Tom DumoulinTom Dumoulin (Giant-Shimano) wygrał czasówkę na Eneco Tour. Koszulka lidera powędrowała do Larsa Booma (Belkin Pro Cycling).

Trzeci odcinek Eneco Tour to krótki i bardzo dynamiczny etap. Na zawodników czekała 9,6 kilometrowa czasówka w Bredzie. Takie warunki idealnie pasowały pod charakterystykę Toma Dumoulina (Giant-Shimano). Holender postanowił odbić wczorajsze niepowodzenie. Przypomnijmy, że wczoraj przez defekt z końcówce stracił 10 sekund do najlepszych.

Dziś Dumoulin wykręcił najlepszy czas pokonując Fabiana Cancellarę (Trek Factory Racing) o dwie sekundy. Trzecie miejsce ze stratą 10 sekund wywalczył Geraint Thomas (Sky Team). W koszulce lidera do tego odcinka przystąpił Zdenek Stybar (Omega Pharma – Quick Step), ale Czech stracił dziś swój trykot na rzecz drugiego do tej pory – Larsa Booma (Belkin Pro Cycling).

Wyniki:

1 Tom DUMOULIN NED GIA 10:55
2 Fabian CANCELLARA SUI TFR 2
3 Geraint THOMAS GBR SKY 10
4 Manuel QUINZIATO ITA BMC 14
5 Jesse SERGENT NZL TFR 15
6 Stephen CUMMINGS GBR BMC 17
7 Andriy GRIVKO UKR AST 17
8 Moreno MOSER ITA CAN 18
9 Lars BOOM NED BEL 19
10 Rohan DENNIS AUS BMC 20
11 Silvan DILLIER SUI BMC 21
12 Niki TERPSTRA NED OPQ 22
13 Daniel OSS ITA BMC 23
14 Jos VAN EMDEN NED BEL 23
15 Alex DOWSETT GBR MOV 24
16 Michael HEPBURN AUS OGE 25
17 Sebastian LANGEVELD NED GRS 25
18 Ramunas NAVARDAUSKAS LTU GRS 26
19 Dylan VAN BAARLE NED GRS 27
20 Kristijan KOREN SLO CAN 29
21 Gatis SMUKULIS LAT KAT 31
22 Philippe GILBERT BEL BMC 32
23 Yves LAMPAERT BEL TSV 32
24 Zdenek STYBAR CZE OPQ 32
25 Danilo HONDO GER TFR 33
26. 88 MILLAR David GRS GARMIN SHARP 0:11:28 0:00:33
27. 106 KEUKELEIRE Jens OGE ORICA GreenEDGE 0:11:28 0:00:33
28. 61 BOASSON HAGEN Edvald SKY TEAM SKY 0:11:29 0:00:34
29. 38 VAN AVERMAET Greg BMC BMC RACING TEAM 0:11:29 0:00:34
30. 74 GESCHKE Simon GIA TEAM GIANT-SHIMANO 0:11:29 0:00:34
31. 125 PORSEV Alexandr KAT TEAM KATUSHA 0:11:30 0:00:35
32. 64 KNEES Christian SKY TEAM SKY 0:11:30 0:00:35
33. 17 VANMARCKE Sep BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 0:11:30 0:00:35
34. 124 KUZNETSOV Viacheslav KAT TEAM KATUSHA 0:11:30 0:00:35
35. 82 BAUER Jack GRS GARMIN SHARP 0:11:31 0:00:36
36. 8 VERMOTE Julien OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 0:11:31 0:00:36
37. 7 VAN KEIRSBULCK Guillaume OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 0:11:31 0:00:36
38. 43 DEVOLDER Stijn TFR TREK FACTORY RACING 0:11:33 0:00:38
39. 28 WELLENS Tim LTB LOTTO BELISOL 0:11:33 0:00:38
40. 121 BRUTT Pavel KAT TEAM KATUSHA 0:11:33 0:00:38
41. 107 MOURIS Jens OGE ORICA GreenEDGE 0:11:34 0:00:39
42. 161 APPOLLONIO Davide ALM AG2R LA MONDIALE 0:11:35 0:00:40
43. 145 VENTOSO ALBERDI Francisco MOV MOVISTAR TEAM 0:11:35 0:00:40
44. 148 SÜTTERLIN Jasha MOV MOVISTAR TEAM 0:11:35 0:00:40
45. 75 JANSE VAN RENSBURG GIA TEAM GIANT-SHIMANO 0:11:36 0:00:41
46. 21 GREIPEL André LTB LOTTO BELISOL 0:11:37 0:00:42
47. 186 VAN HOECKE Gijs TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:11:37 0:00:42
48. 116 ROUX Anthony FDJ FDJ.fr 0:11:38 0:00:43
49. 141 GUTIERREZ PALACIOS José MOV MOVISTAR TEAM 0:11:39 0:00:44
50. 96 ROVNI Ivan TCS TINKOFF-SAXO 0:11:40 0:00:45
51. 23 BROECKX Stig LTB LOTTO BELISOL 0:11:40 0:00:45
52. 166 GOUGEARD Alexis ALM AG2R LA MONDIALE 0:11:40 0:00:45
53. 122 IGNATYEV Mikhail KAT TEAM KATUSHA 0:11:41 0:00:46
54. 112 BOUCHER David FDJ FDJ.fr 0:11:41 0:00:46
55. 109 HOWARD Leigh OGE ORICA GreenEDGE 0:11:41 0:00:46
56. 65 ROWE Luke SKY TEAM SKY 0:11:41 0:00:46
57. 48 VAN POPPEL Danny TFR TREK FACTORY RACING 0:11:42 0:00:47
58. 15 TANKINK Bram BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 0:11:43 0:00:48
59. 24 ROELANDTS Jurgen LTB LOTTO BELISOL 0:11:43 0:00:48
60. 178 NAULEAU Bryan EUC TEAM EUROPCAR 0:11:43 0:00:48
61. 4 STEEGMANS Gert OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 0:11:43 0:00:48
62. 69 PUCCIO Salvatore SKY TEAM SKY 0:11:43 0:00:48
63. 85 NUYENS Nick GRS GARMIN SHARP 0:11:44 0:00:49
64. 199 DE TROYER Tim WGG WANTY – GROUPE GOBERT 0:11:44 0:00:49
65. 128 TCATEVICH Alexsei KAT TEAM KATUSHA 0:11:44 0:00:49
66. 25 SIEBERG Marcel LTB LOTTO BELISOL 0:11:45 0:00:50
67. 6 TRENTIN Matteo OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 0:11:45 0:00:50
68. 154 CIMOLAI Davide LAM LAMPRE-MERIDA 0:11:45 0:00:50
69. 18 WYNANTS Maarten BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 0:11:46 0:00:51
70. 2 BOONEN Tom OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 0:11:48 0:00:53
71. 188 WAEYTENS Zico TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:11:48 0:00:53
72. 198 DRUCKER Jean-Pierre WGG WANTY – GROUPE GOBERT 0:11:49 0:00:54
73. 55 MARCATO Marco CAN CANNONDALE 0:11:49 0:00:54
74. 153 POZZATO Filippo LAM LAMPRE-MERIDA 0:11:49 0:00:54
75. 94 MCCARTHY Jay TCS TINKOFF-SAXO 0:11:50 0:00:55
76. 87 HAAS Nathan GRS GARMIN SHARP 0:11:50 0:00:55
77. 123 KOCHETKOV Pavel KAT TEAM KATUSHA 0:11:50 0:00:55
78. 83 FARRAR Tyler GRS GARMIN SHARP 0:11:50 0:00:55
79. 114 OFFREDO Yoann FDJ FDJ.fr 0:11:51 0:00:56
80. 95 PETROV Evgeny TCS TINKOFF-SAXO 0:11:51 0:00:56
81. 3 KEISSE Iljo OPQ OMEGA PHARMA – QUICK-STEP 0:11:51 0:00:56
82. 105 HOWSON Damien OGE ORICA GreenEDGE 0:11:52 0:00:57
83. 52 BETTIOL Alberto CAN CANNONDALE 0:11:52 0:00:57
84. 157 RICHEZE Maximiliano Ariel LAM LAMPRE-MERIDA 0:11:53 0:00:58
85. 196 SELVAGGI Mirko WGG WANTY – GROUPE GOBERT 0:11:53 0:00:58
86. 164 GASTAUER Ben ALM AG2R LA MONDIALE 0:11:53 0:00:58
87. 117 SOUPE Geoffrey FDJ FDJ.fr 0:11:53 0:00:58
88. 47 VAN POPPEL Boy TFR TREK FACTORY RACING 0:11:53 0:00:58
89. 66 STANNARD Ian SKY TEAM SKY 0:11:54 0:00:59
90. 192 VEUCHELEN Frederik WGG WANTY – GROUPE GOBERT 0:11:54 0:00:59
91. 160 POLANC Jan LAM LAMPRE-MERIDA 0:11:54 0:00:59
92. 162 BAGDONAS Gediminas ALM AG2R LA MONDIALE 0:11:54 0:00:59
93. 195 DE VREESE Laurens WGG WANTY – GROUPE GOBERT 0:11:55 0:01:00
94. 26 VANENDERT Jelle LTB LOTTO BELISOL 0:11:56 0:01:01
95. 92 KROON Karsten TCS TINKOFF-SAXO 0:11:57 0:01:02
96. 183 STEELS Stijn TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:11:58 0:01:03
97. 98 TRUSOV Nikolay TCS TINKOFF-SAXO 0:11:58 0:01:03
98. 131 BOZIC Borut AST ASTANA PRO TEAM 0:11:58 0:01:03
99. 179 GENE Yohann EUC TEAM EUROPCAR 0:11:58 0:01:03
100. 22 DEBUSSCHERE Jens LTB LOTTO BELISOL 0:11:59 0:01:04
101. 146 ROJAS GIL Jose Joaquin MOV MOVISTAR TEAM 0:11:59 0:01:04
102. 118 VAUGRENARD Benoît FDJ FDJ.fr 0:11:59 0:01:04
103. 156 MORI Manuele LAM LAMPRE-MERIDA 0:12:00 0:01:05
104. 45 NIZZOLO Giacomo TFR TREK FACTORY RACING 0:12:00 0:01:05
105. 63 EARLE Nathan SKY TEAM SKY 0:12:00 0:01:05
106. 152 BONIFAZIO Niccolo LAM LAMPRE-MERIDA 0:12:00 0:01:05
107. 78 VEELERS Tom GIA TEAM GIANT-SHIMANO 0:12:00 0:01:05
108. 138 TLEUBAYEV Ruslan AST ASTANA PRO TEAM 0:12:01 0:01:06
109. 54 LONGO BORGHINI Paolo CAN CANNONDALE 0:12:01 0:01:06
110. 194 JANS Roy WGG WANTY – GROUPE GOBERT 0:12:01 0:01:06
111. 175 JEROME Vincent EUC TEAM EUROPCAR 0:12:02 0:01:07
112. 77 STAMSNIJDER Tom GIA TEAM GIANT-SHIMANO 0:12:03 0:01:08
113. 111 BOUHANNI Nacer FDJ FDJ.fr 0:12:03 0:01:08Eneco Tour
114. 76 MEZGEC Luka GIA TEAM GIANT-SHIMANO 0:12:03 0:01:08
115. 72 BULGAC Brian GIA TEAM GIANT-SHIMANO 0:12:04 0:01:09
116. 58 SABATINI Fabio CAN CANNONDALE 0:12:04 0:01:09
117. 177 MARTINEZ Yannick EUC TEAM EUROPCAR 0:12:04 0:01:09
118. 102 GOSS Matthew Harley OGE ORICA GreenEDGE 0:12:04 0:01:09
119. 103 HAYMAN Mathew OGE ORICA GreenEDGE 0:12:05 0:01:10
120. 67 SUTTON Christopher SKY TEAM SKY 0:12:05 0:01:10
121. 197 VAN MELSEN Kevin WGG WANTY – GROUPE GOBERT 0:12:07 0:01:12
122. 165 GRETSCH Patrick ALM AG2R LA MONDIALE 0:12:07 0:01:12
123. 176 LAMOISSON Morgan EUC TEAM EUROPCAR 0:12:07 0:01:12
124. 91 BRESCHEL Matti TCS TINKOFF-SAXO 0:12:09 0:01:14
125. 14 MOLLEMA Bauke BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 0:12:10 0:01:15
126. 113 JEANNESSON Arnold FDJ FDJ.fr 0:12:10 0:01:15
127. 155 FAVILLI Elia LAM LAMPRE-MERIDA 0:12:11 0:01:16
128. 187 VAN BILSEN Kenneth TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:12:11 0:01:16
129. 185 SPRENGERS Thomas TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:12:11 0:01:16
130. 180 PICHOT Alexandre EUC TEAM EUROPCAR 0:12:12 0:01:17
131. 182 DECLERCQ Tim TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 0:12:12 0:01:17
132. 12 LEEZER Thomas BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 0:12:13 0:01:18
133. 136 HUFFMAN Evan AST ASTANA PRO TEAM 0:12:13 0:01:18
134. 110 KRUOPIS Aidis OGE ORICA GreenEDGE 0:12:13 0:01:18
135. 93 KOLÁR Michal TCS TINKOFF-SAXO 0:12:14 0:01:19
136. 32 BURGHARDT Marcus BMC BMC RACING TEAM 0:12:15 0:01:20
137. 42 ALAFACI Eugenio TFR TREK FACTORY RACING 0:12:16 0:01:21
138. 56 MARINO Jean Marc CAN CANNONDALE 0:12:18 0:01:23
139. 73 CURVERS Roy GIA TEAM GIANT-SHIMANO 0:12:18 0:01:23
140. 137 IGLINSKIY Valentin AST ASTANA PRO TEAM 0:12:19 0:01:24
141. 13 MARKUS Barry BEL BELKIN-PRO CYCLING TEAM 0:12:19 0:01:24
142. 174 HUREL Tony EUC TEAM EUROPCAR 0:12:19 0:01:24
143. 142 QUINTANA Dayer MOV MOVISTAR TEAM 0:12:20 0:01:25
144. 134 GUARDINI Andrea AST ASTANA PRO TEAM 0:12:20 0:01:25
145. 168 KERN Julian ALM AG2R LA MONDIALE 0:12:21 0:01:26
146. 147 SANZ Enrique MOV MOVISTAR TEAM 0:12:21 0:01:26
147. 115 PICHON Laurent FDJ FDJ.fr 0:12:23 0:01:28
148. 132 DYACHENKO Alexandr AST ASTANA PRO TEAM 0:12:24 0:01:29
149. 163 DANIEL Maxime ALM AG2R LA MONDIALE 0:12:24 0:01:29
150. 169 CHAINEL Steve ALM AG2R LA MONDIALE 0:12:27 0:01:32
151. 144 LASTRAS GARCIA Pablo MOV MOVISTAR TEAM 0:12:27 0:01:32
152. 133 KAMYSHEV Arman AST ASTANA PRO TEAM 0:12:30 0:01:35
153. 181 VAN STAEYEN Michael TSV TOPSPORT VLAANDEREN 0:12:34 0:01:39
154. 29 DOCKX Gert LTB LOTTO BELISOL 0:12:39 0:01:44
155. 173 DUCHESNE Antoine EUC TEAM EUROPCAR 0:13:28 0:02:33

Klasyfikacja generalna:
1. 11 BOOM Lars NED BEL 8:31:54
2. 71 DUMOULIN Tom NED GIA 0:00:04
3. 37 QUINZIATO Manuel ITA BMC
4. 140 GRIVKO Andriy UKR AST 0:00:07
5. 1 STYBAR Zdenek CZE OPQ 0:00:12
6. 68 THOMAS Geraint GBR SKY 0:00:14
7. 5 TERPSTRA Niki NED OPQ 0:00:18
8. 53 KOREN Kristijan SLO CAN 0:00:19
9. 17 VANMARCKE Sep BEL BEL 0:00:21
10. 31 GILBERT Philippe BEL BMC
11. 106 KEUKELEIRE Jens BEL OGE 0:00:23
12. 41 CANCELLARA Fabian SUI TFR 0:00:24
13. 121 BRUTT Pavel RUS KAT 0:00:25
14. 143 DOWSETT Alex GBR MOV 0:00:26
15. 8 VERMOTE Julien BEL OPQ
16. 81 LANGEVELD Sebastian NED GRS 0:00:29
17. 125 PORSEV Alexandr RUS KAT 0:00:31
18. 86 VAN BAARLE Dylan NED GRS
19. 141 GUTIERREZ PALACIOS J. ESP MOV 0:00:34
20. 38 VAN AVERMAET Greg BEL BMC
21. 23 BROECKX Stig BEL LTB 0:00:35
22. 124 KUZNETSOV Viacheslav RUS KAT
23. 44 HONDO Danilo GER TFR 0:00:37
24. 21 GREIPEL André GER LTB 0:00:42
25. 161 APPOLLONIO Davide ITA ALM
26. 28 WELLENS Tim BEL LTB
27. 2 BOONEN Tom BEL OPQ 0:00:43
28. 55 MARCATO Marco ITA CAN 0:00:44
29. 145 VENTOSO ALBERDI F. ESP MOV
30. 148 SÜTTERLIN Jasha GER MOV
31. 186 VAN HOECKE Gijs BEL TSV 0:00:46
32. 18 WYNANTS Maarten BEL BEL 0:00:47
33. 154 CIMOLAI Davide ITA LAM 0:00:50
34. 109 HOWARD Leigh AUS OGE
35. 33 DILLIER Silvan SUI BMC 0:00:51
36. 61 BOASSON HAGEN Edvald NOR SKY
37. 15 TANKINK Bram NED BEL 0:00:52
38. 69 PUCCIO Salvatore ITA SKY
39. 188 WAEYTENS Zico BEL TSV 0:00:53
40. 98 TRUSOV Nikolay RUS TCS
41. 196 SELVAGGI Mirko ITA WGG 0:00:54
42. 7 VAN KEIRSBULCK G. BEL OPQ
43. 194 JANS Roy BEL WGG 0:00:56
44. 198 DRUCKER Jean-Pierre LUX WGG 0:00:58
45. 94 MCCARTHY Jay AUS TCS 0:00:59
46. 195 DE VREESE Laurens BEL WGG
47. 83 FARRAR Tyler USA GRS
48. 114 OFFREDO Yoann FRA FDJ 0:01:00
49. 179 GENE Yohann FRA EUC 0:01:01
50. 82 BAUER Jack NZL GRS 0:01:02
51. 164 GASTAUER Ben LUX ALM
52. 54 LONGO BORGHINI Paolo ITA CAN
53. 14 MOLLEMA Bauke NED BEL 0:01:05
54. 26 VANENDERT Jelle BEL LTB
55. 156 MORI Manuele ITA LAM
56. 92 KROON Karsten NED TCS 0:01:06
57. 183 STEELS Stijn BEL TSV 0:01:07
58. 131 BOZIC Borut SLO AST
59. 111 BOUHANNI Nacer FRA FDJ 0:01:08
60. 76 MEZGEC Luka SLO GIA
61. 110 KRUOPIS Aidis LTU OGE
62. 116 ROUX Anthony FRA FDJ 0:01:09
63. 175 JEROME Vincent FRA EUC 0:01:11
64. 91 BRESCHEL Matti DEN TCS 0:01:18
65. 134 GUARDINI Andrea ITA AST 0:01:19
66. 113 JEANNESSON Arnold FRA FDJ
67. 155 FAVILLI Elia ITA LAM 0:01:20
68. 185 SPRENGERS Thomas BEL TSV
69. 46 SERGENT Jesse NZL TFR 0:01:21
70. 180 PICHOT Alexandre FRA EUC
71. 174 HUREL Tony FRA EUC 0:01:28
72. 93 KOLÁR Michal SVK TCS 0:01:36
73. 88 MILLAR David GBR GRS 0:01:39
74. 13 MARKUS Barry NED BEL 0:01:41
75. 142 QUINTANA Dayer COL MOV 0:01:52
76. 25 SIEBERG Marcel GER LTB 0:01:53
77. 147 SANZ Enrique ESP MOV
78. 85 NUYENS Nick BEL GRS 0:01:55
79. 162 BAGDONAS Gediminas LTU ALM
80. 24 ROELANDTS Jurgen BEL LTB 0:02:11
81. 128 TCATEVICH Alexsei RUS KAT 0:02:12
82. 168 KERN Julian GER ALM 0:02:14
83. 67 SUTTON Christopher AUS SKY 0:02:16
84. 187 VAN BILSEN Kenneth BEL TSV 0:02:20
85. 43 DEVOLDER Stijn BEL TFR 0:02:45
86. 123 KOCHETKOV Pavel RUS KAT 0:02:53
87. 107 MOURIS Jens NED OGE 0:03:22
88. 47 VAN POPPEL Boy NED TFR 0:03:25
89. 146 ROJAS GIL J. ESP MOV 0:03:31
90. 157 RICHEZE M. ARG LAM 0:03:35
91. 103 HAYMAN Mathew AUS OGE 0:03:37
92. 64 KNEES Christian GER SKY 0:03:44
93. 12 LEEZER Thomas NED BEL 0:03:45
94. 192 VEUCHELEN Frederik BEL WGG 0:03:49
95. 16 VAN EMDEN Jos NED BEL 0:03:56
96. 4 STEEGMANS Gert BEL OPQ 0:04:10
97. 65 ROWE Luke GBR SKY 0:05:29
98. 112 BOUCHER David FRA FDJ 0:05:46
99. 169 CHAINEL Steve FRA ALM 0:05:51
100. 74 GESCHKE Simon GER GIA 0:06:28
101. 78 VEELERS Tom NED GIA
102. 144 LASTRAS GARCIA Pablo ESP MOV 0:06:37
103. 96 ROVNI Ivan RUS TCS 0:06:39
104. 6 TRENTIN Matteo ITA OPQ 0:06:44
105. 122 IGNATYEV Mikhail RUS KAT 0:06:56
106. 184 LAMPAERT Yves BEL TSV 0:06:57
107. 178 NAULEAU Bryan FRA EUC 0:06:58
108. 75 JANSE VAN RENSBURG R. RSA GIA 0:07:07
109. 73 CURVERS Roy NED GIA 0:07:17
110. 138 TLEUBAYEV Ruslan KAZ AST 0:07:23
111. 181 VAN STAEYEN Michael BEL TSV 0:07:33
112. 182 DECLERCQ Tim BEL TSV 0:07:34
113. 95 PETROV Evgeny RUS TCS 0:07:42
114. 137 IGLINSKIY Valentin KAZ AST 0:07:59
115. 133 KAMYSHEV Arman KAZ AST 0:08:21
116. 45 NIZZOLO Giacomo ITA TFR 0:08:36
117. 3 KEISSE Iljo BEL OPQ 0:08:38
118. 166 GOUGEARD Alexis FRA ALM 0:08:41
119. 66 STANNARD Ian GBR SKY 0:09:09
120. 42 ALAFACI Eugenio ITA TFR 0:09:22
121. 48 VAN POPPEL Danny NED TFR 0:09:35
122. 160 POLANC Jan SLO LAM 0:09:46
123. 165 GRETSCH Patrick FRA ALM 0:09:59
124. 153 POZZATO Filippo ITA LAM 0:10:00
125. 22 DEBUSSCHERE Jens BEL LTB 0:10:10
126. 176 LAMOISSON Morgan FRA EUC 0:10:23
127. 77 STAMSNIJDER Tom NED GIA 0:10:45
128. 72 BULGAC Brian NED GIA 0:10:46
129. 117 SOUPE Geoffrey FRA FDJ 0:10:56
130. 104 HEPBURN Michael AUS OGE 0:10:57
131. 152 BONIFAZIO Niccolo ITA LAM 0:11:12
132. 34 DENNIS Rohan AUS BMC 0:11:29
133. 197 VAN MELSEN Kevin BEL WGG 0:12:01
134. 127 SMUKULIS Gatis LAT KAT 0:12:25
135. 118 VAUGRENARD Benoît FRA FDJ 0:13:03
136. 36 OSS Daniel ITA BMC 0:13:12
137. 115 PICHON Laurent FRA FDJ 0:13:27
138. 199 DE TROYER Tim BEL WGG 0:14:14
139. 163 DANIEL Maxime FRA ALM 0:14:18
140. 84 NAVARDAUSKAS Ramunas LTU GRS 0:14:47
141. 87 HAAS Nathan AUS GRS 0:15:16
142. 177 MARTINEZ Yannick FRA EUC 0:15:30
143. 32 BURGHARDT Marcus GER BMC 0:15:41
144. 29 DOCKX Gert BEL LTB 0:15:43
145. 56 MARINO Jean Marc FRA CAN 0:15:44
146. 39 CUMMINGS Stephen GBR BMC 0:17:28
147. 57 MOSER Moreno ITA CAN 0:17:29
148. 52 BETTIOL Alberto ITA CAN 0:18:08
149. 63 EARLE Nathan AUS SKY 0:18:16
150. 58 SABATINI Fabio ITA CAN 0:18:20
151. 102 GOSS Matthew Harley AUS OGE
152. 105 HOWSON Damien AUS OGE 0:20:10
153. 132 DYACHENKO Alexandr KAZ AST 0:20:42
154. 136 HUFFMAN Evan USA AST 0:21:37
155. 173 DUCHESNE Antoine CAN EUC 0:21:46

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa