DSCN0287Renata Kałuża oraz Rafał Wilk – wywalczyli w Stanach Zjednoczonych złote medale Mistrzostw Świata w para-kolarstwie! W sumie nasza reprezentacja, zdobyła na tej imprezie aż siedem medali.

Kałuża oraz Wilk, to dwójka najbardziej utytułowanych para-kolarzy z naszego kraju. Zawodnik Marma Start Szczecin, po raz kolejny w karierze założył tęczową koszulkę. Wyczyn swojego kolegi osiągnęła także Renata Kałuża. Zawodniczka Startu Bielsko-Biała zamieniła ubiegłoroczne dwa srebrne medale MŚ, na tęczowe barwy i jeden brązowy medal w czasówce!

W naszej kadrze medale zdobyli także Anna Harkowska (dwa srebra), Arkadiusz Skrzypiński (brąz w wyścigu ze startu wspólnego) oraz tandem Michał Ładosz i Marcin Polak (brąz w czasówce).

Andrzej Gucwa

Poprzedni artykułSkoda Cyklo Gdynia 2014: Dwóch mistrzów Polski w składzie CCC Polsat Polkowice!
Następny artykułVuelta: Wypowiedzi Alberto Contadora i Nairo Quintany po czasówce