colbrelliWłoch z ekipy Bardiani-CSF wygrał finisz z mniejszej grupy. Tuż za nim przyjechał lider wyścigu – Michael Matthews (Orica), a na trzecim miejscu był Grega Bole (Vini Fantini). 

Drugi etap wyścigu rozpoczął się w Ribnicy, a zakończył w Kočevje. Kolarze mieli do pokonania dystans 160,7 km. Już na 12. kilometrze znajdował się szczyt premii górskiej trzeciej kategorii (śr. nach. 6,5 %). Drugi i zarazem ostatni podjazd, rozpoczynał się na 114. kilometrze (pierwsza kategoria, śr. nach. 8,2 %). W tym przypadku zawodnicy musieli zmierzyć się z 706 metrami przewyższenia.

W ucieczkę dnia zabrali się: Stefano Tonin (Area Zero Pro Team), Emanuele Sella (Androni Giocattoli), Girogio Cecchinel (Neri), Sergey Firsanov (RusVelo).

Harcownicy zostali wchłonięci przez peleton, z którego następnie odjechało kilkudziesięciu kolarzy.

Grupa ta rozegrała między sobą sprinterski finisz, który wygrał Colbrelli.

Wyniki etapu:

1 73 COLBRELLI Sonny BAR – BARDIANI CSF INOX 4 01’09”
2 24 MATTHEWS Michael OGE – ORICA GREEN EDGE m.t.
3 157 BOLE Grega VFN – VINNI FANTINI NIPPO m.t.
4 44 CARUSO Damiano CAN – CANNONDALLE m.t.
5 15 MORI Manuele LAM – LAMPRE MERIDA m.t.
6 71 BATTAGLIN Enrico BAR – BARDIANI CSF INOX m.t.
7 115 PANTANO Gomez Jarlinson COL – COLOMBIA m.t.
8 46 VILLELLA Davide CAN – CANNONDALLE m.t.
9 36 KOCHETKOV Pavel KAT – TEAM KATUSHA m.t.
10 58 VOSS Paul TNE – NETAP ENDURA m.t.
11 98 LIETAER Eliot TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE m.t.
12 88 TABORRE Fabio NRI – NERI SOTTOLI m.t.
13 42 KOREN Kristijan CAN – CANNONDALLE m.t.
14 102 ZAKARIN Iinur RVL – RUSVELO m.t.
15 167 PETILLI Simone AZT – AREA ZERRO PRO TEM m.t.
16 1 ROGINA Radoslav ADR – ADRIA MOBIL m.t.
17 52 De La CRUZ David TNE – NETAP ENDURA m.t.
18 77 BONGIORNO Francesco Manuel BAR – BARDIANI CSF INOX m.t.
19 84 FINETTO Mauro NRI – NERI SOTTOLI m.t.
20 12 ULISSI Diego LAM – LAMPRE MERIDA m.t.
21 55 MACHADO Tiago TNE – NETAP ENDURA m.t.
22 25 YATES Simon OGE – ORICA GREEN EDGE m.t.
23 103 OVECHKIN Artem RVL – RUSVELO m.t.
24 13 HORNER Christopher LAM – LAMPRE MERIDA m.t.
25 67 TALIANI Alessio AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA m.t.
26 145 KIŠERLOVSKI Emanuel MKT – MERIDIANA KAMEN PAZIN m.t.
27 87 RABOTTINI Matteo NRI – NERI SOTTOLI m.t.
28 114 DUARTE Arevalo Fabio Andres COL – COLOMBIA m.t.
29 76 BARBIN Enrico BAR – BARDIANI CSF INOX m.t.
30 113 CHALAPUD Gomez Robinson Eduardo COL – COLOMBIA m.t.
31 121 GOLČER Jure SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE m.t.
32 101 FIRSANOV Sergei RVL – RUSVELO m.t.
33 151 BISOLTI Alessandro VFN – VINNI FANTINI NIPPO m.t.
34 74 ZORDINI Edoardo BAR – BARDIANI CSF INOX m.t.
35 107 LAGUTIN Sergey RVL – RUSVELO m.t.
36 41 MOHORIČ Matej CAN – CANNONDALLE 3’01”
37 11 POLANC Jan LAM – LAMPRE MERIDA m.t.
38 91 SPRENGERS Thomas TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE 3’51”
39 3 FAJT Kristjan ADR – ADRIA MOBIL m.t.
40 105 MAIKIN Roman RVL – RUSVELO m.t.
41 14 POZZATO Filippo LAM – LAMPRE MERIDA m.t.
42 72 PIRAZZI Stefano BAR – BARDIANI CSF INOX m.t.
43 5 ŠTIMULAK Klemen ADR – ADRIA MOBIL m.t.
44 2 ROGLIČ Primož ADR – ADRIA MOBIL m.t.
45 4 MUGERLI Matej ADR – ADRIA MOBIL m.t.
46 133 MARCHIETTI Alessio RAR – RADENSKA m.t.
47 131 PIBERNIK Luka RAR – RADENSKA m.t.
48 8 NOVAK Domen ADR – ADRIA MOBIL m.t.
49 126 KOVAČIČ Luka SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE m.t.
50 56 MENDES Jose TNE – NETAP ENDURA m.t.
51 61 PELLIZOTTI Franco AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA – “
52 64 PARRINELLO Antonino AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA –
53 143 SANTORO Antonio MKT – MERIDIANA KAMEN PAZIN m.t.
54 166 PASQUALON Andrea AZT – AREA ZERRO PRO TEM m.t.
55 163 TECCHIO Marco AZT – AREA ZERRO PRO TEM m.t.
56 168 TONIN Stefano AZT – AREA ZERRO PRO TEM m.t.
57 96 WALLAYS Jelle TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE m.t.
58 51 CAMANO Iker TNE – NETAP ENDURA m.t.
59 171 EIBEGGER Markus BCP – SYNERGY BAKU CYCLING m.t.
60 86 PONZI Simone NRI – NERI SOTTOLI m.t.
61 156 DE Negri Pierpaolo VFN – VINNI FANTINI NIPPO m.t.
62 34 BRUTT Pavel KAT – TEAM KATUSHA m.t.
63 68 ZILIOLI Gianfranco AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA – “
64 26 MEIER Christian OGE – ORICA GREEN EDGE m.t.
65 47 WURF Cameron CAN – CANNONDALLE m.t.
66 161 CIAVATTA Paolo AZT – AREA ZERRO PRO TEM m.t.
67 106 SOLOMENNIKOV Andrei RVL – RUSVELO m.t.
68 81 CECCHINEL Giorgio NRI – NERI SOTTOLI m.t.
69 97 VAN HECKE Preben TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE m.t.
70 75 PAGANI Angelo BAR – BARDIANI CSF INOX m.t.
71 66 SELLA Emanuele AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA m.t.
72 43 KRIZEK Matthias CAN – CANNONDALLE 9’07”
73 137 HITI Tadej RAR – RADENSKA m.t.
74 132 KOROŠEC Rok RAR – RADENSKA m.t.
75 93 THEUNS Edvard TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE m.t.
76 48 VIVIANI Elia CAN – CANNONDALLE m.t.
77 154 MAGNUSSON Kim Anton VFN – VINNI FANTINI NIPPO m.t.
78 123 GAZVODA Gregor SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE m.t.
79 141 FURDI Blaž MKT – MERIDIANA KAMEN PAZIN m.t.
80 122 BOŽIČ Borut SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE m.t.
81 82 FAILLI Francesco NRI – NERI SOTTOLI m.t.
82 57 SCHILLINGER Andreas TNE – NETAP ENDURA m.t.
83 165 MENGARDO Gianluca AZT – AREA ZERRO PRO TEM m.t.
84 16 BONIFAZIO Nicolo LAM – LAMPRE MERIDA m.t.
85 162 CHINELLO Fabio AZT – AREA ZERRO PRO TEM m.t.
86 164 LEONARDI Gianluca AZT – AREA ZERRO PRO TEM m.t.
87 17 CIMOLAI Davide LAM – LAMPRE MERIDA m.t.
88 53 DEMPSTER Zakkari TNE – NETAP ENDURA m.t.
89 33 KUZNETSOV Viacheslav KAT – TEAM KATUSHA m.t.
90 21 DOCKER Mitch OGE – ORICA GREEN EDGE m.t.
91 83 FEDI Andrea NRI – NERI SOTTOLI m.t.
92 142 MUCELLI Davide MKT – MERIDIANA KAMEN PAZIN m.t.
93 108 SEROV Alexander RVL – RUSVELO m.t.
94 18 XU Gane LAM – LAMPRE MERIDA m.t.
95 85 MILETTA Luigi NRI – NERI SOTTOLI m.t.
96 118 VALENCIA Gonzalez Juan Pablo COL – COLOMBIA m.t.
97 111 ARANGO Carvajal Juan Esteban COL – COLOMBIA m.t.
98 32 BELKOV Maxim KAT – TEAM KATUSHA m.t.
99 173 AVERIN Maksym BCP – SYNERGY BAKU CYCLING 13’44”
100 174 JABRAYILOV Samir BCP – SYNERGY BAKU CYCLING m.t.
101 125 KATRAŠNIK Gašper SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE m.t.
102 31 IGNATYEV Mikhail KAT – TEAM KATUSHA m.t.
103 104 BOEV Igor RVL – RUSVELO m.t.
104 155 GROSU Eduard VFN – VINNI FANTINI NIPPO m.t.
105 153 STACCHIOTTI Riccardo VFN – VINNI FANTINI NIPPO m.t.
106 152 MALAGUTI Alessandro VFN – VINNI FANTINI NIPPO m.t.
107 65 DI SERAFINO Matteo AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA –
108 6 MALTAR Bruno ADR – ADRIA MOBIL m.t.
109 144 FRANKOVIČ Mateo MKT – MERIDIANA KAMEN PAZIN m.t.
110 117 ROMERO Corredor Jeffry Johan COL – COLOMBIA m.t.
111 116 QUINTERO Artunduaga Duber COL – COLOMBIA m.t.
112 78 MANFREDI Andrea BAR – BARDIANI CSF INOX m.t.
113 92 HELVEN Sander TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE m.t.
114 178 SURUTKOVYCH Aleksandr BCP – SYNERGY BAKU CYCLING m.t.
115 94 JACOBS Pieter TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE m.t.
116 95 VAN ASBROECK Tom TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE – `
117 176 MCCONVEY Connor BCP – SYNERGY BAKU CYCLING m.t.
118 38 PAOLINI Luca KAT – TEAM KATUSHA m.t.
119 54 JARC Blaž TNE – NETAP ENDURA 18’18”
120 127 RAZINGAR Matej SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE m.t.
121 22 HOWARD Leigh OGE – ORICA GREEN EDGE 18’44”
122 128 LOGAR Tadej SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE m.t.
123 124 ILEŠIČ Aldo Ino SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE m.t.
124 134 RUČIGAJ Žiga RAR – RADENSKA m.t.
125 135 PAVLIČ Marko RAR – RADENSKA m.t.
126 136 RAJŠP Andrej RAR – RADENSKA m.t.
127 146 JENKO Robert MKT – MERIDIANA KAMEN PAZIN m.t.
128 62 BELLETTI Manuel AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA – “
129 138 ŠAFARIČ KOLAR Matic RAR – RADENSKA m.t.
130 45 SAGAN Juraj CAN – CANNONDALLE m.t.
131 177 SOKOL Jan BCP – SYNERGY BAKU CYCLING m.t.
132 37 VOROBYEV Anton KAT – TEAM KATUSHA m.t.
133 175 ISGANDAROV Tural BCP – SYNERGY BAKU CYCLING m.t.
134 7 PER David ADR – ADRIA MOBIL m.t.
135 27 LANCASTER Brett OGE – ORICA GREEN EDGE m.t.
136 172 BRAMMEIER Matthew BCP – SYNERGY BAKU CYCLING m.t.
137 35 RYBAKOV Alexander KAT – TEAM KATUSHA m.t.
28 MOURIS Jens OGE – ORICA GREEN EDGE DNF
112 AVILA Vanegas Edwin Alcibiades COL – COLOMBIA DNS

Klasyfikacja generalna:

1 24 MATTHEWS Michael OGE – ORICA GREEN EDGE 4h11’14”
2 42 KOREN Kristijan CAN – CANNONDALLE 0’06”
3 12 ULISSI Diego LAM – LAMPRE MERIDA 0’10”
4 55 MACHADO Tiago TNE – NETAP ENDURA 0’11”
5 103 OVECHKIN Artem RVL – RUSVELO 0’16”
6 87 RABOTTINI Matteo NRI – NERI SOTTOLI m.t.
7 44 CARUSO Damiano CAN – CANNONDALLE 0’20”
8 58 VOSS Paul TNE – NETAP ENDURA 0’21”
9 84 FINETTO Mauro NRI – NERI SOTTOLI m.t.
10 52 De La CRUZ David TNE – NETAP ENDURA 0’22”
11 88 TABORRE Fabio NRI – NERI SOTTOLI 0’23”
12 73 COLBRELLI Sonny BAR – BARDIANI CSF INOX 0’24”
13 157 BOLE Grega VFN – VINNI FANTINI NIPPO 0’25”
14 98 LIETAER Eliot TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE 0’26”
15 25 YATES Simon OGE – ORICA GREEN EDGE m.t.
16 102 ZAKARIN Iinur RVL – RUSVELO 0’28”
17 46 VILLELLA Davide CAN – CANNONDALLE 0’31”
18 76 BARBIN Enrico BAR – BARDIANI CSF INOX 0’32”
19 107 LAGUTIN Sergey RVL – RUSVELO 0’34”
20 101 FIRSANOV Sergei RVL – RUSVELO 0’35”
21 36 KOCHETKOV Pavel KAT – TEAM KATUSHA 0’37”
22 115 PANTANO Gomez Jarlinson COL – COLOMBIA 0’38”
23 114 DUARTE Arevalo Fabio Andres COL – COLOMBIA m.t.
24 74 ZORDINI Edoardo BAR – BARDIANI CSF INOX 0’39”
25 121 GOLČER Jure SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE 0’43”
26 13 HORNER Christopher LAM – LAMPRE MERIDA m.t.
27 15 MORI Manuele LAM – LAMPRE MERIDA 0’44”
28 1 ROGINA Radoslav ADR – ADRIA MOBIL 0’46”
29 77 BONGIORNO Francesco Manuel BAR – BARDIANI CSF INOX 0’49”
30 71 BATTAGLIN Enrico BAR – BARDIANI CSF INOX 0’51”
31 113 CHALAPUD Gomez Robinson EduardoCOL – COLOMBIA 0’52”
32 167 PETILLI Simone AZT – AREA ZERRO PRO TEM 0’53”
33 67 TALIANI Alessio AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 0’59”
34 151 BISOLTI Alessandro VFN – VINNI FANTINI NIPPO 1’01”
35 145 KIŠERLOVSKI Emanuel MKT – MERIDIANA KAMEN PAZIN 1’21”
36 11 POLANC Jan LAM – LAMPRE MERIDA 3’39”
37 41 MOHORIČ Matej CAN – CANNONDALLE 3’47”
38 34 BRUTT Pavel KAT – TEAM KATUSHA 4’06”
39 5 ŠTIMULAK Klemen ADR – ADRIA MOBIL 4’12”
40 96 WALLAYS Jelle TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE 4’15”
41 56 MENDES Jose TNE – NETAP ENDURA 4’16”
42 51 CAMANO Iker TNE – NETAP ENDURA 4’17”
43 72 PIRAZZI Stefano BAR – BARDIANI CSF INOX 4’18”
44 26 MEIER Christian OGE – ORICA GREEN EDGE 4’21”
45 14 POZZATO Filippo LAM – LAMPRE MERIDA 4’22”
46 106 SOLOMENNIKOV Andrei RVL – RUSVELO 4’26”
47 166 PASQUALON Andrea AZT – AREA ZERRO PRO TEM 4’27”
48 97 VAN HECKE Preben TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE 4’33”
49 66 SELLA Emanuele AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 4’34”
50 156 DE Negri Pierpaolo VFN – VINNI FANTINI NIPPO 4’35”
51 47 WURF Cameron CAN – CANNONDALLE m.t.
52 2 ROGLIČ Primož ADR – ADRIA MOBIL m.t.
53 61 PELLIZOTTI Franco AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 4’36”
54 131 PIBERNIK Luka RAR – RADENSKA 4’38”
55 4 MUGERLI Matej ADR – ADRIA MOBIL m.t.
56 64 PARRINELLO Antonino AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA m.t.
57 3 FAJT Kristjan ADR – ADRIA MOBIL 4’40”
58 105 MAIKIN Roman RVL – RUSVELO 4’42”
59 68 ZILIOLI Gianfranco AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 4’45”
60 81 CECCHINEL Giorgio NRI – NERI SOTTOLI m.t.
61 171 EIBEGGER Markus BCP – SYNERGY BAKU CYCLING 4’49”
62 75 PAGANI Angelo BAR – BARDIANI CSF INOX m.t.
63 168 TONIN Stefano AZT – AREA ZERRO PRO TEM 4’50”
64 133 MARCHIETTI Alessio RAR – RADENSKA m.t.
65 161 CIAVATTA Paolo AZT – AREA ZERRO PRO TEM m.t.
66 86 PONZI Simone NRI – NERI SOTTOLI 4’52”
67 163 TECCHIO Marco AZT – AREA ZERRO PRO TEM 4’53”
68 91 SPRENGERS Thomas TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE 4’54”
69 8 NOVAK Domen ADR – ADRIA MOBIL m.t.
70 143 SANTORO Antonio MKT – MERIDIANA KAMEN PAZIN 5’20”
71 126 KOVAČIČ Luka SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE 5’21”
72 83 FEDI Andrea NRI – NERI SOTTOLI 9’25”
73 108 SEROV Alexander RVL – RUSVELO 9’29”Race distance: Race average:
74 21 DOCKER Mitch OGE – ORICA GREEN EDGE 9’30”
75 33 KUZNETSOV Viacheslav KAT – TEAM KATUSHA 9’31”
76 32 BELKOV Maxim KAT – TEAM KATUSHA 9’32”
77 16 BONIFAZIO Nicolo LAM – LAMPRE MERIDA 9’34”
78 164 LEONARDI Gianluca AZT – AREA ZERRO PRO TEM 9’36”
79 48 VIVIANI Elia CAN – CANNONDALLE 9’37”
80 53 DEMPSTER Zakkari TNE – NETAP ENDURA 9’42”
81 123 GAZVODA Gregor SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE 9’43”
82 122 BOŽIČ Borut SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE 9’44”
83 111 ARANGO Carvajal Juan Esteban COL – COLOMBIA 9’46”
84 43 KRIZEK Matthias CAN – CANNONDALLE m.t.
85 57 SCHILLINGER Andreas TNE – NETAP ENDURA 9’47”
86 17 CIMOLAI Davide LAM – LAMPRE MERIDA 9’50”
87 132 KOROŠEC Rok RAR – RADENSKA 9’53”
88 85 MILETTA Luigi NRI – NERI SOTTOLI 9’55”
89 93 THEUNS Edvard TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE 9’56”
90 18 XU Gane LAM – LAMPRE MERIDA 9’57”
91 82 FAILLI Francesco NRI – NERI SOTTOLI 9’58”
92 118 VALENCIA Gonzalez Juan Pablo COL – COLOMBIA 10’00”
93 141 FURDI Blaž MKT – MERIDIANA KAMEN PAZIN 10’03”
94 154 MAGNUSSON Kim Anton VFN – VINNI FANTINI NIPPO 10’10”
95 137 HITI Tadej RAR – RADENSKA 10’13”
96 142 CHINELLO Fabio AZT – AREA ZERRO PRO TEM 10’24”
98 165 MENGARDO Gianluca AZT – AREA ZERRO PRO TEM 10’34”
99 38 PAOLINI Luca KAT – TEAM KATUSHA 14’11”
100 31 IGNATYEV Mikhail KAT – TEAM KATUSHA 14’14”
101 94 JACOBS Pieter TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE 14’20”
102 155 GROSU Eduard VFN – VINNI FANTINI NIPPO 14’23”
103 153 STACCHIOTTI Riccardo VFN – VINNI FANTINI NIPPO 14’24”
104 6 MALTAR Bruno ADR – ADRIA MOBIL 14’25”
105 178 SURUTKOVYCH Aleksandr BCP – SYNERGY BAKU CYCLING m.t.
106 92 HELVEN Sander TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE 14’27”
107 152 MALAGUTI Alessandro VFN – VINNI FANTINI NIPPO 14’33”
108 104 BOEV Igor RVL – RUSVELO 14’37”
109 173 AVERIN Maksym BCP – SYNERGY BAKU CYCLING 14’39”
110 65 DI SERAFINO Matteo AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA 14’41”
111 116 QUINTERO Artunduaga Duber COL – COLOMBIA 14’48”
112 95 VAN ASBROECK Tom TSV – TOP SPORT VLAANDERN BALLOISE m.t.
113 125 KATRAŠNIK Gašper SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE 14’58”
114 117 ROMERO Corredor Jeffry Johan COL – COLOMBIA 15’09”
115 78 MANFREDI Andrea BAR – BARDIANI CSF INOX 15’12”
116 176 MCCONVEY Connor BCP – SYNERGY BAKU CYCLING m.t.
117 174 JABRAYILOV Samir BCP – SYNERGY BAKU CYCLING 15’19”
118 144 FRANKOVIČ Mateo MKT – MERIDIANA KAMEN PAZIN 15’46”
119 54 JARC Blaž TNE – NETAP ENDURA 18’40”
120 27 LANCASTER Brett OGE – ORICA GREEN EDGE 18’58”
121 37 VOROBYEV Anton KAT – TEAM KATUSHA 19’10”
122 22 HOWARD Leigh OGE – ORICA GREEN EDGE 19’17”
123 7 PER David ADR – ADRIA MOBIL 19’20”
124 35 RUS19880517 RYBAKOV Alexander KAT – TEAM KATUSHA 19’30”
125 172 BRAMMEIER Matthew BCP – SYNERGY BAKU CYCLING 19’31”
126 146 JENKO Robert MKT – MERIDIANA KAMEN PAZIN 19’35”
127 135 PAVLIČ Marko RAR – RADENSKA 19’45”
128 45 SAGAN Juraj CAN – CANNONDALLE 19’46”
129 128 LOGAR Tadej SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE 19’48”
130 134 RUČIGAJ Žiga RAR – RADENSKA 19’50”
131 127 RAZINGAR Matej SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE 19’53”
132 124 ILEŠIČ Aldo Ino SLO – REPREZENTANCA SLOVENIJE 19’54”
133 62 BELLETTI Manuel AND – ANDRONI GIOCATTOLI – VENEZUELA – “
134 136 RAJŠP Andrej RAR – RADENSKA 19’55”
135 177 SOKOL Jan BCP – SYNERGY BAKU CYCLING 19’56”
136 138 ŠAFARIČ KOLAR Matic RAR – RADENSKA 20’04”
137 175 ISGANDAROV Tural BCP – SYNERGY BAKU CYCLING 20’24”

Foto: bettiniphoto.net

Marta Wiśniewska