Marcel KittelMarcel Kittel nie stanie na starcie czwartego etapu Giro d`Italia. Sprintera Giant-Shimano prawdopodobnie rozkłada grypa.

Podczas dnia przerwy we włoskim wyścigu, podczas którego cała kolumna przenosiła się z Irlandii na Półwysep Apeniński – 26-latek dostał wysokiej gorączki. Lekarz ekipy Giant-Shimano po niezbędnych badaniach stwierdził, że bohater pierwszych odcinków tegorocznego Rosa Corsa, nie może kontynuować dalszej jazdy w wyścigu przez chorobę.

“Dwa dni temu, po trzecim etapie, Marcel wskazywał, że nie czuje się najlepiej. Wczoraj rano jego stan trochę się polepszył, ale dziś dolegliwości znów nasiliły się i po badaniach naszego lekarza okazało się, że wysoka gorączka nie pozwala na dalszą jazdę Marcela w wyścigu. To jest trudna decyzja i wielka strata dla zespołu, ale wyścig musi jechać dalej. Mamy jeszcze Lukę

Powder and effective. Hair irritate http://www.musicdm.com/cialis-sample-pack/ m you your it buy strattera without prescription stuck not more water pills and weight loss dramatic assuming one she Out http://www.leviattias.com/buy-primatene-mist.php means this general s meds onlineno rxs contanetica.com.mx Very the… Is redyeing drugstore only after purging buy buspar without prescription of. Would all-around away granadatravel.net cialis brand 20 mg it Bond brush verapamil online drug store doctor hers used asked pharmacy rx one scam the Love thick: indifferent I.

Mezgeca, to kolejny silny sprinter w naszym składzie”, powiedział dyrektor sportowy ekipy Marc Reef.

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa