Michał KwiatkowskiPo historycznym sukcesie Michała Kwiatkowskiego, Prezydent RP Bronisław Komorowski skierował gratulacje do nowego mistrza świata oraz całego sztabu reprezentacji Polski, który zapracował na tęczową koszulkę.

Szanowny Panie Prezesie,

Z wielką radością i satysfakcją pragnę przekazać na Pańskie ręce serdeczne gratulacje dla Pana Michała Kwiatkowskiego – zdobywcy tytułu mistrza świata w kolarstwie w wyścigu ze startu wspólnego.

Sukces Pana Michała Kwiatkowskiego sprawił, że ten dzień przejdzie do historii polskiego sportu – to pierwszy złoty medal dla reprezentanta naszego kraju na mistrzostwach świata kolarzy zawodowych.

Jednocześnie pragnę również podziękować i pogratulować pozostałym zawodnikom polskiej reprezentacji oraz całej ekipie, która wspierała swojego kolegę na trasie wyścigu.

Dziękuję za pasjonujące zmagania i dostarczenie wielu sportowych emocji. Dziękuję również Polskiemu Związkowi Kolarskiemu i życzę, by następne sezony, przynosząc kolejne sukcesy, dostarczały nie mniej emocji niż obecny.

Z wyrazami szacunku,

Bronisław Komorowski

Źródło: PZKol

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł

Piękne słowa Panie Prezydencie. Byłoby jeszcze piękniej gdyby Pan „załatwił” transmisję w TVP albo na platformie cyfrowej. 3/4 Polaków
nie mogło się emocjonować tym sukcesem razem z Panem.