Takiego wydarzenia w dziejach polskiego kolarstwa jeszcze nie było! W sobotę, 25 stycznia 2014 roku w centrum Warszawy odbędzie się pierwszy, a zatem historyczny Bal Mistrzów Kolarskich.

bal-zaproszenie

Podczas imprezy zostanie uroczyście przedstawiona „Złota” Dziesiątka Polskich Kolarzy Wszechczasów, wybrana przez kapitułę konkursową, złożoną m.in. z dziennikarzy zajmujących się kolarstwem. W tym roku wybór dotyczy wyłącznie mistrzów kolarstwa szosowego. Na liście nominowanych znajdują się m.in. medaliści igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata.

Bal Mistrzów Kolarskich w Warszawie będzie organizowany co roku i stanie się niepowtarzalną okazją do spotkania w jednym miejscu i czasie największych sław polskiego kolarstwa. Organizatorzy – Mieczysław Jachacy (Restauracja Avangarda) i Grzegorz Wajs (Poland Bike) –  zapowiadają, że formuła konkursu co roku będzie inna.

Areną I Balu Mistrzów Kolarskich 25 stycznia będzie sala balowa Restauracji Avangarda w Domu Technika NOT w centrum Warszawy, przy ul. Czackiego 3/5. Start – 19:00.

Będzie muzyka na żywo, świetne menu i doskonałe towarzystwo. Bal rozpocznie się o 19:00, a Złotą” Dziesiątkę Polskich Kolarzy Wszechczasów poznamy o 21:00. Bal Mistrzów Kolarskich potrwa do „białego rana”. Zapraszamy!

Organizatorzy: Restauracja Avangarda, Dom Technika NOT, Fundacja Sport i Poland Bike.

Cena zaproszenia: 150 zł od osoby

REZERWACJA I SPRZEDAŻ ZAPROSZEŃ

Restauracja „Avangarda”, ul. Czackiego 3/5, Warszawa

tel. 22 336 12 13, 22 336 12 14

Odbiór zaproszeń w Restauracji „Avangarda”

Więcej na www.polandbike.pl i www.facebook.com/Poland.Bike.Marathon

Informacja prasowa