romain * RLM 00:15:26
157 CORDEEL Sander * VGS 00:15:26
158 VEREECKEN Nicolas * WIL 00:15:26
159 MOURIS Jens OGE 00:15:26
160 JACOBS Pieter TSV 00:15:26
161 ARMEE Sander LTB 00:15:26
162 JOEAAR Gert * COF 00:15:26
163 BOBRIDGE Jack * BEL 00:15:26
164 GERDEMANN Linus MTN 00:15:26
165 NUYENS Nick GRS 00:15:26
166 VAN BILSEN Kenneth * TSV 00:15:26
167 DEWORTELAER Serge * VER 00:15:26
168 SENY Alexandre * PCW 00:15:26
169 SARREAU Marc * FDJ 00:15:35
170 OFFREDO Yoann FDJ 00:15:35

Klasyfikacja generalna:
1 DEMARE Arnaud * FDJ 11:52:34
2 BOS Theo BEL 00:00:06
3 DEBUSSCHERE Jens * LTB 00:00:12
4 LAMOISSON Morgan * EUC 00:00:15
5 VAN GENECHTEN Jonas LTB 00:00:16
6 KEUKELEIRE Jens * OGE 00:00:20
7 BRESCHEL Matti TCS 00:00:21
8 PORSEV ALEKSANDR KAT 00:00:22
9 TULIK Angelo * EUC 00:00:23
10 FARRAR Tyler GRS 00:00:24
11 PLANCKAERT Baptiste * RLM 00:00:24
12 VAN POPPEL Danny * TFR 00:00:24
13 TRUSOV Nikolaj TCS 00:00:24
14 DELAGE Mickaël FDJ 00:00:24
15 STAUFF Andreas * MTN 00:00:24
16 ENGER Sondre Holst * IAM 00:00:24
17 MANNAERTS Jelle * WIL 00:00:24
18 STYBAR Zdenek OPQ 00:00:24
19 VAN WINDEN Dennis * BEL 00:00:24
20 SELIG RUDIGER * KAT 00:00:24
21 PONS Gaetan * CCB 00:00:24
22 HINAULT Sébastien IAM 00:00:24
23 VERMOTE Julien * OPQ 00:00:24
24 DEMOITIE Antoine * WBC 00:00:24
25 GOOVAERTS Tom * VER 00:00:24
26 STUYVEN Jasper * TFR 00:00:24
27 CARABIN Sébastien * PCW 00:00:24
28 KREDER Raymond * GRS 00:00:24
29 KRAINER Turuia * EUC 00:00:24
30 TURGIS Jimmy * RLM 00:00:24
31 BREEN Vegard * LTB 00:00:24
32 SENECHAL Florian * COF 00:00:24
33 VAN STAEYEN Michael * TSV 00:00:24
34 MEURISSE Xandro * LTB 00:00:24
35 VAN BAARLE Dylan * GRS 00:00:24
36 KROON Karsten TCS 00:00:24
37 VELITS Martin OPQ 00:00:24
38 MORKOV Michael TCS 00:00:24
39 CURVERS Roy GIA 00:00:24
40 SARAMOTINS Aleksejs IAM 00:00:36
41 MCCARTHY Jay * TCS 00:00:41
42 KOLAR Michal * TCS 00:00:41
43 BENOOT Tiesj * LTB 00:00:41
44 BILLE Gaetan * WIL 00:01:02
45 STAKE LAENGEN Vegard * BSE 00:01:03
46 BOL Jetse * BEL 00:01:09
47 PARDINI Olivier WIL 00:01:09
48 REYNES Vicente IAM 00:01:09
49 VANDENBERGHE Stijn OPQ 00:01:09
50 SILVESTRE Fabio * TFR 00:01:09
51 KOCHETKOV PAVEL KAT 00:01:09
52 VAN KEIRSBULCK Guillaume * OPQ 00:01:09
53 SCHOONBROODT Bob * VER 00:01:09
54 LABORIE Christophe BSE 00:01:09
55 GIRDLESTONE Dylan * GRS 00:01:09
56 CORNU Jeremy * EUC 00:01:09
57 WALLAYS Jelle * TSV 00:01:09
58 FENN Andrew * OPQ 00:01:17
59 VEELERS Tom GIA 00:01:21
60 HOLLENSTEIN Reto IAM 00:01:26
61 DE BIE Sean * LTB 00:01:26
62 DE BACKER Bert GIA 00:01:26
63 DE BUYST Jasper * TSV 00:01:26
64 LEUKEMANS Bjorn WGG 00:01:37
65 SINKELDAM Ramon * GIA 00:01:41
66 BROWN Graeme BEL 00:01:50
67 DOCKER Mitch OGE 00:02:27
68 GARDEYN Gorik VER 00:02:36
69 NAPOLITANO Danilo WGG 00:03:01
70 VAN ZYL Johann * MTN 00:03:41
71 DRON Boris * WBC 00:03:44
72 IMHOF Claudio * IAM 00:03:50
73 COOLS Alexander * VGS 00:03:50
74 PETIT Adrien * COF 00:03:51
75 THEUNS Edward * TSV 00:03:52
76 CARDIS Romain * EUC 00:03:57
77 AREGGER Marcel * IAM 00:03:57
78 ZINGLE Romain * COF 00:03:57
79 BONNAMOUR Franck * BSE 00:03:57
80 FOUCHARD Julien COF 00:04:14
81 DE KORT Koen GIA 00:04:20
82 DEHAES Kenny LTB 00:04:25
83 VANDEWALLE Kristof TFR 00:04:32
84 NICOLAS Dougall * MTN 00:04:35
85 STAMSNIJDER Tom GIA 00:04:45
86 LE MONTAGNER Benjamin * BSE 00:04:48
87 DE VREESE Laurens * WGG 00:04:51
88 HANSEN Lasse Norman * GRS 00:04:52
89 KITTEL Marcel * GIA 00:04:54
90 DERNIES Tom * WBC 00:05:16
91 BONNET William FDJ 00:05:49
92 CORT NIELSEN Magnus * OGE 00:06:08
93 VENTER Jaco * MTN 00:06:15
94 TERPSTRA Niki OPQ 00:06:27
95 THURAU Bjorn * EUC 00:06:45
96 HAYMAN Mathew OGE 00:07:45
97 LAPORTE Christophe * COF 00:07:46
98 DEVOLDER Stijn TFR 00:07:48
99 KONOVALOVAS Ignatas MTN 00:07:50
100 SPRENGERS Thomas * TSV 00:08:09
101 TURGIS Anthony * COF 00:08:13
102 PEETERS Kevin * VGS 00:09:03
103 FLENS Rick BEL 00:09:15
104 DE TROYER Tim * WGG 00:11:45
105 HUPOND Thierry GIA 00:11:53
106 CHAVANEL Sébastien FDJ 00:13:15
107 FEILLU Romain BSE 00:13:15
108 JUUL JENSEN Christopher * TCS 00:15:21
109 BAUER Jack GRS 00:15:48
110 DUPONT Timothy * RLM 00:15:50
111 YDENS Andrew * PCW 00:15:50
112 WASTYN Emiel * WIL 00:15:50
113 KERF Jerome * CCB 00:15:50
114 TUSVELD Martijn * BEL 00:15:50
115 STASSEN Julien * WBC 00:15:50
116 SALOMEIN Jarl * TSV 00:15:50
117 OFFREDO Yoann FDJ 00:15:59
118 JACOBS Pieter TSV 00:16:26
119 DE GENDT Thomas OPQ 00:16:28
120 LENNERTZ Sam * VGS 00:16:28
121 CARNEVALI Jean-Albert * WIL 00:16:28
122 FEILLU Brice BSE 00:16:28
123 GHYSELINCK Jan * WGG 00:16:32
124 RUIJGH Rob VGS 00:16:35
125 DELFOSSE Florent * CCB 00:16:35
126 PETROV Evgeny TCS 00:16:35
127 DE WINTER Ludwig * CCB 00:16:35
128 HIVERT Jonathan BEL 00:16:35
129 CORDEEL Sander * VGS 00:16:35
130 DEGAND Thomas * WGG 00:16:35
131 SMEYERS Floris * WIL 00:16:35
132 DUFRASNE Jonathan * WBC 00:16:35
133 WERTZ Thomas * CCB 00:16:35
134 AMORISON Frederic WBC 00:16:35
135 CRAVEN Dan EUC 00:16:35
136 GEROMBOUX Arnaud * CCB 00:16:35
137 NUYENS Nick GRS 00:16:35
138 VAN POPPEL Boy * TFR 00:16:50
139 PEELAERS Jeff * PCW 00:17:25
140 VERMOTE Alphonse * VGS 00:17:28
141 KUZNETSOV VIACHESLAV * KAT 00:18:37
142 VAN MELSEN Kevin * WGG 00:18:50
143 IGNATENKO PETR * KAT 00:18:59
144 WYNANTS Nick * VGS 00:18:59
145 GERDEMANN Linus MTN 00:19:23
146 ARMEE Sander LTB 00:19:23
147 PILLON Romain * RLM 00:19:52
148 POULHIES Stéphane COF 00:20:26
149 VEKEMAN Maxime * PCW 00:20:41
150 DEWORTELAER Serge * VER 00:20:41
151 SENY Alexandre * PCW 00:20:41
152 GEYSEN Kurt VGS 00:21:01
153 SARREAU Marc * FDJ 00:21:15
154 PAIANI Jean Lou * RLM 00:21:18
155 BERTHOLET Quentin * WBC 00:21:18
156 JOEAAR Gert * COF 00:21:47
157 PICOUX Maximilien * CCB 00:21:53
158 VEREECKEN Nicolas * WIL 00:22:54
159 HOWARD Leigh * OGE 00:22:56
160 VANSUMERE Ian * PCW 00:23:29
161 BOBRIDGE Jack * BEL 00:23:29
162 LELEU Antoine * CCB 00:23:35
163 VAN DE MAELE Glenn * PCW 00:23:49
164 BARATTO Jonathan * PCW 00:24:35
165 WESEMANN Martin MTN 00:24:35
166 VAN BILSEN Kenneth * TSV 00:25:17
167 OTTEMA Rick * VER 00:25:45
168 MANGEL Laurent FDJ 00:27:40
169 BEWLEY Sam * OGE 00:29:52
170 MOURIS Jens OGE 00:29:52

Andrzej Gucwa

Fot: bettiniphoto.net

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments