Tomasz Olejnik Michał Olejnik Alexis GougeardW klasyfikacji generalnej wyścigu Saint-Brieuc Agglo Tour bracia Tomasz i Michał Olejnik (USSA Pavilly Barentin) uplasowali się w pierwszej dziesiątce. Wygrał Maxime Renault (Sojasun).

W dniu dzisiejszym kolarze ścigający się we francuskiej etapówce mieli do pokonania dwa etapy. W porannej czasówce najlepszy okazał się Aurélien Daniel (Hennebont). Tomasz Olejnik był piąty i stracił osiem sekund. Jego brat, Michał stracił ponad pół minuty i zajął 23. pozycję.

Po południu zawodnicy rywalizowali w krótkim (97,5 km), ale wymagającym etapie. Do mety docierały małe grupki kolarzy, a najszybciej dystans pokonał Nicolas David (Brest). Michał zajął 8. miejsce, tracąc 5 sekund do zwycięzcy. Większą stratę zanotował Tomasz (1 minuta i 57 sekund), który przyjechał jako 19.

Imprezę wygrał Maxime Renault (Sojasun). Michał ukończył wyścig jako piąty zawodnik, a Tomasz jako ósmy.