W sobotę kolejny z wyścigów BGŻ Proligi, tym razem barwny peleton powalczy w 51 edycji  Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego o Puchar Ministra Obrony Narodowej (1.2 UCI). Dariusz Banaszek podał skład w jakim kolarze BDC Marcpol pojawią się w Płocku.

Klasyk liczy 179 kilometrów. Kolarze 18 sierpnia o 10:00 wystartują z rynku w Płocku na płaskie, lecz wietrzne rundy. Pięć z nich to duże okrążenia w pobliżu Płocka, trzy to mniejsze w centrum miasta.

W ubiegłym roku wyścig wygrał Tomasz Kiendyś. Zawodnik CCC Polsat Polkowice pokonał Radosława Romanika (Bank BGŻ Team) oraz Mateja Jurco (Dukla Trencin).

W ekipie BDC MarcPol Team zobaczymy m.in. Adama Wadeckiego, który dziś został ojcem! Gratulujemy! Były mistrz Polski wygrał ten klasyk w 2004 roku. Spośród „niebieskich” na podium stawali jeszcze Robert Radosz i Dariusz Rudnicki, pierwszy z nich także pojawi się na starcie.

Jak zapowiada dyrektor drużyny, Dariusz Banaszek „niebiescy” powalczą o zwycięstwo.

Skład BDC MarcPol Team na Puchar MON:

Adrian Banaszek, Adam Wadecki, Marcin Sapa, Jarosław Kowalczyk, Piotr Kirpsza, Damian Walczak,  Mateusz Komar  i Robert Radosz.

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments