samuel samchezDwaj kolarze upadającego Euskaltelu, Samuel Sanchez i Igor Anton mają spore szanse na podpisanie kontraktu z nową belgijską ekipą ProConti, Wanty – Groupe Gobert! Blisko tego zespołu jest także Kevin Seeldraeyers, który ma problem ze znalezieniem nowego pracodawcy.

Ekipa Wanty – Groupe Gobert (dawne Accent.jobs – Wanty) ma jeszcze cztery wolne miejsca na nadchodzący sezon. Drużyna zakontraktowała już kilku kolarzy z upadającego Vacansoleil – DCM, a najbardziej rozpoznawalnym zawodnikiem jest Bjorn Leukemans. Dyrektorem sportowym będzie Hilaire Van der Schueren, który taką funkcję sprawował właśnie w Vacansoleil – DCM. Van der Scheuren usilnie szuka kolejnych sponsorów, aby wzmocnić zespół następnymi kolarzami.

Według  “Het Nieuwsblad” bardzo blisko podpisania kontraktu jest ktoś z dwójki Samuel Sanchez i Igor Anton. Dyrektor sportowy Wanty chciałby, aby obaj kolarze występowali w koszulkach jego ekipy. Głośno mówi się także o tym, że Belg Kevin Seeldraeyers zapełni wolne miejsce w ekipie mającej aspiracje do występów w Wielkich Tourach. Seeldraeyers nie dostał możliwości przedłużenia umowy z ekipą Astana i nie może znaleźć sobie nowego pracodawcy.

 

Foto:bettiniphoto.net

Arek Waluga

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments