Niedziela byłaby dla Voster ATS Team naprawdę udana. Byłaby, gdyby nie komunikaty dotyczące kontuzji zawodników tego zespołu.

Przypomnijmy, że w niedzielnym Memoriale Jana Magiery wysokie 2. miejsce zajął zawodnik Vostera – Paweł Cieślik. Niestety kilka godzin po tym sukcesie ekipa musiała na swoich social mediach komunikat dotyczący urazów, które dzień wcześniej odnieśli jej zawodnicy.

Młodszy z nich – Artur Sowiński upadł na jednym ze zjazdów Memoriału Henryka Łasaka i doznał kilku złamań. Ekipa nie podaje, jak długa pauza go czeka – pisze jedynie o „długotrwałym powrocie do zdrowia”. Biorąc jednak pod uwagę, że mamy już sierpień, możemy spodziewać się, że jest to dla niego koniec sezonu.

W lepszym stanie jest Krzysztof Parma – on z kolei musiał przedwcześnie pożegnać się z wygranym przez Szymona Rekitę Tour of Szeklerland. Okazuje się że złamał obojczyk, co powinno wiązać się z dwu- lub trzytygodniową absencją. Pełny komunikat znajdziecie poniżej:

Poprzedni artykułVuelta a Espana 2022: Łukasz Owsian pomoże Nairo Quintanie
Następny artykułVuelta a Espana 2022: Na starcie Evenepoel i Alaphilippe
Trenował kolarstwo w Krakusie Swoszowice i biegi średnie w Wawelu Kraków, ale ulubionego sportowego wspomnienia dorobił się startując na 60 metrów w Brzeszczach. W 2017 roku na oczach biegnącej chwilę wcześniej Ewy Swobody wystartował sekundę po wystrzale startera, gdy rywale byli daleko z przodu. W pisaniu refleks również nie jest jego mocną stroną, ale stara się nadrabiać jakością.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments