gaimonPhilip Gaimon (Garmin – Sharp) po udanej ucieczce wygrał pierwszy etap wyścigu Tour de San Luis i został pierwszym liderem imprezy. Drugie miejsce zajął młody Argentyńczyk Emiliano Contreras. Trzeci był Marc de Maar (UnitedHealthcare Presented by Maxxis).

Zawodnicy z 25 drużyn stanęli na starcie ósmej edycji wyścigu Tour de San Luis. Z numerem jeden wystartował ubiegłoroczny triumfator, reprezentujący San Luis Somos Todos – Daniel Diaz. Z “wielkich” nazwisk listę startową podpisali między innymi: Nibali i Scarponi (obaj Astana), Peter Sagan (Cannondale), Joaquim Rodriguez (Katusha), Nairo Quintana (Movistar), Boonen i Cavendish (Omega Pharma – Quick Step).

Podobnie jak w latach poprzednich argentyńskie ściganie rozpoczął etap z San Luis do Villa Mercedes. Kolarze mieli do pokonania 164 kilometry i można się było spodziewać sprinterskiego finiszu. Na wczesną akcję zdecydowało się pięciu zawodników: Leandro Carlos Messineo (San Luis Somos Todos), Phillip Gaimon (Garmin – Sharp), Emiliano Contreras (Argentyna), Marc de Maar (UnitedHealthcare Presented by Maxxis), Julian Paulo Gaday Orozco (Buenos Aires Provincia).

Szybko zakończyły się zmagania dla Alessandro Petacchiego (Omega Pharma – Quick-Step), który wycofał się z wyścigu na skutek problemów żołądkowych. Na dolegliwości gastryczne uskarżał się między innymi Nairo Quintana (Movistar).

40 kilometrów przed metą na czele była piątka kolarzy, za nimi kręciło trzech zawodników: Adrian Alvarado (Chile), Cristian Egidio Da Rosa (Clube Dataro de Ciclismo-Bottecchia) i Christian Meier (Orica – GreenEDGE) ze stratą prawie 4 minut. Peleton tracił już ponad 9 minut i to harcownicy mieli szansę powalczyć o etapowy triumf. Po zgarnięciu punktów na lotnych finiszach z ucieczki wycofał się Gaday.

Dużego pecha mieli Messineo i De Maar, którzy na skutek upadku stracili szanse na zwycięstwo. Ostatecznie najlepszy okazał się Gaimon, który o kilka metrów pokonał młodego Argentyńczyka. Trzecie miejsce dla De Maara.

Wyniki :

1º 55 GAIMON, Phillip USA GARMIN -SHARP 4:06:54
2º 97 CONTRERAS, Emiliano J. ARG SEL. ARGENTINA a 12
3º 184 DE MAAR, Marc AHO TEAM UNITEDHEALTHCAR a 01:17
4º 3 MESSINEO, Leandro ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:26
5º 212 DA ROSA, Cristian BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 03:52
6º 245 ALVARADO, Adrian CHI SEL. CHILE a 03:52
7º 134 MEIER, Christian CAN ORICA-GREENEDGE a 03:52
8º 73 MODOLO, Sacha ITA LAMPRE-MERIDA a 04:35
9º 83 DEHAES, Kenny BEL LOTTO BELISOL a 04:35
10º 153 BELLETTI, Manuel ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
11º 186 KEOUGH, Luke USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
12º 54 FARRAR, Tayler USA GARMIN -SHARP a 04:35
13º 144 NIZZOLO, Giacomo SUI TREK FACTORI RACING a 04:35
14º 33 PHINNEY, Taylor USA BMC RACING TEAM a 04:35
15º 181 ALZATE, Carlos COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
16º 162 DELAPLACE, Anthony FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
17º 133 KRUOPIS, Aidis LTU ORICA-GREENEDGE a 04:35
18º 124 CAVENDISH, Mark GBR OMEGA PHARMA-QUICK S a 04:35
19º 201 HAEDO, Juan Jose ARG JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
20º 164 KORETZKY, Clement FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
21º 171 ARANGO, Juan E. COL TEAM COLOMBIA a 04:35
22º 176 VALENCIA, Juan Pablo COL TEAM COLOMBIA a 04:35
23º 53 DANIELSON, Thomas USA GARMIN -SHARP a 04:35
24º 215 VIEIRA, Alcides BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 04:35
25º 111 AMADOR, Andrey CRC MOVISTAR a 04:35
26º 56 KING, Benjamin USA GARMIN -SHARP a 04:35
27º 214 WEBER, Cleberson BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 04:35
28º 51 AZAVEDO, Janier COL GARMIN -SHARP a 04:35
29º 205 BRENES, Gregori CRC JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
30º 34 QUINZIATO, Manuel USA BMC RACING TEAM a 04:35
31º 31 ATAPUMA, Darwin COL BMC RACING TEAM a 04:35
32º 41 CARUSO, Damiano ITA CANNONDALE a 04:35
33º 143 HONDO, Danilo GER TREK FACTORI RACING a 04:35
34º 21 NIBALI, Vicenzo ITA ASTANA a 04:35
35º 107 TOLOSA, Sebastian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:35
36º 72 CUNEGO, Damiano ITA LAMPRE-MERIDA a 04:35
37º 146 ZUBELDIA, Haimar ESP TREK FACTORI RACING a 04:35
38º 35 STETINA, Peter USA BMC RACING TEAM a 04:35
39º 174 DUQUE, Leonardo COL TEAM COLOMBIA a 04:35
40º 26 VANOTTI, Alessandro ITA ASTANA a 04:35
41º 44 MARCATO, Marco ITA CANNONDALE a 04:35
42º 14 MONTAGUTI, Matteo ITA AG2R LA MONDIALE a 04:35
43º 151 FRAPPORTI, Marco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
44º 125 VANDENBERG, Stijn BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 04:35
45º 25 KESSIAKOFF, Fredrik SWE ASTANA a 04:35
46º 82 VAN DER SANDE, Tosh BEL LOTTO BELISOL a 04:35
47º 36 WARBASSE, Lawrence USA BMC RACING TEAM a 04:35
48º 172 AVILA, Edwin A. COL TEAM COLOMBIA a 04:35
49º 173 DUARTE, Fabio A. COL TEAM COLOMBIA a 04:35
50º 154 FACCHINI, Patrick ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
51º 92 CURUCHET, Juan I. ARG SEL. ARGENTINA a 04:35
52º 74 POZZATO, Filippo ITA LAMPRE-MERIDA a 04:35
53º 152 SELLA, Emanuele ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
54º 4 LUCERO, Alfredo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
55º 165 GUILLOU, Florian FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
56º 6 MOYANO, Enzo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
57º 84 VAN DEN BROECK, Jurgen BEL LOTTO BELISOL a 04:35
58º 224 MALDONADO, Ignacio URU SEL. URUGUAY a 04:35
59º 1 DIAZ, Daniel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
60º 163 FONSECA, Armindo FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
61º 132 KEUKELEIRE, Jens BEL ORICA-GREENEDGE a 04:35
62º 121 BOONEN, Tom BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 04:35
63º 43 GATTO, Oscar ITA CANNONDALE a 04:35
64º 194 PERON, Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK a 04:35
65º 211 CABRERA, Ramiro URU CLUB DATARO-BOTTECCH a 04:35
66º 195 VERSCHOOR, Martijn NED TEAM NOVO NORDISK a 04:35
67º 213 GODOY, Caio BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 04:35
68º 23 KANGERT, Tanel EST ASTANA a 04:35
69º 106 SIVORI, Ariel ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:35
70º 13 PERAUD, Jean C. FRA AG2R LA MONDIALE a 04:35
71º 98 RAMOS, Ruben G. ARG SEL. ARGENTINA a 04:35
72º 24 LANDA, Mikel ESP ASTANA a 04:35
73º 166 BIDEAU, Jean-marc FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
74º 22 SCARPONI, Michele ITA ASTANA a 04:35
75º 156 ZILIOLI, Gianfranco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
76º 46 SAGAN, Peter SVK CANNONDALE a 04:35
77º 175 RUBIANO, Miguel A. COL TEAM COLOMBIA a 04:35
78º 2 GIACINTI, Jorge ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
79º 16 POZZOVIVO, Domenico ITA AG2R LA MONDIALE a 04:35
80º 71 ANACONA, Winner COL LAMPRE-MERIDA a 04:35
81º 122 BRAMBILLA, Gianluca ITA OMEGA PHARMA-QUICK S a 04:35
82º 203 TERUEL, Eloy ESP JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
83º 32 NERZ, Dominik GER BMC RACING TEAM a 04:35
84º 155 OCHOA, Carlos VEN ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
85º 196 WILLIAMS, Christopher AUS TEAM NOVO NORDISK a 04:35
86º 104 GADAY, Lucas ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:35
87º 142 ARREDONDO, Julian COL TREK FACTORI RACING a 04:35
88º 183 CLARKE, Jonny AUS TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
89º 225 FERRARI, Fabricio URU SEL. URUGUAY a 04:35
90º 135 YATES, Adam GBR ORICA-GREENEDGE a 04:35
91º 231 LOPEZ, Yenier CUB SEL. CUBA a 04:35
92º 76 SERPA, Jose COL LAMPRE-MERIDA a 04:35
93º 206 JARAMILLO, Daniel COL JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
94º 192 LOZANO, David ESP TEAM NOVO NORDISK a 04:35
95º 161 SEPULVEDA, Eduardo ARG BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
96º 243 GUZMAN, Jonathan CHI SEL. CHILE a 04:35
97º 244 BURMANN, Wolfgang CHI SEL. CHILE a 04:35
98º 5 GODOY, Sergio ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
99º 235 ALONSO, Lisnandi CUB SEL. CUBA a 04:35
100º 241 GARRIDO, Gonzalo CHI SEL. CHILE a 04:35
101º 193 MEGIAS, Javier ESP TEAM NOVO NORDISK a 04:35
102º 233 MARCOS, Leandro CUB SEL. CUBA a 04:35
103º 42 DE MARCHI, Alessandro ITA CANNONDALE a 04:35
104º 96 BARRIENTOS, Julian ARG SEL. ARGENTINA a 04:35
105º 112 INTXAUSTI, Beñat ESP MOVISTAR a 04:35
106º 191 DEMESMAEKERS, Kevin BEL TEAM NOVO NORDISK a 04:35
107º 61 RODRIGUEZ, Joaquin ESP KATUSHA a 04:35
108º 86 WILLEMS, Frederick BEL LOTTO BELISOL a 04:35
109º 8 MARTINEZ, Cristian ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
110º 63 LOSADA, Alberto ESP KATUSHA a 04:35
111º 232 MARTINEZ, Yasmani CUB SEL. CUBA a 04:35
112º 62 CARUSO, Giampaolo ITA KATUSHA a 04:35
113º 12 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R LA MONDIALE a 04:35
114º 11 BETANCUR, Carlos COL AG2R LA MONDIALE a 04:35
115º 202 SQUIRE, Robert USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
116º 131 SANTAROMITA, Ivan ITA ORICA-GREENEDGE a 04:35
117º 145 SILVESTRE, Fabio POR TREK FACTORI RACING a 04:35
118º 45 MOSER, Moreno ITA CANNONDALE a 04:35
119º 113 MALORI, Adriano ITA MOVISTAR a 04:35
120º 7 GUEVARA, Emanuel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
121º 52 BROWN, Nathan USA GARMIN -SHARP a 04:35
122º 182 BOLIVAR, Isaac COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
123º 105 ARONE, Claudio ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:35
124º 223 MASCARAÑAS, Richard URU SEL. URUGUAY a 04:35
125º 91 LEZICA, Facundo ARG SEL. ARGENTINA a 04:35
126º 75 RICHEZE, Maximiliano ARG LAMPRE-MERIDA a 04:35
127º 66 VICIOSO, Angel ESP KATUSHA a 04:35
128º 242 ALMONACID, Patricio CHI SEL. CHILE a 04:35
129º 141 ALAFACI, Eugenio ITA TREK FACTORI RACING a 04:35
130º 221 PRESA, Matias URU SEL. URUGUAY a 05:01
131º 226 ARACHICHU, Nicolas URU SEL. URUGUAY a 05:01
132º 204 JACQUES-MAYNES, Benjam USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 05:04
133º 246 ALARCON, Pablo CHI SEL. CHILE a 05:09
134º 64 MORENO, Daniel ESP KATUSHA a 05:11
135º 93 RICHEZE, Mauro Abel ARG SEL. ARGENTINA a 05:15
136º 126 VAN KEIRSBULCK, Guilla BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 05:19
137º 65 PAOLINI, Luca ITA KATUSHA a 04:35
138º 115 LASTRAS, Pablo ESP MOVISTAR a 06:45
139º 116 VENTOSO, Fco.jose ESP MOVISTAR a 06:45
140º 114 QUINTANA, Nairo COL MOVISTAR a 04:35
141º 185 EUSER, Lucas USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
142º 136 WEENING, Pieter NED ORICA-GREENEDGE a 07:29
143º 94 TRILLINI, Sebastian M. ARG SEL. ARGENTINA a 08:09
144º 95 TIVANI, German N. ARG SEL. ARGENTINA a 08:09
145º 15 APPOLLONIO, Davide ITA AG2R LA MONDIALE a 10:10
146º 101 PEREZ, Walter ARG BUENOS AIRES PROVINC a 10:15
147º 103 GADAY, Julian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 10:15
148º 234 SIBILA, Pedro CUB SEL. CUBA a 17:08
149º 102 CRESPO, Marcos ARG BUENOS AIRES PROVINC a 19:41
150º 81 ARMEE, Sander BEL LOTTO BELISOL a 19:41
151º 236 SOCA, Alvaro CUB SEL. CUBA a 19:41
152º 85 VANENDERT, Jelle BEL LOTTO BELISOL a 19:41
153º 222 NUÑEZ, Sixto URU SEL. URUGUAY a 19:41
154º 216 RODRIGUES, Thiago BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 10:21

Klasyfikacja generalna:
1º 55 GAIMON, Phillip USA GARMIN -SHARP 04:06:54
2º 97 CONTRERAS, Emiliano J. ARG SEL. ARGENTINA a 12
3º 184 DE MAAR, Marc AHO TEAM UNITEDHEALTHCAR a 01:17
4º 3 MESSINEO, Leandro ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 01:26
5º 212 DA ROSA, Cristian BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 03:52
6º 245 ALVARADO, Adrian CHI SEL. CHILE a 03:52
7º 134 MEIER, Christian CAN ORICA-GREENEDGE a 03:52
8º 73 MODOLO, Sacha ITA LAMPRE-MERIDA a 04:35
9º 83 DEHAES, Kenny BEL LOTTO BELISOL a 04:35
10º 153 BELLETTI, Manuel ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
11º 186 KEOUGH, Luke USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
12º 54 FARRAR, Tayler USA GARMIN -SHARP a 04:35
13º 144 NIZZOLO, Giacomo SUI TREK FACTORI RACING a 04:35
14º 33 PHINNEY, Taylor USA BMC RACING TEAM a 04:35
15º 181 ALZATE, Carlos COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
16º 133 KRUOPIS, Aidis LTU ORICA-GREENEDGE a 04:35
17º 124 CAVENDISH, Mark GBR OMEGA PHARMA-QUICK S a 04:35
18º 201 HAEDO, Juan Jose ARG JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
19º 164 KORETZKY, Clement FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
20º 171 ARANGO, Juan E. COL TEAM COLOMBIA a 04:35
21º 176 VALENCIA, Juan Pablo COL TEAM COLOMBIA a 04:35
22º 53 DANIELSON, Thomas USA GARMIN -SHARP a 04:35
23º 215 VIEIRA, Alcides BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 04:35
24º 111 AMADOR, Andrey CRC MOVISTAR a 04:35
25º 56 KING, Benjamin USA GARMIN -SHARP a 04:35
26º 214 WEBER, Cleberson BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 04:35
27º 51 AZAVEDO, Janier COL GARMIN -SHARP a 04:35
28º 205 BRENES, Gregori CRC JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
29º 34 QUINZIATO, Manuel USA BMC RACING TEAM a 04:35
30º 31 ATAPUMA, Darwin COL BMC RACING TEAM a 04:35
31º 41 CARUSO, Damiano ITA CANNONDALE a 04:35
32º 143 HONDO, Danilo GER TREK FACTORI RACING a 04:35
33º 21 NIBALI, Vicenzo ITA ASTANA a 04:35
34º 107 TOLOSA, Sebastian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:35
35º 72 CUNEGO, Damiano ITA LAMPRE-MERIDA a 04:35
36º 146 ZUBELDIA, Haimar ESP TREK FACTORI RACING a 04:35
37º 35 STETINA, Peter USA BMC RACING TEAM a 04:35
38º 174 DUQUE, Leonardo COL TEAM COLOMBIA a 04:35
39º 26 VANOTTI, Alessandro ITA ASTANA a 04:35
40º 44 MARCATO, Marco ITA CANNONDALE a 04:35
41º 14 MONTAGUTI, Matteo ITA AG2R LA MONDIALE a 04:35
42º 151 FRAPPORTI, Marco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
43º 125 VANDENBERG, Stijn BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 04:35
44º 25 KESSIAKOFF, Fredrik SWE ASTANA a 04:35
45º 82 VAN DER SANDE, Tosh BEL LOTTO BELISOL a 04:35
46º 36 WARBASSE, Lawrence USA BMC RACING TEAM a 04:35
47º 172 AVILA, Edwin A. COL TEAM COLOMBIA a 04:35
48º 173 DUARTE, Fabio A. COL TEAM COLOMBIA a 04:35
49º 154 FACCHINI, Patrick ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
50º 92 CURUCHET, Juan I. ARG SEL. ARGENTINA a 04:35
51º 74 POZZATO, Filippo ITA LAMPRE-MERIDA a 04:35
52º 152 SELLA, Emanuele ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
53º 4 LUCERO, Alfredo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
54º 165 GUILLOU, Florian FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
55º 6 MOYANO, Enzo ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
56º 84 VAN DEN BROECK, Jurgen BEL LOTTO BELISOL a 04:35
57º 224 MALDONADO, Ignacio URU SEL. URUGUAY a 04:35
58º 1 DIAZ, Daniel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
59º 163 FONSECA, Armindo FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
60º 132 KEUKELEIRE, Jens BEL ORICA-GREENEDGE a 04:35
61º 121 BOONEN, Tom BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 04:35
62º 43 GATTO, Oscar ITA CANNONDALE a 04:35
63º 194 PERON, Andrea ITA TEAM NOVO NORDISK a 04:35
64º 211 CABRERA, Ramiro URU CLUB DATARO-BOTTECCH a 04:35
65º 195 VERSCHOOR, Martijn NED TEAM NOVO NORDISK a 04:35
66º 213 GODOY, Caio BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 04:35
67º 23 KANGERT, Tanel EST ASTANA a 04:35
68º 106 SIVORI, Ariel ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:35
69º 13 PERAUD, Jean C. FRA AG2R LA MONDIALE a 04:35
70º 98 RAMOS, Ruben G. ARG SEL. ARGENTINA a 04:35
71º 24 LANDA, Mikel ESP ASTANA a 04:35
72º 166 BIDEAU, Jean-marc FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
73º 22 SCARPONI, Michele ITA ASTANA a 04:35
74º 156 ZILIOLI, Gianfranco ITA ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
75º 46 SAGAN, Peter SVK CANNONDALE a 04:35
76º 175 RUBIANO, Miguel A. COL TEAM COLOMBIA a 04:35
77º 2 GIACINTI, Jorge ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
78º 16 POZZOVIVO, Domenico ITA AG2R LA MONDIALE a 04:35
79º 71 ANACONA, Winner COL LAMPRE-MERIDA a 04:35
80º 122 BRAMBILLA, Gianluca ITA OMEGA PHARMA-QUICK S a 04:35
81º 203 TERUEL, Eloy ESP JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
82º 32 NERZ, Dominik GER BMC RACING TEAM a 04:35
83º 155 OCHOA, Carlos VEN ANDRONI GIOCATOLI a 04:35
84º 196 WILLIAMS, Christopher AUS TEAM NOVO NORDISK a 04:35
85º 104 GADAY, Lucas ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:35
86º 142 ARREDONDO, Julian COL TREK FACTORI RACING a 04:35
87º 183 CLARKE, Jonny AUS TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
88º 225 FERRARI, Fabricio URU SEL. URUGUAY a 04:35
89º 135 YATES, Adam GBR ORICA-GREENEDGE a 04:35
90º 231 LOPEZ, Yenier CUB SEL. CUBA a 04:35
91º 76 SERPA, Jose COL LAMPRE-MERIDA a 04:35
92º 206 JARAMILLO, Daniel COL JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
93º 192 LOZANO, David ESP TEAM NOVO NORDISK a 04:35
94º 161 SEPULVEDA, Eduardo ARG BRETANGNE SECHA ENV. a 04:35
95º 243 GUZMAN, Jonathan CHI SEL. CHILE a 04:35
96º 244 BURMANN, Wolfgang CHI SEL. CHILE a 04:35
97º 5 GODOY, Sergio ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
98º 235 ALONSO, Lisnandi CUB SEL. CUBA a 04:35
99º 241 GARRIDO, Gonzalo CHI SEL. CHILE a 04:35
100º 193 MEGIAS, Javier ESP TEAM NOVO NORDISK a 04:35
101º 233 MARCOS, Leandro CUB SEL. CUBA a 04:35
102º 42 DE MARCHI, Alessandro ITA CANNONDALE a 04:35
103º 96 BARRIENTOS, Julian ARG SEL. ARGENTINA a 04:35
104º 112 INTXAUSTI, Beñat ESP MOVISTAR a 04:35
105º 191 DEMESMAEKERS, Kevin BEL TEAM NOVO NORDISK a 04:35
106º 61 RODRIGUEZ, Joaquin ESP KATUSHA a 04:35
107º 86 WILLEMS, Frederick BEL LOTTO BELISOL a 04:35
108º 8 MARTINEZ, Cristian ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
109º 63 LOSADA, Alberto ESP KATUSHA a 04:35
110º 232 MARTINEZ, Yasmani CUB SEL. CUBA a 04:35
111º 62 CARUSO, Giampaolo ITA KATUSHA a 04:35
112º 12 NOCENTINI, Rinaldo ITA AG2R LA MONDIALE a 04:35
113º 11 BETANCUR, Carlos COL AG2R LA MONDIALE a 04:35
114º 202 SQUIRE, Robert USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 04:35
115º 131 SANTAROMITA, Ivan ITA ORICA-GREENEDGE a 04:35
116º 145 SILVESTRE, Fabio POR TREK FACTORI RACING a 04:35
117º 45 MOSER, Moreno ITA CANNONDALE a 04:35
118º 113 MALORI, Adriano ITA MOVISTAR a 04:35
119º 7 GUEVARA, Emanuel ARG SAN LUIS SOMOS TODOS a 04:35
120º 52 BROWN, Nathan USA GARMIN -SHARP a 04:35
121º 182 BOLIVAR, Isaac COL TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
122º 105 ARONE, Claudio ARG BUENOS AIRES PROVINC a 04:35
123º 223 MASCARAÑAS, Richard URU SEL. URUGUAY a 04:35
124º 91 LEZICA, Facundo ARG SEL. ARGENTINA a 04:35
125º 75 RICHEZE, Maximiliano ARG LAMPRE-MERIDA a 04:35
126º 66 VICIOSO, Angel ESP KATUSHA a 04:35
127º 242 ALMONACID, Patricio CHI SEL. CHILE a 04:35
128º 141 ALAFACI, Eugenio ITA TREK FACTORI RACING a 04:35
129º 65 PAOLINI, Luca ITA KATUSHA a 04:35
130º 114 QUINTANA, Nairo COL MOVISTAR a 04:35
131º 185 EUSER, Lucas USA TEAM UNITEDHEALTHCAR a 04:35
132º 162 DELAPLACE, Anthony FRA BRETANGNE SECHA ENV. a 04:55
133º 221 PRESA, Matias URU SEL. URUGUAY a 05:01
134º 226 ARACHICHU, Nicolas URU SEL. URUGUAY a 05:01
135º 204 JACQUES-MAYNES, Benjam USA JAMIS-HAGENS BERMAN a 05:04
136º 246 ALARCON, Pablo CHI SEL. CHILE a 05:09
137º 64 MORENO, Daniel ESP KATUSHA a 05:11
138º 93 RICHEZE, Mauro Abel ARG SEL. ARGENTINA a 05:15
139º 126 VAN KEIRSBULCK, Guilla BEL OMEGA PHARMA-QUICK S a 05:19
140º 115 LASTRAS, Pablo ESP MOVISTAR a 06:45
141º 116 VENTOSO, Fco.jose ESP MOVISTAR a 06:45
142º 136 WEENING, Pieter NED ORICA-GREENEDGE a 07:29
143º 94 TRILLINI, Sebastian M. ARG SEL. ARGENTINA a 08:09
144º 95 TIVANI, German N. ARG SEL. ARGENTINA a 08:09
145º 15 APPOLLONIO, Davide ITA AG2R LA MONDIALE a 10:10
146º 101 PEREZ, Walter ARG BUENOS AIRES PROVINC a 10:15
147º 103 GADAY, Julian ARG BUENOS AIRES PROVINC a 10:15
148º 216 RODRIGUES, Thiago BRA CLUB DATARO-BOTTECCH a 10:21
149º 234 SIBILA, Pedro CUB SEL. CUBA a 17:08
150º 102 CRESPO, Marcos ARG BUENOS AIRES PROVINC a 19:41
151º 81 ARMEE, Sander BEL LOTTO BELISOL a 19:41
152º 236 SOCA, Alvaro CUB SEL. CUBA a 19:41
153º 85 VANENDERT, Jelle BEL LOTTO BELISOL a 19:41
154º 222 NUÑEZ, Sixto URU SEL. URUGUAY a 19:41

 

Foto:bettiniphoto.net

Arek Waluga