Adrian HonkiszW najbliższy weekend odbędą się dwa klasyki z kalendarza UCI, które są także zaliczane do klasyfikacji ProLigi. Będą to oczywiście Memoriał Henryka Łasaka i Puchar Uzdrowisk Karpackich.

16 sierpnia odbędzie się 16. Międzynarodowy Wyścig Kolarski – „Memoriał Henryka Łasaka”. Impreza zostanie rozegrana na 182,8-kilometrowej trasie wokół Suchej Beskidzkiej. Znajduje się na niej pięć podjazdów.  Więcej szczegółów dotyczących wyścigu znajduje się na stronie duo.circuli.prv.pl 

W ubiegłym roku najlepszy w Memoriale Henryka Łasaka, był młody kolarz z Francji, Florian Senechal (Etixx-Ihned). Pokonał on Kamila Gradka (BDC MarcPol) i Pawła Cieślika (Bank BGŻ). 

Regulamin wyścigu

Mapka wyścigu

Profil wyścigu

Nagrody

Dzień po rozegraniu Memoriału Henryka Łasaka, odbędzie się kolejny wyścig jednodniowy, Puchar Uzdrowisk Karpackich (17 sierpnia). 
 Impreza także posiada kategorię 1.2 UCI i odbędzie się na 161 kilometrowej trasie Jedlicze – Iwonicz Zdrój – Rymanów Zdrój. W ubiegłym roku najlepszy w Pucharze Uzdrowisk Karpackich był Adrian Honkisz (CCC Polsat Polkowice), który pokonał Czecha Karela Hnika (Etixx-Ihned) oraz swego klubowego kolegę Jacka Morajkę.


Regulamin wyścigu

Mapka wyścigu

Profil wyścigu

Nagrody

Źródło: własne+Pzkol

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments