Russell Downing (Endura Racing) wygrał klasyk Grand Prix de Lillers-Souvenir Bruno Comini (1.2 UCI). Na bardzo dobrym 8. miejscu znalazł się Michał Olejnik (Team Veranda Rideau – Super U).

Kolarze ścigali się na 171 kilometrowej w północnej Francji. Na metę wpadła 13. osobowa grupka. Najszybciej finiszował Brytyjczyk Russell Downing. Były kolarz Sky Team pokonał duet Saur-Sojasun – Jean-Lou Paiani oraz Laurent Mangel.

Na ósmym miejscu znalazł się starszy z braci Olejnik – Michał. Dla kolarza z Bydgoszczy, to jak na razie najlepszy występ w tym sezonie.

Wyniki:

1 DOWNING Russell EDR les 171 km en 4h01’12” (moy. 42.537 km/h)
2 PAIANI Jean-Lou SAU 4:01:12 0:00:00
3 MANGEL Laurent SAU 4:01:12 0:00:00
4 HARDY Romain BSC 4:01:12 0:00:00
5 THWAITES Scott EDR 4:01:12 0:00:00
6 MARTIAS Rony SAU 4:01:12 0:00:00
7 BARKER Yanto UKY 4:01:12 0:00:00
8 OLEJNIK Mickaël VRU 4:01:12 0:00:00         
9 LANDER Sébastian GLU 4:01:12 0:00:00
10 SUMMERHILL Daniel CDT 4:01:12 0:00:00
11 JARRIER Benoît VRU 4:01:12 0:00:00
12 BIBBY Ian EDR 4:01:12 0:00:00
13 LABORIE Christophe SAU 4:01:15 0:00:03
14 Alexandre EDR 4:01:29 0:00:17
15 STEENSEN Andre GLU 4:01:30 0:00:18
16 KUZNETSOV Viacheslav TIK 4:01:35 0:00:23
17 ANDERSEN Michael Valgren GLU 4:01:35 0:00:23
18 BALDO Nicolas ARH 4:01:55 0:00:43
19 LALOUETTE Kévin RLM 4:01:55 0:00:43
20 JONKMAN Geert-Jan KOG 4:01:55 0:00:43
21 KUSZTOR Peter ARH 4:01:55 0:00:43
22 LEBRETON Méven CCV 4:02:10 0:00:58
23 BUGGE Vegard Robinson TJM 4:02:10 0:00:58
24 SCHWEIZER Michael TSP 4:02:10 0:00:58
25 ALAFACI Eugenio LET 4:02:10 0:00:58
26 CLAUSEN Patrick GLU 4:02:10 0:00:58
27 MCEVOY Jonathan EDR 4:02:10 0:00:58
28 DENIS Kévin VRU 4:02:10 0:00:58
29 VAN DER LIJKE Nicky RB3 4:02:10 0:00:58
30 1 FRA 19781128 FLAHAUT Denis RLM 4:02:10 0:00:58
31 204 NED 19880316 ARIENSEN Johim KOG 4:02:10 0:00:58
32 116 GER 19781210 GANSER Stefan TRS 4:02:10 0:00:58
33 126 NOR 19890223 GJOLBERG Adrian TJM 4:02:10 0:00:58
34 8 FRA 19900602 ZIMINE Boris RLM 4:02:10 0:00:58
35 162 SUI 19900826 AREGGER Marcel ARH 4:02:10 0:00:58
36 134 LUX 19920922 JUNGELS Bob LET 4:02:10 0:00:58
37 122 NOR 19900219 JENSEN Christer TJM 4:02:10 0:00:58
38 15 FRA 19860402 MALACARNE Gael BSC 4:02:10 0:00:58
39 53 NED 19930726 VAN POPPEL Danny RB3 4:02:10 0:00:58
40 232 EST 19870709 JOEAAR Gert CCV 4:02:10 0:00:58
41 183 FRA 19910216 DASSONVILLE Flavien AUB 4:02:10 0:00:58
42 246 FRA 19890213 GRATIOT Alexandre CCN 4:02:10 0:00:58
43 221 FRA 19840627 SKRZYPCZAK David ESD 4:02:10 0:00:58
44 224 FRA 19880607 THILLOY Aurélien ESD 4:02:10 0:00:58
45 58 GER 19931207 ZABEL Rick RB3 4:02:10 0:00:58
46 177 GBR 19790414 WILKINSON Ian EDR 4:02:10 0:00:58
47 55 NED 19890411 MINNAARD Marco RB3 4:02:10 0:00:58
48 138 LUX 19881011 ZANGERLE Joel LET 4:02:10 0:00:58
49 185 FRA 19850603 DRUJON Benoit AUB 4:02:10 0:00:58
50 182 FRA 19860228 BACQUET Fabien AUB 4:02:10 0:00:58
51 217 BEL 19850504 POLAZZI Fabio WBC 4:02:10 0:00:58
52 225 FRA 19881121 VERMEULEN Valérian ESD 4:02:10 0:00:58
53 198 JPN 19810217 INOUE Kazuo BGT 4:02:10 0:00:58
54 222 FRA 19890922 PILLON Romain ESD 4:02:10 0:00:58
55 201 NED 19841113 VAN HAAREN Bart KOG 4:02:10 0:00:58
56 161 SUI 19900316 ADDY Raphael ARH 4:02:10 0:00:58
57 95 NOR 19900606 STRANDBERG Torgeir PBC 4:02:10 0:00:58
58 72 LAT 19910318 FLAKSIS Andzs CDT 4:02:10 0:00:58
59 208 NED 19870321 VANRUITENBEEK Emmanuel KOG 4:02:10 0:00:58
60 127 NOR 19880815 SÖRTVEIT Sondre Gjerdevik TJM 4:02:10 0:00:58
61 118 GER 19891025 NORDHOFF Alexander TRS 4:02:10 0:00:58
62 142 GER 19940301 KÖRBER Sébastian TSP 4:02:10 0:00:58
63 212 BEL 19900227 CHEVALIER Olivier WBC 4:02:10 0:00:58
64 172 AUS 19870602 ANDERSON Jack EDR 4:02:10 0:00:58
65 4 FRA 19890721 DESRIAC Loic RLM 4:02:10 0:00:58
66 86 BEL 19891017 SUAREZ MARTINEZ Kevin CMD 4:02:10 0:00:58
67 65 RUS 19870610 SOLOMENNIKOV Andrei TIK 4:02:10 0:00:58
68 94 NOR 19890207 LAENGEN Oystein Stake PBC 4:02:10 0:00:58
69 105 FRA 19981108 MATHEOU Romain VRU 4:02:10 0:00:58
70 52 NED 19930909 TUSVELD Martijn RB3 4:02:10 0:00:58
71 103 FRA 19860920 JULES Justin VRU 4:02:10 0:00:58
72 63 RUS 19900123 FROLOV Igor TIK 4:02:10 0:00:58
73 143 GER 19850705 GOTTFRIED Alexander TSP 4:02:10 0:00:58
74 181 FRA 19860419 THIRE Jonathan AUB 4:02:10 0:00:58
75 203 NED 19880321 VIERBERGEN Lars KOG 4:02:10 0:00:58
76 37 FRA 19840709 POUX Paul SAU 4:02:10 0:00:58
77 123 NOR 19870319 RAKE Christer TJM 4:02:10 0:00:58
78 66 RUS 19901012 VOROBYEV Anton TIK 4:02:10 0:00:58
79 67 RUS 19870718 PRISHPETNYY Alexander TIK 4:02:10 0:00:58
80 163 SUI 19881229 HENGGELER Daniel ARH 4:02:10 0:00:58
81 187 FRA 19881102 RACAULT Ronan AUB 4:02:10 0:00:58
82 133 SUI 19900116 HOFSTETTER Oliver LET 4:02:10 0:00:58
83 84 BEL 19850730 PARDINI Olivier CMD 4:02:10 0:00:58
84 192 BEL 19861130 SYS Klaas BGT 4:02:10 0:00:58
85 43 DEN 19871113 JORGENSEN Christian Molberg GLU 4:02:10 0:00:58
86 46 DEN 19840823 JORGENSEN Kasper-Linde GLU 4:02:10 0:00:58
87 137 POR 19900125 SILVESTRE Fabio LET 4:02:10 0:00:58
88 6 FRA 19861009 GUAY Julien RLM 4:02:10 0:00:58
89 121 NOR 19900208 BREEN Vegard TJM 4:02:10 0:00:58
90 7 FRA 19870831 KNEISKY Morgan RLM 4:02:10 0:00:58
91 14 FRA 19890501 FONSECA Armindo BSC 4:02:10 0:00:58
92 136 LUX 19901026 SCHLECHTER Pit LET 4:02:10 0:00:58
93 16 FRA 19821229 GUILLOU Florian BSC 4:02:10 0:00:58
94 38 FRA 19900414 TORTELIER Etienne SAU 4:02:10 0:00:58
95 41 DEN 19830613 BOCHMANN Lasse GLU 4:02:10 0:00:58
96 25 LAT 19820408 SARAMOTINS Aleksejs COF 4:02:10 0:00:58
97 243 FRA 19910418 DELALOT Romain CCN 4:02:10 0:00:58
98 242 FRA 19900626 DEFRETIN Alexandre CCN 4:02:10 0:00:58
99 241 FRA 19811227 DEANNINCK Benoit CCN 4:02:10 0:00:58
100 106 FRA 19880807 MOLMY Arnaud VRU 4:02:10 0:00:58
101 21 FRA 19870906 BAGOT Yoann COF 4:02:10 0:00:58
102 168 GER 19830705 SALZINGER Florian ARH 4:02:10 0:00:58
103 108 FRA 19760410 VERMEULEN Franck VRU 4:02:10 0:00:58
104 115 GER 19801217 RETSCHKE Robert TRS 4:02:10 0:00:58
105 48 DEN 19900205 JACOBSEN Mathias Gade GLU 4:02:10 0:00:58
106 26 FRA 19770808 VOGONDY Nicolas COF 4:02:10 0:00:58
107 22 FRA 19840725 DEMARET Jean-Eudes COF 4:02:10 0:00:58
108 75 USA 19920726 NEWBURY Anders CDT 4:02:10 0:00:58
109 73 BLR 19890425 KRASILNIKAU Andrei CDT 4:02:10 0:00:58
110 5 FRA 19820510 DRANCOURT Pierre RLM 4:02:10 0:00:58
111 236 FRA 19880425 ROUAT Geoffrey CCV 4:06:54 0:05:42
112 3 FRA 19850322 COLIN Anthony RLM 4:06:54 0:05:42

Non-partant :        
BACKSTEDT Magnus UKY

Abandons :      
BIDEAU Jean-Marc BSC
CHAMPION Dimitri BSC
BERTHOU Eric BSC
EDET Nicolas COF
MOLARD Rudy COF
BOSKAMP Melvin RB3
MEGENS Brian RB3
RAZUMOV Maxim TIK
POKIDOV Maxim TIK
BERRY Joshua CDT
LEIBOVITZ Adam CDT
RATCLIFF Alister CDT
MIDLARSKY Michael CDT
CARTON Laurent CMD
FRANCOIS Jurgen CMD
HAYNES Hamish CMD
NORMAND Ronny CMD
VAN BECELAERE Tom CMD
VERCRUYCE Jim CMD
HOEM Bjorn Tore Nilsen PBC
GRONDAHL Jon Anders PBC
KVALSVOLL Sebastian PBC
AKVIK Niklas PBC
AASVOLD Lorents Ola PBC
FRIVOLD Christian Hals PBC
LE MONTAGNER Maxime VRU
DE GANS Joop TRS
KURTH Michael TRS
MONREAL Florian TRS
NOTTEBOHM Kim-Simon TRS
BERCZ Patrick TRS
REMME Stian TJM
VOLD Svein Erik TJM
BRAMBILLA Giorgio LET
EZGUERRA Muela Jesus LET
STAHR Max TSP
SCHMITT Alexander TSP
BURKHARDT Holger TSP
VERMEER Tom TSP
LOWSLEY WILLIAMS James UKY
JOHANSSON Fredrik UKY
OPIE Chris UKY
MANSELL Greg UKY
TANGUY Richard UKY
GUSTAVSSON Niklas UKY
LANG Pirmin ARH
SCHELLING Patrick ARH
PARTRIDGE Robert EDR
TRONET Steven AUB
MOMBAERTS Johan AUB
ROUSSEAU Nicolas AUB
LEMAIR Alexandre BGT
LEBAS Thomas BGT
YOSHIDA Hayato BGT
ITAMI Kenji BGT
SHIMIZU Miyataka BGT
NISHIZONO Ryota BGT
CHAINGNEAU Robin KOG
BOTMAN Win KOG
DRON Boris WBC
DERNIES Tom WBC
EVRARD Laurent WBC
LEGRAND Philippe WBC
STENUIT Robin WBC
VENEL Geoffrey ESD
DERIAUX Florian ESD
VERHAEGE Sander ESD
DELMARQUETTE Rémi ESD
GUILLOU Thibault CCV
ROGER Maxime CCV
RAID Risto CCV
TIELEMANS Pierre CCV
MASSART Arnaud CCV
TURGIS Jimmy CCN
DESNIOU Mathieu CCN
LAFFILLE Ludwig CCN
MAURELET Flavien CCN

Foto: gplillers.assoweb.com

Andrzej

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments