Główny menadżer teamu BMC Racing- Jim Ochowicz ujawnił dzisiaj nazwiska kolarzy, którzy będą kontynuować pracę w tym zespole. Będą to: Martin Kohler, Steve Morabito, Michael Schär i Danilo Wyss. Ostatnia dwójka to zawodnicy BMC od 2008 roku, a pozostali od 2010.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z ról, jakie odgrywali ci kolarze w poprzednich latach– powiedział Ochowicz. Kohler zdobył mistrzostwo Szwajcarii, Morabito był drugi w klasyfikacji generalnej Tour of Austria, a Schär pełnił istotną rolę w pomaganiu Cadelowi Evansowi w zeszłorocznym Tour de France, natomiast Wyss wygrał pierwszy etap Criterium International w marcu.

Źródło: BMC Racing Team