Maxime DanielMłody Francuz Maxime Daniel (Sojasun) po finiszu z peletonu wygrał 6. etap Volta a Portugal. Liderem wyścigu jest Sergio Pardilla (MTN-Qhubeka).

Daniel dzięki zwycięstwu na 180 kilometrowym odcinku z Sertă do Castelo Branco, zanotował pierwszy triumf w zawodowym peletonie. Francuz pokonał Włocha Andreę Piechele (Ceramica Flaminia) oraz Portugalczyka Fabio Silvestre (Leopard-Trek).

Wyniki: 

1 Maxime DANIEL – J Sub-23 SOJASUN 4:34:36
2 Andrea PIECHELE Elite CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST m.t.
3 Fabio SILVESTRE – J Sub-23 LEOPARD/TREK m.t.
4 Manuel CARDOSO Elite CAJA RURAL/SEGUROS RGA m.t.
5 Eugeni ALAFACI – J Sub-23 LEOPARD/TREK m.t.
6 Jacob KEOUGH Elite UNITEDHEALTHCARE m.t.
7 Delio FERNANDEZ Elite OFM/QUINTA DA LIXA m.t.
8 Armindo FONSECA Elite BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT m.t.
9 Edgar PINTO Elite LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE m.t.
10 Sébastian HINAULT Elite IAM CYCLING m.t.
11 Bruno SANCHO Elite BANCO BIC/CARMIM m.t.
12 Reto HOLLENSTEIN Elite IAM CYCLING m.t.
13 Alexandr SHUSHEMOIN Elite CONTINENTAL TEAM ASTANA m.t.
14 Sergio PARDILLA Elite MTN/QHUBEKA m.t.
15 Artur ERSHOV – J Sub-23 RUSVELO m.t.
16 César FONTE Elite EFAPEL/GLASSDRIVE m.t.
17 Filipe CARDOSO Elite EFAPEL/GLASSDRIVE m.t.
18 Jimmy ENGOULVENT Elite SOJASUN m.t.
19 Arkaitz DURAN Elite EFAPEL/GLASSDRIVE m.t.
20 Igor BOEV Elite RUSVELO m.t.
21 Erwann CORBEL – J Sub-23 BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT m.t.
22 Rui SOUSA Elite EFAPEL/GLASSDRIVE m.t.
23 Alejandro MARQUE Elite OFM/QUINTA DA LIXA m.t.
24 Nuno RIBEIRO Elite EFAPEL/GLASSDRIVE m.t.
25 Bas STAMSNIJDER Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS m.t.
26 Christoph PFINGSTEN Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS m.t.
27 Domingos GONÇALVES Elite RÁDIO POPULAR/ONDA m.t.
28 Rafael SILVA – J Sub-23 LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE m.t.
29 Daniel SILVA Elite RÁDIO POPULAR/ONDA m.t.
30 Antonio OLMO Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS m.t.
31 Marcel WYSS Elite IAM CYCLING m.t.
32 Hernani BROCO Elite EFAPEL/GLASSDRIVE m.t.
33 Hugo SABIDO Elite LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE m.t.
34 Micael ISIDORO Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS m.t.
35 Jesus EZQUERRA – J Sub-23 LEOPARD/TREK m.t.
36 Huub DUIJN Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS m.t.
37 Vegard LAENGEN Elite BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT m.t.
38 Hugo SANCHO Elite LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE m.t.
39 Piero BAFFI – J Sub-23 LEOPARD/TREK m.t.
40 Jean M. BIDEAU – J Sub-23 BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT m.t.
41 Vladislav GORBUNOV – J Sub-23 CONTINENTAL TEAM ASTANA m.t.
42 Rui VINHAS Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS m.t.
43 Ricardo VILELA Elite EFAPEL/GLASSDRIVE m.t.
44 Gustavo VELOSO Elite OFM/QUINTA DA LIXA m.t.
45 Ignatas KONOVALOVAS Elite MTN/QHUBEKA m.t.
46 Nuno MATOS – J Sub-23 RÁDIO POPULAR/ONDA m.t.
47 Sergio SOUSA Elite EFAPEL/GLASSDRIVE m.t.
48 Marc DE MAAR Elite UNITEDHEALTHCARE m.t.
49 John MURPHY Elite UNITEDHEALTHCARE m.t.
50 David LIVRAMENTO Elite BANCO BIC/CARMIM m.t.
51 Virgilio SANTOS Elite RÁDIO POPULAR/ONDA m.t.
52 Celio SOUSA Elite RÁDIO POPULAR/ONDA m.t.
53 Luis SILVA Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS m.t.
54 Jan HIRT – J Sub-23 LEOPARD/TREK m.t.
55 Sergey POMOSHNIKOV – J Sub-23 RUSVELO m.t.
56 Henrique CASIMIRO Elite BANCO BIC/CARMIM m.t.
57 Sjoerd KOUWENHOVEN – J Sub-23 CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS m.t.
58 Aleksejs SARAMOTINS Elite IAM CYCLING m.t.
59 Renaud DION Elite BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT m.t.
60 Sergey KLIMOV Elite RUSVELO m.t.
61 Bruno SILVA Elite LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE m.t.
62 Joel ZANGERIE Elite LEOPARD/TREK m.t.
63 Tom THILL – J Sub-23 LEOPARD/TREK m.t.
64 Andrea MANFREDI – J Sub-23 CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST m.t.
65 Alexander RYBAKOV Elite RUSVELO m.t.
66 Matteo FEDI Elite CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST m.t.
67 Yannick TALABARDON Elite SOJASUN m.t.
68 Roman SEMYONOV – J Sub-23 CONTINENTAL TEAM ASTANA m.t.
69 Patrick SCHELLING – J Sub-23 IAM CYCLING m.t.
70 Paul POUX Elite SOJASUN m.t.
71 Alexandr PLIUSCHIN Elite IAM CYCLING m.t.
72 Fabien SCHMIDT Elite SOJASUN a 17
73 Jonathan FUMEAUX Elite IAM CYCLING a 21
74 Pedro PAULINHO – J Sub-23 LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE m.t.
75 Etienne TORTELIER – J Sub-23 SOJASUN a 34
76 Jaco VENTER Elite MTN/QHUBEKA m.t.
77 Davide FRATTINI Elite UNITEDHEALTHCARE a 36
78 António CARVALHO Elite LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE a 52
79 Karol DOMAGALSKI Elite CAJA RURAL/SEGUROS RGA a 59
80 Martin REIMER Elite MTN/QHUBEKA a 1:00
81 Igor SILVA Elite BANCO BIC/CARMIM a 1:17
82 Danny SUMMERHILL Elite UNITEDHEALTHCARE a 1:18
83 Marcio BARBOSA Elite LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE m.t.
84 Ferekalski DEBESAY Elite MTN/QHUBEKA a 1:31
85 Sébastian DURET Elite BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT a 1:34
86 Florian GUILLOU Elite BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT m.t.
87 Antonio SANTORO Elite CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST a 1:41
88 David GABBURO – J Sub-23 CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST m.t.
89 Alfredo BALLONI Elite CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST m.t.
90 Marcel AREGGER – J Sub-23 IAM CYCLING m.t.
91 Eduardo SEPULVEDA – J Sub-23 BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT m.t.
92 Raul De Mateos Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS m.t.
93 Pavel KOCHETKOV Elite RUSVELO a 1:49
94 Dennis VAN NIEKERK Elite MTN/QHUBEKA a 2:13
95 Adrian LOPEZ – J Sub-23 RÁDIO POPULAR/ONDA a 2:47
96 Raul ALARCON Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS m.t.
97 Victor VALINHO – J Sub-23 LOULETANO/DUNAS DOURADAS m.t.
98 Dominic KLEMME Elite IAM CYCLING a 3:26
99 Jean-Lou PAIANI Elite SOJASUN a 3:57
100 Abdraimzhan ISHANOV – J Sub-23 CONTINENTAL TEAM ASTANA a 4:02
101 Yevgeniy NEPOMNYACHSHIY Elite CONTINENTAL TEAM ASTANA m.t.
102 Danail PETROV Elite CAJA RURAL/SEGUROS RGA a 5:52
103 Daniil FOMINYKH – J Sub-23 CONTINENTAL TEAM ASTANA a 6:07
104 Kobus HEREIJGERS Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS a 6:33
105 David GUTIERREZ Elite RÁDIO POPULAR/ONDA a 6:45
106 Mario COSTA Elite OFM/QUINTA DA LIXA a 7:17
107 Amaro ANTUNES – J Sub-23 CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST m.t.
108 Antonio BARBIO – J Sub-23 CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST m.t.
109 Tomas Swift METCALFE Elite BANCO BIC/CARMIM m.t.
110 André MOURATO – J Sub-23 LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE m.t.
111 Jesus ROSENDO Elite OFM/QUINTA DA LIXA m.t.
112 Jóni BRANDÃO Elite EFAPEL/GLASSDRIVE m.t.
113 Eduard PRADES Elite OFM/QUINTA DA LIXA m.t.
114 Jay Robert THOMSON Elite MTN/QHUBEKA m.t.
115 Johann VAN ZYL – J Sub-23 MTN/QHUBEKA m.t.
116 Helder OLIVEIRA Elite OFM/QUINTA DA LIXA m.t.
117 Luis FERNANDES Elite OFM/QUINTA DA LIXA m.t.
118 Ricardo FERREIRA – J Sub-23 RÁDIO POPULAR/ONDA m.t.
119 Javier RAMIREZ Elite RÁDIO POPULAR/ONDA m.t.
120 Adrian HEGYVARY Elite UNITEDHEALTHCARE m.t.
121 Ronan VAN ZANDBEEK Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS m.t.
122 Carlos OYARZUN Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS m.t.
123 Dion BEUKENBOOM Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS m.t.
124 Ilya DAVIDENOK – J Sub-23 CONTINENTAL TEAM ASTANA m.t.
125 Nazar JUMABEKOV Elite CONTINENTAL TEAM ASTANA m.t.
126 Omar FRAILE – J Sub-23 CAJA RURAL/SEGUROS RGA m.t.
127 Enzo MOYANO Elite CAJA RURAL/SEGUROS RGA m.t.
128 Yelko GOMEZ Elite CAJA RURAL/SEGUROS RGA m.t.
129 Sean DE BIE – J Sub-23 LEOPARD/TREK m.t.
130 Olivier HOFSTETTER – J Sub-23 LEOPARD/TREK m.t.
131 Coen VERMELTFOORT Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS m.t.
132 Filippo BAGGIO Elite CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST m.t.
133 Gerald CIOLEK Elite MTN/QHUBEKA a 8:47
134 Ruben FERNANDEZ – J Sub-23 CAJA RURAL/SEGUROS RGA a 11:36
135 Daniel MESTRE Elite BANCO BIC/CARMIM a 13:56
136 João PEREIRA Elite BANCO BIC/CARMIM m.t.
137 Walter da Silva Elite BANCO BIC/CARMIM m.t.
138 Ramon DOMENE – J Sub-23 CAJA RURAL/SEGUROS RGA m.t.
139 Francisco MORENO Elite CAJA RURAL/SEGUROS RGA m.t.

Klasyfikacja generalna
1 Sergio PARDILLA Elite MTN/QHUBEKA 29:21:16
2 Rui SOUSA Elite EFAPEL/GLASSDRIVE m.t.
3 Gustavo VELOSO Elite OFM/QUINTA DA LIXA a 7
4 Hernani BROCO Elite EFAPEL/GLASSDRIVE a 17
5 Vladislav GORBUNOV – J Sub-23 CONTINENTAL TEAM ASTANA a 20
6 Alejandro MARQUE Elite OFM/QUINTA DA LIXA a 24
7 Delio FERNANDEZ Elite OFM/QUINTA DA LIXA a 30
8 César FONTE Elite EFAPEL/GLASSDRIVE a 39
9 Daniel SILVA Elite RÁDIO POPULAR/ONDA a 46
10 Edgar PINTO Elite LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE a 47
11 Marcel WYSS Elite IAM CYCLING a 50
12 Rui VINHAS Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS a 59
13 Virgilio SANTOS Elite RÁDIO POPULAR/ONDA a 1:08
14 Arkaitz DURAN Elite EFAPEL/GLASSDRIVE a 1:16
15 Nuno RIBEIRO Elite EFAPEL/GLASSDRIVE a 1:31
16 Matteo FEDI Elite CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST a 1:38
17 Ricardo VILELA Elite EFAPEL/GLASSDRIVE a 1:42
18 Henrique CASIMIRO Elite BANCO BIC/CARMIM a 1:43
19 Rafael SILVA – J Sub-23 LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE a 2:17
20 Jan HIRT – J Sub-23 LEOPARD/TREK a 2:21
21 Hugo SANCHO Elite LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE a 2:29
22 Vegard LAENGEN Elite BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT a 3:00
23 Sergio SOUSA Elite EFAPEL/GLASSDRIVE a 3:34
24 Celio SOUSA Elite RÁDIO POPULAR/ONDA m.t.
25 Micael ISIDORO Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS a 3:37
26 Nuno MATOS – J Sub-23 RÁDIO POPULAR/ONDA a 3:40
27 Roman SEMYONOV – J Sub-23 CONTINENTAL TEAM ASTANA a 4:30
28 Yannick TALABARDON Elite SOJASUN a 4:32
29 Andrea MANFREDI – J Sub-23 CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST m.t.
30 Hugo SABIDO Elite LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE a 4:38
31 Alexander RYBAKOV Elite RUSVELO a 5:01
32 David LIVRAMENTO Elite BANCO BIC/CARMIM a 5:25
33 Dennis VAN NIEKERK Elite MTN/QHUBEKA a 5:35
34 Reto HOLLENSTEIN Elite IAM CYCLING a 8:44
35 Marcio BARBOSA Elite LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE a 9:01
36 Ignatas KONOVALOVAS Elite MTN/QHUBEKA a 9:19
37 Fabien SCHMIDT Elite SOJASUN a 11:02
38 Domingos GONÇALVES Elite RÁDIO POPULAR/ONDA a 11:21
39 Sergey POMOSHNIKOV – J Sub-23 RUSVELO a 11:49
40 Jean M. BIDEAU – J Sub-23 BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT a 13:22
41 Filipe CARDOSO Elite EFAPEL/GLASSDRIVE a 14:39
42 Sébastian DURET Elite BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT a 19:33
43 Bruno SILVA Elite LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE a 20:11
44 António CARVALHO Elite LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE a 20:18
45 Pavel KOCHETKOV Elite RUSVELO a 20:21
46 Danail PETROV Elite CAJA RURAL/SEGUROS RGA a 21:35
47 Yevgeniy NEPOMNYACHSHIY Elite CONTINENTAL TEAM ASTANA a 21:48
48 Antonio OLMO Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS a 21:50
49 Jean-Lou PAIANI Elite SOJASUN a 22:05
50 Sjoerd KOUWENHOVEN – J Sub-23 CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS a 22:20
51 Tom THILL – J Sub-23 LEOPARD/TREK a 22:46
52 Alfredo BALLONI Elite CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST a 22:54
53 Alexandr SHUSHEMOIN Elite CONTINENTAL TEAM ASTANA a 24:33
54 Patrick SCHELLING – J Sub-23 IAM CYCLING a 24:34
55 Sergey KLIMOV Elite RUSVELO a 27:19
56 Paul POUX Elite SOJASUN a 27:35
57 Christoph PFINGSTEN Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS a 27:47
58 Renaud DION Elite BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT a 28:03
59 Eduardo SEPULVEDA – J Sub-23 BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT a 28:33
60 Helder OLIVEIRA Elite OFM/QUINTA DA LIXA a 29:52
61 Jóni BRANDÃO Elite EFAPEL/GLASSDRIVE a 29:54
62 Eugeni ALAFACI – J Sub-23 LEOPARD/TREK a 30:56
63 Amaro ANTUNES – J Sub-23 CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST a 31:00
64 Marcel AREGGER – J Sub-23 IAM CYCLING a 31:12
65 Daniil FOMINYKH – J Sub-23 CONTINENTAL TEAM ASTANA a 31:26
66 Mario COSTA Elite OFM/QUINTA DA LIXA a 31:41
67 Manuel CARDOSO Elite CAJA RURAL/SEGUROS RGA a 31:52
68 Etienne TORTELIER – J Sub-23 SOJASUN a 31:58
69 Raul De Mateos Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS a 32:24
70 Antonio SANTORO Elite CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST a 32:37
71 David GABBURO – J Sub-23 CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST a 32:49
72 Sébastian HINAULT Elite IAM CYCLING a 33:16
73 Armindo FONSECA Elite BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT a 33:47
74 Florian GUILLOU Elite BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT a 33:56
75 Alexandr PLIUSCHIN Elite IAM CYCLING a 34:25
76 Luis SILVA Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS a 34:50
77 Jesus EZQUERRA – J Sub-23 LEOPARD/TREK a 34:56
78 Artur ERSHOV – J Sub-23 RUSVELO a 35:32
79 John MURPHY Elite UNITEDHEALTHCARE a 36:26
80 Fabio SILVESTRE – J Sub-23 LEOPARD/TREK a 36:30
81 Marc DE MAAR Elite UNITEDHEALTHCARE a 38:36
82 Carlos OYARZUN Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS a 39:26
83 Jonathan FUMEAUX Elite IAM CYCLING a 39:56
84 Abdraimzhan ISHANOV – J Sub-23 CONTINENTAL TEAM ASTANA a 40:17
85 Adrian LOPEZ – J Sub-23 RÁDIO POPULAR/ONDA a 40:28
86 Davide FRATTINI Elite UNITEDHEALTHCARE a 41:29
87 Huub DUIJN Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS a 41:47
88 Karol DOMAGALSKI Elite CAJA RURAL/SEGUROS RGA a 41:52
89 Ruben FERNANDEZ – J Sub-23 CAJA RURAL/SEGUROS RGA a 42:26
90 Jacob KEOUGH Elite UNITEDHEALTHCARE a 42:53
91 Ferekalski DEBESAY Elite MTN/QHUBEKA m.t.
92 Pedro PAULINHO – J Sub-23 LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE a 43:44
93 Dominic KLEMME Elite IAM CYCLING a 46:05
94 Francisco MORENO Elite CAJA RURAL/SEGUROS RGA a 46:41
95 Eduard PRADES Elite OFM/QUINTA DA LIXA a 46:45
96 Enzo MOYANO Elite CAJA RURAL/SEGUROS RGA a 47:21
97 Jaco VENTER Elite MTN/QHUBEKA a 48:29
98 Martin REIMER Elite MTN/QHUBEKA a 48:30
99 André MOURATO – J Sub-23 LA ALUMÍNÍOS/ANTARTE a 49:18
100 Raul ALARCON Elite LOULETANO/DUNAS DOURADAS a 49:58
101 Johann VAN ZYL – J Sub-23 MTN/QHUBEKA a 50:22
102 Jay Robert THOMSON Elite MTN/QHUBEKA a 50:48
103 Javier RAMIREZ Elite RÁDIO POPULAR/ONDA a 51:17
104 Ricardo FERREIRA – J Sub-23 RÁDIO POPULAR/ONDA a 51:37
105 Joel ZANGERIE Elite LEOPARD/TREK a 52:17
106 Antonio BARBIO – J Sub-23 CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST a 52:27
107 Omar FRAILE – J Sub-23 CAJA RURAL/SEGUROS RGA a 53:06
108 Victor VALINHO – J Sub-23 LOULETANO/DUNAS DOURADAS a 53:09
109 Olivier HOFSTETTER – J Sub-23 LEOPARD/TREK a 53:26
110 Danny SUMMERHILL Elite UNITEDHEALTHCARE a 53:53
111 Andrea PIECHELE Elite CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST a 54:02
112 Igor SILVA Elite BANCO BIC/CARMIM a 57:24
113 Gerald CIOLEK Elite MTN/QHUBEKA a 58:43
114 David GUTIERREZ Elite RÁDIO POPULAR/ONDA a 1:06:51
115 Bruno SANCHO Elite BANCO BIC/CARMIM a 1:06:58
116 João PEREIRA Elite BANCO BIC/CARMIM a 1:07:01
117 Jimmy ENGOULVENT Elite SOJASUN a 1:07:55
118 Luis FERNANDES Elite OFM/QUINTA DA LIXA a 1:08:02
119 Nazar JUMABEKOV Elite CONTINENTAL TEAM ASTANA a 1:08:59
120 Jesus ROSENDO Elite OFM/QUINTA DA LIXA a 1:09:07
121 Kobus HEREIJGERS Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS a 1:09:44
122 Piero BAFFI – J Sub-23 LEOPARD/TREK a 1:09:53
123 Yelko GOMEZ Elite CAJA RURAL/SEGUROS RGA a 1:10:10
124 Dion BEUKENBOOM Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS a 1:10:14
125 Bas STAMSNIJDER Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS a 1:10:36
126 Ilya DAVIDENOK – J Sub-23 CONTINENTAL TEAM ASTANA a 1:11:09
127 Aleksejs SARAMOTINS Elite IAM CYCLING a 1:13:47
128 Daniel MESTRE Elite BANCO BIC/CARMIM a 1:16:18
129 Maxime DANIEL – J Sub-23 SOJASUN a 1:17:44
130 Sean DE BIE – J Sub-23 LEOPARD/TREK a 1:19:20
131 Tomas Swift METCALFE Elite BANCO BIC/CARMIM a 1:20:59
132 Ramon DOMENE – J Sub-23 CAJA RURAL/SEGUROS RGA a 1:26:46
133 Igor BOEV Elite RUSVELO a 1:30:45
134 Erwann CORBEL – J Sub-23 BRETAGNE/SÉCHÉ ENVIRONNEMENT a 1:35:32
135 Filippo BAGGIO Elite CERAMICA FLAMINIA/FONDRIEST a 1:38:38
136 Adrian HEGYVARY Elite UNITEDHEALTHCARE a 1:45:26
137 Ronan VAN ZANDBEEK Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS a 1:46:58
138 Walter da Silva Elite BANCO BIC/CARMIM a 2:00:32
139 Coen VERMELTFOORT Elite CYCLINGTEAM DE RIJKE/SHANKS a 2:15:05