Zwycięzca Giro di Lombardia 2012, Joaquim Rodriguez ” jednak nie opuszcza rosyjskiej ekipy i w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentować barwy Teamu Katusha.

Niedawno informowaliśmy o tym, że hiszpański kolarz Joaquim Rodriguez być może przedterminowo rozwiąże swój kontrakt zespołem Katusha, który miał obowiązywać do 2013 roku. Głównym powodem takiego kroku była chęć uzyskania lepszych warunków niż te, które na obecny czas zapewnia mu drużyna.

Dzisiaj w komunikacie prasowym została podana informacja o tym, iż popularny „Purito” jednak nie opuszcza rosyjskiej ekipy i w przyszłym sezonie nadal będzie reprezentować jej barwy.

„Joaquim Rodriguez zostaje w Katushy, bardzo tego chciał. Choć mieliśmy oferty z innych grup to ostatecznie z nich nie skorzystaliśmy. Wierzymy, że to dobra decyzja, która w nowym sezonie przyniesie nam kolejne ważne zwycięstwa” – poinformował Angel Edo, menadżer kolarza.

Swoje umowy z Katushą przedłużyli również czterej rodacy tegorocznego zwycięzcy Giro di Lombardia 2012 Daniel Moreno, Angel Vicioso, Alberto Losada i Xavier Florencio.

Asia

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments