Czesław Lang11 grudnia w Teatrze Stanisławowskim, podczas Gali „Złote Logo Polska”, Polska Organizacja Turystyczna przyznała wyróżnienia wybitnym osobowościom reprezentującym najważniejsze sfery życia publicznego, które codzienną pracą i zaangażowaniem budują obraz Polski nowoczesnej i atrakcyjnej. Wśród nagrodzonych znalazł się Lang Team.

Dokonania polskich sportowców, artystów czy przedsiębiorców wpływają w znaczący sposób na wizerunek Polski za granicą. Do nich należą Laureaci lat ubiegłych, między innymi: Prezydent Lech Wałęsa, Minister Elżbieta Bieńkowska, Urszula Dudziak, Andrzej Seweryn, Natalia Partyka, Ewa Minge czy Andrzej Malinowski.

Odznaczeniem „Złote Logo” zostają wyróżnione osoby, które wpisują się w realizowane przez Polską Organizację Turystyczną działania promujące Polskę za granicą. W tym roku uhonorowano także Czesława Langa.

„ Szczególnie za wspólnie przeprowadzoną akcję promocyjną we Włoszech w ramach projektu Promujmy Polskę Razem, podczas 70 Tour de Pologne. Polska Organizacja Turystyczna wykorzystuje duże imprezy sportowe do promocji polskiej turystyki. Dzięki wyjątkowej otwartości na współpracę grupy Lang Team, wielokrotnie już Tour de Pologne był okazją do pokazania polskich atrakcji turystycznych na świecie. W bieżącym roku intensyfikacja działań promocyjnych była na starcie we Włoszech, gdzie odbyło się wiele imprez towarzyszących przybliżających Włochom Polskę. Sportowa atmosfera a także zaangażowanie Lang Team w realizację tego promocyjnego przedsięwzięcia przyniosły spodziewaną frekwencję i zadowolenie gości.”

Źródło: Lang Team / Polska Organizacja Turystyczna

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments