Zawodnik Bank BGŻ Team, Tomasz Smoleń, wygrał ostatni etap wyścigu Dookoła Słowacji. Ostatni przejazd z Bratysławy do miejscowości Vodne gielo Gabcikowo liczył 135,4 km. Drugi był Ukrainiec Michajło Kononenko (Kolss), a trzeci Paweł Koczetkow (Itera-Katiusza).

12. miejsce po finiszu peletonu zajął Błażej Janiaczyk, 18. był Łukasz Bodnar, 19. Adam Stachowiak, 49. Mariusz Witecki, 70. Paweł Cieślik – wszyscy Bank BGŻ Team.

Zwycięzcą wyścigu został Włoch Enrico Rossi (Meridiana Kamen Team), który w klasyfikacji generalnej wyprzedził Aleksandra Priszpetnego (Itera-Katiusza) o 53 sekundy i swojego klubowego kolegę – Davida Rebellina o 3.30 sek. Najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem warszawskiej grupy zawodowej Bank BGŻ Team został Łukasz Bodnar, który uplasował się na 11. pozycji (+4.32). 15. miejsce zajął Paweł Cieślik (+4.34). Na 24. miejscu zmagania po kraju naszych południowych sąsiadów zakończył Mariusz Witecki (+5.09), 29. był Błażej Janiaczyk (+5.55), 30. Adam Stachowiak (+6.02), a 56. bohater ostatniego etapu Tomasz Smoleń (+8.38).

W klasyfikacji punkowej wyścigu wygrał Maros Kovac (Dukla Trencin) – 31 pkt. Ósme miejsce zajął Błażej Janiaczyk (Bank BGŻ Team) – 12 pkt, a 11. był jego klubowy kolega Tomasz Smoleń (10 pkt). W klasyfikacji znalażł się jeszcze Cieślik (31., 3 pkt) oraz Bodnar (33., 3 pkt).

W klasyfikacji ekip Bank BGŻ uplasował się na 4. pozycji pośród 19 zespołów.