Siedmiu zawodników drużyny Project 1t4i, przybyło w niedzielę do San Diego w Kalifornii na zgrupowanie, które potrwa do 23 grudnia. Holenderski zespół do USA zabrał swoich najlepszych kolarzy, by odbyli kilka treningów w tunelu aerodynamicznym.

Ekipa zarejestrowana w gronie Professional Continental, na testy zabrała Niemców: Marcela Kittel`a, Johna Degenkolb`a, Patricka Gretsch`a, Holendrów Toma Veelers`a i Toma Stamsnijder`a, jak również Francuza Alexandre Geniez`a. W tym gronie znajduje się również przedstawicielka kobiecego składu tej ekipy, Regina Bruins.

Reszta drużyny będzie trenować od 15 do 23 grudnia w hiszpańskim Alicante, gdzie zespól zorganizował swoją bazę na 2012 rok.

„Wyjazd do Kalifornii zorganizowaliśmy z myślą o testach w tunelu aerodynamicznym”, powiedział trener dotychczasowej drużyny Skil-Shimano – Merijn Zeeman. „Chcemy zoptymalizować pozycję naszych kluczowych zawodników, przetestować sprzęt i odzież. To jest przykład naszych myśli przewodnich czyli innowacja  i ulepszenie”, powiedział.

W tunelu kolarze będą intensywnie pracować z przedstawicielami firmy Felt, która od przyszłego roku będzie dostarczać im rowery.

Andrzej

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments