Zaprezentowano polsko-włoską drużynę MG Kvis Norda Whistle. Prowadzeni przez Leszka Szyszkowskiego kolarze, od kilku lat dominują na polskiej arenie wyścigów młodzieżowców.

MG Kvis Norda Whistle to dobrze znany polskim kibicom projekt, który skupia się na młodych zawodnikach. Drużyna pomaga polskim kolarzom, a w szczególności tym z Torunia, by „wybić” się na zachodzie. Od kilku lat MG Kvis Norda Whistle bierze udział w najbardziej prestiżowych, włoskich wyścigach amatorskich i nie tylko. Ostatnio regularnie staje na starcie młodzieżowego wyścigu Giro d`Italia.

„Z pod skrzydeł” drużyny, wyszli w ostatnich latach m.in tacy zawodnicy jak: Błażej Janiaczyk, Michał Gołaś, Paweł Charucki, Piotr Gawroński, Michał Kwiatkowski, Łukasz Owsian czy Jarosław Dąbrowski.

„Z roku na rok, staramy się aby drużyna coraz bardziej była widoczna na arenie krajowej jak i międzynarodowej”, powiedział szef ekipy – Angelo Baldini.

Niestety nie udało nam się znaleźć nowego składu drużyny na sezon 2012. Postaramy się podać Państwu tę informacje w najbliższych dniach lub nawet godzinach. W drużynie na pewno zostali: mistrz Polski orlików Marek Kulas oraz Michał Kadrzyński, a doszedł Paweł Franczak. Tymczasem zapraszamy do obejrzenia filmiku z prezentacji MG Kvis Norda Whistle

Foto: tuttobiciweb.it

Andrzej

 

guest
4 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
kolega
kolega

Franczaki do boju !!

kolarz
kolarz

,,z torunia głównie pomagają sie wybić” hahaha raczej uniemozliwiają im to i chca sie ich jak najszybciej ich pozbyć!

tubi
tubi

pocieszny ten włoski dziennikarz 🙂