Gdy zapytamy najlepszych kolarzy na świecie z czym kojarzy im się wyścig Tour de Pologne, odpowiedzą: świetna organizacja, duży prestiż, wspaniali kibice. Często pada jeszcze jedna odpowiedź, że na Tour de Pologne są najpiękniejsze hostessy ze wszystkich wyścigów Word Tour.

Potwierdzeniem tych słów jest Marcelina Zawadzka, która zdobyła tytuł Miss Polonia 2011, a przed trzema laty była jedną z tych dziewczyn, które honorowały najlepszych kolarzy na Tour de Pologne.

– Rok 2009, Tour de Pologne. Jak Pani wspomina te chwile?

– W 2009 roku pracowałam podczas Tour de Pologne i wspominam ten czas bardzo miło. Wraz z pięcioma koleżankami, które również pracowały przy tym niezwykłym wydarzeniu sportowym. Jeździłyśmy za peletonem, przed startem życzyłyśmy kolarzom powodzenia, a na mecie gratulowałyśmy im. Przez cały tydzień byłyśmy mocno zaangażowane we wszystko co działo się na tych zawodach. Na koniec wręczałyśmy puchary i całusy zawodnikom.

– Czy często ma Pani okazję uczestniczyć w imprezach sportowych? Kolarstwo wywarło na Pani szczególne wrażenie?

– Przyznam, że sporadycznie uczestniczę w imprezach sportowych. Jeśli jestem na zawodach to od pewnego czasu są to zawody motorowe. Około dwóch miesięcy temu byłam w Maroku na zawodach Rally Oillibya Maroko 2011. Jeśli chodzi o kolarstwo, to wywarło na mnie bardzo duże wrażenie. Osoby uprawiające tę dyscyplinę sportu są bardzo silne psychicznie i fizycznie, podziwiam zacięcie i wytrwałość zawodników. Jestem wielką fanką kolarstwa!

– Czy udział w tak medialnym przedsięwzięciu jak Tour de Pologne, który jest imprezą o szerokim zasięgu międzynarodowym, może pomóc w zawodowej karierze?

– Oczywiście, że tak. Jest to bardzo duże wydarzenie sportowe, niezwykle medialne i docierające do widzów na całym świecie.

– Pani obecność na przyszłorocznym Tour de Pologne, z pewnością doda skrzydeł naszym zawodnikom. Możemy na Panią liczyć?

– Bardzo chętnie odwiedzę przyszłoroczną edycję Tour de Pologne i oczywiście będę mocno kibicować polskim kolarzom!

– Korzystając z okazji, chciałam serdecznie pozdrowić Macieja Bodnara. Poznaliśmy się na Tour de Pologne i utrzymujemy kontakt mailowy do dziś!

Źródło: Lang Team

guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
tubi
tubi

żeby te panie słyszały co kolarze gadaja w peletonie podczas etapu…