SciconWłoskiej firmie Scicon, producentowi wysokiej jakości toreb oraz akcesoriów do transportu rowerów, zaufało bardzo wiele drużyn kolarskich, także World Tour – Saxo-Bank Tinkoff, Garmin-Cervelo, Cannondale czy Radioshack Nissan Trek.

Jednym z flagowych ich produktów jest torba AeroComfort TSA 2.0, lekka, wytrzymała i łatwa w obsłudze. Jest idealnym rozwiązaniem dla kolarzy, którzy chcą chronić swój cenny sprzęt podczas podróży samolotem, samochodem, pociągiem i nie chcą używać ciężkich, plastikowych walizek, które trudno zmieścić w małych samochodach.

AeroComfort TSA oferuje lekkość i elastyczność miękkich toreb, a jednocześnie zapewnia stabilność i bezpieczeństwo.

System AntiShock pozwala na zabezpieczenie najważniejszych części roweru przed wibracjami, wstrząsami i uderzeniami pomimo miękkiego materiału, z jakiego została wykonana torba. Wyposażona jest w specjalny zamek TSA (Transportation Security Administration), który jest rozpoznawalny na wszystkich portach w USA i UK. Poruszanie się z walizką ułatwiają szerokie, łożyskowane kółka.

„Torba ta ma w środku stelaż, w który wstawiamy cały rower, montaż i demontaż to zaledwie kilka minut, jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Koła które wsadzamy po bokach torby zabezpieczają nam przed uderzeniami ramę” – mówi Henryk Charucki, były znakomity kolarz, właściciel firmy Harfa-Harryson, dystrybutora produktów Scicon na Polskę.

SPECYFIKACJA:

  • Zalecane formy transportu: samolot/samochód/pociąg
  • Poziom zabezpieczenia roweru: 3/4
  • Kompatybilny z rowerami: szosa, MTB (do 26″), triathlon
  • Kompatybilny z rozmiarem ramy: do 65cm
  • Wymiary: 118x25x90cm
  • Waga: 7,7 kg
  • Części do demontażu przed pakowaniem: koła

Torbę AeroComfort TSA 2.0, jak i inne produkty firmy Sicon możecie kupić w naszym sklepie.

Do końca maja obniżamy ceny o 10% na wszystkie torby! Zapraszamy!

www.sklep-naszosie.pl

Produkty firmy Scicon poleca sam Alberto Contador:

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments