Michał Olejnik małeKolejne podium Michała w ostatnich tygodniach. Tym razem Bydgoszczanin ścigający się w ekipie USSA Pavilly Barentin zajął trzecie miejsce na 1 etapie Saint-Brieuc Agglo Tour. Jego brat Tomek był szósty.

Po wygranych w ostatnich tygodniach wyścigach Trophée des Champions, Challenge Mayennais Fougerolles-du-Plessis czy GP Christian Fenioux, Michał Olejnik potwierdza wyśmienitą formę.

Dziś zabrał się w decydujący o losach wyścigu odjazd i finiszował na trzeciej pozycji.

Wyścig padł łupem Maxime Renault (Sojasun). Bardzo dobrze pojechał brat Michała – Tomek plasując się na szóstym miejscu.

Finisz:

Wyniki:

1 5 RENAULT Maxime Sojasun 140 km en 3h22’12” (moy. 41,543 km/h)
2 46 SINNER Benoit Armée à 0
3 15 OLEJNIK Mickael Pavilly à 0
4 23 DEQUIPPE Ronan Nantes U à 4
5 72 BRENTERCH Erwan Rouen à 4
6 16 OLEJNIK Tomasz Pavilly à 4
7 146 POILVET Ludovic Dinan à 4
8 101 GOUEDARD Simon Loudeac à 4
9 26 THIRE Jonathan Nantes U à 4
10 124 DANIEL Aurélien Hennebont à 56
11 123 DEWEY Douglas Hennebont à 58
12 105 TELLIER Luc Loudeac à 1 29
13 25 LOUYEST Edouard Nantes U à 1 29
14 76 LEMAIR Alexandre Rouen à 2 9
15 74 HOORNE Jeroen Rouen à 2 24
16 33 HALLEGUEN Mathieu Brest à 2 24
17 92 HARDY Ronan Cote d Armo à 2 24
18 43 GUYOT Yann Armée à 2 24
19 35 DAVID Nicolas Brest à 2 24
20 4 MARIE Rodolphe Sojasun à 2 24
21 111 MESNIL Alexandre Hague à 2 24
22 143 LEBARS Enric Dinan à 2 24
23 31 GUEZENNEC Vincent Brest à 2 24
24 51 MOERLAND Paul Vacances à 2 24
25 36 JEGOU Julien Brest à 2 24
26 161 QUINIO Adrien UC Briochin à 2 24
27 93 LE CORRE William Cote d Armo à 3 46
28 96 COQUIL Sébastien Cote d Armo à 3 46
29 154 RAULT Yann VC Quintinoi à 3 46
30 44 MAFFEIS Dany Armée à 5 11
31 102 HARNOIS Pascal Loudeac à 5 14
32 95 PECHEUL Baptiste Cote d Armo à 5 52
33 55 LEIJS Joeri Vacances à 5 52
34 135 PAVY Fabien Rennes à 5 52
35 134 BORDIER Julien Rennes à 5 52
36 132 MOSIN Pierre Rennes à 6 35
37 22 SAUX Anthony Nantes U à 7 8
38 6 VERRIER Joseph Sojasun à 7 8
39 82 SAIDI Nassim Algérie à 7 8
40 153 MICHEL Gwénolé VC Quintinoi à 7 8
41 3 LEMONNIER Franck Sojasun à 7 8
42 91 GEFFROY Régis Cote d Armo à 9 10
43 61 MAQUIN Christophe Torigny à 9 10
44 104 MARJOT Erwann Loudeac à 9 10
45 103 RAGOT Vincent Loudeac à 9 10
46 34 ROLLAND Fabien Brest à 9 10
47 11 BOULEUX Florian Pavilly à 9 10
48 2 HAMBROOK Sean Sojasun à 9 10
49 1 ELLSAY Nigel Sojasun à 9 10
50 133 PLANCHENAULT Benja Rennes à 9 10
51 121 ALLEN Sam Hennebont à 9 56
52 56 MEESTERS Jelle Vacances à 10 37
53 45 DELETANG Alexandre Armée à 11 4
54 84 BARBARI Adil Algérie à 11 4
55 63 BREARD David Torigny à 11 16
56 144 LEBRANCHU Dylan Dinan à 11 16
57 53 WOESTENBERG Peter Vacances à 11 16
58 54 WOUTERS Toom Vacances à 11 16
59 52 DE GRAAUW Guus Vacances à 11 16
60 163 LEGUEL Julien UC Briochin à 11 19
61 155 LE BOURG Ronan VC Quintinoi à 11 50
62 81 KAB Hicham Algérie à 11 58
63 83 BETIRA Mouadh Algérie à 11 58
64 21 BOURREAU Thomas Nantes U à 14 14
65 113 MARTIN Benjamin Hague à 14 14
66 156 LAUBE Germain VC Quintinoi à 14 14
67 152 LE FLOCH Guillaume VC Quintinoi à 14 14
68 42 GONNET Julien Armée à 14 14
69 41 BODIOT Alexis Armée à 14 14
70 24 FOUACHE Kevin Nantes U à 14 14
71 32 LE GAC Olivier Brest à 14 14
72 116 OHMURA Yutaka Hague à 14 14
73 112 MIELA Damian Hague à 14 14
74 62 CHESNEL Pascal Torigny à 11 14
75 71 BOUTVILLE David Rouen à 14 14
76 94 LE GALL Quentin Cote d Armo à 14 22
77 126 LE BRAS Alexandre Hennebont à 14 22
78 64 ANGER Gaétan Torigny à 15 7
79 12 LEGRANDOIS Cédric Pavilly à 15 7
80 115 SAITA Naoto Hague à 15 7
81 85 HAMZA Abderrrahman Algérie à 15 7
82 162 ANDRE Youen UC Briochin à 15 7
83 114 BRISSET Tony Hague à 15 7
84 65 DANIEL William Torigny à 15 22
85 142 PERRIN Erwan Dinan à 15 22
86 141 DESRIAC Gael Dinan à 28 13
87 131 MARY Clement Rennes à 28 13