Wyniki 3 etapu Tirreno – Adriatico z dnia 11.03.2011, Terranuova Bracciolini – Perugia, dystans 189 km
1 | Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard | 4:39:45 | |
2 | Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo | ||
3 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
4 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD | ||
5 | Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad | ||
6 | Robbie McEwen (Aus) Team RadioShack | ||
7 | Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale | ||
8 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling | ||
9 | Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto | ||
10 | Thor Hushovd (Nor) Team Garmin-Cervelo | ||
11 | Borut Bozic (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
12 | Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team | ||
13 | Mirco Lorenzetto (Ita) Pro Team Astana | ||
14 | Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek | ||
15 | Ben Hermans (Bel) Team RadioShack | ||
16 | Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack | ||
17 | Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team | ||
18 | Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team | ||
19 | Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | ||
20 | Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling | ||
21 | Tom Boonen (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
22 | Simon Clarke (Aus) Pro Team Astana | ||
23 | Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
24 | Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team | ||
25 | Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard | ||
26 | Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana | ||
27 | Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team | ||
28 | Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team | ||
29 | David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale | ||
30 | Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD | ||
31 | George Hincapie (USA) BMC Racing Team | ||
32 | Tiziano Dall’Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
33 | Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
34 | Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone | ||
35 | Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD | ||
36 | Filippo Pozzato (Ita) Katusha Team | ||
37 | Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team | ||
38 | Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
39 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
40 | Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team | ||
41 | Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team | ||
42 | Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
43 | Michael Schär (Swi) BMC Racing Team | ||
44 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
45 | Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD | ||
46 | Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team | ||
47 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | ||
48 | Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
49 | Niki Terpstra (Ned) Quickstep Cycling Team | ||
50 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | ||
51 | Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana | ||
52 | Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad | ||
53 | Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling | ||
54 | Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
55 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
56 | Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
57 | Marco Pinotti (Ita) HTC-Highroad | ||
58 | Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo | ||
59 | Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team | ||
60 | Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard | ||
61 | Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale | ||
62 | Peter Velits (Svk) HTC-Highroad | ||
63 | Tom Stamsnijder (Ned) Leopard Trek | ||
64 | Tiago Machado (Por) Team RadioShack | ||
65 | Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team | ||
66 | Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | ||
67 | Maarten Wynants (Bel) Rabobank Cycling Team | ||
68 | Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad | ||
69 | Francesco Failli (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | ||
70 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
71 | Frederik Willems (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
72 | Grégory Rast (Swi) Team RadioShack | ||
73 | Patrik Sinkewitz (Ger) Farnese Vini – Neri Sottoli | ||
74 | Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto | ||
75 | Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling | ||
76 | Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
77 | Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team | ||
78 | Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
79 | Andrea Noe (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | ||
80 | Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
81 | Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
82 | Andy Schleck (Lux) Leopard Trek | ||
83 | Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
84 | Joost Posthuma (Ned) Leopard Trek | ||
85 | Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale | ||
86 | Ramunas Navardauskas (Ltu) Team Garmin-Cervelo | ||
87 | Sébastien Rosseler (Bel) Team RadioShack | ||
88 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team | ||
89 | Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale | ||
90 | Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad | ||
91 | Thomas Leezer (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
92 | Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek | ||
93 | Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard | ||
94 | Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto | ||
95 | Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
96 | Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team | ||
97 | Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale | ||
98 | Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard | ||
99 | Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | ||
100 | Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
101 | Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
102 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
103 | Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team | ||
104 | Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek | ||
105 | Kasper Klostergaard Larsen (Den) Saxo Bank Sungard | ||
106 | Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Procycling | ||
107 | Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD | ||
108 | Gustav Larsson (Swe) Saxo Bank Sungard | ||
109 | Iván Velasco Murillo (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
110 | Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team | ||
111 | Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
112 | Alessandro Proni (Ita) Acqua & Sapone | ||
113 | Matthew Wilson (Aus) Team Garmin-Cervelo | ||
114 | Stephen Cummings (GBr) Sky Procycling | ||
115 | David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team | ||
116 | Dmitriy Muravyev (Kaz) Team RadioShack | ||
117 | Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team | ||
118 | Roman Kireyev (Kaz) Pro Team Astana | ||
119 | Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team | ||
120 | Leonardo Bertagnolli (Ita) Lampre – ISD | ||
121 | David Tanner (Aus) Saxo Bank Sungard | ||
122 | Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | ||
123 | Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana | ||
124 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | ||
125 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD | ||
126 | Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD | ||
127 | Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack | ||
128 | Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | ||
129 | Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale | ||
130 | Marco Bandiera (Ita) Quickstep Cycling Team | ||
131 | David Zabriskie (USA) Team Garmin-Cervelo | ||
132 | Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek | 0:00:55 | |
133 | Luca Paolini (Ita) Katusha Team | 0:01:10 | |
134 | Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo | 0:07:54 | |
135 | Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling | ||
136 | Kevin Van Impe (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
137 | Gorik Gardeyn (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
138 | Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team | ||
139 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team | ||
140 | Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale | ||
141 | Francesco Chicchi (Ita) Quickstep Cycling Team | ||
142 | Assan Bazayev (Kaz) Pro Team Astana | ||
143 | Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone | ||
144 | Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
145 | Jens Mouris (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
146 | Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team | ||
147 | Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
148 | Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto | ||
149 | Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone | ||
150 | Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone | ||
151 | Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
152 | Allan Davis (Aus) Pro Team Astana | ||
153 | Roger Hammond (GBr) Team Garmin-Cervelo | ||
154 | Davide Vigano (Ita) Leopard Trek | ||
155 | Bernhard Eisel (Aut) HTC-Highroad | ||
156 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
157 | Ian Stannard (GBr) Sky Procycling | ||
158 | Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:11:26 | |
DNS | Hayden Roulston (NZl) HTC-Highroad |
Klasyfikacja generalna po 3 etapie:
1 | Tyler Farrar (USA) Team Garmin-Cervelo | 9:53:51 | |
2 | Juan José Haedo (Arg) Saxo Bank Sungard | 0:00:05 | |
3 | Lars Boom (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:00:06 | |
4 | Oscar Freire Gomez (Spa) Rabobank Cycling Team | 0:00:08 | |
5 | Thomas Leezer (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
6 | Robert Gesink (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
7 | Sebastian Langeveld (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
8 | Bram Tankink (Ned) Rabobank Cycling Team | ||
9 | Ramunas Navardauskas (Ltu) Team Garmin-Cervelo | 0:00:15 | |
10 | Andreas Klier (Ger) Team Garmin-Cervelo | 0:00:17 | |
11 | Mark Renshaw (Aus) HTC-Highroad | 0:00:18 | |
12 | Peter Velits (Svk) HTC-Highroad | ||
13 | Marco Pinotti (Ita) HTC-Highroad | ||
14 | Michael Albasini (Swi) HTC-Highroad | ||
15 | Thor Hushovd (Nor) Team Garmin-Cervelo | 0:00:19 | |
16 | Baden Cooke (Aus) Saxo Bank Sungard | ||
17 | Matteo Tosatto (Ita) Saxo Bank Sungard | ||
18 | Mark Cavendish (GBr) HTC-Highroad | 0:00:25 | |
19 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:00:26 | |
20 | David Tanner (Aus) Saxo Bank Sungard | 0:00:28 | |
21 | Damiano Caruso (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:00:30 | |
22 | Vincenzo Nibali (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
23 | Ivan Basso (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
24 | Nick Nuyens (Bel) Saxo Bank Sungard | 0:00:31 | |
25 | Gustav Larsson (Swe) Saxo Bank Sungard | ||
26 | Michael Mørkøv (Den) Saxo Bank Sungard | ||
27 | Kasper Klostergaard Larsen (Den) Saxo Bank Sungard | 0:00:32 | |
28 | Greg Van Avermaet (Bel) BMC Racing Team | 0:00:34 | |
29 | Alessandro Ballan (Ita) BMC Racing Team | ||
30 | Marcus Burghardt (Ger) BMC Racing Team | ||
31 | George Hincapie (USA) BMC Racing Team | ||
32 | Cadel Evans (Aus) BMC Racing Team | ||
33 | Manuel Quinziato (Ita) BMC Racing Team | ||
34 | Daniele Bennati (Ita) Leopard Trek | 0:00:36 | |
35 | Fabian Cancellara (Swi) Leopard Trek | ||
36 | Stuart O’Grady (Aus) Leopard Trek | ||
37 | Robbie McEwen (Aus) Team RadioShack | 0:00:38 | |
38 | Tiago Machado (Por) Team RadioShack | ||
39 | Dmitriy Muravyev (Kaz) Team RadioShack | ||
40 | Alessandro Petacchi (Ita) Lampre – ISD | 0:00:39 | |
41 | Edvald Boasson Hagen (Nor) Sky Procycling | 0:00:41 | |
42 | Mathew Hayman (Aus) Sky Procycling | ||
43 | Thomas Lövkvist (Swe) Sky Procycling | ||
44 | Juan Antonio Flecha Giannoni (Spa) Sky Procycling | ||
45 | Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:00:42 | |
46 | Michele Scarponi (Ita) Lampre – ISD | 0:00:45 | |
47 | Damiano Cunego (Ita) Lampre – ISD | ||
48 | Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD | ||
49 | Leonardo Bertagnolli (Ita) Lampre – ISD | ||
50 | Michael Schär (Swi) BMC Racing Team | 0:00:46 | |
51 | Mauro Santambrogio (Ita) BMC Racing Team | ||
52 | Tom Stamsnijder (Ned) Leopard Trek | 0:00:48 | |
53 | Andy Schleck (Lux) Leopard Trek | ||
54 | Marcel Sieberg (Ger) Omega Pharma-Lotto | 0:00:49 | |
55 | Philippe Gilbert (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
56 | Frederik Willems (Bel) Omega Pharma-Lotto | ||
57 | Ben Hermans (Bel) Team RadioShack | 0:00:50 | |
58 | Fumiyuki Beppu (Jpn) Team RadioShack | ||
59 | Stephen Cummings (GBr) Sky Procycling | 0:00:53 | |
60 | Stefano Garzelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:00:55 | |
61 | Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale | ||
62 | Yaroslav Popovych (Ukr) Team RadioShack | 0:00:57 | |
63 | Adriano Malori (Ita) Lampre – ISD | ||
64 | Przemyslaw Niemiec (Pol) Lampre – ISD | ||
65 | Borut Bozic (Slo) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:00:59 | |
66 | Simon Clarke (Aus) Pro Team Astana | ||
67 | Francisco José Ventoso Alberdi (Spa) Movistar Team | ||
68 | Maxim Iglinskiy (Kaz) Pro Team Astana | ||
69 | Angel Madrazo Ruiz (Spa) Movistar Team | ||
70 | Marco Marcato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
71 | Enrico Gasparotto (Ita) Pro Team Astana | ||
72 | Mirko Selvaggi (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
73 | Marzio Bruseghin (Ita) Movistar Team | ||
74 | Wout Poels (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
75 | Vasili Kiryienka (Blr) Movistar Team | ||
76 | Frederik Veuchelen (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
77 | Aliaksandr Kuchynski (Blr) Katusha Team | 0:01:00 | |
78 | Alexandr Kolobnev (Rus) Katusha Team | ||
79 | Vicente Reynes Mimo (Spa) Omega Pharma-Lotto | 0:01:01 | |
80 | Sebastian Lang (Ger) Omega Pharma-Lotto | ||
81 | Giovanni Visconti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | 0:01:02 | |
82 | Francesco Failli (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | ||
83 | Patrik Sinkewitz (Ger) Farnese Vini – Neri Sottoli | ||
84 | Andrea Noe (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | ||
85 | Mirco Lorenzetto (Ita) Pro Team Astana | 0:01:05 | |
86 | Lloyd Mondory (Fra) AG2R La Mondiale | ||
87 | Matteo Montaguti (Ita) AG2R La Mondiale | ||
88 | Rinaldo Nocentini (Ita) AG2R La Mondiale | ||
89 | Manuele Mori (Ita) Lampre – ISD | ||
90 | Fabio Taborre (Ita) Acqua & Sapone | 0:01:07 | |
91 | Massimo Codol (Ita) Acqua & Sapone | ||
92 | Vladimir Miholjevic (Cro) Acqua & Sapone | ||
93 | Alessandro Proni (Ita) Acqua & Sapone | ||
94 | Andrey Amador Bakkazakova (CRc) Movistar Team | 0:01:11 | |
95 | Roman Kireyev (Kaz) Pro Team Astana | ||
96 | David Arroyo Duran (Spa) Movistar Team | ||
97 | Filippo Pozzato (Ita) Katusha Team | 0:01:12 | |
98 | Daniel Moreno Fernandez (Spa) Katusha Team | ||
99 | Danilo Di Luca (Ita) Katusha Team | ||
100 | Joaquin Rodriguez Oliver (Spa) Katusha Team | ||
101 | Tiziano Dall’Antonia (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:01:14 | |
102 | Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | ||
103 | Davide Malacarne (Ita) Quickstep Cycling Team | 0:01:16 | |
104 | Dries Devenyns (Bel) Quickstep Cycling Team | ||
105 | David Lelay (Fra) AG2R La Mondiale | 0:01:17 | |
106 | Martin Elmiger (Swi) AG2R La Mondiale | ||
107 | Jon Izaguirre Insausti (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:01:21 | |
108 | Egoi Martinez De Esteban (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
109 | Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Euskaltel-Euskadi | ||
110 | Juan José Oroz Ugalde (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:01:33 | |
111 | David Zabriskie (USA) Team Garmin-Cervelo | 0:01:48 | |
112 | Bert Grabsch (Ger) HTC-Highroad | 0:01:49 | |
113 | Oscar Gatto (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | 0:01:58 | |
114 | Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | 0:02:06 | |
115 | Kurt-Asle Arvesen (Nor) Sky Procycling | 0:02:12 | |
116 | Matthew Wilson (Aus) Team Garmin-Cervelo | 0:02:15 | |
117 | Sébastien Hinault (Fra) AG2R La Mondiale | 0:02:19 | |
118 | Joost Posthuma (Ned) Leopard Trek | 0:02:23 | |
119 | Sébastien Rosseler (Bel) Team RadioShack | 0:02:28 | |
120 | Gorazd Stangelj (Slo) Pro Team Astana | 0:02:30 | |
121 | Diego Caccia (Ita) Farnese Vini – Neri Sottoli | 0:02:33 | |
122 | Tom Boonen (Bel) Quickstep Cycling Team | 0:02:47 | |
123 | Niki Terpstra (Ned) Quickstep Cycling Team | ||
124 | Fabian Wegmann (Ger) Leopard Trek | 0:02:49 | |
125 | Amets Txurruka (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:02:52 | |
126 | Grégory Rast (Swi) Team RadioShack | 0:03:23 | |
127 | Marco Bandiera (Ita) Quickstep Cycling Team | 0:03:42 | |
128 | Mikael Cherel (Fra) AG2R La Mondiale | 0:03:44 | |
129 | Giampaolo Caruso (Ita) Katusha Team | 0:03:51 | |
130 | Maarten Wynants (Bel) Rabobank Cycling Team | 0:04:14 | |
131 | Iván Velasco Murillo (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:04:59 | |
132 | Javier Francisco Aramendia Lorente (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:05:14 | |
133 | Luca Paolini (Ita) Katusha Team | 0:07:43 | |
134 | Roger Hammond (GBr) Team Garmin-Cervelo | 0:08:11 | |
135 | Jacopo Guarnieri (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:08:24 | |
136 | Christopher Sutton (Aus) Sky Procycling | 0:08:46 | |
137 | Ian Stannard (GBr) Sky Procycling | 0:08:47 | |
138 | Gorik Gardeyn (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:08:53 | |
139 | Adam Hansen (Aus) Omega Pharma-Lotto | 0:09:00 | |
140 | Gerald Ciolek (Ger) Quickstep Cycling Team | 0:09:10 | |
141 | Francesco Chicchi (Ita) Quickstep Cycling Team | 0:09:22 | |
142 | Bernhard Eisel (Aut) HTC-Highroad | 0:09:26 | |
143 | Rick Flens (Ned) Rabobank Cycling Team | 0:09:43 | |
144 | Kevin Van Impe (Bel) Quickstep Cycling Team | 0:09:55 | |
145 | Jens Mouris (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:10:15 | |
146 | Branislau Samoilau (Blr) Movistar Team | 0:10:24 | |
147 | Assan Bazayev (Kaz) Pro Team Astana | ||
148 | Ignatas Konovalovas (Ltu) Movistar Team | ||
149 | Allan Davis (Aus) Pro Team Astana | ||
150 | Yuriy Krivtsov (Fra) AG2R La Mondiale | 0:10:30 | |
151 | Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone | 0:10:55 | |
152 | Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone | ||
153 | Alberto Ongarato (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:11:00 | |
154 | Brett Lancaster (Aus) Team Garmin-Cervelo | 0:11:01 | |
155 | Davide Vigano (Ita) Leopard Trek | 0:11:04 | |
156 | Olivier Kaisen (Bel) Omega Pharma-Lotto | 0:12:39 | |
157 | Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone | 0:12:58 | |
158 | Daniel Sesma (Spa) Euskaltel-Euskadi | 0:15:16 |