Jarosław Kowalczyk (BDC MarcPol) wygrał Międzynarodowy Wyścig Kolarski o Puchar Burmistrza Miasta Wyszkowa.
Kolarz BDC MarcPol na 121 kilometrowej trasie wokół Wyszkowa, jako pierwszy przekroczył linię mety. Osiem sekund straciła do niego dwójka: Tomasz Kiendyś (CCC Polsat Polkowice) i Patrik Tybor (Dukla Trencin Trek), którzy zajęli odpowiednio drugie oraz trzecie miejsce.
Wyniki:
1. 82 POL19890423 KOWALCZYK Jarosław BDC-MARCPOL TEAM (BDC) – POL + 2:59:13
2. 120 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE (CCC) POL + 0:00:08
3. 33 SVK19870916 TYBOR Patrik DUKLA TRENCIN – SVK + 0:00:08
4. 122 BUL19880408 MIHAYLOV Nikolay CCC POLSAT POLKOWICE (CCC) POL + 0:00:24
5. 85 POL19890527 KRIPSZA Piotr BDC-MARCPOL TEAM (BDC) – POL + 0:00:26
6. 31 SVK19840808 JURCO Matej DUKLA TRENCIN – SVK + 0:00:26
7. 55 * CZE19920713 VRÁŽEL Viktor SKC TUFO PROSTEJOV (SKC) – CZE + 0:00:38
8. 84 * POL19930822 LATOŃ Eryk BDC-MARCPOL TEAM (BDC) – POL + 0:00:38
9. 121 * POL19920715 NOWAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE (CCC) POL + 0:00:38
10. 199 * POL19951124 PAWLAK Tobiasz MEXLLER (MEX) – POL + 0:00:38
11. 200 * POL19920609 WOJCIECHOWSKI Piotr MEXLLER (MEX) – POL + 0:00:38
12. 81 POL19850718 KOMAR Mateusz BDC-MARCPOL TEAM (BDC) – POL + 0:00:38
13. 72 * UKR19950302 KREMINSKYI Vladyslav UKRAINE NATIONAL TEAM + 0:00:38
14. 103 * BLR19960710 ZHYHUHOU Dzmitry BELARUSIAN NATIONAL TEAM + 0:00:38
15. 40 * LTU19950504 RAČIŪNAS Mykolas TOP TEAM – LTU + 0:00:38
16. 83 POL19900603 PLUCIŃSKI Leszek BDC-MARCPOL TEAM (BDC) – POL + 0:00:38
17. 52 * CZE19950209 LICHNOVSKÝ Luděk SKC TUFO PROSTEJOV (SKC) – CZE + 0:00:38
18. 114 * POL19931217 KASPEREK Michał CHROBRY GŁOGÓW + 0:00:38
19. 15 * HUN19920417 HOLLO Botond UTENSILNORD TEAM + 0:00:38
20. 12 * HUN19951126 RÓZSA Balázs UTENSILNORD TEAM + 0:00:38
21. 20 CZE19910526 DLASK Jindrich EXPERIMENT 23 (EXP) – CZE + 0:00:38
22. 94 POL19840729 WALCZAK Damian TRW-CLOUDWARE – POL + 0:00:38
23. 11 * HUN19940214 KENYERES Ábel UTENSILNORD TEAM + 0:00:38
24. 14 * HUN19950419 PELIKÁN János UTENSILNORD TEAM + 0:00:38
25. 125 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE (CCC) POL + 0:00:38
26. 123 POL19810426 MORAJKO Jacek CCC POLSAT POLKOWICE (CCC) POL + 0:00:38
27. 4 HUN19880715 MOLNÁR István HUNGARIAN NATIONAL TEAM + 0:00:38
28. 80 * POL19930629 GRONKIEWICZ Kacper BDC-MARCPOL TEAM (BDC) – POL + 0:00:38
29. 195 * POL19940719 KUCHAREK Adrian TKK PACIFIC TORUŃ + 0:00:38
30. 45 * LTU19921008 PEČIULIS Andrius TOP TEAM – LTU + 0:00:38
31. 70 * UKR19951012 GLADYSH Roman UKRAINE NATIONAL TEAM + 0:00:38
32. 25 * POL19940811 SZCZEPANOWSKI Bartosz EXPERIMENT 23 (EXP) – CZE + 0:00:38
33. 13 * HUN19950425 LENGYEL Zoltán UTENSILNORD TEAM + 0:00:38
34. 192 POL19810506 CIELUCH Marcin KLUB KOLARSKI «LEGIA 1928» + 0:00:38
35. 5 * HUN19930616 VARGA Péter HUNGARIAN NATIONAL TEAM + 0:00:38
36. 110 * POL19940715 STOSZ Patryk CHROBRY GŁOGÓW + 0:00:38
37. 115 * POL19930212 ZAJĄC Bartosz CHROBRY GŁOGÓW + 0:00:38
38. 32 SVK19890731 MAHDAR Martin DUKLA TRENCIN – SVK + 0:00:38
39. 34 SVK19770411 KOVAC Maros DUKLA TRENCIN – SVK + 0:00:38
40. 10 HUN19880215 BERNARD Bendegúz UTENSILNORD TEAM + 0:00:38
41. 101 * BLR19960521 IKANOVICH Arseni BELARUSIAN NATIONAL TEAM + 0:00:38
42. 113 * POL19950103 BIJAK Marcin CHROBRY GŁOGÓW + 0:00:38
43. 112 * POL19950104 CZACHOR Mateusz CHROBRY GŁOGÓW + 0:04:09
44. 92 POL19821116 KULESZA Marcin TRW-CLOUDWARE – POL + 0:04:18
45. 41 LTU19820913 GLIAUDELIS Arūnas TOP TEAM – LTU + 0:04:18
46. 3 * HUN19930408 KURILLA Bence HUNGARIAN NATIONAL TEAM + 0:04:18
47. 53 * CZE19931204 ZAHÁLKA Matěj SKC TUFO PROSTEJOV (SKC) – CZE + 0:04:18
48. 124 POL19881014 CHARUCKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE (CCC) POL + 0:04:48
49. 30 SVK19761017 BRONIS Roman DUKLA TRENCIN – SVK + 0:04:48
50. 50 POL19910426 PSZCZOLARSKI Wojciech SKC TUFO PROSTEJOV (SKC) – CZE + 0:05:00
51. 194 POL19890302 LEWANDOWSKI Kamil KLUB KOLARSKI «LEGIA 1928» + 0:05:00
52. 71 * UKR19950417 POLYAKOV Yuriy UKRAINE NATIONAL TEAM + 0:05:00
53. 23 CZE19951111 PAPULA Lukas EXPERIMENT 23 (EXP) – CZE + 0:05:00
54. 74 * UKR19930211 MIKHENKO Markiyan UKRAINE NATIONAL TEAM + 0:05:00
55. 42 LTU19871005 DOLGOVAS Andrejus TOP TEAM – LTU + 0:05:00
56. 100 * BLR19950927 MARTYNOVICH Dzianis BELARUSIAN NATIONAL TEAM + 0:05:15
57. 51 * CZE19950927 VOMÁČKO Vaclav SKC TUFO PROSTEJOV (SKC) – CZE + 0:05:15
58. 90 POL19830415 GÓRALEWSKI Łukasz TRW-CLOUDWARE – POL + 0:05:15
59. 44 LTU19760523 VILENISKIS Deividas TOP TEAM – LTU + 0:05:15
60. 102 * BLT19940512 SHNYRKO Aliaksei BELARUSIAN NATIONAL TEAM + 0:05:15
61. 93 POL19850825 PODLEŚ Marcin TRW-CLOUDWARE – POL + 0:05:15
62. 43 * LTU19950504 TALAČKA Lukas TOP TEAM – LTU + 0:05:15
63. 126 * CZE19930511 CERNY Josef CCC POLSAT POLKOWICE (CCC) POL + 0:05:15
64. 73 * UKR19950405 HRYNIV Vitaliy UKRAINE NATIONAL TEAM + 0:05:22
65. 111 * POL19930220 KRAKOWIAK Norbert CHROBRY GŁOGÓW + 0:05:22
66. 54 * CZE19920731 FILIP Jakub SKC TUFO PROSTEJOV (SKC) – CZE + 0:05:22
67. 193 POL19901129 KUCIEMBA Karol KLUB KOLARSKI «LEGIA 1928» + 0:05:57
Fot: Instagram
Andrzej Gucwa