Nacer BouhanniNacer Bouhanni (FDJ) znalazł się we właściwym miejscu o właściwym czasie i wygrał 1. etap Paryż-Nicea. Młody Francuz objął również prowadzenie w imprezie!

Drugi dzień rywalizacji we francuskiej etapówce, to przeprawa z Saint-Germain-en-Laye do Nemours o długości blisko 200 kilometrów. Płaski profil faworyzował na mecie sprinterów. Do ucieczki zabrali się: Romain Sicard (Euskaltel-Euskadi), Yannick Talabardon (Sojasun) oraz Bert Lindeman (Vacansoleil). Trio wypracowało maksymalnie 7 minut i 20 sekund nad zasadniczym peletonem.

Pościg prowadziły francuskie ekipy Europcar oraz FDJ. Za grupą zostało kilku zawodników. W tym gronie znalazł się m.in Tom Boonen (Omega Pharma – Quick Step) oraz Marcel Kittel (Argos-Shimano), który miał problemy ze sprzętem.

Harcowników skasowano już na około 20 km przed metą. W końcowej fazie inicjatywę na czele stawki przejęli kolarze Orica GreenEdge, a po dalszych pozycjach krzątał się Nacer Bouhanni. Mistrz Francji jednak w porę się odnalazł i pokonał na kresce Alessandro Petacchiego (Lampre-Merida) oraz Elię Vivianiego (Cannondale Pro Cycling).

Wyniki:

1 Nacer BOUHANNI FDJ 4:47:24
2 Alessandro PETACCHI LAMPRE – MERIDA 0:00:00
3 Elia VIVIANI CANNONDALE 0:00:00
4 Jens DEBUSSCHERE LOTTO-BELISOL 0:00:00
5 Heinrich HAUSSLER IAM CYCLING 0:00:00
6 Mark RENSHAW BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:00:00
7 Jose Joaquin ROJAS MOVISTAR TEAM 0:00:00
8 Leigh HOWARD ORICA GREENEDGE 0:00:00
9 Borut BOZIC ASTANA PRO TEAM 0:00:00
10 Romain FEILLU VACANSOLEIL-DCM 0:00:00
11 Nikolas MAES OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:00
12 Sylvain CHAVANEL OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:00
13 Daniel OSS BMC RACING TEAM 0:00:00
14 Sébastien TURGOT TEAM EUROPCAR 0:00:00
15 Yauheni HUTAROVICH AG2R LA MONDIALE 0:00:00
16 Cyril LEMOINE SOJASUN 0:00:00
17 Sébastien HINAULT IAM CYCLING 0:00:00
18 Jérôme PINEAU OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:00
19 Ruben PEREZ MORENO EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:00
20 Tony GALLOPIN RADIOSHACK LEOPARD 0:00:00
21 Fabian WEGMANN GARMIN – SHARP 0:00:00
22 Evaldas SISKEVICIUS SOJASUN 0:00:00
23 Tejay VAN GARDEREN BMC RACING TEAM 0:00:00
24 Julien SIMON SOJASUN 0:00:00
25 Maarten TJALLINGII BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:00:00
26 Yoann OFFREDO FDJ 0:00:00
27 Marco BANDIERA IAM CYCLING 0:00:00
28 Arnold JEANNESSON FDJ 0:00:00
29 Gregory RAST RADIOSHACK LEOPARD 0:00:00
30 Peter VELITS OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:00
31 Egoitz GARCIA ECHEGUIBEL COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:00
32 Richie PORTE SKY PROCYCLING 0:00:00
33 Geoffrey SOUPE FDJ 0:00:00
34 Kevin DE WEERT OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:00
35 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:00
36 Jean-Christophe PERAUD AG2R LA MONDIALE 0:00:00
37 Wilco KELDERMAN BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:00:00
38 Samuel DUMOULIN AG2R LA MONDIALE 0:00:00
39  Andrew TALANSKY GARMIN – SHARP 0:00:00
40 Thomas LÖVKVIST IAM CYCLING 0:00:00
41 Andriy GRIVKO ASTANA PRO TEAM 0:00:00
42 Andréas KLÖDEN RADIOSHACK LEOPARD 0:00:00
43  Jens KEUKELEIRE ORICA GREENEDGE 0:00:00
44 Steven KRUIJSWIJK BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:00:00
45 Fumiyuki BEPPU ORICA GREENEDGE 0:00:00
46 Ion IZAGIRRE INSAUSTI EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:00
47 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:00
48 Damien GAUDIN TEAM EUROPCAR 0:00:00
49 Gatis SMUKULIS KATUSHA TEAM 0:00:00
50 Daniele RATTO CANNONDALE 0:00:00
51 Diego ULISSI LAMPRE – MERIDA 0:00:00
52 Nairo Alexander QUINTANA ROJAS MOVISTAR TEAM 0:00:00
53 Thomas DE GENDT VACANSOLEIL-DCM 0:00:00
54 Bjorn LEUKEMANS VACANSOLEIL-DCM 0:00:00
55 Robert GESINK BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:00:00
56 Jakob FUGLSANG ASTANA PRO TEAM 0:00:00
57 Elia FAVILLI LAMPRE – MERIDA 0:00:00
58 Andreas KLIER GARMIN – SHARP 0:00:00
59 Nicolas ROCHE TEAM SAXO-TINKOFF 0:00:00
60 Ruben PLAZA MOLINA MOVISTAR TEAM 0:00:00
61 Paolo LONGO BORGHINI CANNONDALE 0:00:00
62 Lucas Sebastian HAEDO CANNONDALE 0:00:00
63 Tom VEELERS TEAM ARGOS-SHIMANO 0:00:00
64 Bart DE CLERCQ LOTTO-BELISOL 0:00:00
65 Simon SPILAK KATUSHA TEAM 0:00:00
66 David LOPEZ GARCIA SKY PROCYCLING 0:00:00
67 Lieuwe WESTRA VACANSOLEIL-DCM 0:00:00
68 Maxime MONFORT RADIOSHACK LEOPARD 0:00:00
69 Jérôme COPPEL COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:00
70 Manuele MORI LAMPRE – MERIDA 0:00:00
71 Laurent DIDIER RADIOSHACK LEOPARD 0:00:00
72 Dennis VANENDERT LOTTO-BELISOL 0:00:00
73 Mattia CATTANEO LAMPRE – MERIDA 0:00:00
74 Simon GERRANS ORICA GREENEDGE 0:00:00
75 Enrico GASPAROTTO ASTANA PRO TEAM 0:00:00
76 Michele SCARPONI LAMPRE – MERIDA 0:00:00
77 Jesus HERRADA LOPEZ MOVISTAR TEAM 0:00:00
78 Lars Ytting BAK LOTTO-BELISOL 0:00:00
79 Bert DE BACKER TEAM ARGOS-SHIMANO 0:00:00
80 José Ivan GUTIERREZ MOVISTAR TEAM 0:00:00
81 Alexis VUILLERMOZ SOJASUN 0:00:00
82 Stephan DENIFL IAM CYCLING 0:00:00
83 Mikel NIEVE ITURRALDE EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:00
84 Francis DE GREEF LOTTO-BELISOL 0:00:00
85 Vasili KIRYIENKA SKY PROCYCLING 0:00:00
86 Kanstantsin SIUTSOV SKY PROCYCLING 0:00:00
87 Philippe GILBERT BMC RACING TEAM 0:00:00
88 Frederik WILLEMS LOTTO-BELISOL 0:00:00
89 Dominik NERZ BMC RACING TEAM 0:00:00
90 Ivan SANTAROMITA BMC RACING TEAM 0:00:00
91 Maxim IGLINSKIY ASTANA PRO TEAM 0:00:00
92 Mauro DA DALTO CANNONDALE 0:00:00
93 Andrey ZEITS ASTANA PRO TEAM 0:00:00
94 Evgeni PETROV TEAM SAXO-TINKOFF 0:00:00
95 Romain LEMARCHAND COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:00
96 William BONNET FDJ 0:00:00
97 Daniel NAVARRO COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:00
98 Nicki SORENSEN TEAM SAXO-TINKOFF 0:00:00
99 Alberto LOSADA ALGUACIL KATUSHA TEAM 0:00:00
100 Xavier FLORENCIO CABRE KATUSHA TEAM 0:00:00
101 Davide MALACARNE TEAM EUROPCAR 0:00:00
102 Edward KING CANNONDALE 0:00:00
103 Ivan BASSO CANNONDALE 0:00:00
104 Thomas VOECKLER TEAM EUROPCAR 0:00:00
105 Kristijan DURASEK LAMPRE – MERIDA 0:00:00
106 Denis MENCHOV KATUSHA TEAM 0:00:00
107 Robert KISERLOVSKI RADIOSHACK LEOPARD 0:00:00
108 Alessandro DE MARCHI CANNONDALE 0:00:00
109 Eduard VORGANOV KATUSHA TEAM 0:00:00
110 * Michael MATTHEWS ORICA GREENEDGE 0:00:00
111 Xabier ZANDIO SKY PROCYCLING 0:00:00
112 Jonathan HIVERT SOJASUN 0:00:00
113 Baden COOKE ORICA GREENEDGE 0:00:00
114 Yannick TALABARDON SOJASUN 0:00:00
115 Bertjan LINDEMAN VACANSOLEIL-DCM 0:00:00
116 Alexandre PICHOT TEAM EUROPCAR 0:00:00
117 Markel IRIZAR RADIOSHACK LEOPARD 0:00:00
118 Michael ALBASINI ORICA GREENEDGE 0:00:00
119 Simon CLARKE ORICA GREENEDGE 0:00:00
120 Egor SILIN ASTANA PRO TEAM 0:00:00
121 Vincent JEROME TEAM EUROPCAR 0:00:00
122 Kris BOECKMANS VACANSOLEIL-DCM 0:00:00
123 Danny PATE SKY PROCYCLING 0:00:00
124 Jérome COUSIN TEAM EUROPCAR 0:00:00
125 Hubert DUPONT AG2R LA MONDIALE 0:01:53
126 Yury TROFIMOV KATUSHA TEAM 0:01:53
127 Dirk BELLEMAKERS LOTTO-BELISOL 0:01:53
128 Johann TSCHOPP IAM CYCLING 0:01:53
129 Maxime BOUET AG2R LA MONDIALE 0:01:53
130 Stef CLEMENT BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:01:53
131 Warren BARGUIL TEAM ARGOS-SHIMANO 0:01:53
132 Gustav LARSSON IAM CYCLING 0:01:53
133 Guillaume BONNAFOND AG2R LA MONDIALE 0:01:53
134 Alexandre GENIEZ FDJ 0:01:53
135 Jérémy ROY FDJ 0:01:53
136 Roy CURVERS TEAM ARGOS-SHIMANO 0:01:53
137 Thierry HUPOND TEAM ARGOS-SHIMANO 0:01:53
138 Marcel KITTEL TEAM ARGOS-SHIMANO 0:01:53
139 Christophe LE MEVEL COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:01:53
140 Romain BARDET AG2R LA MONDIALE 0:01:53
141 Martijn KEIZER VACANSOLEIL-DCM 0:01:53
142 Frederik VEUCHELEN VACANSOLEIL-DCM 0:01:53
143 Imanol ERVITI MOVISTAR TEAM 0:01:53
144 Javier MORENO MOVISTAR TEAM 0:01:53
145 Jens VOIGT RADIOSHACK LEOPARD 0:01:53
146 Matti BRESCHEL TEAM SAXO-TINKOFF 0:01:53
147 Luis Angel MATE MARDONES COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:01:53
148 Rory SUTHERLAND TEAM SAXO-TINKOFF 0:01:53
149 Gianni MEERSMAN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:01:53
150 Tom BOONEN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:01:53
151 Mikel ASTARLOZA EUSKALTEL – EUSKADI 0:01:53
152 Johan VAN SUMMEREN GARMIN – SHARP 0:01:53
153 Mads CHRISTENSEN TEAM SAXO-TINKOFF 0:01:53
154 Amaël MOINARD BMC RACING TEAM 0:01:53
155 David TANNER BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:01:53
156 Gaëtan BILLE LOTTO-BELISOL 0:01:53
157 Mathias FRANK BMC RACING TEAM 0:01:53
158 Rein TAARAMAE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:01:53
159 Julien EL FARES SOJASUN 0:01:53
160 Martin ELMIGER IAM CYCLING 0:01:53
161 Anders LUND TEAM SAXO-TINKOFF 0:01:53
162 Romain ZINGLE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:01:53
163 Gorka VERDUGO EUSKALTEL – EUSKADI 0:01:53
164 Michael MORKOV TEAM SAXO-TINKOFF 0:01:53
165 Ian BOSWELL SKY PROCYCLING 0:01:53
166 Jonathan TIERNAN LOCKE SKY PROCYCLING 0:01:53
167 David MILLAR GARMIN – SHARP 0:01:53
168 Jacob RATHE GARMIN – SHARP 0:01:53
169 Rick FLENS BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:01:53
170 Rémi PAURIOL SOJASUN 0:01:53
171 Tom STAMSNIJDER TEAM ARGOS-SHIMANO 0:01:53
172 Sébastien MINARD AG2R LA MONDIALE 0:02:24
173 Alex HOWES GARMIN – SHARP 0:08:23
174 Angelo TULIK TEAM EUROPCAR 0:08:23
175 Yann HUGUET TEAM ARGOS-SHIMANO 0:08:23
176 Romain SICARD EUSKALTEL – EUSKADI 0:08:23
177 Jack BAUER GARMIN – SHARP 0:08:23
178 Kevin SEELDRAYERS ASTANA PRO TEAM 0:08:23
179 Andrea Francesco PALINI LAMPRE – MERIDA 0:08:23
180 Brent BOOKWALTER BMC RACING TEAM 0:08:23
181 Alexander KRISTOFF KATUSHA TEAM 0:17:15
Pierrick FEDRIGO FDJ Abandon
Rui Alberto COSTA MOVISTAR TEAM Abandon
Jure KOCJAN EUSKALTEL – EUSKADI Abandon

Klasyfikacja generalna:
1 Nacer BOUHANNI FDJ 4:51:01
2 Damien GAUDIN TEAM EUROPCAR 0:00:00
3 Sylvain CHAVANEL OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:01
4 Lieuwe WESTRA VACANSOLEIL-DCM 0:00:01
5 Elia VIVIANI CANNONDALE 0:00:01
6 Alessandro PETACCHI LAMPRE – MERIDA 0:00:02
7 Wilco KELDERMAN BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:00:02
8 Geoffrey SOUPE FDJ 0:00:02
9 Peter VELITS OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:03
10 Tony GALLOPIN RADIOSHACK LEOPARD 0:00:03
11 Borut BOZIC ASTANA PRO TEAM 0:00:03
12 Sébastien TURGOT TEAM EUROPCAR 0:00:04
13 Andriy GRIVKO ASTANA PRO TEAM 0:00:05
14 Jesus HERRADA LOPEZ MOVISTAR TEAM 0:00:05
15 Nikolas MAES OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:05
16 Cyril LEMOINE SOJASUN 0:00:05
17 Bertjan LINDEMAN VACANSOLEIL-DCM 0:00:06
18 William BONNET FDJ 0:00:06
19 Robert GESINK BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:00:06
20 Gatis SMUKULIS KATUSHA TEAM 0:00:07
21 Maarten TJALLINGII BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:00:07
22 Thomas DE GENDT VACANSOLEIL-DCM 0:00:07
23 Michael MATTHEWS ORICA GREENEDGE 0:00:07
24 Jonathan HIVERT SOJASUN 0:00:07
25 Michael ALBASINI ORICA GREENEDGE 0:00:08
26 Ruben PLAZA MOLINA MOVISTAR TEAM 0:00:08
27 Gregory RAST RADIOSHACK LEOPARD 0:00:08
28 Jérôme PINEAU OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:08
29 Jose Joaquin ROJAS MOVISTAR TEAM 0:00:08
30 Nicki SORENSEN TEAM SAXO-TINKOFF 0:00:08
31 Philippe GILBERT BMC RACING TEAM 0:00:08
32 Jean-Christophe PERAUD AG2R LA MONDIALE 0:00:08
33 Xavier FLORENCIO CABRE KATUSHA TEAM 0:00:08
34 Mark RENSHAW BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:00:08
35 Richie PORTE SKY PROCYCLING 0:00:09
36 Jens KEUKELEIRE ORICA GREENEDGE 0:00:09
37 Baden COOKE ORICA GREENEDGE 0:00:09
38 Simon GERRANS ORICA GREENEDGE 0:00:09
39 José Ivan GUTIERREZ MOVISTAR TEAM 0:00:09
40 Heinrich HAUSSLER IAM CYCLING 0:00:09
41 Yoann OFFREDO FDJ 0:00:09
42 Jens DEBUSSCHERE LOTTO-BELISOL 0:00:09
43 Alexis VUILLERMOZ SOJASUN 0:00:10
44 Bart DE CLERCQ LOTTO-BELISOL 0:00:10
45 Ruben PEREZ MORENO EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:10
46 Kris BOECKMANS VACANSOLEIL-DCM 0:00:10
47 Enrico GASPAROTTO ASTANA PRO TEAM 0:00:10
48 Daniele RATTO CANNONDALE 0:00:11
49 Tejay VAN GARDEREN BMC RACING TEAM 0:00:11
50 Gorka IZAGUIRRE INSAUSTI EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:11
51 Samuel DUMOULIN AG2R LA MONDIALE 0:00:11
52 Xabier ZANDIO SKY PROCYCLING 0:00:11
53 Yauheni HUTAROVICH AG2R LA MONDIALE 0:00:11
54 Leigh HOWARD ORICA GREENEDGE 0:00:11
55 Robert KISERLOVSKI RADIOSHACK LEOPARD 0:00:11
56 Alberto LOSADA ALGUACIL KATUSHA TEAM 0:00:11
57 Davide MALACARNE TEAM EUROPCAR 0:00:11
58 David LOPEZ GARCIA SKY PROCYCLING 0:00:11
59 Alessandro DE MARCHI CANNONDALE 0:00:12
60 Andrew TALANSKY GARMIN – SHARP 0:00:12
61 Nicolas ROCHE TEAM SAXO-TINKOFF 0:00:12
62 Thomas VOECKLER TEAM EUROPCAR 0:00:12
63 Julien SIMON SOJASUN 0:00:12
64 Jakob FUGLSANG ASTANA PRO TEAM 0:00:12
65 Frederik WILLEMS LOTTO-BELISOL 0:00:12
66 Andréas KLÖDEN RADIOSHACK LEOPARD 0:00:12
67 Danny PATE SKY PROCYCLING 0:00:12
68 Simon SPILAK KATUSHA TEAM 0:00:12
69 Nairo Alexander QUINTANA ROJAS MOVISTAR TEAM 0:00:12
70 Arnold JEANNESSON FDJ 0:00:13
71 Evaldas SISKEVICIUS SOJASUN 0:00:13
72 Jérôme COPPEL COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:13
73 Diego ULISSI LAMPRE – MERIDA 0:00:13
74 Stijn VANDENBERGH OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:13
75 Sébastien HINAULT IAM CYCLING 0:00:13
76 Michele SCARPONI LAMPRE – MERIDA 0:00:13
77 Steven KRUIJSWIJK BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:00:13
78 Ivan BASSO CANNONDALE 0:00:14
79 Daniel OSS BMC RACING TEAM 0:00:14
80 Thomas LÖVKVIST IAM CYCLING 0:00:14
81 Markel IRIZAR RADIOSHACK LEOPARD 0:00:14
82 Maxim IGLINSKIY ASTANA PRO TEAM 0:00:14
83 Lucas Sebastian HAEDO CANNONDALE 0:00:14
84 Vasili KIRYIENKA SKY PROCYCLING 0:00:14
85 Mauro DA DALTO CANNONDALE 0:00:14
86 Yannick TALABARDON SOJASUN 0:00:14
87 Romain FEILLU VACANSOLEIL-DCM 0:00:15
88 Simon CLARKE ORICA GREENEDGE 0:00:15
89 Bert DE BACKER TEAM ARGOS-SHIMANO 0:00:15
90 Vincent JEROME TEAM EUROPCAR 0:00:15
91 Jérome COUSIN TEAM EUROPCAR 0:00:15
92 Denis MENCHOV KATUSHA TEAM 0:00:15
93 Fumiyuki BEPPU ORICA GREENEDGE 0:00:15
94 Tom VEELERS TEAM ARGOS-SHIMANO 0:00:15
95 Manuele MORI LAMPRE – MERIDA 0:00:15
96 Egoitz GARCIA ECHEGUIBEL COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:15
97 Egor SILIN ASTANA PRO TEAM 0:00:16
98 Dominik NERZ BMC RACING TEAM 0:00:16
99 Francis DE GREEF LOTTO-BELISOL 0:00:16
100 Ion IZAGIRRE INSAUSTI EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:16
101 Kevin DE WEERT OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:00:16
102 Paolo LONGO BORGHINI CANNONDALE 0:00:16
103 Dennis VANENDERT LOTTO-BELISOL 0:00:17
104 Alexandre PICHOT TEAM EUROPCAR 0:00:17
105 Stephan DENIFL IAM CYCLING 0:00:17
106 Marco BANDIERA IAM CYCLING 0:00:18
107 Mattia CATTANEO LAMPRE – MERIDA 0:00:18
108 Eduard VORGANOV KATUSHA TEAM 0:00:18
109 Romain LEMARCHAND COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:18
110 Kanstantsin SIUTSOV SKY PROCYCLING 0:00:19
111 Andrey ZEITS ASTANA PRO TEAM 0:00:20
112 Evgeni PETROV TEAM SAXO-TINKOFF 0:00:21
113 Edward KING CANNONDALE 0:00:21
114 Ivan SANTAROMITA BMC RACING TEAM 0:00:21
115 Lars Ytting BAK LOTTO-BELISOL 0:00:21
116 Daniel NAVARRO COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:00:21
117 Bjorn LEUKEMANS VACANSOLEIL-DCM 0:00:22
118 Fabian WEGMANN GARMIN – SHARP 0:00:22
119 Laurent DIDIER RADIOSHACK LEOPARD 0:00:22
120 Kristijan DURASEK LAMPRE – MERIDA 0:00:22
121 Mikel NIEVE ITURRALDE EUSKALTEL – EUSKADI 0:00:24
122 Elia FAVILLI LAMPRE – MERIDA 0:00:26
123 Maxime MONFORT RADIOSHACK LEOPARD 0:00:42
124 Andreas KLIER GARMIN – SHARP 0:00:49
125 Gianni MEERSMAN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:01:59
126 Tom BOONEN OMEGA PHARMA-QUICK STEP 0:02:00
127 Martijn KEIZER VACANSOLEIL-DCM 0:02:01
128 Jérémy ROY FDJ 0:02:01
129 Imanol ERVITI MOVISTAR TEAM 0:02:02
130 Rick FLENS BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:02:02
131 Marcel KITTEL TEAM ARGOS-SHIMANO 0:02:02
132 Mads CHRISTENSEN TEAM SAXO-TINKOFF 0:02:03
133 Alexandre GENIEZ FDJ 0:02:03
134 Matti BRESCHEL TEAM SAXO-TINKOFF 0:02:04
135 Maxime BOUET AG2R LA MONDIALE 0:02:04
136 Gustav LARSSON IAM CYCLING 0:02:04
137 Rémi PAURIOL SOJASUN 0:02:04
138 Michael MORKOV TEAM SAXO-TINKOFF 0:02:05
139 David MILLAR GARMIN – SHARP 0:02:05
140 David TANNER BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:02:05
141 Rein TAARAMAE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:02:06
142 Frederik VEUCHELEN VACANSOLEIL-DCM 0:02:06
143 Gaëtan BILLE LOTTO-BELISOL 0:02:06
144 Rory SUTHERLAND TEAM SAXO-TINKOFF 0:02:06
145 Tom STAMSNIJDER TEAM ARGOS-SHIMANO 0:02:07
146 Gorka VERDUGO EUSKALTEL – EUSKADI 0:02:07
147 Yury TROFIMOV KATUSHA TEAM 0:02:08
148 Thierry HUPOND TEAM ARGOS-SHIMANO 0:02:08
149 Julien EL FARES SOJASUN 0:02:08
150 Jens VOIGT RADIOSHACK LEOPARD 0:02:08
151 Javier MORENO MOVISTAR TEAM 0:02:08
152 * Romain BARDET AG2R LA MONDIALE 0:02:09
153 Mikel ASTARLOZA EUSKALTEL – EUSKADI 0:02:09
154 Guillaume BONNAFOND AG2R LA MONDIALE 0:02:09
155 Johann TSCHOPP IAM CYCLING 0:02:10
156 Dirk BELLEMAKERS LOTTO-BELISOL 0:02:10
157 Amaël MOINARD BMC RACING TEAM 0:02:10
158 Ian BOSWELL SKY PROCYCLING 0:02:10
159 Christophe LE MEVEL COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:02:10
160 Jonathan TIERNAN LOCKE SKY PROCYCLING 0:02:12
161 Roy CURVERS TEAM ARGOS-SHIMANO 0:02:12
162 Martin ELMIGER IAM CYCLING 0:02:13
163 Johan VAN SUMMEREN GARMIN – SHARP 0:02:13
164 Luis Angel MATE MARDONES COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:02:13
165 Hubert DUPONT AG2R LA MONDIALE 0:02:14
166 Anders LUND TEAM SAXO-TINKOFF 0:02:14
167 Jacob RATHE GARMIN – SHARP 0:02:14
168 Warren BARGUIL TEAM ARGOS-SHIMANO 0:02:15
169 Mathias FRANK BMC RACING TEAM 0:02:15
170 Stef CLEMENT BLANCO PRO CYCLING TEAM 0:02:34
171 Romain ZINGLE COFIDIS, SOLUTIONS CREDITS 0:02:34
172 Sébastien MINARD AG2R LA MONDIALE 0:02:37
173 Jack BAUER GARMIN – SHARP 0:08:34
174 Andrea Francesco PALINI LAMPRE – MERIDA 0:08:35
175 Romain SICARD EUSKALTEL – EUSKADI 0:08:40
176 Angelo TULIK TEAM EUROPCAR 0:08:42
177 Kevin SEELDRAYERS ASTANA PRO TEAM 0:08:42
178 Brent BOOKWALTER BMC RACING TEAM 0:08:43
179 Alex HOWES GARMIN – SHARP 0:08:44
180 Yann HUGUET TEAM ARGOS-SHIMANO 0:08:48
181 Alexander KRISTOFF KATUSHA TEAM 0:17:21

 

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej