Alberto ContadorAlberto Contador (Saxo-Tinkoff) powiedział, że nie czuje się najlepiej przed wyścigiem Liege-Bastogne-Liege i z pewnością nie znajduje się na liście faworytów. Niedzielny klasyk będzie jego ostatnim startem przed rozpoczęciem przygotowań do Tour de France.

 Wraz z tym, jak sezon się rozkręca, ja czuję się coraz bardziej zmęczony. Moje ciało jest słabe, ale Liege to ostatni wyścig przed przerwą w startach. Potem zacznę przygotowania do Tour de France– powiedział Contador po tym, jak przejechał ostatnie 80km trasy niedzielnego wyścigu. Ale oczywiście koncentruję się na tej rywalizacji i postaram się pojechać najlepiej jak potrafię– dodał.

„El Pistolero” zapytany o faworytów wymienił m.in. Moreno, Gilberta i Rodrigueza. Powiedział także, że wolał poprzednią trasę, a przynajmniej bardziej odpowiadała jego stylowi jazdy.

Foto: bettiniphoto.net

Marta Wiśniewska

guest
3 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
kamcio
kamcio

koksu brakuje

2lazy2die
2lazy2die

EPOera minęła i kryzysik sie przypałętał …no, biedaczek …

2lazy2die
2lazy2die

Wkurza mnie hasło pojawiające się po napisaniu komentarza” Twój komentarz oczekuje na zatwierdzenie” …. Cenzura na szosie? Bo jak się nie spodoba , to co? wytniecie? …. Troszkę to wbrew zasadom.