Richie PorteZwycięzcą ostatniego, 7. etapu wyścigu Paryż-Nicea oraz klasyfikacji generalnej został Richie Porte z Teamu Sky. Tasmańczyk aż o 23 sekundy pokonał drugiego Andrew Talansky`ego z Garmin.

Na zakończenie tegorocznej edycji wyścigu Paryż-Nicea kolarze musieli zmierzyć się z 9,6 km czasówką. Odcinek to niewątpliwie krótki, ale wymagający, gdyż był to podjazd pod Col d`Eze o średnim nachyleniu 4,7% oznaczony „jedynką”.

Chyba największym zaskoczeniem jest wynik Lieuwe Westry z Vacansoleil, który zakończył czasówkę dopiero na 20. pozycji z czasem 20’51”. Najszybciej pojechał Richie Porte (Sky Team), który tym samym przypieczętował triumf w klasyfikacji generalnej imprezy.

Dotychczasowy rekord czasu przejechania tego odcinka należy do Bradleya Wigginsa (Team Sky), który w ubiegłym roku wykręcił czas 19’12” jadąc ze średnią prędkością 30km/h. Szybszy był tylko Sean Kelly w 1986 roku, który pojechał o 0,4km/h szybciej.

Zdobywcą zielonej koszulki został Sylvain Chavanel (OPQS), białej w czerwone grochy Johan Tschopp (IAM Cycling), młodzieżowej Andrew Talansky (Garmin-Sharp), a najlepszą ekipą została rosyjska Katusha.

Wyniki:

1 1 Richie PORTE SKY PROCYCLING 00:19:16.820
2 141 * Andrew TALANSKY GARMIN – SHARP 00:00:23
3 27 * Nairo Alexander QUINTANA ROJAS MOVISTAR TEAM 00:00:27
4 111 Jean-Christophe PERAUD AG2R LA MONDIALE 00:00:32
5 108 * Tejay VAN GARDEREN BMC RACING TEAM 00:00:52
6 181 Simon SPILAK KATUSHA TEAM 00:00:55
7 61 * Diego ULISSI LAMPRE – MERIDA 00:01:00
8 68 Michele SCARPONI LAMPRE – MERIDA 00:01:03
9 171 Sylvain CHAVANEL OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:01:05
10 42 * Ion IZAGIRRE INSAUSTI EUSKALTEL – EUSKADI 00:01:06
11 56 Andréas KLÖDEN RADIOSHACK LEOPARD 00:01:16
12 95 Arnold JEANNESSON FDJ 00:01:17
13 192 Jérôme COPPEL COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:01:17
14 4 David LOPEZ GARCIA SKY PROCYCLING 00:01:18
15 223 Stephan DENIFL IAM CYCLING 00:01:25
16 104 Amaël MOINARD BMC RACING TEAM 00:01:26
17 184 Alberto LOSADA ALGUACIL KATUSHA TEAM 00:01:30
18 25 Javier MORENO MOVISTAR TEAM 00:01:31
19 185 Denis MENCHOV KATUSHA TEAM 00:01:32
20 11 Lieuwe WESTRA VACANSOLEIL-DCM 00:01:35
21 62 * Mattia CATTANEO LAMPRE – MERIDA 00:01:35
22 131 Jonathan HIVERT SOJASUN 00:01:35
23 178 Peter VELITS OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:01:35
24 114 Maxime BOUET AG2R LA MONDIALE 00:01:37
25 55 Robert KISERLOVSKI RADIOSHACK LEOPARD 00:01:43
26 97 Jérémy ROY FDJ 00:01:43
27 197 Daniel NAVARRO COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:01:46
28 157 * Egor SILIN ASTANA PRO TEAM 00:01:48
29 191 Rein TAARAMAE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:01:51
30 165 Davide MALACARNE TEAM EUROPCAR 00:01:51
31 51 Maxime MONFORT RADIOSHACK LEOPARD 00:01:51
32 74 Bart DE CLERCQ LOTTO-BELISOL 00:01:53
33 203 Alessandro DE MARCHI CANNONDALE 00:01:53
34 43 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI EUSKALTEL – EUSKADI 00:01:55
35 227 Gustav LARSSON IAM CYCLING 00:01:56
36 53 * Tony GALLOPIN RADIOSHACK LEOPARD 00:01:56
37 126 Evgeni PETROV TEAM SAXO-TINKOFF 00:01:59
38 103 Mathias FRANK BMC RACING TEAM 00:01:59
39 132 Julien EL FARES SOJASUN 00:01:59
40 128 Rory SUTHERLAND TEAM SAXO-TINKOFF 00:02:01
41 105 * Dominik NERZ BMC RACING TEAM 00:02:01
42 187 Yury TROFIMOV KATUSHA TEAM 00:02:01
43 196 Luis Angel MATE MARDONES COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:02:03
44 24 * Jesus HERRADA LOPEZ MOVISTAR TEAM 00:02:07
45 194 Christophe LE MEVEL COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:02:10
46 153 Enrico GASPAROTTO ASTANA PRO TEAM 00:02:10
47 177 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:02:11
48 228 Johann TSCHOPP IAM CYCLING 00:02:12
49 6 Kanstantsin SIUTSOV SKY PROCYCLING 00:02:12
50 47 * Romain SICARD EUSKALTEL – EUSKADI 00:02:14
51 121 Nicolas ROCHE TEAM SAXO-TINKOFF 00:02:14
52 41 Mikel ASTARLOZA EUSKALTEL – EUSKADI 00:02:20
53 26 Ruben PLAZA MOLINA MOVISTAR TEAM 00:02:21
54 98 * Geoffrey SOUPE FDJ 00:02:24
55 201 Ivan BASSO CANNONDALE 00:02:24
56 52 Laurent DIDIER RADIOSHACK LEOPARD 00:02:25
57 84 Simon CLARKE ORICA GREENEDGE 00:02:25
58 135 Julien SIMON SOJASUN 00:02:26
59 116 Hubert DUPONT AG2R LA MONDIALE 00:02:26
60 107 Ivan SANTAROMITA BMC RACING TEAM 00:02:28
61 58 Jens VOIGT RADIOSHACK LEOPARD 00:02:28
62 15 * Martijn KEIZER VACANSOLEIL-DCM 00:02:29
63 154 Andriy GRIVKO ASTANA PRO TEAM 00:02:31
64 38 Maarten TJALLINGII BLANCO PRO CYCLING TEAM 00:02:33
65 3 Vasili KIRYIENKA SKY PROCYCLING 00:02:34
66 71 Lars Ytting BAK LOTTO-BELISOL 00:02:35
67 188 Eduard VORGANOV KATUSHA TEAM 00:02:36
68 212 * Warren BARGUIL TEAM ARGOS-SHIMANO 00:02:36
69 118 Sébastien MINARD AG2R LA MONDIALE 00:02:38
70 221 Thomas LÖVKVIST IAM CYCLING 00:02:40
71 155 Maxim IGLINSKIY ASTANA PRO TEAM 00:02:40
72 161 Thomas VOECKLER TEAM EUROPCAR 00:02:41
73 134 Rémi PAURIOL SOJASUN 00:02:45
74 106 Daniel OSS BMC RACING TEAM 00:02:46
75 176 Jérôme PINEAU OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:02:47
76 207 * Daniele RATTO CANNONDALE 00:02:47
77 127 Nicki SORENSEN TEAM SAXO-TINKOFF 00:02:47
78 63 Kristijan DURASEK LAMPRE – MERIDA 00:02:48
79 18 Frederik VEUCHELEN VACANSOLEIL-DCM 00:02:48
80 45 Mikel NIEVE ITURRALDE EUSKALTEL – EUSKADI 00:02:51
81 225 Heinrich HAUSSLER IAM CYCLING 00:02:51
82 102 Brent BOOKWALTER BMC RACING TEAM 00:02:52
83 35 Steven KRUIJSWIJK BLANCO PRO CYCLING TEAM 00:02:52
84 173 Kevin DE WEERT OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:02:53
85 222 Marco BANDIERA IAM CYCLING 00:02:53
86 163 Damien GAUDIN TEAM EUROPCAR 00:02:55
87 164 Vincent JEROME TEAM EUROPCAR 00:02:56
88 123 Mads CHRISTENSEN TEAM SAXO-TINKOFF 00:02:59
89 206 Paolo LONGO BORGHINI CANNONDALE 00:02:59
90 182 Xavier FLORENCIO CABRE KATUSHA TEAM 00:02:59
91 65 Manuele MORI LAMPRE – MERIDA 00:02:59
92 112 * Romain BARDET AG2R LA MONDIALE 00:03:05
93 87 * Jens KEUKELEIRE ORICA GREENEDGE 00:03:07
94 67 Alessandro PETACCHI LAMPRE – MERIDA 00:03:07
95 216 Thierry HUPOND TEAM ARGOS-SHIMANO 00:03:08
96 136 * Evaldas SISKEVICIUS SOJASUN 00:03:08
97 46 Ruben PEREZ MORENO EUSKALTEL – EUSKADI 00:03:10
98 101 Philippe GILBERT BMC RACING TEAM 00:03:11
99 17 * Bertjan LINDEMAN VACANSOLEIL-DCM 00:03:13
100 224 Martin ELMIGER IAM CYCLING 00:03:13
101 208 * Elia VIVIANI CANNONDALE 00:03:16
102 124 Anders LUND TEAM SAXO-TINKOFF 00:03:17
103 33 Rick FLENS BLANCO PRO CYCLING TEAM 00:03:19
104 54 Markel IRIZAR RADIOSHACK LEOPARD 00:03:20
105 88 * Michael MATTHEWS ORICA GREENEDGE 00:03:22
106 22 Imanol ERVITI MOVISTAR TEAM 00:03:23
107 195 Romain LEMARCHAND COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:03:26
108 142 Jack BAUER GARMIN – SHARP 00:03:28
109 122 Matti BRESCHEL TEAM SAXO-TINKOFF 00:03:30
110 217 Tom STAMSNIJDER TEAM ARGOS-SHIMANO 00:03:32
111 115 Samuel DUMOULIN AG2R LA MONDIALE 00:03:33
112 215 Yann HUGUET TEAM ARGOS-SHIMANO 00:03:34
113 198 Romain ZINGLE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:03:39
114 57 Gregory RAST RADIOSHACK LEOPARD 00:03:41
115 133 Cyril LEMOINE SOJASUN 00:03:42
116 86 * Leigh HOWARD ORICA GREENEDGE 00:03:42
117 28 Jose Joaquin ROJAS MOVISTAR TEAM 00:03:43
118 204 Lucas Sebastian HAEDO CANNONDALE 00:03:49
119 174 Nikolas MAES OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:03:50
120 72 Dirk BELLEMAKERS LOTTO-BELISOL 00:03:51
121 82 Michael ALBASINI ORICA GREENEDGE 00:03:53
122 183 Alexander KRISTOFF KATUSHA TEAM 00:03:54
123 125 Michael MORKOV TEAM SAXO-TINKOFF 00:03:55
124 162 * Jérome COUSIN TEAM EUROPCAR 00:03:56
125 202 Mauro DA DALTO CANNONDALE 00:03:57
126 77 * Dennis VANENDERT LOTTO-BELISOL 00:04:00
127 14 Romain FEILLU VACANSOLEIL-DCM 00:04:01
128 83 Fumiyuki BEPPU ORICA GREENEDGE 00:04:03
129 186 Gatis SMUKULIS KATUSHA TEAM 00:04:04
130 213 Roy CURVERS TEAM ARGOS-SHIMANO 00:04:11
131 137 Yannick TALABARDON SOJASUN 00:04:15
132 152 Borut BOZIC ASTANA PRO TEAM 00:04:18
133 78 Frederik WILLEMS LOTTO-BELISOL 00:04:19
134 218 Tom VEELERS TEAM ARGOS-SHIMANO 00:04:22
135 168 Sébastien TURGOT TEAM EUROPCAR 00:04:23
136 214 Bert DE BACKER TEAM ARGOS-SHIMANO 00:04:25
137 5 Danny PATE SKY PROCYCLING 00:04:26
138 145 David MILLAR GARMIN – SHARP 00:04:35
139 113 Guillaume BONNAFOND AG2R LA MONDIALE 00:04:36
140 147 Johan VAN SUMMEREN GARMIN – SHARP 00:04:38
141 211 * Marcel KITTEL TEAM ARGOS-SHIMANO 00:04:38
142 143 * Alex HOWES GARMIN – SHARP 00:04:59
143 92 William BONNET FDJ 00:05:01
144 205 Edward KING CANNONDALE 00:05:01
145 85 Baden COOKE ORICA GREENEDGE 00:05:22
146 172 Tom BOONEN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:05:24
147 37 David TANNER BLANCO PRO CYCLING TEAM 00:05:30
148 76 * Jens DEBUSSCHERE LOTTO-BELISOL 00:05:30
149 148 Fabian WEGMANN GARMIN – SHARP 00:05:36
150 16 Bjorn LEUKEMANS VACANSOLEIL-DCM 00:05:54
151 117 Yauheni HUTAROVICH AG2R LA MONDIALE 00:06:10

Klasyfikacja generalna

1 1 Richie PORTE SKY PROCYCLING 29:59:47
2 141 * Andrew TALANSKY GARMIN – SHARP 00:00:55
3 111 Jean-Christophe PERAUD AG2R LA MONDIALE 00:01:21
4 108 * Tejay VAN GARDEREN BMC RACING TEAM 00:01:44
5 171 Sylvain CHAVANEL OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:01:47
6 181 Simon SPILAK KATUSHA TEAM 00:01:48
7 61 * Diego ULISSI LAMPRE – MERIDA 00:01:54
8 11 Lieuwe WESTRA VACANSOLEIL-DCM 00:02:17
9 56 Andréas KLÖDEN RADIOSHACK LEOPARD 00:02:22
10 178 Peter VELITS OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:02:28
11 184 Alberto LOSADA ALGUACIL KATUSHA TEAM 00:02:38
12 197 Daniel NAVARRO COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:03:04
13 95 Arnold JEANNESSON FDJ 00:03:06
14 185 Denis MENCHOV KATUSHA TEAM 00:03:13
15 27 * Nairo Alexander QUINTANA ROJAS MOVISTAR TEAM 00:03:20
16 121 Nicolas ROCHE TEAM SAXO-TINKOFF 00:03:23
17 74 Bart DE CLERCQ LOTTO-BELISOL 00:03:28
18 43 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI EUSKALTEL – EUSKADI 00:03:29
19 154 Andriy GRIVKO ASTANA PRO TEAM 00:03:37
20 55 Robert KISERLOVSKI RADIOSHACK LEOPARD 00:03:55
21 4 David LOPEZ GARCIA SKY PROCYCLING 00:04:36
22 131 Jonathan HIVERT SOJASUN 00:04:36
23 165 Davide MALACARNE TEAM EUROPCAR 00:04:42
24 114 Maxime BOUET AG2R LA MONDIALE 00:05:17
25 51 Maxime MONFORT RADIOSHACK LEOPARD 00:05:32
26 188 Eduard VORGANOV KATUSHA TEAM 00:06:02
27 112 * Romain BARDET AG2R LA MONDIALE 00:07:08
28 127 Nicki SORENSEN TEAM SAXO-TINKOFF 00:07:31
29 223 Stephan DENIFL IAM CYCLING 00:08:34
30 68 Michele SCARPONI LAMPRE – MERIDA 00:10:37
31 107 Ivan SANTAROMITA BMC RACING TEAM 00:11:01
32 194 Christophe LE MEVEL COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:11:07
33 103 Mathias FRANK BMC RACING TEAM 00:11:49
34 153 Enrico GASPAROTTO ASTANA PRO TEAM 00:12:25
35 101 Philippe GILBERT BMC RACING TEAM 00:12:31
36 176 Jérôme PINEAU OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:13:33
37 104 Amaël MOINARD BMC RACING TEAM 00:13:53
38 105 * Dominik NERZ BMC RACING TEAM 00:14:28
39 157 * Egor SILIN ASTANA PRO TEAM 00:14:37
40 116 Hubert DUPONT AG2R LA MONDIALE 00:15:11
41 53 * Tony GALLOPIN RADIOSHACK LEOPARD 00:16:43
42 196 Luis Angel MATE MARDONES COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:17:24
43 155 Maxim IGLINSKIY ASTANA PRO TEAM 00:17:42
44 221 Thomas LÖVKVIST IAM CYCLING 00:17:48
45 182 Xavier FLORENCIO CABRE KATUSHA TEAM 00:18:16
46 173 Kevin DE WEERT OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:19:01
47 207 * Daniele RATTO CANNONDALE 00:19:08
48 201 Ivan BASSO CANNONDALE 00:19:22
49 41 Mikel ASTARLOZA EUSKALTEL – EUSKADI 00:19:31
50 161 Thomas VOECKLER TEAM EUROPCAR 00:21:04
51 126 Evgeni PETROV TEAM SAXO-TINKOFF 00:21:51
52 82 Michael ALBASINI ORICA GREENEDGE 00:22:07
53 203 Alessandro DE MARCHI CANNONDALE 00:22:21
54 187 Yury TROFIMOV KATUSHA TEAM 00:23:27
55 42 * Ion IZAGIRRE INSAUSTI EUSKALTEL – EUSKADI 00:23:36
56 225 Heinrich HAUSSLER IAM CYCLING 00:25:14
57 28 Jose Joaquin ROJAS MOVISTAR TEAM 00:26:15
58 84 Simon CLARKE ORICA GREENEDGE 00:26:47
59 191 Rein TAARAMAE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:27:58
60 6 Kanstantsin SIUTSOV SKY PROCYCLING 00:28:15
61 135 Julien SIMON SOJASUN 00:28:16
62 206 Paolo LONGO BORGHINI CANNONDALE 00:28:35
63 26 Ruben PLAZA MOLINA MOVISTAR TEAM 00:28:40
64 57 Gregory RAST RADIOSHACK LEOPARD 00:30:00
65 192 Jérôme COPPEL COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 00:30:24
66 224 Martin ELMIGER IAM CYCLING 00:32:15
67 71 Lars Ytting BAK LOTTO-BELISOL 00:33:04
68 228 Johann TSCHOPP IAM CYCLING 00:33:06
69 132 Julien EL FARES SOJASUN 00:33:06
70 216 Thierry HUPOND TEAM ARGOS-SHIMANO 00:33:09
71 17 * Bertjan LINDEMAN VACANSOLEIL-DCM 00:33:27
72 212 * Warren BARGUIL TEAM ARGOS-SHIMANO 00:34:01
73 152 Borut BOZIC ASTANA PRO TEAM 00:34:55
74 3 Vasili KIRYIENKA SKY PROCYCLING 00:35:30
75 134 Rémi PAURIOL SOJASUN 00:36:13
76 35 Steven KRUIJSWIJK BLANCO PRO CYCLING TEAM 00:36:19
77 25 Javier MORENO MOVISTAR TEAM 00:36:37
78 115 Samuel DUMOULIN AG2R LA MONDIALE 00:37:33
79 177 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:37:52
80 63 Kristijan DURASEK LAMPRE – MERIDA 00:38:01
81 164 Vincent JEROME TEAM EUROPCAR 00:38:11
82 227 Gustav LARSSON IAM CYCLING 00:38:51
83 106 Daniel OSS BMC RACING TEAM 00:40:27
84 62 * Mattia CATTANEO LAMPRE – MERIDA 00:40:54
85 45 Mikel NIEVE ITURRALDE EUSKALTEL – EUSKADI 00:41:11
86 137 Yannick TALABARDON SOJASUN 00:41:26
87 58 Jens VOIGT RADIOSHACK LEOPARD 00:41:42
88 65 Manuele MORI LAMPRE – MERIDA 00:42:15
89 128 Rory SUTHERLAND TEAM SAXO-TINKOFF 00:44:37
90 186 Gatis SMUKULIS KATUSHA TEAM 00:45:18
91 88 * Michael MATTHEWS ORICA GREENEDGE 00:46:17
92 78 Frederik WILLEMS LOTTO-BELISOL 00:46:41
93 87 * Jens KEUKELEIRE ORICA GREENEDGE 00:46:57
94 46 Ruben PEREZ MORENO EUSKALTEL – EUSKADI 00:47:41
95 24 * Jesus HERRADA LOPEZ MOVISTAR TEAM 00:48:04
96 67 Alessandro PETACCHI LAMPRE – MERIDA 00:50:54
97 18 Frederik VEUCHELEN VACANSOLEIL-DCM 00:50:58
98 118 Sébastien MINARD AG2R LA MONDIALE 00:51:17
99 72 Dirk BELLEMAKERS LOTTO-BELISOL 00:53:46
100 102 Brent BOOKWALTER BMC RACING TEAM 00:53:47
101 124 Anders LUND TEAM SAXO-TINKOFF 00:55:39
102 133 Cyril LEMOINE SOJASUN 00:55:50
103 54 Markel IRIZAR RADIOSHACK LEOPARD 00:56:35
104 22 Imanol ERVITI MOVISTAR TEAM 00:57:20
105 214 Bert DE BACKER TEAM ARGOS-SHIMANO 00:57:34
106 76 * Jens DEBUSSCHERE LOTTO-BELISOL 00:57:34
107 52 Laurent DIDIER RADIOSHACK LEOPARD 00:57:35
108 168 Sébastien TURGOT TEAM EUROPCAR 00:57:59
109 16 Bjorn LEUKEMANS VACANSOLEIL-DCM 00:58:23
110 174 Nikolas MAES OMEGA PHARMA-QUICK STEP 00:58:43
111 77 * Dennis VANENDERT LOTTO-BELISOL 00:58:51
112 83 Fumiyuki BEPPU ORICA GREENEDGE 00:58:52
113 5 Danny PATE SKY PROCYCLING 01:00:02
114 148 Fabian WEGMANN GARMIN – SHARP 01:00:31
115 222 Marco BANDIERA IAM CYCLING 01:00:55
116 38 Maarten TJALLINGII BLANCO PRO CYCLING TEAM 01:01:38
117 122 Matti BRESCHEL TEAM SAXO-TINKOFF 01:01:49
118 123 Mads CHRISTENSEN TEAM SAXO-TINKOFF 01:02:06
119 213 Roy CURVERS TEAM ARGOS-SHIMANO 01:02:26
120 195 Romain LEMARCHAND COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 01:02:42
121 15 * Martijn KEIZER VACANSOLEIL-DCM 01:03:27
122 113 Guillaume BONNAFOND AG2R LA MONDIALE 01:03:40
123 198 Romain ZINGLE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 01:05:11
124 86 * Leigh HOWARD ORICA GREENEDGE 01:05:15
125 85 Baden COOKE ORICA GREENEDGE 01:05:16
126 98 * Geoffrey SOUPE FDJ 01:05:28
127 208 * Elia VIVIANI CANNONDALE 01:06:10
128 183 Alexander KRISTOFF KATUSHA TEAM 01:06:18
129 125 Michael MORKOV TEAM SAXO-TINKOFF 01:08:38
130 204 Lucas Sebastian HAEDO CANNONDALE 01:08:47
131 92 William BONNET FDJ 01:09:13
132 97 Jérémy ROY FDJ 01:09:40
133 47 * Romain SICARD EUSKALTEL – EUSKADI 01:09:44
134 14 Romain FEILLU VACANSOLEIL-DCM 01:10:03
135 162 * Jérome COUSIN TEAM EUROPCAR 01:10:37
136 202 Mauro DA DALTO CANNONDALE 01:10:37
137 37 David TANNER BLANCO PRO CYCLING TEAM 01:10:58
138 211 * Marcel KITTEL TEAM ARGOS-SHIMANO 01:11:17
139 142 Jack BAUER GARMIN – SHARP 01:12:32
140 163 Damien GAUDIN TEAM EUROPCAR 01:13:00
141 136 * Evaldas SISKEVICIUS SOJASUN 01:13:26
142 218 Tom VEELERS TEAM ARGOS-SHIMANO 01:15:21
143 205 Edward KING CANNONDALE 01:15:27
144 117 Yauheni HUTAROVICH AG2R LA MONDIALE 01:16:26
145 217 Tom STAMSNIJDER TEAM ARGOS-SHIMANO 01:16:43
146 172 Tom BOONEN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 01:18:30
147 147 Johan VAN SUMMEREN GARMIN – SHARP 01:19:06
148 143 * Alex HOWES GARMIN – SHARP 01:19:34
149 215 Yann HUGUET TEAM ARGOS-SHIMANO 01:20:18
150 33 Rick FLENS BLANCO PRO CYCLING TEAM 01:23:28
151 145 David MILLAR GARMIN – SHARP 01:23:50

 

Foto: bettiniphoto.net

Marta Wiśniewska