Drużyna KKT Hetman Lublin, podobnie jak w wyścigu na czas zdominowała rywalizację w wyścigach tandemów. Mistrzostwo Polski znów zdobyli Marcin Polak i Michał Ładosz, a wśród kobiet Iwona Podkościelna i Aleksandra Wnuczek.

tandemy kobiety

Panie ścigały się na trzech rundach, które łącznie dały dystans 66 kilometrów. Ubiegłoroczny tytuł z Sędziszowa obroniły Iwona Podkościelna i Aleksandra Wnuczek, które wygrały także czasówkę. Dziś srebro przypadło dla ich klubowych koleżanek – Agaty Brody i Anny Gramatyki. Brąz powędrował na szyje Marty Stramek i Magdaleny Kiewluki (OKS Warmia i Mazury).

Tandemy

Panowie z kolei, do przejechania mieli 88 kilometrów. Nie do pokonania znów byli Marcin Polak i Michał Ładosz. Na drugim stopniu podium stanęli Przemysław Wegner i Piotr Czopek (Razem Poznań), a najniższym Piotr Kołodziejczuk i Radosław Syrojć (OKS Warmia i Mazur).

Wyniki Pań tutaj

Wyniki Panów tutaj

 

Andrzej

Poprzedni artykułMP: Kamil Turek najlepszym juniorem!
Następny artykułJohn Degenkolb dogada się z Marcelem Kittelem podczas Tour de France
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments