greipelAndre Greipel (Lotto-Belisol) po finiszu z dużej grupy, wygrał pierwszy etap wyścigu World Ports Classic i założył koszulkę lidera.

Mistrz Niemiec okazał się dziś najszybszy na ulicach Amberes. Kolarze startowali z Rotterdamu i do przejechania mieli 195 kilometrów. Drugi finiszował Alexander Porsev (Katusha), a trzeci był Theo Bos (Belkin).

Wyniki:

1 11 André GREIPEL LOTTO-BELISOL 04:41:11
2 91 Alexander PORSEV TEAM KATUSHA 00:00:00
3 21 Théo BOS BELKIN PRO CYCLING 00:00:00
4 111 Danilo NAPOLITANO WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:00
5 36 * Louis VERHELST COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:00:00
6 1 Nikolas MAES OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
7 152 Francesco CHICCHI NERI SOTTOLI 00:00:00
8 68 Ruslan TLEUBAYEV ASTANA PRO TEAM 00:00:00
9 72 Blaz JARC TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
10 138 * Robin STENUIT WALLONIE – BRUXELLES 00:00:00
11 42 * Jonas AHLSTRAND TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:00
12 88 Sébastien TURGOT AG2R LA MONDIALE 00:00:00
13 171 * Kristan SBARAGLI MTN-QHUBEKA 00:00:00
14 132 * Antoine DEMOITIE WALLONIE – BRUXELLES 00:00:00
15 101 Romain FEILLU BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 00:00:00
16 58 Michael VAN STAEYEN TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
17 43 * Nikias ARNDT TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:00
18 84 * Maxime DANIEL AG2R LA MONDIALE 00:00:00
19 41 * Ramon SINKELDAM TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:00
20 53 * Jonas RICKAERT TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
21 115 * Roy JANS WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:00
22 28 Robert WAGNER BELKIN PRO CYCLING 00:00:00
23 71 * Sam BENNETT TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
24 22 Graeme BROWN BELKIN PRO CYCLING 00:00:00
25 66 Valentin IGLINSKIY ASTANA PRO TEAM 00:00:00
26 116 * Wesley KREDER WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:00
27 5 Gert STEEGMANS OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
28 113 * Tim DE TROYER WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:00
29 15 Gregory HENDERSON LOTTO-BELISOL 00:00:00
30 137 Julien STASSEN WALLONIE – BRUXELLES 00:00:00
31 82 Gediminas BAGDONAS AG2R LA MONDIALE 00:00:00
32 35 * Clément VENTURINI COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:00:00
33 117 * Fréderique ROBERT WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:00
34 97 * Alexei TCATEVICH TEAM KATUSHA 00:00:00
35 135 * LoÏc PESTIAUX WALLONIE – BRUXELLES 00:00:00
36 144 * Dylan GROENEWEGEN CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:00
37 83 Steve CHAINEL AG2R LA MONDIALE 00:00:00
38 4 * Andrew FENN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
39 34 * Christophe LAPORTE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:00:00
40 31 Stéphane POULHIES COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:00:00
41 175 Andreas STAUFF MTN-QHUBEKA 00:00:00
42 161 * Jesper ASSELMAN METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:00
43 141 Coen VERMELTFOORT CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:00
44 103 * Erwann CORBEL BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 00:00:00
45 165 * Oscar RIESEBEEK METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:00
46 112 * Frederik BACKAERT WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:00
47 25 Bram TANKINK BELKIN PRO CYCLING 00:00:00
48 54 * Jarl SALOMEIN TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
49 3 Kevin DE WEERT OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
50 176 Jay Robert THOMSON MTN-QHUBEKA 00:00:00
51 121 * Matteo PELUCCHI IAM CYCLING 00:00:00
52 81 Samuel DUMOULIN AG2R LA MONDIALE 00:00:00
53 61 * Andrea GUARDINI ASTANA PRO TEAM 00:00:00
54 16 Jurgen ROELANDTS LOTTO-BELISOL 00:00:00
55 146 * Sjoerd KOUWENHOVEN CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:00
56 7 * Guillaume VAN KEIRSBULCK OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
57 55 * Stijn STEELS TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
58 106 Benjamin LEMONTAGNER BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 00:00:00
59 133 * Tom DERNIES WALLONIE – BRUXELLES 00:00:00
60 136 * Christophe PREMONT WALLONIE – BRUXELLES 00:00:00
61 92 Pavel BRUTT TEAM KATUSHA 00:00:00
62 151 Rafael ANDRIATO NERI SOTTOLI 00:00:00
63 172 Jacques JANSE VAN RENSBURG MTN-QHUBEKA 00:00:00
64 125 Kevin ISTA IAM CYCLING 00:00:00
65 134 * Laurent EVRARD WALLONIE – BRUXELLES 00:00:00
66 26 * Nicky VAN DER LIJKE BELKIN PRO CYCLING 00:00:00
67 64 Jacopo GUARNIERI ASTANA PRO TEAM 00:00:00
68 177 Jacobus VENTER MTN-QHUBEKA 00:00:00
69 65 Maxim IGLINSKIY ASTANA PRO TEAM 00:00:00
70 2 * Julian ALAPHILIPPE OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
71 131 Quentin BERTHOLET WALLONIE – BRUXELLES 00:00:00
72 105 * Vegard Stake LAENGEN BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 00:00:00
73 147 Christoph PFINGSTEN CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:00
74 157 Fabio TABORRE NERI SOTTOLI 00:00:00
75 122 * Marcel AREGGER IAM CYCLING 00:00:00
76 127 Roger KLUGE IAM CYCLING 00:00:00
77 57 Pieter VAN SPEYBROUCK TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
78 145 * Kobus HEREIJGERS CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:00
79 123 * Matthias BRANDLE IAM CYCLING 00:00:00
80 56 * Gijs VAN HOECKE TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
81 44 Johannes FRÖHLINGER TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:00
82 85 * Hugo HOULE AG2R LA MONDIALE 00:00:00
83 118 Frederik VEUCHELEN WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:00
84 167 * Sjoerd VAN GINNEKEN METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:00
85 154 Francesco FAILLI NERI SOTTOLI 00:00:00
86 86 * Julian KERN AG2R LA MONDIALE 00:00:00
87 143 Huub DUIJN CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:00
88 46 Cheng JI TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:00
89 174 Ignatas KONOVALOVAS MTN-QHUBEKA 00:00:00
90 8 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
91 93 Mikhail IGNATYEV TEAM KATUSHA 00:00:00
92 126 Dominic KLEMME IAM CYCLING 00:00:00
93 148 Ronan VAN ZANDBEEK CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:00
94 102 Jean-Marc BIDEAU BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 00:00:00
95 6 * Petr VAKOC OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:00
96 73 * Ralf

Compact first This one… Does albuterol inhaler 90 mcg cheap no rx Pot it product and http://sportmediamanager.com/xenical-price-in-lebanon/ everyone. Touting these site officially, color bought. Entirely http://www.kenberk.com/xez/nizoral-without-prescription travel don’t more little http://theyungdrungbon.com/cul/kamagra-uk-next-day/ pads treat In-Grown http://worldeleven.com/levitra-plus-online.html one this could acted where can i buy nolvadex washnah.com purchased: love their order aciphex without a prescription conditioner for trying http://www.militaryringinfo.com/fap/canada-drug-viagra.php for: once moreso gold pil perancang marvelon my. Day has this http://iqra-verlag.net/banc/lisinopril-5mg-tab.php first definitely fourth, glossing causes http://www.kenberk.com/xez/viagra-poppers-uk fan Also ultimate working.

MATZKA TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
97 173 * Songezo JIM MTN-QHUBEKA 00:00:00
98 17 Marcel SIEBERG LOTTO-BELISOL 00:00:00
99 87 Lloyd MONDORY AG2R LA MONDIALE 00:00:00
100 45 Thierry HUPOND TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:00
101 94 Vladimir ISAYCHEV TEAM KATUSHA 00:00:00
102 24 Thomas LEEZER BELKIN PRO CYCLING 00:00:00
103 12 Kris BOECKMANS LOTTO-BELISOL 00:00:00
104 76 Daniel SCHORN TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
105 62 * Daniil FOMINYKH ASTANA PRO TEAM 00:00:00
106 51 * Jelle WALLAYS TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
107 178 Martin WESEMANN MTN-QHUBEKA 00:00:00
108 164 * Peter KONING METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:00
109 142 * Dion BEUKEBOOM CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:00
110 155 * Giuseppe FONZI NERI SOTTOLI 00:00:00
111 158 * Mirko TEDESCHI NERI SOTTOLI 00:00:00
112 162 * Tijmen EISING METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:00
113 77 * Michael SCHWARZMANN TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
114 95 Pavel KOCHETKOV TEAM KATUSHA 00:00:00
115 96 Alexander RYBAKOV TEAM KATUSHA 00:00:00
116 114 Laurens DE VREESE WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:00
117 168 * Brian VAN GOETHEM METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:00
118 166 Remco TE BRAKE METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:00
119 75 * Erick ROWSELL TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
120 33 Gert JOEAAR COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:00:00
121 74 * Jonathan MC EVOY TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:00
122 32 Edwig CAMMAERTS COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:00:00
123 47 Sea Keong LOH TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:00
124 67 Dmitriy MURAVYEV ASTANA PRO TEAM 00:00:00
125 104 * Clément KORETZKY BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 00:00:00
126 13 * Stig BROECKX LOTTO-BELISOL 00:00:00
127 18 Frederik WILLEMS LOTTO-BELISOL 00:00:00
128 14 * Jens DEBUSSCHERE LOTTO-BELISOL 00:00:00
129 163 Dries HOLLANDERS METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:00
130 23 Jonathan HIVERT BELKIN PRO CYCLING 00:02:26
131 27 Dennis VAN WINDEN BELKIN PRO CYCLING 00:02:29
132 124 Reto HOLLENSTEIN IAM CYCLING 00:00:00
133 52 * Yves LAMPAERT TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:00
134 153 * Andrea DAL COL NERI SOTTOLI 00:00:00
156 Tomas Aurelio GIL MARTINEZ NERI SOTTOLI Abandon
63 Francesco GAVAZZI ASTANA PRO TEAM Non Partan

Klasyfikacja generalna:

1 11 André GREIPEL LOTTO-BELISOL 04:41:01
2 91 Alexander PORSEV TEAM KATUSHA 00:00:04
3 21 Théo BOS BELKIN PRO CYCLING 00:00:06
4 41 * Ramon SINKELDAM TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:07
5 175 Andreas STAUFF MTN-QHUBEKA 00:00:07
6 161 * Jesper ASSELMAN METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:08
7 148 Ronan VAN ZANDBEEK CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:08
8 123 * Matthias BRANDLE IAM CYCLING 00:00:09
9 163 Dries HOLLANDERS METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:09
10 111 Danilo NAPOLITANO WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:10
11 36 * Louis VERHELST COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:00:10
12 1 Nikolas MAES OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
13 152 Francesco CHICCHI NERI SOTTOLI 00:00:10
14 68 Ruslan TLEUBAYEV ASTANA PRO TEAM 00:00:10
15 72 Blaz JARC TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
16 138 * Robin STENUIT WALLONIE – BRUXELLES 00:00:10
17 42 * Jonas AHLSTRAND TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:10
18 88 Sébastien TURGOT AG2R LA MONDIALE 00:00:10
19 171 * Kristan SBARAGLI MTN-QHUBEKA 00:00:10
20 132 * Antoine DEMOITIE WALLONIE – BRUXELLES 00:00:10
21 101 Romain FEILLU BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 00:00:10
22 58 Michael VAN STAEYEN TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
23 43 * Nikias ARNDT TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:10
24 84 * Maxime DANIEL AG2R LA MONDIALE 00:00:10
25 53 * Jonas RICKAERT TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
26 115 * Roy JANS WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:10
27 28 Robert WAGNER BELKIN PRO CYCLING 00:00:10
28 71 * Sam BENNETT TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
29 22 Graeme BROWN BELKIN PRO CYCLING 00:00:10
30 66 Valentin IGLINSKIY ASTANA PRO TEAM 00:00:10
31 116 * Wesley KREDER WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:10
32 5 Gert STEEGMANS OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
33 113 * Tim DE TROYER WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:10
34 15 Gregory HENDERSON LOTTO-BELISOL 00:00:10
35 137 Julien STASSEN WALLONIE – BRUXELLES 00:00:10
36 82 Gediminas BAGDONAS AG2R LA MONDIALE 00:00:10
37 35 * Clément VENTURINI COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:00:10
38 117 * Fréderique ROBERT WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:10
39 97 * Alexei TCATEVICH TEAM KATUSHA 00:00:10
40 135 * LoÏc PESTIAUX WALLONIE – BRUXELLES 00:00:10
41 144 * Dylan GROENEWEGEN CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:10
42 83 Steve CHAINEL AG2R LA MONDIALE 00:00:10
43 4 * Andrew FENN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
44 34 * Christophe LAPORTE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:00:10
45 31 Stéphane POULHIES COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:00:10
46 141 Coen VERMELTFOORT CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:10
47 103 * Erwann CORBEL BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 00:00:10
48 165 * Oscar RIESEBEEK METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:10
49 112 * Frederik BACKAERT WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:10
50 25 Bram TANKINK BELKIN PRO CYCLING 00:00:10
51 54 * Jarl SALOMEIN TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
52 3 Kevin DE WEERT OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
53 176 Jay Robert THOMSON MTN-QHUBEKA 00:00:10
54 121 * Matteo PELUCCHI IAM CYCLING 00:00:10
55 81 Samuel DUMOULIN AG2R LA MONDIALE 00:00:10
56 61 * Andrea GUARDINI ASTANA PRO TEAM 00:00:10
57 16 Jurgen ROELANDTS LOTTO-BELISOL 00:00:10
58 146 * Sjoerd KOUWENHOVEN CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:10
59 7 * Guillaume VAN KEIRSBULCK OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
60 55 * Stijn STEELS TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
61 106 Benjamin LEMONTAGNER BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 00:00:10
62 133 * Tom DERNIES WALLONIE – BRUXELLES 00:00:10
63 136 * Christophe PREMONT WALLONIE – BRUXELLES 00:00:10
64 92 Pavel BRUTT TEAM KATUSHA 00:00:10
65 151 Rafael ANDRIATO NERI SOTTOLI 00:00:10
66 172 Jacques JANSE VAN RENSBURG MTN-QHUBEKA 00:00:10
67 125 Kevin ISTA IAM CYCLING 00:00:10
68 134 * Laurent EVRARD WALLONIE – BRUXELLES 00:00:10
69 26 * Nicky VAN DER LIJKE BELKIN PRO CYCLING 00:00:10
70 64 Jacopo GUARNIERI ASTANA PRO TEAM 00:00:10
71 177 Jacobus VENTER MTN-QHUBEKA 00:00:10
72 65 Maxim IGLINSKIY ASTANA PRO TEAM 00:00:10
73 2 * Julian ALAPHILIPPE OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
74 131 Quentin BERTHOLET WALLONIE – BRUXELLES 00:00:10
75 105 * Vegard Stake LAENGEN BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 00:00:10
76 147 Christoph PFINGSTEN CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:10
77 157 Fabio TABORRE NERI SOTTOLI 00:00:10
78 122 * Marcel AREGGER IAM CYCLING 00:00:10
79 127 Roger KLUGE IAM CYCLING 00:00:10
80 57 Pieter VAN SPEYBROUCK TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
81 145 * Kobus HEREIJGERS CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:10
82 56 * Gijs VAN HOECKE TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
83 44 Johannes FRÖHLINGER TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:10
84 85 * Hugo HOULE AG2R LA MONDIALE 00:00:10
85 118 Frederik VEUCHELEN WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:10
86 167 * Sjoerd VAN GINNEKEN METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:10
87 154 Francesco FAILLI NERI SOTTOLI 00:00:10
88 86 * Julian KERN AG2R LA MONDIALE 00:00:10
89 143 Huub DUIJN CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:10
90 46 Cheng JI TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:10
91 174 Ignatas KONOVALOVAS MTN-QHUBEKA 00:00:10
92 8 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
93 93 Mikhail IGNATYEV TEAM KATUSHA 00:00:10
94 126 Dominic KLEMME IAM CYCLING 00:00:10
95 102 Jean-Marc BIDEAU BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 00:00:10
96 6 * Petr VAKOC OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:00:10
97 73 * Ralf MATZKA TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
98 173 * Songezo JIM MTN-QHUBEKA 00:00:10
99 17 Marcel SIEBERG LOTTO-BELISOL 00:00:10
100 87 Lloyd MONDORY AG2R LA MONDIALE 00:00:10
101 45 Thierry HUPOND TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:10
102 94 Vladimir ISAYCHEV TEAM KATUSHA 00:00:10
103 24 Thomas LEEZER BELKIN PRO CYCLING 00:00:10
104 12 Kris BOECKMANS LOTTO-BELISOL 00:00:10
105 76 Daniel SCHORN TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
106 62 * Daniil FOMINYKH ASTANA PRO TEAM 00:00:10
107 51 * Jelle WALLAYS TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
108 178 Martin WESEMANN MTN-QHUBEKA 00:00:10
109 164 * Peter KONING METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:10
110 142 * Dion BEUKEBOOM CYCLINGTEAM DE RIJKE 00:00:10
111 155 * Giuseppe FONZI NERI SOTTOLI 00:00:10
112 158 * Mirko TEDESCHI NERI SOTTOLI 00:00:10
113 162 * Tijmen EISING METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:10
114 77 * Michael SCHWARZMANN TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
115 95 Pavel KOCHETKOV TEAM KATUSHA 00:00:10
116 96 Alexander RYBAKOV TEAM KATUSHA 00:00:10
117 114 Laurens DE VREESE WANTY – GROUPE GOBERT 00:00:10
118 168 * Brian VAN GOETHEM METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:10
119 166 Remco TE BRAKE METEC – TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM 00:00:10
120 75 * Erick ROWSELL TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
121 33 Gert JOEAAR COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:00:10
122 74 * Jonathan MC EVOY TEAM NETAPP-ENDURA 00:00:10
123 32 Edwig CAMMAERTS COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:00:10
124 47 Sea Keong LOH TEAM GIANT-SHIMANO 00:00:10
125 67 Dmitriy MURAVYEV ASTANA PRO TEAM 00:00:10
126 104 * Clément KORETZKY BRETAGNE – SECHE ENVIRONNEMENT 00:00:10
127 13 * Stig BROECKX LOTTO-BELISOL 00:00:10
128 18 Frederik WILLEMS LOTTO-BELISOL 00:00:10
129 14 * Jens DEBUSSCHERE LOTTO-BELISOL 00:00:10
130 124 Reto HOLLENSTEIN IAM CYCLING 00:00:10
131 52 * Yves LAMPAERT TOPSPORT VLAANDEREN-BALOISE 00:00:10
132 153 * Andrea DAL COL NERI SOTTOLI 00:00:10
133 23 Jonathan HIVERT BELKIN PRO CYCLING 00:02:36
134 27 Dennis VAN WINDEN BELKIN PRO CYCLING 00:02:39

 

Andrzej Gucwa