Pro-kontynentalna drużyna Sojasun i producent rowerów – BH, podpisali niedawno umowę sponsorską na dwa najbliższe sezony. Francuzi do tej pory ścigali się na sprzęcie firmy Time.

Stali bywalcy na trasie Tour de France w sezonie 2013 będą ścigać się na najwyższym modelu ramy BH G6. Produkt charakteryzuje się „olbrzymią sztywnością, znakomitą aerodynamiką i lekkością. Podczas jazdy na czas kolarze przesiądą się na ramę Aerolight, która jest jedną z najlżejszych ram czasowych na rynku”, czytamy w oświadczeniu drużyny.

Drużyna głównie za sprawą swoich najlepszych zawodników: Juliena Simona, Jonathan`a Hivert, Brice`a Feillu  Jimmy`ego Engoulvent oraz Jerome`a Coppel`a, który odchodzi do Cofidisu wygrała drużynowy ranking UCI Europe Tour. Od 2009 roku, czyli od momentu powstania teamu podopieczni Stéphane`a Heulot`a zanotowali prawie dziewięćdziesiąt zwycięstw.

 

Andrzej

Poprzedni artykułProjekt nowych strojów Omega Pharma – Quick Step
Następny artykułPlany Cannondale Pro Cycling Team na sezon 2013
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments