Marek Mikuśkiewicz - Prezes MarcPolPodczas Grand Prix Częstochowy zespół BDC MarcPol Team osobiście dopingował Prezes sieci sklepów MarcPol – Marek Mikuśkiewicz wraz z małżonką. Oto jego wrażenia w wyścigu:

„…Bardzo fajne zawody i sporo emocji. Nie mam zbyt wielu okazji i czasu by jeździć i dopingować zawodników, tym bardziej jestem zadowolony że udało mi się wraz z małżonką i przyjaciółmi zobaczyć na żywo wyścig. Szkoda tylko, że pogoda nie dopisała, ale w tym jest urok i piękno tej dyscypliny, że jednego dnia zimno i deszcz, a drugiego piękna słoneczna pogoda. Przekonałem się osobiście jak wygląda życie zawodowej drużyny od kuchni. Muszę przyznać, że jest pod wrażeniem jak to wszystko funkcjonuje. Dobrze zrobiłem sponsorując kolarstwo, widząc jakim wspaniałym, pięknym i jednocześnie trudnym i wymagającym sportem jest kolarstwo.

Cieszę się że firma MarcPol której szefuję, ma swój udział w promocji i rozwijaniu sportu w Polsce. No cóż, dzisiaj nie udało się nam stanąć na podium, ale taki jest sport. Jednak po tym co zobaczyłem w Częstochowie muszę wygospodarować  termin aby pojechać wraz z zespołem na kolejny wyścig. Być może wieloetapowy, bo nie ukrywam że jest co oglądać i nie ma to jak dopingowanie bezpośrednio kolarzy na trasie…”

A już w najbliższą niedzielę zawodnicy BDC MarcPol team będą mieli okazje do rewanżu. Rozpoczyna się wieloetapowy wyścig Bałtyk – Karkonosze.

Przypomnijmy że w roku ubiegłym na królewskim etapie z metą na Orlinku triumfował Robert Radosz po pięknej solowej akcji.

Informacja prasowa