1. maja od prologu w Dohňanach rozpocznie się rywalizacja w Karpackim Wyścigu Kurierów (2.2u UCI). Organizatorzy imprezy skompletowali już pełną listę startową zawodów.
Młodzieżowcy będą ścigać się w sumie na 5. etapach włącznie z prologiem. Rywalizacja zakończy się piątego maja w Tarnowie. W międzyczasie kolarze przejadą przez Słowację i Czechy. Trudne górskie tereny powinny być czynnikiem, które dodadzą kolorytu całej rywalizacji.
W wyścig weźmie udział blisko 180. zawodników.
Lista startowa:
CIP CYCLING TEAM JO PILES (NED)
1 NED19931202 BOUWMAN KOEN
2 NED19921021 HOEKSTRA JOCHEM
3 NED19910607 DE KORT BRAM
4 NED19910411 MEIJERS DAAN
5 NED19910910 POUTSMA STEFAN
6 NED19910827 DE GREEF ROBBERT
Team Manager: HAN VAANHOLD
SVK SLOVAKIAN NATIONAL TEAM (SVK)
11 SVK19910207 MACAK MATUS
12 SVK19920725 SCHWABIK JOHANN
13 SVK19931114 ZATKO DOMINIK
14 SVK19931002 KRESTIANKO IMRICH
15 SVK19920818 BERES STANISLAV
16 SVK19940725 FABIAN LUKAS
Team Manager: JOSEF DVORAK
POL POLISH NATIONAL TEAM (POL)
21 POL19910327 MIGDAŁ WOJCIECH
22 POL19920715 NOWAK MATEUSZ
23 POL19910426 PSZCZOLARSKI WOJCIECH
24 POL19940105 REKITA SZYMON
25 POL19940327 SYKAŁA WOJCIECH
26 POL19920116 WARCHOŁ BARTOSZ
Team Manager: ZBIGNIEW PIĄTEK
CZE CZECH REPUBLIC NATIONAL TEAM (CZE)
31 CZE19930119 TUREK DANIEL
32 CZE19941117 KUKRLE MICHAEL
33 CZE19940303 VALES ADAM
34 CZE19930209 HAMPL PETR
35 CZE19920711 VAKOC PETR
36 CZE19920611 DVORSKY DAVID
Team Manager: FRANTISEK TRKAL
BLR BELARUSSIAN NATIONAL TEAM (BLR)
41 BLR19930515 PIASETSKI ALIAKSANDR
42 BLR19920408 ANTONAU ALIAKSANDR
43 BLR19920317 MYTSKO IHAR
44 BLR19930727 KITAYOU RUSLAN
45 BLR19921206 PIASHKUN ANDREI
46 BLR19940610 MASKALIUK ALIAKSANDR
Team Manager: YAUHENI SENIUSHKIN
ALG ALGERIAN NATIONAL TEAM (ALG)
51 ALG19930203 KARRAR AYOUB
52 ALG19910210 HADJ BOUZIT ABDERRAHLMANE
53 ALG19920827 BENOUA DJELLOUL MOHAMED
54 ALG19920606 BETIRA MOUADH
55 ALG19920510 YAHMI ABDENNOUR
96 ALG19930311 BELMOUKHTAR BOUALEM
Team Manager: MOHAMED MOKHTARI
EGY EGYPTIAN NATIONAL TEAM (EGY)
61 EGY19920801 ALAA MOHAMED MOHAMED
62 EGY19920530 SHERIF ABDULLAH MOHAMED
63 EGY19910304 ALI AL-SAYED ALI
64 EGY19920701 ISLAM SHAABN ABBAS AHMED
65 EGY19941204 ESLAM NASSER RAGAY
66 EGY19940114 ABDELRAHMAN A. ABDELWAHAB
Team Manager: MOHAMED AL-BUKHARY
UKR UKRAINIAN NATIONAL TEAM (UKR)
71 UKR19941105 MOTSNYI DMYTRO
72 UKR19910121 ANDRIYCHUK IEVGENIY
73 UKR19920528 LOBOV OLEKSANDR
74 UKR19941113 LUTSYSHYN ROMAN
75 UKR19921121 MALINIVSKYI VASYL
76 UKR19910721 PONOMARENKO MYSHA
Team Manager: MYKOLA SKYBA
SER SERBIAN NATIONAL TEAM (SER)
81 SBR19940309 BORISAVLJEVIĆ MILOS
82 SBR19910120 ZEKAVICA JOVAN
83 SBR19940506 STEFANOVIĆ STEFAN
84 SBR19930423 DANILOVIĆ MARKO
85 SBR19910921 MARIĆ DEJAN
86 SBR19911216 KOZOMARA NIKOLA
Team Manager: RADISA CUBRIC
RUS RUSSIAN NATIONAL TEAM (RUS)
91 RUS19930713 SHAYMURATOV ARTUR
92 RUS19940406 ARSLANOV ILDAR
93 RUS19940803 GAREYSHIN AYDAR
94 RUS19930110 MEZHECHEV ALEKSANDR
95 RUS19931219 AKHMAMETYEV VIACHESLAV
96 RUS19941031 MAMYKIN MATVEY
Team Manager: VLADIMIR LIKHACHEV
MAL MALOPOLSKA REGIONAL TEAM (POL)
101 POL19931217 KASPEREK MICHAŁ
102 POL19921230 FURCZYK MACIEJ
103 POL19940216 ZIELIŃSKI DANIEL
104 POL19940113 ŻUROMSKI MAREK
105 POL19930727 CEREMUGA KACPER
Team Manager: PIOTR KARKOSZKA
KIV KIEV REGIONAL TEAM (UKR)
111 UKR19910921 GOLOVASH OLEKSANDR
112 UKR19920408 BRATASHCHUK ANDRII
113 UKR19940917 CHERNYSH ROSTYSLAV
114 UKR19920928 BUZYLE ROMAN
115 UKR19940518 KOZACHENKO SERGII
116 UKR19921118 POLIKARPOV MOKHAILO
Team Manager: MYKHAYL SURALOV
SCR REGIONAL TEAM STAL CARTUSIA (POL)
121 POL19920408 KULAS MAREK
122 POL19930928 MATUSZCZYK ADAM
123 POL19930404 SAMOL PAWEŁ
124 POL19920212 KADRZYŃSKI MICHAŁ
125 POL19930327 MIKULICZ MATEUSZ
126 POL19930604 JEZIORSKI RAFAŁ
Team Manager: WIESŁAW HIRSZ
WAL WALONIAN REGIONAL TEAM (BEL)
131 BEL19920131 LODEWIJKS GERT
132 BEL19930919 CARNEVALI JEAN-ALBERT
133 BEL19930914 VEKEMAN MAXIME
134 BEL19930712 GELUYKENS PIETER
135 BEL19940319 DANIELS NICOLAS
136 BEL19940315 BERTRAND SEBASTIEN
Team Manager: PASCAL DUEZ
BDC BDC –MARCPOL TEAM (POL)
141 POL19931021 BANASZEK ADRIAN
142 POL19920312 FOLTYN JAKUB
143 POL19930629 GRONKIEWICZ KACPER
144 POL19930822 LATOŃ ERYK
Team Manager: GRZEGORZ GRONKIEWICZ
DUK DUKLA TRENCIN TREK (SVK)
151 SVK19921221 KOLAR MICHAEL
152 SVK19920519 TARAGEL FILIP
153 SVK19940210 MALOVEC LUBOS
154 SVK19940112 BASKA ERIK
155 SVK19940630 DASKO MARIO
Team Manager: JAN VALACH
CLG TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW (POL)
161 POL19930212 ZAJĄC BARTOSZ
162 POL19930221 LASOTA DAMIAN
163 POL19930220 KRAKOWIAK NORBERT
164 POL19930224 MAJOREK ADAM
165 POL19940715 STOSZ PATRYK
166 POL19940131 MARCINKOWSKI ŁUKASZ
Team Manager: RADOSŁAW BAŁD
CCB COLOR CODE – BIOWANZE (BEL)
171 BEL19930603 VALLEE BORIS
172 BEL19911028 DE WORTELAER SERGE
173 BEL19930828 DELFOSSE FLORENT
174 BEL19920627 VANHEUVERSWIJN QUENTIN
175 BEL19930314 HOPER QUENTIN
176 BEL19930624 WARNIER ANTOINE
Team Manager: CHRISTOPHE BRANDT
LKT LKT TEAM BRANDENBURG (GER)
181 GER19930913 VASYLIV YURIY
182 GER19930317 KNAUP TOBIAS
183 GER19930625 KOCH JONAS
184 GER19940919 SOBALLA CARL
185 GER19930501 BORMANN MAXIMILIAN
186 GER19920227 PLARRE MATHIAS
Team Manager: FRANK AUGUSTIN
WIB TEAM WIBATECH – BRZEG (POL)
191 PL19911024 BARTKIEWICZ ANDRZEJ
192 PL19911007 FRANCZAK PAWEŁ
193 PL19910827 GODRAS SZYMON
194 PL19930927 KACZMAREK JAKUB
195 PL19940310 MICKIEWICZ TOMASZ
196 PL19930729 MROŻEK WIKTOR
Team Manager: JACEK BARTKIEWICZ
SKC SKC TUFO PROSTEJOV (CZE)
201 CZE19910405 STOHR JAN
202 CZE19910405 STOHR PAVEL
203 CZE19920731 FILIP JAKUB
204 CZE19920713 VRAZEL VIKTOR
205 CZE19920411 MATOUSEK JIRI
206 CZE19920120 SVORADA JAN
Team Manager: MICHAL MRACEK
OEA OVYTA-EIJSSEN-ACROG (BEL)
211 BEL19940413 COOLS ALEXANDER
212 BEL19911210 DE CLERCQ ANGELO
213 BEL19910807 DE VOS GERTJAN
214 BEL19941103 LOGIER JAN
215 BEL19940715 VERGAERDE OTTO
216 BEL19940106 VERSCHUERE SEPPE
Team Manager: ROGER LOYSCH
PMP KS POGOŃ MOSTOSTAL PUŁAWY (POL)
221 POL19910225 GŁUSZAK DARIUSZ
222 POL19930910 OWSIAN ARKADIUSZ
223 POL19920918 KISTER PAWEŁ
224 POL19910808 WRĘGA WOJCIECH
225 POL19920930 CZERKIES MICHAŁ
226 POL19910926 SOBIERAJ PRZEMYSŁAW
Team Manager: ADAM WOJEWÓDKA
KED KED-STEVENS TEAM BERLIN (GER)
231 GER19910930 NAGLER PATRICK
232 GER19930406 ZWINGENBERGER PHILIPP
233 GER19920129 WOTSCHKE SEBASTIAN
234 GER19910705 SCHWEIZER MICHAEL
235 GER19910911 QUAST ENNO
236 GER19920109 PIRIUS HANS
Team Manager: DIETER STEIN
LBL LOTTO – BELISOL U23 (BEL)
241 BEL19940311 BENOOT TIESJ
242 BEL19920222 CAROLUS JORNE
243 BEL19940227 DELTOMBE KEVIN
244 BEL19911130 REYNVOET NIELS
245 BEL19940930 VAN GESTEL DRIES
246 BEL19920121 VAN MEIRHAEGHE JEF
Team Manager: STEFAN SELS
DOH CK EPIC DOHNANY (SVK)
251 SVK19941210 KOVACIK JURAJ
252 SVK19930125 CHALUPCIK JAN
253 SVK19940206 LAJCHA JURAJ
254 SVK19941227 KRAJICEK MATEJ
255 SVK19940216 HRUSKA MARIAN
256 SVK19931129 MALIK ROBERT
Team Manager: MARTIN RISKA
TKK TKK PACIFIC TORUŃ (POL)
261 POL 19930624 DUBIENIECKI MATEUSZ
262 POL19920116 WARCHOŁ BARTOSZ
263 POL19920417 OBORSKI DOMINIK
264 POL19930108 FRANCZAK WOJCIECH
265 POL19910815 PIOTROWICZ PAWEŁ
266 POL19910302 PIASKOWY EMANUEL
Team Manager: LESZEK SZYSZKOWSKI
WVJ WV DE JONGE RENNER (NED)
271 POL19920130 HABA GRZEGORZ
272 POL19940301 KASPERKIEWICZ PRZEMYSŁAW
273 POL19920616 KUDELSKI TOMASZ
274 NED19911111 DE GROOT DAAN
275 NED19930714 KASTELIJN IAN
276 NED19930111 ROOSEN TIMO
Team Manager: HUGO BRENDERS
MTX MATRIX RACING TEAM (GER)
281 GER19920929 NIESING TIMO
282 ITA19920504 CATANIA CLAUDIO
283 GER19920504 DOMBROWSKI FREDERIK
284 GER19930910 HEIDBERG LENNARD
285 GER199 ERB DANIEL
286 GER19940523 BREUSTE ANTON
Team Manager: ANDREA NIESING
BLK BŁĘKITNI MEXLLER KOZIEGŁOWY (POL)
291 POL19920420 PILIS BARTOSZ
292 POL19930817 KOSTECKI PATRYK
293 POL19940503 WIŚNIEWSKI GRZEGORZ
294 POL19940209 MOLITOT ADAM
295 POL19940824 GRABIS MATEUSZ
Team Manager: ANDRZEJ CHMURZEWSKI