brzeżnaPaulina Brzeźna – Bentkowska (TKK Pacific Toruń) była najszybsza w wyścigu elity, o Puchar Polski w kolarstwie szosowym kobiet – Darłowo 2013. Na kresce Paulina pokonała dwie zawodniczki ATOM Boxmet Dzierżoniów – Karolinę Garczyńską i Natalię Mielnik. Na trasie rywalizowały także wszystkie młodsze kategorie wiekowe. Wyścig pełnił również funkcję Mistrzostw Polski Krajowego Zrzeszenia LZS.

Najlepsze w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Dziewczyny żak – 10,6 km: Nikola Seremak (BCM Nowatex Ziemia Darłowska)

Wyniki

Młodziczki – 31,8km: Klaudia Bielawska (UKS Koźminianka Koźminek)

Wyniki

Juniorki młodsze – 53 km (EOOM): Weronika Misterek (UKS Gimnazjum Twoja Merida Imielin)

Wyniki

Juniorki młodsze – 53 km, Mistrzostwa LZS: Weronika Misterek (UKS Gimnazjum Twoja Merida Imielin)

Wyniki

Juniorki – 84,8km: Łucja Pietrzak (UKS Koźminianka Koźminek)

Wyniki

Open kobiet – 84,8: Paulina Brzeźna – Bentkowska (TKK Pacific Toruń)

Wyniki

Open kobiet – 84,8, Mistrzostwa LZS: Karolina Garczyńska (LKS AtomBoxmet Dzierżoniów)

Wyniki

Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS – Klasyfikacja klubów: Klasyfikacja

Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS – Klasyfikacja województw: Klasyfikacja

źródło:własne+pzkol.pl

Poprzedni artykułAniołkowski najlepszy w wyścigu ”Po Ziemi Konińskiej”
Następny artykułStrokau wygrywa XXXI Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów ”Złote koło”