vosMarianne Vos (Rabobank – Liv) wygrała pierwszy etap Giro d’Italia Internazionale Femminile i została nową liderką wyścigu.

Po wczorajszym bardzo krótkim prologu, dzisiaj panie ścigały się na trasie pierwszego etapu Giro d’Italia Internazionale Femminile. Zawodniczki miały do pokonania 95,2 kilometra wokół Santa Maria a Vico (11 okrążeń po 8,6 kilometra). Na każdej z rund znajdował się krótki (1,8 km), ale treściwy (max 13% nachylenia) podjazd.

Dopiero po czwartej rundzie na czele wysforowała się jedna zawodniczka – Valentina Scandolara (Orica – AIS). Do Włoszki chwilę później dojechały: Carmen Small (Specialized-lululemon), Ane Santesteban González (Alé Cipollini), Ellen van Dijk (Boels – Dolmans Cycling Team),Lucinda Brand (Rabobank-Liv Woman Cycling Team), Mayuko Hagiwara (Wiggle Honda Pro Cycling) i Ashleigh Moolman Pasio (Hitec Products).

Później sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Swoich sił próbowały między innymi Annemiek van Vleuten (Rabobank-Liv Woman Cycling Team) czy Tetyana Riabchenko (S.C. Michela Fanini Rox). Na ostatniej pętli zaatakowała trójka: Marianne Vos (Rabobank – Liv), Elisa Longo Borghini i Audrey Cordon (obie Hitec Products).

Trójka rozegrała między sobą walkę o zwycięstwo. Marianne Vos nie dała szans zawodniczkom Hitec Products, wygrała etap i została nową liderką wyścigu. Druga była Longo Borghini, a trzecia Pauline Ferrand-Prevot (Rabobank – Liv).

Katarzyna Pawłowska (Boels Dolmans) zajęła 17. miejsce, a oczko niżej uplasowała się Eugenia Bujak (BTC City Ljubljana). 21. pozycję uzyskała Katarzyna Niewiadoma (Rabobank – Liv).

Wyniki:

1 VOS MARIANNE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:42’03
2 LONGO BORGHINI ELISA HITEC PRODUCTS 4
3 FERRAND PREVOT PAULINE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 5
4 HÄUSLER CLAUDIA TEAM GIANT SHIMANO 1’20
5 GUARNIER MEGAN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 1’20
6 VAN DER BREGGEN ANNA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 1’20
7 JOHANSSON EMMA ORICA AIS 1’20
8 MOOLMAN PASIO ASHLEIGH HITEC PRODUCTS 1’20
9 ABBOTT MARA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 1’24
10 CORDON AUDREY HITEC PRODUCTS 1’24
11 VAN VLEUTEN ANNEMIEK RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 1’59
12 STEVENS EVELYN SPECIALIZED LULULEMON 2’04
13 LUPERINI FABIANA ESTADO DE MEXICO FAREN 2’04
14 RIABCHENKO TETIANA S.C. MICHELA FANINI ROX 2’30
15 CROMWELL TIFFANY SPECIALIZED LULULEMON 2’37
16 BRONZINI GIORGIA WIGGLE HONDA 2’37
17 PAWLOWSKA KATARZYNA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2’37
18 BUJAK EUGENIA BTC CITY LJUBLJANA 2’37
19 VAN DIJK ELLEN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2’39
20 ANTOSHINA TATIANA RUSVELO 2’39
21 NIEWIADOMA KATARZYNA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2’39
22 VYSOTSKA YEVGENIYA S.C. MICHELA FANINI ROX 2’39
23 PITEL EDWIGE S.C. MICHELA FANINI ROX 2’42
24 AMIALIUSIK ALENA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 3’06
25 HAGIWARA MAYUKO WIGGLE HONDA 3’06
26 MULLENS PETA WIGGLE HONDA 3’06
27 BRAND LUCINDA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 3’18
28 VILLUMSEN LINDA WIGGLE HONDA 3’18
29 BLAAK CHANTAL SPECIALIZED LULULEMON 4’00
30 LAWS SHARON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 4’00
31 SANTESTEBAN GONZALEZ ANE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 4’00
32 DAAMS JESSIE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 4’00
33 SITSKO ALENA FORNO D’ASOLO ASTUTE 4’02
34 WORRACK TRIXI SPECIALIZED LULULEMON 4’02
35 GULUMA SERIKA VAIANO FONDRIEST 4’18
36 POOLEY EMMA LOTTO BELISOL LADIES 4’33
37 FERNANDES SILVA CLEMILDA BIZKAIA DURANGO 5’15
38 WILES TAYLER SPECIALIZED LULULEMON 5’15
39 HEEB BARBARA S.C. MICHELA FANINI ROX 5’15
40 KNETEMANN ROXANE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 9’02
41 SCANDOLARA VALENTINA ORICA AIS 9’02
42 OLDS SHELLEY ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 9’02
43 RITTER MARTINA BTC CITY LJUBLJANA 11’51
44 POTOKINA ANNA SERVETTO FOOTON 11’53
45 OLJINK OLENA FORNO D’ASOLO ASTUTE 11’53
46 SMALL CARMEN SPECIALIZED LULULEMON 12’44
47 KOZONCHUK OXANA RUSVELO 12’44
48 HOSKING CHLOE HITEC PRODUCTS 12’44
49 RIVERA CORYN UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 12’44
50 SLAPPENDEL IRIS RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 12’44
51 BURCHENKOVA ALEXANDRA RUSVELO 12’44
52 VALENTINI ELENA BTC CITY LJUBLJANA 12’44
53 PINTAR URSA BTC CITY LJUBLJANA 12’44
54 STACHER ALLY SPECIALIZED LULULEMON 12’44
55 RADOTIC MIA BTC CITY LJUBLJANA 12’44
56 PIETERS AMY TEAM GIANT SHIMANO 12’44
57 ARZUFFI ALICE MARIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 12’44
58 MACLEAN JESSIE ORICA AIS 12’44
59 GARFOOT KATRIN ORICA AIS 12’44
60 MUSTONEN SARA TEAM GIANT SHIMANO 12’44
61 PIEROBON CHIARA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 12’44
62 RIJKES SARAH LOTTO BELISOL LADIES 12’44
63 SAN SEBASTIAN LASA IRENE BIZKAIA DURANGO 12’44
64 BATAGELJ POLONA BTC CITY LJUBLJANA 12’44
65 SOSNA KATARZYNA VAIANO FONDRIEST 12’44
66 CONFALONIERI MARIA GIULIA ESTADO DE MEXICO FAREN 12’44
67 KERN SPELA BTC CITY LJUBLJANA 12’44
68 HOSKINS MELISSA ORICA AIS 12’44
69 POLSPOEL MAAIKE TEAM GIANT SHIMANO 12’44
70 BECKER CHARLOTTE WIGGLE HONDA 12’44
71 LECHNER EVA RUSVELO 12’44
72 FIORI JENNIFER TOP GIRLS FASSA BORTOLO 12’44
73 SZYBIAK EWELINA VAIANO FONDRIEST 12’44
74 VAN WANROIJ MARIEKE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 12’44
75 RYAN CARLA MAREE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 12’44
76 GUARISCHI BARBARA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 12’44
77 HALL KATHARINE UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 12’44
78 SHEPPARD SAMARA BIZKAIA DURANGO 12’44
79 JASINSKA MALGORZATA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 12’44
80 ENSING JANNEKE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 12’44
81 BERLATO ELENA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 12’44
82 FERNANDES SILVA MARCIA BIZKAIA DURANGO 12’44
83 SCHWEIZER DORIS ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 12’44
84 PALADIN ASJA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 12’44
85 GUDERZO TATIANA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 12’44
86 PALADIN SORAYA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 12’44
87 POWERS ALISON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 12’44
88 LAIZANE LIJA VAIANO FONDRIEST 13’11
89 RODRIGUEZ GUTIERREZ CAROLINA ESTADO DE MEXICO FAREN 13’32
90 GUNNEWIJK LOES ORICA AIS 14’40
91 DE VOCHT LIESBET LOTTO BELISOL LADIES 14’40
92 D’HORRE JOLIEN LOTTO BELISOL LADIES 14’40
93 VEKEMANS ANISHA LOTTO BELISOL LADIES 14’40
94 GILLOW SHARA ORICA AIS 14’40
95 MOBERG EMILIE HITEC PRODUCTS 15’15
96 FRAPPORTI SIMONA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 15’15
97 SPRATT AMANDA ORICA AIS 15’15
98 ALGISI ALICE ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 15’15
99 D’INTINO AZZURRA S.C. MICHELA FANINI ROX 15’15
100 JOHNSEN CECILIE GOTAAS HITEC PRODUCTS 15’15
101 TAGLIAFERRO MARTA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 15’15
102 KITCHEN LAUREN HITEC PRODUCTS 15’15
103 WILBORNE SCOTTI UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 15’15
104 FAHLIN EMILIA WIGGLE HONDA 15’15
105 MUCCIOLI DALIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 15’15
106 BORGATO GIADA ESTADO DE MEXICO FAREN 15’15
107 CASAR BONILLA ANA TERESA ESTADO DE MEXICO FAREN 15’15
108 MENESES GONZALEZ JESSENIA FORNO D’ASOLO ASTUTE 15’15
109 LETH JULIE HITEC PRODUCTS 15’15
110 RIST LIISI S.C. MICHELA FANINI ROX 15’15
111 KESSLER NINA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 15’15
112 SOEK JULIA TEAM GIANT SHIMANO 15’15
113 BITTO IRENE TOP GIRLS FASSA BORTOLO 15’15
114 BASTIANELLI VALENTINA S.C. MICHELA FANINI ROX 15’15
115 DREXEL INGRID FORNO D’ASOLO ASTUTE 15’15
116 VALSECCHI SILVIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 15’15
117 ESKAMENDI GIL DORLETA BIZKAIA DURANGO 15’15
118 NORIEGA MAYALEN BIZKAIA DURANGO 15’15
119 COVRIG ANA MARIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 19’40
120 CAUZ FRANCESCA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 19’40
121 BLINDYUK YULIA RUSVELO 19’40
122 PRIETO CASTANEDA MARCELA ESTADO DE MEXICO FAREN 19’40
123 OLIVEIRA FLAVIA SERVETTO FOOTON 20’15
124 CUCINOTTA ANNALISA SERVETTO FOOTON 20’15
125 ROMEI MIRIAM VAIANO FONDRIEST 21’08
126 KAPUSTA SYLWIA VAIANO FONDRIEST 24’02
127 ZHAPAROVA AIZHAN RUSVELO 24’02
128 DE SOUZA FERNADES UENIA ESTADO DE MEXICO FAREN 24’02
129 DE VRIES MARIJN TEAM GIANT SHIMANO 24’02
130 COLLINS EMILY WIGGLE HONDA 24’02
131 PARRA JESSICA VAIANO FONDRIEST 24’02
132 TUSLAITE DAIVA FORNO D’ASOLO ASTUTE 24’02
133 TREVISI ANNA ESTADO DE MEXICO FAREN 24’02
134 JANELIUNAITE EDITA FORNO D’ASOLO ASTUTE 24’02
135 BARNES HANNAH UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 24’02
136 WINDER RUTH UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 24’02
137 DECROIX LIESELOT LOTTO BELISOL LADIES 24’46
138 ILINYKH YULIA BIZKAIA DURANGO 24’48
139 CHULKOVA ANASTASIYA RUSVELO 27’44
140 BALDUCCI MICHELA S.C. MICHELA FANINI ROX 27’44
141 CECCHINI SILVIA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 27’57
142 MARCELLI EMMA SERVETTO FOOTON 27’59
143 HOFFMANN CHANTAL LOTTO BELISOL LADIES 28’32
144 KNOL WILLEKE TEAM GIANT SHIMANO 28’39
145 GARNER LUCY TEAM GIANT SHIMANO 28’39
146 MICHIELETTO GIOVANNA SERVETTO FOOTON 28’43
147 GRIFI SARA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 29’04
148 LARI MARINA SERVETTO FOOTON 29’04
149 MARTINI ALESSIA VAIANO FONDRIEST 29’04
150 CALLOVI ROSSELLA FORNO D’ASOLO ASTUTE 29’04
NA KUCHINSKAYA ELENA RUSVELO
NA DALTON HEIDI LOTTO BELISOL LADIES
NA SAARELAINEN SARI SERVETTO FOOTON
NA LIKHANOVA MARINA SERVETTO FOOTON
NA RUGELJ ANJA BTC CITY LJUBLJANA
NA RAMIREZ ANNA BIZKAIA DURANGO
NA NOVIKOVA OLENA FORNO D’ASOLO ASTUTE

Klasyfikacja generalna:
1 VOS MARIANNE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2:44’20
2 FERRAND PREVOT PAULINE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 15
3 LONGO BORGHINI ELISA HITEC PRODUCTS 23
4 VAN DER BREGGEN ANNA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 1’36
5 MOOLMAN PASIO ASHLEIGH HITEC PRODUCTS 1’42
6 HÄUSLER CLAUDIA TEAM GIANT SHIMANO 1’42
7 JOHANSSON EMMA ORICA AIS 1’44
8 GUARNIER MEGAN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 1’44
9 CORDON AUDREY HITEC PRODUCTS 1’55
10 VAN VLEUTEN ANNEMIEK RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 2’06
11 ABBOTT MARA UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 2’10
12 STEVENS EVELYN SPECIALIZED LULULEMON 2’34
13 LUPERINI FABIANA ESTADO DE MEXICO FAREN 2’41
14 VAN DIJK ELLEN BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 2’57
15 BUJAK EUGENIA BTC CITY LJUBLJANA 2’59
16 CROMWELL TIFFANY SPECIALIZED LULULEMON 2’59
17 PAWLOWSKA KATARZYNA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 3’03
18 RIABCHENKO TETIANA S.C. MICHELA FANINI ROX 3’06
19 BRONZINI GIORGIA WIGGLE HONDA 3’06
20 NIEWIADOMA KATARZYNA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 3’08
21 ANTOSHINA TATIANA RUSVELO 3’10
22 PITEL EDWIGE S.C. MICHELA FANINI ROX 3’18
23 VYSOTSKA YEVGENIYA S.C. MICHELA FANINI ROX 3’21
24 AMIALIUSIK ALENA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 3’29
25 MULLENS PETA WIGGLE HONDA 3’31
26 BRAND LUCINDA RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 3’38
27 VILLUMSEN LINDA WIGGLE HONDA 3’41
28 HAGIWARA MAYUKO WIGGLE HONDA 3’48
29 BLAAK CHANTAL SPECIALIZED LULULEMON 4’23
30 DAAMS JESSIE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 4’28
31 WORRACK TRIXI SPECIALIZED LULULEMON 4’28
32 SANTESTEBAN GONZALEZ ANE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 4’31
33 LAWS SHARON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 4’32
34 SITSKO ALENA FORNO D’ASOLO ASTUTE 4’35
35 GULUMA SERIKA VAIANO FONDRIEST 4’58
36 POOLEY EMMA LOTTO BELISOL LADIES 4’59
37 WILES TAYLER SPECIALIZED LULULEMON 5’41
38 FERNANDES SILVA CLEMILDA BIZKAIA DURANGO 5’53
39 HEEB BARBARA S.C. MICHELA FANINI ROX 6’07
40 KNETEMANN ROXANE RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 9’19
41 OLDS SHELLEY ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 9’21
42 SCANDOLARA VALENTINA ORICA AIS 9’27
43 RITTER MARTINA BTC CITY LJUBLJANA 12’27
44 POTOKINA ANNA SERVETTO FOOTON 12’33
45 OLJINK OLENA FORNO D’ASOLO ASTUTE 12’44
46 HOSKINS MELISSA ORICA AIS 13’01
47 PIETERS AMY TEAM GIANT SHIMANO 13’03
48 POWERS ALISON UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 13’06
49 HOSKING CHLOE HITEC PRODUCTS 13’07
50 GUDERZO TATIANA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 13’07
51 GARFOOT KATRIN ORICA AIS 13’08
52 SLAPPENDEL IRIS RABO LIV WOMEN CYCLING TEAM 13’09
53 RIVERA CORYN UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 13’09
54 SMALL CARMEN SPECIALIZED LULULEMON 13’10
55 MUSTONEN SARA TEAM GIANT SHIMANO 13’10
56 SOSNA KATARZYNA VAIANO FONDRIEST 13’11
57 ENSING JANNEKE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 13’11
58 GUARISCHI BARBARA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 13’12
59 BURCHENKOVA ALEXANDRA RUSVELO 13’12
60 JASINSKA MALGORZATA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 13’13
61 BECKER CHARLOTTE WIGGLE HONDA 13’14
62 BERLATO ELENA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 13’14
63 LECHNER EVA RUSVELO 13’15
64 PALADIN SORAYA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 13’15
65 MACLEAN JESSIE ORICA AIS 13’15
66 VALENTINI ELENA BTC CITY LJUBLJANA 13’15
67 HALL KATHARINE UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 13’16
68 SZYBIAK EWELINA VAIANO FONDRIEST 13’18
69 CONFALONIERI MARIA GIULIA ESTADO DE MEXICO FAREN 13’18
70 STACHER ALLY SPECIALIZED LULULEMON 13’18
71 KOZONCHUK OXANA RUSVELO 13’19
72 VAN WANROIJ MARIEKE BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 13’20
73 RADOTIC MIA BTC CITY LJUBLJANA 13’20
74 RYAN CARLA MAREE ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 13’20
75 POLSPOEL MAAIKE TEAM GIANT SHIMANO 13’20
76 PINTAR URSA BTC CITY LJUBLJANA 13’21
77 SAN SEBASTIAN LASA IRENE BIZKAIA DURANGO 13’22
78 RIJKES SARAH LOTTO BELISOL LADIES 13’22
79 PIEROBON CHIARA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 13’22
80 FIORI JENNIFER TOP GIRLS FASSA BORTOLO 13’25
81 ARZUFFI ALICE MARIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 13’25
82 BATAGELJ POLONA BTC CITY LJUBLJANA 13’26
83 FERNANDES SILVA MARCIA BIZKAIA DURANGO 13’30
84 KERN SPELA BTC CITY LJUBLJANA 13’31
85 SHEPPARD SAMARA BIZKAIA DURANGO 13’33
86 PALADIN ASJA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 13’41
87 LAIZANE LIJA VAIANO FONDRIEST 13’49
88 RODRIGUEZ GUTIERREZ CAROLINA ESTADO DE MEXICO FAREN 14’23
89 SCHWEIZER DORIS ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 14’33
90 D’HORRE JOLIEN LOTTO BELISOL LADIES 14’58
91 GILLOW SHARA ORICA AIS 15’01
92 DE VOCHT LIESBET LOTTO BELISOL LADIES 15’08
93 GUNNEWIJK LOES ORICA AIS 15’09
94 VEKEMANS ANISHA LOTTO BELISOL LADIES 15’11
95 LETH JULIE HITEC PRODUCTS 15’39
96 FAHLIN EMILIA WIGGLE HONDA 15’39
97 TAGLIAFERRO MARTA ALE’ CIPOLLINI GALASSIA 15’41
98 KESSLER NINA BOELS DOLMANS CYCLING TEAM 15’42
99 KITCHEN LAUREN HITEC PRODUCTS 15’44
100 FRAPPORTI SIMONA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 15’44
101 SPRATT AMANDA ORICA AIS 15’45
102 VALSECCHI SILVIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 15’46
103 JOHNSEN CECILIE GOTAAS HITEC PRODUCTS 15’46
104 MOBERG EMILIE HITEC PRODUCTS 15’46
105 SOEK JULIA TEAM GIANT SHIMANO 15’47
106 BORGATO GIADA ESTADO DE MEXICO FAREN 15’49
107 WILBORNE SCOTTI UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 15’50
108 CASAR BONILLA ANA TERESA ESTADO DE MEXICO FAREN 15’51
109 DREXEL INGRID FORNO D’ASOLO ASTUTE 15’51
110 ESKAMENDI GIL DORLETA BIZKAIA DURANGO 15’53
111 BASTIANELLI VALENTINA S.C. MICHELA FANINI ROX 15’53
112 NORIEGA MAYALEN BIZKAIA DURANGO 15’55
113 MUCCIOLI DALIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 15’55
114 RIST LIISI S.C. MICHELA FANINI ROX 15’56
115 BITTO IRENE TOP GIRLS FASSA BORTOLO 16’00
116 MENESES GONZALEZ JESSENIA FORNO D’ASOLO ASTUTE 16’00
117 D’INTINO AZZURRA S.C. MICHELA FANINI ROX 16’03
118 ALGISI ALICE ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 16’04
119 COVRIG ANA MARIA ASTANA BEPINK WOMENS TEAM 20’11
120 PRIETO CASTANEDA MARCELA ESTADO DE MEXICO FAREN 20’22
121 CAUZ FRANCESCA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 20’34
122 BLINDYUK YULIA RUSVELO 20’36
123 CUCINOTTA ANNALISA SERVETTO FOOTON 20’51
124 OLIVEIRA FLAVIA SERVETTO FOOTON 21’01
125 ROMEI MIRIAM VAIANO FONDRIEST 21’56
126 COLLINS EMILY WIGGLE HONDA 24’27
127 BARNES HANNAH UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 24’30
128 WINDER RUTH UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING 24’31
129 TUSLAITE DAIVA FORNO D’ASOLO ASTUTE 24’37
130 DE VRIES MARIJN TEAM GIANT SHIMANO 24’39
131 ZHAPAROVA AIZHAN RUSVELO 24’41
132 TREVISI ANNA ESTADO DE MEXICO FAREN 24’44
133 JANELIUNAITE EDITA FORNO D’ASOLO ASTUTE 24’45
134 PARRA JESSICA VAIANO FONDRIEST 24’46
135 DE SOUZA FERNADES UENIA ESTADO DE MEXICO FAREN 24’46
136 KAPUSTA SYLWIA VAIANO FONDRIEST 24’53
137 ILINYKH YULIA BIZKAIA DURANGO 25’17
138 DECROIX LIESELOT LOTTO BELISOL LADIES 25’23
139 CHULKOVA ANASTASIYA RUSVELO 28’17
140 BALDUCCI MICHELA S.C. MICHELA FANINI ROX 28’31
141 MARCELLI EMMA SERVETTO FOOTON 28’44
142 CECCHINI SILVIA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 28’44
143 GARNER LUCY TEAM GIANT SHIMANO 29’01
144 KNOL WILLEKE TEAM GIANT SHIMANO 29’07
145 HOFFMANN CHANTAL LOTTO BELISOL LADIES 29’12
146 MICHIELETTO GIOVANNA SERVETTO FOOTON 29’42
147 MARTINI ALESSIA VAIANO FONDRIEST 29’50
148 LARI MARINA SERVETTO FOOTON 29’50
149 CALLOVI ROSSELLA FORNO D’ASOLO ASTUTE 29’54
150 GRIFI SARA TOP GIRLS FASSA BORTOLO 30’24
NA RUGELJ ANJA BTC CITY LJUBLJANA
NA NOVIKOVA OLENA FORNO D’ASOLO ASTUTE
NA RAMIREZ ANNA BIZKAIA DURANGO
NA DALTON HEIDI LOTTO BELISOL LADIES
NA KUCHINSKAYA ELENA RUSVELO
NA SAARELAINEN SARI SERVETTO FOOTON
NA LIKHANOVA MARINA SERVETTO FOOTON

 

Arek Waluga @ArekWaluga77

Foto:bettiniphoto.net