kennaughPeter Kennaugh (Sky Team) przejął koszulkę lidera wyścigu Coppi e Bartali od swojego klubowego kolegi – Bena Swifta. Brytyjczyk wygrał drugi etap włoskiej imprezy.

Drugi etap wyścigu Settimana Internazionale Coppi e Bartali to 160 kilometrowy etap z Sant’Angelo di Gatteo do Sogliano al Rubicone. Kolarze ścigali się na rundach, na których znajdował się blisko 9 kilometrowy podjazd. W sumie wspinali się tam pięciokrotnie. Ze szczytu ostatniej górskiej premii, do mety pozostawało niecałe 10 kilometrów zjazdu i płaskiego.

Zaraz po starcie wykrystalizowała się kilkunastoosobowa czołówka. Peleton nie odpuszczał jednak zbyt daleko harcowników. Nie odjechali oni dalej niż na dwie minuty. Wysokie tempo sprawiło, że szybko odpadł lider – Ben Swift (Sky Team).

Brytyjska ekipa jadąca na tej imprezie w silnym składzie, miała w zanadrzu kilku znakomitych górali. Sky Team skasowało ucieczkę i na 20 km przed metą rozpoczęły się ataki z peletonu.

Na ostatni podjazd, jako pierwszy “wdrapał się” Francesco Manuel Bongiorno (Bardiani-CSF). Włoch miał 15 sekund w zapasie nad Peterem Kennaugh`em (Sky Team) i 20 sekund nad pozostałymi. Brytyjczyk dojechał do kolarza z Półwyspu Apenińskiego i jadąc razem, zaczęli powiększać przewagę.

Na ostatnich kilometrach Bongiorno nie wytrzymał tempa i etap wygrał Kennaugh, który dzięki temu został nowym liderem.Trzeci był Dario Cataldo (Sky Team)

Wyniki:

1 26 GBR19890615 KENNAUGH Peter (GBR) 1989 SKY TEAM SKY 4:20’14 10
2 41 ITA19900901 BONGIORNO Francesco (ITA) 1990 BAR BARDIANI CSF 4:20’16 2 6
3 76 ITA19870814 RABOTTINI Matteo (ITA) 1987 NRI NERI SOTTOLI 4:21’02 48 4
4 24 ITA19850317 CATALDO Dario (ITA) 1985 SKY TEAM SKY 4:21’04 50
5 54 COL19881119 PANTANO Jarlinson (COL) 1988 COL COLOMBIA 4:21’06 52
6 61 ITA19780115 PELIZZOTTI Franco (ITA) 1978 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:21’07 53
7 201 ITA19861119 MUCELLI Davide (ITA) 1986 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 4:21’07 53
8 18 ITA19871012 CARUSO Damiano (ITA) 1987 CAN CANNONDALE 4:21’08 54
9 66 ITA19890327 ROSA Diego (ITA) 1989 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:21’08 54
10 86 RUS19820703 FIRSANOV Sergey (RUS) 1982 RVL RUSVELO 4:21’08 54
11 7 ESP19870625 VALLS FERRI Rafael (ESP) 1987 LAM LAMPRE – MERIDA 4:21’11 57
12 197 ITA19930504 PETILLI Simone (ITA) G 1993 AZT AREA ZERO PRO TEAM 4:21’56 1’42
13 17 ITA19910627 VILLELLA Davide (ITA) G 1991 CAN CANNONDALE 4:22’58 2’44
14 202 ITA19890913 SANTORO Antonio (ITA) 1989 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 4:23’00 2’46
15 46 ITA19880804 PAGANI Angelo (ITA) 1988 BAR BARDIANI CSF 4:23’09 2’55
16 113 BEL19900205 SPRENGERS Thomas (BEL) 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:23’17 3’03
17 25 COL19930805 HENAO GOMEZ Sebastian (COL) G 1993 SKY TEAM SKY 4:23’23 3’09
18 133 RUS19940406 ARSLANOV Ildar (RUS) G 1994 TIK ITERA – KATUSHA 4:23’27 3’13
19 235 SLO19810617 MUGERLI Matej (SLO) 1981 ADR ADRIA MOBIL 4:23’36 3’22
20 191 ITA19841106 CIAVATTA Paolo (ITA) 1984 AZT AREA ZERO PRO TEAM 4:23’39 3’25
21 237 CRO19790303 ROGINA Radoslav (CRO) 1979 ADR ADRIA MOBIL 4:23’41 3’27
22 57 COL19841003 RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel ( 1984 COL COLOMBIA 4:23’42 3’28
23 6 ITA19800809 MORI Manuele (ITA) 1980 LAM LAMPRE – MERIDA 4:23’43 3’29
24 212 ITA19871116 MAZZI Alessandro (ITA) 1987 UNA UTENSILNORD 4:23’43 3’29
25 81 UZB19810114 LAGUTIN Sergey (UZB) 1981 RVL RUSVELO 4:23’45 3’31
26 227 ITA19891215 GAFFURINI Nicola (ITA) 1989 VHS VEGA – HOTSAND 4:23’45 3’31
27 144 ITA19850307 BISOLTI Alessandro (ITA) 1985 VFN VINI FANTINI – NIPPO 4:23’45 3’31
28 203 CRO19840803 KISERLOVSKI Emanuel (CRO) 1984 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 4:23’48 3’34
29 94 RSA19920221 MEINTJES Louis (RSA) G 1992 MTN MTN – QHUBEKA 4:23’48 3’34
30 34 NED19840215 DEMAAR Marc (NED) 1984 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 4:23’48 3’34
31 78 ITA19850605 TABORRE Fabio (ITA) 1985 NRI NERI SOTTOLI 4:23’48 3’34
32 85 RUS19900717 POMOSHNIKOV Sergei (RUS) 1990 RVL RUSVELO 4:23’48 3’34
33 118 BEL19900207 VAN OVERBERGHE Arthur (BEL) 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:23’48 3’34
34 42 ITA19891102 ZARDINI Edoardo (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 4:23’52 3’38
35 234 SLO19900720 STIMULAK Klemen (SLO) 1990 ADR ADRIA MOBIL 4:24’03 3’49
36 127 GER19810721 SCHUMACHER Stefan (GER) 1981 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 4:24’06 3’52
37 74 ITA19850510 FINETTO Mauro (ITA) 1985 NRI NERI SOTTOLI 4:24’08 3’54
38 64 ITA19850330 FRAPPORTI Marco (ITA) 1985 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:26’38 6’24
39 1 ITA19890715 ULISSI Diego (ITA) 1989 LAM LAMPRE – MERIDA 4:26’42 6’28
40 117 BEL19910929 WAEYTENS Zico (BEL) G 1991 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:26’47 6’33
41 37 ITA19780806 FRATTINI Davide (ITA) 1978 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 4:26’48 6’34
42 166 ITA19881221 VACCHER Andrea (ITA) 1988 MAE MARCHIOL EMISFERO 4:27’07 6’53
43 96 ERI19940123 KUDUS GHEBREMEDHIN Merhaw G 1994 MTN MTN – QHUBEKA 4:30’51 10’37
44 93 RSA19870906 JANSE VAN RENSBURG Jacques 1987 MTN MTN – QHUBEKA 4:31’02 10’48
45 128 ESP19780515 ZABALLA GUTIERREZ Constantin 1978 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 4:31’58 11’44
46 55 COL19860305 QUINTERO Carlos Julian (COL) 1986 COL COLOMBIA 4:34’00 13’46
47 21 USA19910207 BOSWELL Ian (USA) G 1991 SKY TEAM SKY 4:34’00 13’46
48 2 ITA19831111 BONO Matteo (ITA) 1983 LAM LAMPRE – MERIDA 4:34’00 13’46
49 83 RUS19890120 POZDNYAKOV Kirill (RUS) 1989 RVL RUSVELO 4:35’06 14’52
50 134 RUS19900123 FROLOV Igor (RUS) 1990 TIK ITERA – KATUSHA 4:35’06 14’52
51 177 MEX19900807 MARTINS Uri (MEX) 1990 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 4:35’06 14’52
52 187 ITA19880827 COLLODEL Matteo (ITA) 1988 IDE TEAM IDEA 4:35’06 14’52
53 35 USA19831205 EUSER Lucas (USA) 1983 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 4:35’06 14’52
54 14 SLO19941019 MOHORIC Matej (SLO) G 1994 CAN CANNONDALE 4:35’06 14’52
55 15 ITA19850218 SABATINI Fabio (ITA) 1985 CAN CANNONDALE 4:35’06 14’52
56 5 CHN19840128 XU Gang (CHN) 1984 LAM LAMPRE – MERIDA 4:35’06 14’52
57 67 ITA19901011 TALIANI Alessio (ITA) 1990 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:35’06 14’52
58 82 RUS19800707 KLIMOV Sergey (RUS) 1980 RVL RUSVELO 4:35’06 14’52
59 157 CZE19930317 SISR Frantisek (CZE) G 1993 ADP TEAM DUKLA PRAHA 4:35’06 14’52
60 143 ITA19870922 MALAGUTI Alessandro (ITA) 1987 VFN VINI FANTINI – NIPPO 4:35’20 15’06
61 48 ITA19900304 BARBIN Enrico (ITA) 1990 BAR BARDIANI CSF 4:37’19 17’05
62 242 ITA19871220 BUSATO Matteo (ITA) 1987 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 4:37’19 17’05
63 84 RUS19860711 OVECHKIN Artem (RUS) 1986 RVL RUSVELO 4:37’22 17’08
64 52 COL19891121 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiade 1989 COL COLOMBIA 4:37’27 17’13
65 198 ITA19880102 PASQUALON Andrea (ITA) 1988 AZT AREA ZERO PRO TEAM 4:38’30 18’16
66 27 BLR19810628 KIRYIENKA Vasil (BLR) 1981 SKY TEAM SKY 4:38’30 18’16
67 161 ITA19910212 ANTONINI Simone (ITA) G 1991 MAE MARCHIOL EMISFERO 4:38’30 18’16
68 3 ITA19930330 CONTI Valerio (ITA) G 1993 LAM LAMPRE – MERIDA 4:38’30 18’16
69 91 RSA19841019 VAN NIEKERK Dennis (RSA) 1984 MTN MTN – QHUBEKA 4:38’30 18’16
70 47 ITA19890227 DE IESO Donato (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 4:39’28 19’14
71 87 ITA19901126 BALYKIN Ivan (ITA) 1990 RVL RUSVELO 4:39’28 19’14
72 112 BEL19860606 JACOBS Pieter (BEL) 1986 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:39’28 19’14
73 123 DEN19931214 KAMP EGESTED Alexander (DEN) G 1993 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 4:39’28 19’14
74 138 RUS19860228 KOSYAKOV Dmitriy (RUS) 1986 TIK ITERA – KATUSHA 4:39’28 19’14
75 68 ITA19900305 ZILIOLI Gianfranco (ITA) 1990 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:39’28 19’14
76 44 ITA19880822 COLEDAN Marco (ITA) 1988 BAR BARDIANI CSF 4:39’28 19’14
77 184 ITA19900401 PETTITI Alessandro (ITA) 1990 IDE TEAM IDEA 4:39’28 19’14
78 45 ITA19890226 LOCATELLI Stefano (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 4:39’28 19’14
79 245 ITA19920212 DI REMIGIO Lorenzo (ITA) G 1992 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 4:39’28 19’14
80 165 ITA19820808 FRANZOI Enrico (ITA) 1982 MAE MARCHIOL EMISFERO 4:39’28 19’14
81 221 ITA19870520 CIOMMI Cesare (ITA) 1987 VHS VEGA – HOTSAND 4:39’28 19’14
82 142 ITA19860605 DE NEGRI Pierpaolo (ITA) 1986 VFN VINI FANTINI – NIPPO 4:39’28 19’14
83 163 ITA19890808 CECCHIN Alberto (ITA) 1989 MAE MARCHIOL EMISFERO 4:39’39 19’25
84 182 ITA19871217 TEDESCHI Mirko (ITA) 1987 IDE TEAM IDEA 4:39’40 19’26
85 8 ITA19920313 WACKERMANN Luca (ITA) G 1992 LAM LAMPRE – MERIDA 4:39’40 19’26
86 243 ITA19920716 CHIRICO Luca (ITA) G 1992 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 4:42’15 22’01
87 104 FRA19931030 PLANET Charles (FRA) G 1993 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:42’15 22’01
88 147 AUT19930310 PAULUS Daniel (AUT) G 1993 VFN VINI FANTINI – NIPPO 4:42’15 22’01
89 174 LAT19870416 LUKSEVICS Viesturs (LAT) 1987 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 4:42’15 22’01
90 115 BEL19911028 CAMPENAERTS Victor (BEL) G 1991 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:42’15 22’01
91 217 HUN19830325 DER Zsolt (HUN) 1983 UNA UTENSILNORD 4:42’15 22’01
92 238 CRO19941006 MALTAR Bruno (CRO) G 1994 ADR ADRIA MOBIL 4:42’15 22’01
93 232 SLO19820507 FAJT Kristjan (SLO) 1982 ADR ADRIA MOBIL 4:42’15 22’01
94 95 ERI19881110 TEKLEHAIMANOT Daniel (ERI) 1988 MTN MTN – QHUBEKA 4:42’15 22’01
95 16 ITA19890207 VIVIANI Elia (ITA) 1989 CAN CANNONDALE 4:42’15 22’01
96 172 ITA19860814 PINIZZOTTO Leonardo (ITA) 1986 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 4:42’15 22’01
97 155 CZE19741013 KADLEC Milan (CZE) 1974 ADP TEAM DUKLA PRAHA 4:42’15 22’01
98 192 ITA19890202 CHINELLO Fabio (ITA) 1989 AZT AREA ZERO PRO TEAM 4:42’15 22’01
99 28 GBR19871105 SWIFT Ben (GBR) 1987 SKY TEAM SKY 4:42’15 22’01
100 111 BEL19820709 VAN HECKE Preben (BEL) 1982 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:42’15 22’01
101 77 ITA19831216 FAILLI Francesco (ITA) 1983 NRI NERI SOTTOLI 4:42’15 22’01
102 22 IRL19830907 DEIGNAN Philip (IRL) 1983 SKY TEAM SKY 4:42’21 22’07
103 116 BEL19900815 LIETAER Eliot (BEL) 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:42’21 22’07
104 43 ITA19870324 COLONNA Paolo (ITA) 1987 BAR BARDIANI CSF 4:42’21 22’07
105 137 RUS19910524 KATYRIN Roman (RUS) G 1991 TIK ITERA – KATUSHA 4:45’54 25’40
106 122 DEN19901107 SORENSEN Jimmi (DEN) 1990 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 4:46’12 25’58
107 126 ITA19820505 ROSSI Enrico (ITA) 1982 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 4:46’12 25’58
108 62 ITA19851014 BELLETTI Manuel (ITA) 1985 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:46’12 25’58
109 121 ITA19740707 BALIANI Fortunato (ITA) 1974 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 4:46’12 25’58
110 148 ROU19920904 GROSU Eduard Michael (ROU) G 1992 VFN VINI FANTINI – NIPPO 4:46’12 25’58
111 101 ITA19881028 PERON Andrea (ITA) 1988 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:46’12 25’58
112 103 ESP19881221 LOZANO RIBA David (ESP) 1988 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:46’12 25’58
113 131 RUS19880627 IGNATEV Dmitrii (RUS) 1988 TIK ITERA – KATUSHA 4:46’12 25’58
114 196 ITA19920219 GIORNI Silvio (ITA) G 1992 AZT AREA ZERO PRO TEAM 4:46’18 26’04
115 114 BEL19880813 VAN STAEYEN Michael (BEL) 1988 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 4:46’20 26’06
116 162 SUI19891121 CAMBIANICA Enea (SUI) 1989 MAE MARCHIOL EMISFERO 4:46’20 26’06
117 51 COL19861009 ARANGO CARVAJAL Juan Esteba 1986 COL COLOMBIA 4:46’20 26’06
118 228 ITA19920824 RICCARDI Alessandro (ITA) G 1992 VHS VEGA – HOTSAND 4:46’20 26’06
119 149 RSA19921229 SMIT Willem Jakobus (RSA) G 1992 VFN VINI FANTINI – NIPPO 4:46’20 26’06
120 88 RUS19900307 ERSHOV Artur (RUS) 1990 RVL RUSVELO 4:46’20 26’06
121 102 NED19850504 VERSCHOOR Martijn (NED) 1985 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:46’20 26’06
122 97 ERI19860610 DEBESAY ABRHA Ferekalsi (ERI) 1986 MTN MTN – QHUBEKA 4:46’20 26’06
123 141 JPN19780227 MIYAZAWA Takaschi (JPN) 1978 VFN VINI FANTINI – NIPPO 4:46’20 26’06
124 248 ROU19880529 NECHITA Andrei (ROU) 1988 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 4:46’25 26’11
125 194 ITA19891114 LEONARDI Gianluca (ITA) 1989 AZT AREA ZERO PRO TEAM 4:46’27 26’13
126 193 ITA19950831 CARBONI Giovanni (ITA) G 1995 AZT AREA ZERO PRO TEAM 4:46’27 26’13
127 132 RUS19920308 FOLIFOROV Alexander (RUS) G 1992 TIK ITERA – KATUSHA 4:46’28 26’14
128 244 ITA19940202 DONATO Riccardo (ITA) G 1994 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 4:46’28 26’14
129 215 HUN19880215 BERNARD Bendeguz (HUN) 1988 UNA UTENSILNORD 4:48’32 28’18
130 176 UKR19900904 SOSNITSKIY Anatoliy (UKR) 1990 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 4:49’46 29’32
131 171 BLR19890803 KLIMIANKOU Kanstantsin (BLR) 1989 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 4:49’46 29’32
132 36 GER19780127 FÖRSTER Robert (GER) 1978 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 4:49’46 29’32
133 107 AUS19811110 WILLIAMS Christopher (AUS) 1981 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:49’46 29’32
134 195 ITA19910320 MENGARDO Gianluca (ITA) G 1991 AZT AREA ZERO PRO TEAM 4:49’46 29’32
135 224 ITA19930605 D’INTINO Gianni Franco (ITA) G 1993 VHS VEGA – HOTSAND 4:49’53 29’39
136 106 BEL19910724 DE MESMAEKER Kevin (BEL) G 1991 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:49’55 29’41
137 216 HUN19841227 KUSZTOR Peter (HUN) 1984 UNA UTENSILNORD 4:49’55 29’41
138 236 SLO19950712 NOVAK Domen (SLO) G 1995 ADR ADRIA MOBIL 4:49’55 29’41
139 231 SLO19950213 PER David (SLO) G 1995 ADR ADRIA MOBIL 4:49’55 29’41
140 71 ITA19910430 DAL COL Andrea (ITA) G 1991 NRI NERI SOTTOLI 4:49’58 29’44
141 32 AUS19841218 CLARKE Jonathan (AUS) 1984 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 4:50’00 29’46
142 247 ITA19920408 GASPARRINI Rino (ITA) G 1992 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 4:50’00 29’46
143 158 CZE19930512 RYBIN Ondrej (CZE) G 1993 ADP TEAM DUKLA PRAHA 4:50’00 29’46
144 188 ITA19930215 SPREAFICO Matteo (ITA) G 1993 IDE TEAM IDEA 4:50’00 29’46
145 205 SLO19900415 JENKO Robert (SLO) 1990 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 4:50’00 29’46
146 233 SLO19910820 HOCEVAR Aljaz (SLO) G 1991 ADR ADRIA MOBIL 4:50’00 29’46
147 151 CZE19770912 BLAHA Martin (CZE) 1977 ADP TEAM DUKLA PRAHA 4:50’00 29’46
148 38 USA19860601 REIJNEN Kiel (USA) 1986 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 4:50’00 29’46
149 56 COL19900823 QUINTERO ARTUNDUAGA Duber 1990 COL COLOMBIA 4:50’00 29’46
150 246 ITA19940702 FRAPPORTI Mattia (ITA) G 1994 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 4:50’00 29’46
151 11 ITA19931029 BETTIOL Alberto (ITA) G 1993 CAN CANNONDALE 4:50’00 29’46
152 152 CZE19880724 HACECKY Martin (CZE) 1988 ADP TEAM DUKLA PRAHA 4:50’00 29’46
153 223 ITA19820703 DI NIZIO Sante (ITA) 1982 VHS VEGA – HOTSAND 4:50’00 29’46
154 226 ITA19910825 GIAMPAOLO Moreno (ITA) G 1991 VHS VEGA – HOTSAND 4:50’00 29’46
155 185 ITA19930915 GADDA Fabio (ITA) G 1993 IDE TEAM IDEA 4:50’00 29’46
156 105 FRA19870427 LEFRANCOIS Nicolas (FRA) 1987 TNN TEAM NOVO NORDISK 4:50’00 29’46
157 181 ITA19890204 DELLE STELLE Christian (ITA) 1989 IDE TEAM IDEA 4:50’00 29’46
158 164 ITA19920117 LUNARDON Paolo (ITA) G 1992 MAE MARCHIOL EMISFERO 4:50’00 29’46
159 183 ITA19870421 PICHETTA Ricardo (ITA) 1987 IDE TEAM IDEA 4:50’00 29’46
160 156 CZE19830719 KANKOVSKY Alois (CZE) 1983 ADP TEAM DUKLA PRAHA 4:50’05 29’51
161 92 RWA19850102 NIYONSHUTI Adrien (RWA) 1985 MTN MTN – QHUBEKA 4:50’05 29’51
162 211 ITA19870512 MADDALUNO Gennaro (ITA) 1987 UNA UTENSILNORD 4:50’07 29’53
163 146 JPN19921130 ISHIBASHI Manabu (JPN) G 1992 VFN VINI FANTINI – NIPPO 4:50’07 29’53
164 153 CZE19910712 VENDOLSKY Ondrej (CZE) G 1991 ADP TEAM DUKLA PRAHA 4:50’07 29’53
165 222 ITA19890501 CAMILLI Alessio (ITA) 1989 VHS VEGA – HOTSAND 4:50’07 29’53
166 72 ITA19801127 CHICCHI Francesco (ITA) 1980 NRI NERI SOTTOLI 4:50’07 29’53
167 186 ITA19940520 MOSSINI Daniele (ITA) G 1994 IDE TEAM IDEA 4:50’07 29’53
168 241 ITA19920217 BERTAZZO Liam (ITA) G 1992 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 4:50’07 29’53
169 73 ITA19820419 COLLI Daniele (ITA) 1982 NRI NERI SOTTOLI 4:50’07 29’53
170 175 CAN19910905 PICCOLI James Gene (CAN) G 1991 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 4:50’07 29’53
171 154 CZE19861001 HOCHMANN Jiri (CZE) 1986 ADP TEAM DUKLA PRAHA 4:50’07 29’53
172 167 ITA19920923 NIBALI Antonio (ITA) G 1992 MAE MARCHIOL EMISFERO 4:50’10 29’56
173 65 VEN19930419 GODOY Yonder (VEN) G 1993 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 4:50’11 29’57
174 31 COL19910509 BOLIVAR HERNANDEZ Isaac (COL G 1991 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 4:50’13 29’59
175 124 ITA19830614 GAVAZZI Mattia (ITA) 1983 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 4:50’14 30’00
NA 12 CAN19890525 BOIVIN Guillaume (CAN) 1989 CAN CANNONDALE
NA 23 USA19910512 DOMBROWSKI Joseph Lloyd (USA) G 1991 SKY TEAM SKY
NA 33 AUS19781211 DAY Benjamin (AUS) 1978 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM
NA 63 ITA19890107 BERTAZZO Omar (ITA) 1989 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA
NA 75 ITA19870117 PONZI Simone (ITA) 1987 NRI NERI SOTTOLI
NA 108 FIN19910917 HENTTALA Joonas (FIN) G 1991 TNN TEAM NOVO NORDISK
NA 125 DEN19920409 KRAGH ANDERSEN Asbjørn (DEN) G 1992 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA
NA 135 RUS19920417 AKIMOV Mikhail (RUS) G 1992 TIK ITERA – KATUSHA
NA 136 RUS19940419 ZAKARIN Aydar (RUS) G 1994 TIK ITERA – KATUSHA
NA 168 SUI19940628 OCANHA Gianluca (SUI) G 1994 MAE MARCHIOL EMISFERO
NA 178 CAN19861012 WOODS Michael (CAN) 1986 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP
NA 204 CRO19920620 SIROL Endi (CRO) G 1992 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM
NA 207 CRO19950427 KOZLOVIC Peter (CRO) G 1995 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM
NP 58 COL19880502 VALENCIA Juan Pablo (COL) 1988 COL COLOMBIA

Klasyfikacja generalna:

1 26 GBR19890615 KENNAUGH Peter (GBR) 1989 SKY TEAM SKY 6:58’05
2 41 ITA19900901 BONGIORNO Francesco (ITA) 1990 BAR BARDIANI CSF 6:58’47 42
3 24 ITA19850317 CATALDO Dario (ITA) 1985 SKY TEAM SKY 6:59’05 1’00
4 76 ITA19870814 RABOTTINI Matteo (ITA) 1987 NRI NERI SOTTOLI 6:59’20 1’15
5 18 ITA19871012 CARUSO Damiano (ITA) 1987 CAN CANNONDALE 6:59’29 1’24
6 86 RUS19820703 FIRSANOV Sergey (RUS) 1982 RVL RUSVELO 6:59’33 1’28
7 61 ITA19780115 PELIZZOTTI Franco (ITA) 1978 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 6:59’35 1’30
8 7 ESP19870625 VALLS FERRI Rafael (ESP) 1987 LAM LAMPRE – MERIDA 6:59’47 1’42
9 54 COL19881119 PANTANO Jarlinson (COL) 1988 COL COLOMBIA 6:59’51 1’46
10 66 ITA19890327 ROSA Diego (ITA) 1989 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 7:00’29 2’24
11 201 ITA19861119 MUCELLI Davide (ITA) 1986 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 7:00’41 2’36
12 197 ITA19930504 PETILLI Simone (ITA) G 1993 AZT AREA ZERO PRO TEAM 7:00’49 2’44
13 17 ITA19910627 VILLELLA Davide (ITA) G 1991 CAN CANNONDALE 7:01’21 3’16
14 113 BEL19900205 SPRENGERS Thomas (BEL) 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 7:01’44 3’39
15 46 ITA19880804 PAGANI Angelo (ITA) 1988 BAR BARDIANI CSF 7:01’49 3’44
16 81 UZB19810114 LAGUTIN Sergey (UZB) 1981 RVL RUSVELO 7:02’01 3’56
17 85 RUS19900717 POMOSHNIKOV Sergei (RUS) 1990 RVL RUSVELO 7:02’04 3’59
18 78 ITA19850605 TABORRE Fabio (ITA) 1985 NRI NERI SOTTOLI 7:02’07 4’02
19 118 BEL19900207 VAN OVERBERGHE Arthur (BEL) 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 7:02’12 4’07
20 6 ITA19800809 MORI Manuele (ITA) 1980 LAM LAMPRE – MERIDA 7:02’15 4’10
21 25 COL19930805 HENAO GOMEZ Sebastian (COL) G 1993 SKY TEAM SKY 7:02’22 4’17
22 57 COL19841003 RUBIANO CHAVEZ Miguel Angel ( 1984 COL COLOMBIA 7:02’27 4’22
23 42 ITA19891102 ZARDINI Edoardo (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 7:02’29 4’24
24 74 ITA19850510 FINETTO Mauro (ITA) 1985 NRI NERI SOTTOLI 7:02’30 4’25
25 235 SLO19810617 MUGERLI Matej (SLO) 1981 ADR ADRIA MOBIL 7:02’35 4’30
26 191 ITA19841106 CIAVATTA Paolo (ITA) 1984 AZT AREA ZERO PRO TEAM 7:02’37 4’32
27 237 CRO19790303 ROGINA Radoslav (CRO) 1979 ADR ADRIA MOBIL 7:02’40 4’35
28 133 RUS19940406 ARSLANOV Ildar (RUS) G 1994 TIK ITERA – KATUSHA 7:02’42 4’37
29 227 ITA19891215 GAFFURINI Nicola (ITA) 1989 VHS VEGA – HOTSAND 7:02’45 4’40
30 34 NED19840215 DEMAAR Marc (NED) 1984 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 7:02’47 4’42
31 127 GER19810721 SCHUMACHER Stefan (GER) 1981 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 7:02’49 4’44
32 234 SLO19900720 STIMULAK Klemen (SLO) 1990 ADR ADRIA MOBIL 7:03’02 4’57
33 212 ITA19871116 MAZZI Alessandro (ITA) 1987 UNA UTENSILNORD 7:03’09 5’04
34 144 ITA19850307 BISOLTI Alessandro (ITA) 1985 VFN VINI FANTINI – NIPPO 7:03’19 5’14
35 203 CRO19840803 KISERLOVSKI Emanuel (CRO) 1984 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 7:03’22 5’17
36 94 RSA19920221 MEINTJES Louis (RSA) G 1992 MTN MTN – QHUBEKA 7:03’30 5’25
37 1 ITA19890715 ULISSI Diego (ITA) 1989 LAM LAMPRE – MERIDA 7:05’18 7’13
38 117 BEL19910929 WAEYTENS Zico (BEL) G 1991 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 7:06’07 8’02
39 37 ITA19780806 FRATTINI Davide (ITA) 1978 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 7:06’45 8’40
40 166 ITA19881221 VACCHER Andrea (ITA) 1988 MAE MARCHIOL EMISFERO 7:06’54 8’49
41 96 ERI19940123 KUDUS GHEBREMEDHIN Merhaw G 1994 MTN MTN – QHUBEKA 7:09’40 11’35
42 202 ITA19890913 SANTORO Antonio (ITA) 1989 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 7:10’06 12’01
43 93 RSA19870906 JANSE VAN RENSBURG Jacques 1987 MTN MTN – QHUBEKA 7:10’21 12’16
44 128 ESP19780515 ZABALLA GUTIERREZ Constantin 1978 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 7:10’41 12’36
45 64 ITA19850330 FRAPPORTI Marco (ITA) 1985 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 7:10’52 12’47
46 55 COL19860305 QUINTERO Carlos Julian (COL) 1986 COL COLOMBIA 7:12’48 14’43
47 21 USA19910207 BOSWELL Ian (USA) G 1991 SKY TEAM SKY 7:13’52 15’47
48 14 SLO19941019 MOHORIC Matej (SLO) G 1994 CAN CANNONDALE 7:14’18 16’13
49 15 ITA19850218 SABATINI Fabio (ITA) 1985 CAN CANNONDALE 7:14’22 16’17
50 82 RUS19800707 KLIMOV Sergey (RUS) 1980 RVL RUSVELO 7:14’24 16’19
51 157 CZE19930317 SISR Frantisek (CZE) G 1993 ADP TEAM DUKLA PRAHA 7:14’35 16’30
52 143 ITA19870922 MALAGUTI Alessandro (ITA) 1987 VFN VINI FANTINI – NIPPO 7:14’54 16’49
53P 134 RUS19900123 FROLOV Igor (RUS) 1990 TIK ITERA – KATUSHA 7:14’56 16’51
54 5 CHN19840128 XU Gang (CHN) 1984 LAM LAMPRE – MERIDA 7:15’05 17’00
55 187 ITA19880827 COLLODEL Matteo (ITA) 1988 IDE TEAM IDEA 7:15’08 17’03
56 177 MEX19900807 MARTINS Uri (MEX) 1990 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 7:15’46 17’41
57 48 ITA19900304 BARBIN Enrico (ITA) 1990 BAR BARDIANI CSF 7:15’52 17’47
58 242 ITA19871220 BUSATO Matteo (ITA) 1987 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 7:16’03 17’58
59 52 COL19891121 AVILA VANEGAS Edwin Alcibiade 1989 COL COLOMBIA 7:16’12 18’07
60 27 BLR19810628 KIRYIENKA Vasil (BLR) 1981 SKY TEAM SKY 7:16’31 18’26
61 83 RUS19890120 POZDNYAKOV Kirill (RUS) 1989 RVL RUSVELO 7:16’38 18’33
62 84 RUS19860711 OVECHKIN Artem (RUS) 1986 RVL RUSVELO 7:16’40 18’35
63 161 ITA19910212 ANTONINI Simone (ITA) G 1991 MAE MARCHIOL EMISFERO 7:17’03 18’58
64 198 ITA19880102 PASQUALON Andrea (ITA) 1988 AZT AREA ZERO PRO TEAM 7:17’23 19’18
65 112 BEL19860606 JACOBS Pieter (BEL) 1986 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 7:17’52 19’47
66 45 ITA19890226 LOCATELLI Stefano (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 7:18’01 19’56
67 163 ITA19890808 CECCHIN Alberto (ITA) 1989 MAE MARCHIOL EMISFERO 7:18’12 20’07
68 91 RSA19841019 VAN NIEKERK Dennis (RSA) 1984 MTN MTN – QHUBEKA 7:18’33 20’28
69 87 ITA19901126 BALYKIN Ivan (ITA) 1990 RVL RUSVELO 7:18’43 20’38
70 182 ITA19871217 TEDESCHI Mirko (ITA) 1987 IDE TEAM IDEA 7:18’49 20’44
71 68 ITA19900305 ZILIOLI Gianfranco (ITA) 1990 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 7:18’49 20’44
72 2 ITA19831111 BONO Matteo (ITA) 1983 LAM LAMPRE – MERIDA 7:18’52 20’47
73 47 ITA19890227 DE IESO Donato (ITA) 1989 BAR BARDIANI CSF 7:18’54 20’49
74 44 ITA19880822 COLEDAN Marco (ITA) 1988 BAR BARDIANI CSF 7:18’58 20’53
75 138 RUS19860228 KOSYAKOV Dmitriy (RUS) 1986 TIK ITERA – KATUSHA 7:19’08 21’03
76 8 ITA19920313 WACKERMANN Luca (ITA) G 1992 LAM LAMPRE – MERIDA 7:19’09 21’04
77 165 ITA19820808 FRANZOI Enrico (ITA) 1982 MAE MARCHIOL EMISFERO 7:19’12 21’07
78 142 ITA19860605 DE NEGRI Pierpaolo (ITA) 1986 VFN VINI FANTINI – NIPPO 7:19’23 21’18
79 184 ITA19900401 PETTITI Alessandro (ITA) 1990 IDE TEAM IDEA 7:19’30 21’25
80 28 GBR19871105 SWIFT Ben (GBR) 1987 SKY TEAM SKY 7:20’10 22’05
81 111 BEL19820709 VAN HECKE Preben (BEL) 1982 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 7:20’39 22’34
82 245 ITA19920212 DI REMIGIO Lorenzo (ITA) G 1992 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 7:20’49 22’44
83 155 CZE19741013 KADLEC Milan (CZE) 1974 ADP TEAM DUKLA PRAHA 7:20’53 22’48
84 77 ITA19831216 FAILLI Francesco (ITA) 1983 NRI NERI SOTTOLI 7:21’27 23’22
85 16 ITA19890207 VIVIANI Elia (ITA) 1989 CAN CANNONDALE 7:21’31 23’26
86 115 BEL19911028 CAMPENAERTS Victor (BEL) G 1991 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 7:21’35 23’30
87 238 CRO19941006 MALTAR Bruno (CRO) G 1994 ADR ADRIA MOBIL 7:21’35 23’30
88 116 BEL19900815 LIETAER Eliot (BEL) 1990 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 7:21’41 23’36
89 123 DEN19931214 KAMP EGESTED Alexander (DEN) G 1993 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 7:21’43 23’38
90 43 ITA19870324 COLONNA Paolo (ITA) 1987 BAR BARDIANI CSF 7:21’47 23’42
91 95 ERI19881110 TEKLEHAIMANOT Daniel (ERI) 1988 MTN MTN – QHUBEKA 7:21’57 23’52
92 174 LAT19870416 LUKSEVICS Viesturs (LAT) 1987 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 7:22’02 23’57
93 147 AUT19930310 PAULUS Daniel (AUT) G 1993 VFN VINI FANTINI – NIPPO 7:22’10 24’05
94 217 HUN19830325 DER Zsolt (HUN) 1983 UNA UTENSILNORD 7:22’12 24’07
95 22 IRL19830907 DEIGNAN Philip (IRL) 1983 SKY TEAM SKY 7:22’13 24’08
96 243 ITA19920716 CHIRICO Luca (ITA) G 1992 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 7:22’47 24’42
97 67 ITA19901011 TALIANI Alessio (ITA) 1990 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 7:23’28 25’23
98 192 ITA19890202 CHINELLO Fabio (ITA) 1989 AZT AREA ZERO PRO TEAM 7:23’49 25’44
99 35 USA19831205 EUSER Lucas (USA) 1983 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 7:24’04 25’59
100 172 ITA19860814 PINIZZOTTO Leonardo (ITA) 1986 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 7:24’08 26’03
101 221 ITA19870520 CIOMMI Cesare (ITA) 1987 VHS VEGA – HOTSAND 7:24’14 26’09
102 149 RSA19921229 SMIT Willem Jakobus (RSA) G 1992 VFN VINI FANTINI – NIPPO 7:25’01 26’56
103 3 ITA19930330 CONTI Valerio (ITA) G 1993 LAM LAMPRE – MERIDA 7:25’08 27’03
104 132 RUS19920308 FOLIFOROV Alexander (RUS) G 1992 TIK ITERA – KATUSHA 7:25’15 27’10
105 88 RUS19900307 ERSHOV Artur (RUS) 1990 RVL RUSVELO 7:25’29 27’24
106 114 BEL19880813 VAN STAEYEN Michael (BEL) 1988 TSV TOPSPORT VLAANDEREN – BALOISE 7:25’34 27’29
107 148 ROU19920904 GROSU Eduard Michael (ROU) G 1992 VFN VINI FANTINI – NIPPO 7:25’43 27’38
108 126 ITA19820505 ROSSI Enrico (ITA) 1982 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 7:25’45 27’40
109 51 COL19861009 ARANGO CARVAJAL Juan Esteba 1986 COL COLOMBIA 7:25’58 27’53
110 137 RUS19910524 KATYRIN Roman (RUS) G 1991 TIK ITERA – KATUSHA 7:26’02 27’57
111 248 ROU19880529 NECHITA Andrei (ROU) 1988 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 7:26’02 27’57
112 196 ITA19920219 GIORNI Silvio (ITA) G 1992 AZT AREA ZERO PRO TEAM 7:26’04 27’59
113 162 SUI19891121 CAMBIANICA Enea (SUI) 1989 MAE MARCHIOL EMISFERO 7:26’07 28’02
114 103 ESP19881221 LOZANO RIBA David (ESP) 1988 TNN TEAM NOVO NORDISK 7:26’13 28’08
115 141 JPN19780227 MIYAZAWA Takaschi (JPN) 1978 VFN VINI FANTINI – NIPPO 7:26’15 28’10
116 194 ITA19891114 LEONARDI Gianluca (ITA) 1989 AZT AREA ZERO PRO TEAM 7:26’18 28’13
117 193 ITA19950831 CARBONI Giovanni (ITA) G 1995 AZT AREA ZERO PRO TEAM 7:26’18 28’13
118 131 RUS19880627 IGNATEV Dmitrii (RUS) 1988 TIK ITERA – KATUSHA 7:26’25 28’20
119 232 SLO19820507 FAJT Kristjan (SLO) 1982 ADR ADRIA MOBIL 7:27’00 28’55
120 104 FRA19931030 PLANET Charles (FRA) G 1993 TNN TEAM NOVO NORDISK 7:27’27 29’22
121 56 COL19900823 QUINTERO ARTUNDUAGA Duber 1990 COL COLOMBIA 7:28’48 30’43
122 158 CZE19930512 RYBIN Ondrej (CZE) G 1993 ADP TEAM DUKLA PRAHA 7:29’29 31’24
123 65 VEN19930419 GODOY Yonder (VEN) G 1993 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 7:29’32 31’27
124 246 ITA19940702 FRAPPORTI Mattia (ITA) G 1994 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 7:29’37 31’32
125 167 ITA19920923 NIBALI Antonio (ITA) G 1992 MAE MARCHIOL EMISFERO 7:29’59 31’54
126 146 JPN19921130 ISHIBASHI Manabu (JPN) G 1992 VFN VINI FANTINI – NIPPO 7:30’02 31’57
127 31 COL19910509 BOLIVAR HERNANDEZ Isaac (COL G 1991 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 7:30’12 32’07
128 216 HUN19841227 KUSZTOR Peter (HUN) 1984 UNA UTENSILNORD 7:30’14 32’09
129 181 ITA19890204 DELLE STELLE Christian (ITA) 1989 IDE TEAM IDEA 7:30’28 32’23
130 183 ITA19870421 PICHETTA Ricardo (ITA) 1987 IDE TEAM IDEA 7:30’40 32’35
131 97 ERI19860610 DEBESAY ABRHA Ferekalsi (ERI) 1986 MTN MTN – QHUBEKA 7:31’16 33’11
132 11 ITA19931029 BETTIOL Alberto (ITA) G 1993 CAN CANNONDALE 7:31’20 33’15
133 121 ITA19740707 BALIANI Fortunato (ITA) 1974 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 7:31’21 33’16
134 101 ITA19881028 PERON Andrea (ITA) 1988 TNN TEAM NOVO NORDISK 7:31’24 33’19
135 102 NED19850504 VERSCHOOR Martijn (NED) 1985 TNN TEAM NOVO NORDISK 7:31’32 33’27
136 62 ITA19851014 BELLETTI Manuel (ITA) 1985 AND ANDRONI GIOCATTOLI VENEZUELA 7:31’51 33’46
137 244 ITA19940202 DONATO Riccardo (ITA) G 1994 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 7:31’53 33’48
138 122 DEN19901107 SORENSEN Jimmi (DEN) 1990 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 7:33’37 35’32
139 151 CZE19770912 BLAHA Martin (CZE) 1977 ADP TEAM DUKLA PRAHA 7:34’24 36’19
140 156 CZE19830719 KANKOVSKY Alois (CZE) 1983 ADP TEAM DUKLA PRAHA 7:34’29 36’24
141 153 CZE19910712 VENDOLSKY Ondrej (CZE) G 1991 ADP TEAM DUKLA PRAHA 7:34’29 36’24
142 36 GER19780127 FÖRSTER Robert (GER) 1978 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 7:34’31 36’26
143 32 AUS19841218 CLARKE Jonathan (AUS) 1984 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 7:34’50 36’45
144 176 UKR19900904 SOSNITSKIY Anatoliy (UKR) 1990 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 7:34’51 36’46
145 171 BLR19890803 KLIMIANKOU Kanstantsin (BLR) 1989 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 7:34’51 36’46
146 92 RWA19850102 NIYONSHUTI Adrien (RWA) 1985 MTN MTN – QHUBEKA 7:35’01 36’56
147 236 SLO19950712 NOVAK Domen (SLO) G 1995 ADR ADRIA MOBIL 7:35’07 37’02
148 228 ITA19920824 RICCARDI Alessandro (ITA) G 1992 VHS VEGA – HOTSAND 7:35’14 37’09
149 188 ITA19930215 SPREAFICO Matteo (ITA) G 1993 IDE TEAM IDEA 7:35’33 37’28
150 231 SLO19950213 PER David (SLO) G 1995 ADR ADRIA MOBIL 7:35’54 37’49
151 211 ITA19870512 MADDALUNO Gennaro (ITA) 1987 UNA UTENSILNORD 7:35’59 37’54
152 164 ITA19920117 LUNARDON Paolo (ITA) G 1992 MAE MARCHIOL EMISFERO 7:36’12 38’07
153 241 ITA19920217 BERTAZZO Liam (ITA) G 1992 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 7:36’23 38’18
154 233 SLO19910820 HOCEVAR Aljaz (SLO) G 1991 ADR ADRIA MOBIL 7:36’57 38’52
155 195 ITA19910320 MENGARDO Gianluca (ITA) G 1991 AZT AREA ZERO PRO TEAM 7:37’31 39’26
156 215 HUN19880215 BERNARD Bendeguz (HUN) 1988 UNA UTENSILNORD 7:37’45 39’40
157 71 ITA19910430 DAL COL Andrea (ITA) G 1991 NRI NERI SOTTOLI 7:38’14 40’09
158 73 ITA19820419 COLLI Daniele (ITA) 1982 NRI NERI SOTTOLI 7:38’23 40’18
159 154 CZE19861001 HOCHMANN Jiri (CZE) 1986 ADP TEAM DUKLA PRAHA 7:38’39 40’34
160 152 CZE19880724 HACECKY Martin (CZE) 1988 ADP TEAM DUKLA PRAHA 7:38’48 40’43
161 107 AUS19811110 WILLIAMS Christopher (AUS) 1981 TNN TEAM NOVO NORDISK 7:38’49 40’44
162 72 ITA19801127 CHICCHI Francesco (ITA) 1980 NRI NERI SOTTOLI 7:38’51 40’46
163 38 USA19860601 REIJNEN Kiel (USA) 1986 UHC UNITEDHEALTHCARE PROFESSIONAL CYCLING TEAM 7:38’58 40’53
164 106 BEL19910724 DE MESMAEKER Kevin (BEL) G 1991 TNN TEAM NOVO NORDISK 7:39’00 40’55
165 105 FRA19870427 LEFRANCOIS Nicolas (FRA) 1987 TNN TEAM NOVO NORDISK 7:39’20 41’15
166 175 CAN19910905 PICCOLI James Gene (CAN) G 1991 AMO AMORE & VITA – SELLE SMP 7:39’23 41’18
167 247 ITA19920408 GASPARRINI Rino (ITA) G 1992 MGK MG KVIS – TREVIGIANI 7:39’31 41’26
168 185 ITA19930915 GADDA Fabio (ITA) G 1993 IDE TEAM IDEA 7:39’41 41’36
169 186 ITA19940520 MOSSINI Daniele (ITA) G 1994 IDE TEAM IDEA 7:39’48 41’43
170 222 ITA19890501 CAMILLI Alessio (ITA) 1989 VHS VEGA – HOTSAND 7:39’58 41’53
171 223 ITA19820703 DI NIZIO Sante (ITA) 1982 VHS VEGA – HOTSAND 7:40’17 42’12
172 226 ITA19910825 GIAMPAOLO Moreno (ITA) G 1991 VHS VEGA – HOTSAND 7:40’17 42’12
173 205 SLO19900415 JENKO Robert (SLO) 1990 MKT MERIDIANA KAMEN TEAM 7:40’31 42’26
174 224 ITA19930605 D’INTINO Gianni Franco (ITA) G 1993 VHS VEGA – HOTSAND 7:40’58 42’53
175 124 ITA19830614 GAVAZZI Mattia (ITA) 1983 CTO CHRISTINA WATCHES – KUMA 7:41’37 43’32

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej Gucwa