RAA_32

Już w najbliższy piątek  otwarcie wystawy zdjęć „Moje Race Around Austria Remek Siudziński”

Burmistrz Dzielnicy Ursynów Piotr Guział wraz z ultrakolarzem Remkiem Siudzińskim zapraszają na wystawę zdjęć Jacka Turczyka „Moje Race Around Austria Remek Siudziński”.

Otwarcie wystawy odbędzie się 22 marca o godz. 17.30 przy Ratuszu Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61 (metro Imielin).

Jacek Turczyk “Od prawie 20 lat zajmuję się fotografią zawodowo a od 17 pracuję dla Polskiej Agencji Prasowej. Moim głównym zajęciem jest dokumentowanie poczynań naszych oficjeli a w szczególności urzędującego Prezydenta RP, dlatego też, kiedy pierwszy raz usłyszałem od znajomego o kolarzu który planuje jeździć rowerem po Austrii przez kilka dni non stop pomyślałem sobie: „ot wariat i tyle”, ale kiedy rozmawiałem z nim po raz drugi, byłem zdecydowany pojechać za tym wariatem. Tak znalazłem się w zespole Remka na RAA 2012…”

 

Remek Siudziński “Jestem ultrakolarzem, czyli uczestnikiem bardzo długich wyścigów kolarskich trwających bez przerw. Dwukrotnie pokonałem Bałtyk-Bieszczady Tour o długości 1008 kilometrów. W 2012 roku na 1559. kilometrze Race Around Austria wyeliminowała mnie choroba. Do mety zabrakło 600 kilometrów. W tym roku wracam do Austrii, aby zaliczyć cały dystans! Moim celem sportowym jest przejechanie Race Across America (4800 kilometrów). Zawodowo pasjonuję się analizą danych i odkrywaniem w nich interesujących reguł. Mieszkam z żoną i dwójką dzieci na warszawskim Ursynowie.”

 

Wystawa będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych do 30 kwietnia br.

 

Patronem medialnym Ultrakolarza jest portal Naszosie.pl

Z A P R A S Z A M Y 

od 22 marca,  godz. 17.30 przy Ratuszu Dzielnicy Ursynów, al. KEN 61 (metro Imielin)

ultrakolarz_mini_1000ppi

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments