Karpacki Wyścig Kurierów1. maja od prologu w Dohňanach rozpocznie się rywalizacja w Karpackim Wyścigu Kurierów (2.2u UCI). Organizatorzy imprezy skompletowali już pełną listę startową zawodów.

Młodzieżowcy będą ścigać się w sumie na 5. etapach włącznie z prologiem. Rywalizacja zakończy się piątego maja w Tarnowie. W międzyczasie kolarze przejadą przez Słowację i Czechy. Trudne górskie tereny powinny być czynnikiem, które dodadzą kolorytu całej rywalizacji.

W wyścig weźmie udział blisko 180. zawodników.

Lista startowa:

CIP                CYCLING TEAM JO PILES  (NED)

  1                 NED19931202     BOUWMAN KOEN

  2                 NED19921021     HOEKSTRA JOCHEM

  3                 NED19910607     DE KORT BRAM

  4                 NED19910411     MEIJERS DAAN

  5                 NED19910910     POUTSMA STEFAN

  6                 NED19910827     DE GREEF ROBBERT

 Team Manager: HAN VAANHOLD

 

SVK               SLOVAKIAN NATIONAL TEAM (SVK)

11                  SVK19910207     MACAK MATUS

12                  SVK19920725     SCHWABIK JOHANN

13                  SVK19931114     ZATKO DOMINIK

14                  SVK19931002     KRESTIANKO IMRICH

15                  SVK19920818     BERES STANISLAV

16                  SVK19940725     FABIAN LUKAS

Team Manager:  JOSEF DVORAK

 POL            POLISH  NATIONAL TEAM  (POL)

21      POL19910327    MIGDAŁ WOJCIECH

 22      POL19920715    NOWAK MATEUSZ

 23      POL19910426    PSZCZOLARSKI WOJCIECH

 24      POL19940105    REKITA SZYMON

 25      POL19940327    SYKAŁA WOJCIECH

 26      POL19920116    WARCHOŁ BARTOSZ

Team Manager:  ZBIGNIEW PIĄTEK

 

CZE              CZECH REPUBLIC NATIONAL TEAM (CZE)

 31                CZE19930119    TUREK DANIEL

 32                CZE19941117    KUKRLE MICHAEL

 33                CZE19940303    VALES ADAM

 34                CZE19930209    HAMPL PETR

 35                CZE19920711    VAKOC PETR

 36                CZE19920611    DVORSKY DAVID

 Team Manager: FRANTISEK TRKAL

 

BLR               BELARUSSIAN NATIONAL TEAM (BLR)

 41                 BLR19930515    PIASETSKI ALIAKSANDR

 42                 BLR19920408    ANTONAU ALIAKSANDR

 43                 BLR19920317    MYTSKO IHAR

 44                 BLR19930727    KITAYOU RUSLAN

 45                 BLR19921206    PIASHKUN ANDREI

 46                 BLR19940610    MASKALIUK ALIAKSANDR

Team Manager: YAUHENI SENIUSHKIN

 

ALG            ALGERIAN NATIONAL TEAM (ALG)

 51             ALG19930203     KARRAR AYOUB

 52   ALG19910210     HADJ BOUZIT ABDERRAHLMANE

 53   ALG19920827     BENOUA DJELLOUL MOHAMED

 54   ALG19920606     BETIRA MOUADH

 55   ALG19920510     YAHMI ABDENNOUR

 96   ALG19930311     BELMOUKHTAR BOUALEM

Team Manager: MOHAMED MOKHTARI

 

EGY           EGYPTIAN NATIONAL TEAM (EGY)

  61            EGY19920801    ALAA MOHAMED MOHAMED

  62            EGY19920530    SHERIF ABDULLAH MOHAMED

  63            EGY19910304    ALI AL-SAYED ALI

  64            EGY19920701    ISLAM SHAABN ABBAS AHMED

  65            EGY19941204    ESLAM NASSER RAGAY

  66            EGY19940114    ABDELRAHMAN A. ABDELWAHAB

Team Manager: MOHAMED AL-BUKHARY

 

UKR            UKRAINIAN NATIONAL TEAM (UKR)

 71              UKR19941105    MOTSNYI DMYTRO

 72              UKR19910121    ANDRIYCHUK IEVGENIY

 73              UKR19920528    LOBOV OLEKSANDR

 74              UKR19941113    LUTSYSHYN ROMAN

 75              UKR19921121    MALINIVSKYI VASYL

 76              UKR19910721    PONOMARENKO MYSHA

Team Manager: MYKOLA SKYBA

 

SER          SERBIAN NATIONAL TEAM (SER)

 81            SBR19940309     BORISAVLJEVIĆ MILOS

 82            SBR19910120     ZEKAVICA JOVAN

 83            SBR19940506     STEFANOVIĆ STEFAN

 84            SBR19930423     DANILOVIĆ MARKO

 85            SBR19910921     MARIĆ DEJAN

 86            SBR19911216     KOZOMARA NIKOLA

Team Manager: RADISA CUBRIC

 

RUS          RUSSIAN NATIONAL TEAM (RUS)

  91           RUS19930713      SHAYMURATOV ARTUR

  92           RUS19940406      ARSLANOV ILDAR

  93           RUS19940803      GAREYSHIN AYDAR

  94           RUS19930110      MEZHECHEV ALEKSANDR

  95           RUS19931219      AKHMAMETYEV VIACHESLAV

  96           RUS19941031      MAMYKIN MATVEY

Team Manager: VLADIMIR LIKHACHEV

 

MAL             MALOPOLSKA REGIONAL TEAM (POL)

 101             POL19931217      KASPEREK MICHAŁ

 102             POL19921230      FURCZYK MACIEJ

 103             POL19940216      ZIELIŃSKI DANIEL

 104             POL19940113      ŻUROMSKI MAREK

 105             POL19930727       CEREMUGA KACPER

Team Manager: PIOTR KARKOSZKA

 

KIV              KIEV REGIONAL TEAM (UKR)

 111            UKR19910921     GOLOVASH OLEKSANDR

 112            UKR19920408     BRATASHCHUK ANDRII

 113            UKR19940917     CHERNYSH ROSTYSLAV

 114            UKR19920928     BUZYLE ROMAN

 115            UKR19940518     KOZACHENKO SERGII

 116            UKR19921118     POLIKARPOV MOKHAILO

Team Manager: MYKHAYL SURALOV

 

SCR           REGIONAL TEAM STAL CARTUSIA (POL)

 121           POL19920408      KULAS MAREK

 122           POL19930928      MATUSZCZYK ADAM

 123           POL19930404      SAMOL PAWEŁ

 124           POL19920212      KADRZYŃSKI MICHAŁ

 125           POL19930327      MIKULICZ MATEUSZ

 126           POL19930604      JEZIORSKI RAFAŁ

Team Manager: WIESŁAW HIRSZ

 

WAL          WALONIAN REGIONAL TEAM  (BEL)

 131         BEL19920131      LODEWIJKS GERT

 132         BEL19930919      CARNEVALI JEAN-ALBERT

 133         BEL19930914      VEKEMAN MAXIME

 134         BEL19930712      GELUYKENS PIETER

 135         BEL19940319      DANIELS NICOLAS

 136         BEL19940315      BERTRAND SEBASTIEN

Team Manager: PASCAL DUEZ

 

BDC            BDC –MARCPOL TEAM (POL)

 141            POL19931021     BANASZEK ADRIAN

 142            POL19920312     FOLTYN JAKUB

 143            POL19930629     GRONKIEWICZ KACPER

 144            POL19930822     LATOŃ ERYK

Team Manager: GRZEGORZ GRONKIEWICZ

 

DUK         DUKLA TRENCIN TREK (SVK)

151          SVK19921221    KOLAR MICHAEL

152          SVK19920519    TARAGEL FILIP

153          SVK19940210    MALOVEC LUBOS

154          SVK19940112    BASKA ERIK

155          SVK19940630    DASKO MARIO

Team Manager: JAN VALACH

 

CLG         TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW  (POL)

 161         POL19930212     ZAJĄC BARTOSZ

 162         POL19930221     LASOTA DAMIAN

 163         POL19930220     KRAKOWIAK NORBERT

 164          POL19930224     MAJOREK ADAM

 165          POL19940715     STOSZ PATRYK

 166          POL19940131     MARCINKOWSKI ŁUKASZ

Team Manager: RADOSŁAW BAŁD

 

CCB            COLOR CODE – BIOWANZE (BEL)

  171           BEL19930603        VALLEE BORIS

  172           BEL19911028        DE WORTELAER SERGE

  173           BEL19930828        DELFOSSE FLORENT

  174           BEL19920627        VANHEUVERSWIJN QUENTIN

  175           BEL19930314        HOPER QUENTIN

  176           BEL19930624        WARNIER ANTOINE

Team Manager: CHRISTOPHE BRANDT

 

LKT           LKT TEAM BRANDENBURG (GER)

  181         GER19930913      VASYLIV YURIY

  182  GER19930317      KNAUP TOBIAS

  183  GER19930625      KOCH JONAS

  184  GER19940919      SOBALLA CARL

  185  GER19930501      BORMANN MAXIMILIAN

  186     GER19920227      PLARRE MATHIAS

Team Manager: FRANK AUGUSTIN

 

WIB             TEAM WIBATECH – BRZEG (POL)

  191            PL19911024        BARTKIEWICZ ANDRZEJ

  192            PL19911007        FRANCZAK PAWEŁ

  193            PL19910827        GODRAS SZYMON

  194            PL19930927        KACZMAREK JAKUB

  195            PL19940310        MICKIEWICZ TOMASZ

  196            PL19930729        MROŻEK WIKTOR

Team Manager: JACEK BARTKIEWICZ

 

SKC          SKC TUFO PROSTEJOV  (CZE)

  201         CZE19910405     STOHR JAN

  202         CZE19910405     STOHR PAVEL

  203         CZE19920731     FILIP JAKUB

  204         CZE19920713     VRAZEL VIKTOR

  205         CZE19920411     MATOUSEK JIRI

  206         CZE19920120     SVORADA JAN

Team Manager: MICHAL MRACEK

 

OEA        OVYTA-EIJSSEN-ACROG (BEL)

  211       BEL19940413     COOLS ALEXANDER

  212       BEL19911210     DE CLERCQ ANGELO

  213       BEL19910807     DE VOS GERTJAN

  214       BEL19941103     LOGIER JAN

  215       BEL19940715     VERGAERDE OTTO

  216       BEL19940106     VERSCHUERE SEPPE

Team Manager: ROGER LOYSCH

 

PMP        KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY (POL)

  221       POL19910225     GŁUSZAK DARIUSZ

  222       POL19930910     OWSIAN ARKADIUSZ

  223       POL19920918     KISTER PAWEŁ

  224       POL19910808     WRĘGA WOJCIECH

  225       POL19920930     CZERKIES MICHAŁ

  226       POL19910926     SOBIERAJ PRZEMYSŁAW

Team Manager: ADAM WOJEWÓDKA

 

KED         KED-STEVENS TEAM BERLIN (GER)

  231       GER19910930    NAGLER PATRICK

  232       GER19930406    ZWINGENBERGER PHILIPP

  233       GER19920129    WOTSCHKE SEBASTIAN

  234       GER19910705    SCHWEIZER MICHAEL

  235       GER19910911    QUAST ENNO

  236       GER19920109    PIRIUS HANS

Team Manager: DIETER STEIN

 

LBL         LOTTO – BELISOL U23 (BEL)

  241       BEL19940311    BENOOT TIESJ

  242       BEL19920222    CAROLUS JORNE

  243       BEL19940227    DELTOMBE KEVIN

  244       BEL19911130    REYNVOET NIELS

  245       BEL19940930    VAN GESTEL DRIES

  246       BEL19920121    VAN MEIRHAEGHE JEF

Team Manager: STEFAN SELS

 

DOH       CK EPIC DOHNANY (SVK)

  251      SVK19941210    KOVACIK JURAJ

  252      SVK19930125    CHALUPCIK JAN

  253      SVK19940206    LAJCHA JURAJ

  254      SVK19941227    KRAJICEK MATEJ

  255      SVK19940216    HRUSKA MARIAN

  256      SVK19931129    MALIK ROBERT

Team Manager: MARTIN RISKA

 

TKK        TKK PACIFIC TORUŃ  (POL)

    261     POL 19930624     DUBIENIECKI MATEUSZ

    262     POL19920116     WARCHOŁ BARTOSZ

    263     POL19920417     OBORSKI DOMINIK

    264     POL19930108     FRANCZAK WOJCIECH

    265     POL19910815     PIOTROWICZ PAWEŁ

    266     POL19910302     PIASKOWY EMANUEL

Team Manager: LESZEK SZYSZKOWSKI

 

WVJ      WV DE JONGE RENNER (NED)

   271      POL19920130     HABA GRZEGORZ

   272      POL19940301     KASPERKIEWICZ PRZEMYSŁAW

   273      POL19920616     KUDELSKI TOMASZ

   274      NED19911111    DE GROOT DAAN

   275      NED19930714    KASTELIJN IAN

   276      NED19930111    ROOSEN TIMO

Team Manager: HUGO BRENDERS

 

MTX         MATRIX RACING TEAM (GER)

   281      GER19920929    NIESING TIMO

   282       ITA19920504     CATANIA CLAUDIO

   283      GER19920504    DOMBROWSKI FREDERIK

   284      GER19930910    HEIDBERG LENNARD

   285      GER199              ERB DANIEL

   286      GER19940523    BREUSTE ANTON

Team Manager:  ANDREA NIESING

 

BLK           BŁĘKITNI MEXLLER KOZIEGŁOWY (POL)

   291        POL19920420    PILIS BARTOSZ

   292        POL19930817    KOSTECKI PATRYK

   293        POL19940503   WIŚNIEWSKI GRZEGORZ

   294        POL19940209   MOLITOT ADAM

   295        POL19940824   GRABIS MATEUSZ

Team Manager: ANDRZEJ CHMURZEWSKI