Marcel Kittel (Project 1t4i) został bezapelacyjnym zwycięzcą 2. etapu wyścigu Driedaagse De Panne-Koksijde. Nowym liderem imprezy jest drugi na mecie Alexander Kristoff (Katusha).

Kolarze musieli dziś przejechać 216 kilometrowy odcinek z miejscowości Zottegem do Koksijde. Po wielu próbach odjazdu, na czele znalazła się dwójka kolarzy: Brian Vandborg (Spidertech Powered By C10) oraz Andy Capelle (Accent Jobs – Willems Veranda’s). Duet zgodnie współpracował, jednak zdecydowanie mocniejszy był Belg Capelle, który stał się samotnym liderem na kilkadziesiąt kilometrów przed metą.

Samotnie uciekający kolarz radził sobie nieźle., jednak gdy do mety było już tylko  20 km miał zaledwie 30 sekund nad rozpędzonym peletonem. Tymczasem na jednej z lotnych premii, z peletonu wyskoczył Maciej Bodnar (Liquigas-Cannondale). Polak który zajmował przed tym etapem czwarte miejsce w wyścigu, zyskał kolejne 2 sekundy.

Przygoda Andy`ego Capelle zakończyła się na 13. km przed końcem. Wtedy na czoło wyszły drużyny Project 1t4i, Omega Pharma – Quick Step oraz FDJ-BigMat. Do pracy włączyła się również Astana pracująca na rzecz Jacopo Guarnieri`ego. Na 3 km przed finiszem, za grupą został lider – Peter Sagan (Liquigas-Cannondale).

Najszybszy na mecie okazał się Marcel Kittel (Project 1t4i). Młody Niemiec z łatwością przejechał obok swoich rywali, środkiem drogi i pokonał Alexandra Kristoffa (Katusha) oraz Boya Van Poppela (UnitedHealthcare Pro Cycling Team).

Nowym liderem został Alexander Kristoff. Maciej Bodnar dzięki uzyskanej bonifikacie, przesunął się na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Do lidera traci jedynie sekundę.

Wyniki:

1 Marcel Kittel (Ger) Project 1t4i 4:51:16
2 Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team
3 Boy Van Poppel (Ned) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
4 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
5 André Greipel (Ger) Lotto Belisol Team
6 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team
7 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar
8 Andre Schulze (Ger) Team NetApp
9 Said Haddou (Fra) Team Europcar
10 Alexander Serebryakov (Rus) Team Type 1 – Sanofi
11 Guillaume Boivin (Can) Spidertech Powered By C10
12 Filippo Fortin (Ita) Team Type 1 – Sanofi
13 Francesco Chicchi (Ita) Omega Pharma-Quickstep
14 Aaron Kemps (Aus) Champion System Pro Cycling Team
15 Giacomo Nizzolo (Ita) RadioShack-Nissan
16 Bobbie Traksel (Ned) Landbouwkrediet-Euphony
17 Baptiste Planckaert (Bel) Landbouwkrediet-Euphony
18 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
19 Sébastien Chavanel (Fra) Team Europcar
20 Egidijus Juodvalkis (Ltu) Landbouwkrediet-Euphony
21 Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
22 Nikolay Trusov (Rus) RusVelo
23 Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone
24 Arnaud Demare (Fra) FDJ-Big Mat
25 Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
26 Tom Van Asbroeck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
27 Jake Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
28 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ-Big Mat
29 Kiel Reijnen (USA) Team Type 1 – Sanofi
30 Tomas Vaitkus (Ltu) GreenEdge Cycling Team
31 Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox
32 Andrea Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox
33 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team
34 Victor Manakov (Rus) RusVelo
35 Maxime Vantomme (Bel) Katusha Team
36 Jens Keukeleire (Bel) GreenEdge Cycling Team
37 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD
38 Pier Paolo De Negri (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
39 Clinton Avery (NZl) Champion System Pro Cycling Team
40 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol Team
41 Bert De Backer (Bel) Project 1t4i
42 Massimo Graziato (Ita) Lampre – ISD
43 Martin Gilbert (Can) Spidertech Powered By C10
44 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-Quickstep
45 Ryan Anderson (Can) Spidertech Powered By C10
46 James Van Landschoot (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s
47 Matthias Friedemann (Ger) Champion System Pro Cycling Team
48 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
49 Timon Seubert (Ger) Team NetApp
50 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
51 Marco Coledan (Ita) Colnago – CSF Inox
52 Daniele Colli (Ita) Team Type 1 – Sanofi
53 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Omega Pharma-Quickstep
54 Yuriy Krivtsov (Fra) Lampre – ISD
55 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quickstep
56 Roger Kluge (Ger) Project 1t4i
57 Leif Hoste (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s
58 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team
59 Steve Chainel (Fra) FDJ-Big Mat
60 Gregory Henderson (NZl) Lotto Belisol Team
61 Mickaël Delage (Fra) FDJ-Big Mat
62 Simone Ponzi (Ita) Astana Pro Team
63 Luca Ascani (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
64 Martijn Verschoor (Ned) Team Type 1 – Sanofi
65 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale
66 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone
67 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
68 Jesse Sergent (NZl) RadioShack-Nissan
69 Dmitry Kozontchuk (Rus) RusVelo
70 David Boucher (Fra) FDJ-Big Mat
71 Aldo Ino Ilesic (Slo) Team Type 1 – Sanofi
72 Davide Cimolai (Ita) Lampre – ISD
73 Nelson Oliveira (Por) RadioShack-Nissan
74 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale
75 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
76 Patrick Gretsch (Ger) Project 1t4i
77 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
78 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team
79 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
80 Blaz Jarc (Slo) Team NetApp
81 Dries Devenyns (Bel) Omega Pharma-Quickstep
82 Ben Hermans (Bel) RadioShack-Nissan
83 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone
84 Marco Haller (Aut) Katusha Team
85 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol Team
86 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Astana Pro Team
87 Kurt Hovelienck (Bel) Landbouwkrediet-Euphony
88 Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol Team
89 Tobias Ludvigsson (Swe) Project 1t4i
90 Reto Hollenstein (Swi) Team NetApp
91 Gorik Gardeyn (Bel) Champion System Pro Cycling Team
92 Alessandro Bazzana (Ita) Team Type 1 – Sanofi
93 Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat
94 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
95 Marcello Pavarin (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
96 Alexander Porsev (Rus) Katusha Team
97 Bert-Jan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
98 Tom Stamsnijder (Ned) Project 1t4i
99 Markus Eichler (Ger) Team NetApp
100 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale
101 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quickstep
102 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
103 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol Team
104 Rüdiger Selig (Ger) Katusha Team
105 Ronan Van Zandbeek (Ned) Project 1t4i
106 Mart Ojavee (Est) Champion System Pro Cycling Team
107 Hugo Houle (Can) Spidertech Powered By C10
108 Alexey Tsatevitch (Rus) Katusha Team
109 Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet-Euphony
110 Jay Robert Thomson (RSA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
111 Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma-Quickstep
112 William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat
113 Arkimedes Arguelyes Rodriges (Rus) RusVelo
114 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox
115 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
116 Andrea Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone
117 Omar Lombardi (Ita) Colnago – CSF Inox
118 Edward King (USA) Liquigas-Cannondale
119 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar
120 Lazlo Bodrogi (Fra) Team Type 1 – Sanofi
121 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre – ISD
122 Kristjan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale
123 Kevin Hulsmans (Bel) Farnese Vini – Selle Italia
124 Michael Schwarzmann (Ger) Team NetApp
125 Stefan Van Dijk (Ned) Accent Jobs – Willems Veranda’s
126 Sergueï Klimov (Rus) RusVelo
127 Jonas Vangenechten (Bel) Lotto Belisol Team
128 Kevin Lacombe (Can) Spidertech Powered By C10
129 Travis Meyer (Aus) GreenEdge Cycling Team
130 Ryan Roth (Can) Spidertech Powered By C10
131 Bradley White (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
132 Pengda Jiao (Chn) Champion System Pro Cycling Team
133 Nikita Eskov (Rus) RusVelo
134 Arnoud Van Groen (Ned) Accent Jobs – Willems Veranda’s
135 Thomas Bertolini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
136 Kevin Claeys (Bel) Landbouwkrediet-Euphony
137 Reiner Honig (Ned) Landbouwkrediet-Euphony
138 Martin Mortensen (Den) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
139 Mathieu Claude (Fra) Team Europcar
140 David Veilleux (Can) Team Europcar
141 Markel Irizar Arranburu (Spa) RadioShack-Nissan
142 Yohann Gené (Fra) Team Europcar 0:00:55
143 Andrea Di Corrado (Ita) Colnago – CSF Inox
144 Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
145 Grégory Habeaux (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s
146 Davide Vigano (Ita) Lampre – ISD
147 Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone
148 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team
149 Cameron Wurf (Aus) Champion System Pro Cycling Team
150 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale
151 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
152 Frédéric Guesdon (Fra) FDJ-Big Mat
153 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol Team
154 Staf Scheirlinckx (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s
155 Andreas Schillinger (Ger) Team NetApp
156 Francesco Reda (Ita) Acqua & Sapone
157 Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
158 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
159 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team
160 Andy Cappelle (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s 0:01:41
161 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale
162 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
163 Svein Tuft (Can) GreenEdge Cycling Team
164 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone 0:01:53
165 Alfredo Balloni (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
166 Sebastian Langeveld (Ned) GreenEdge Cycling Team
167 Luke Durbridge (Aus) GreenEdge Cycling Team
168 Rob Goris (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s
169 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD
170 Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone 0:03:54
171 Jérome Baugnies (Bel) Team NetApp 0:05:17
172 Jonathan Breyne (Bel) Landbouwkrediet-Euphony 0:05:49
173 Brian Vandborg (Den) Spidertech Powered By C10 0:07:56
174 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
175 Cheng Ji (Chn) Project 1t4i
DNF Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
DNS Stuart O’Grady (Aus) GreenEdge Cycling Team
DNS Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Selle Italia

Klasyfikacja generalna po 2 etapie:

1 Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team 9:24:51
2 Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team
3 Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale 0:00:01
4 Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale 0:00:02
5 Steve Chainel (Fra) FDJ-Big Mat 0:00:04
6 Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar 0:00:06
7 Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
8 Baptiste Planckaert (Bel) Landbouwkrediet-Euphony
9 Tom Van Asbroeck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
10 Egidijus Juodvalkis (Ltu) Landbouwkrediet-Euphony
11 Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ-Big Mat
12 Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team
13 Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol Team
14 Jens Keukeleire (Bel) GreenEdge Cycling Team
15 Maxime Vantomme (Bel) Katusha Team
16 Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD
17 Pier Paolo De Negri (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
18 James Van Landschoot (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s
19 Timon Seubert (Ger) Team NetApp
20 Bert De Backer (Bel) Project 1t4i
21 Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quickstep
22 Leif Hoste (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s
23 Vincent Jerome (Fra) Team Europcar
24 Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
25 Jesse Sergent (NZl) RadioShack-Nissan
26 Ben Hermans (Bel) RadioShack-Nissan
27 Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team
28 Luca Ascani (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
29 Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
30 Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
31 Simone Ponzi (Ita) Astana Pro Team
32 Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale
33 Dries Devenyns (Bel) Omega Pharma-Quickstep
34 Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team
35 Tom Stamsnijder (Ned) Project 1t4i
36 Reto Hollenstein (Swi) Team NetApp
37 Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox
38 Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
39 Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quickstep
40 Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet-Euphony
41 Edward King (USA) Liquigas-Cannondale
42 David Veilleux (Can) Team Europcar
43 Kevin Hulsmans (Bel) Farnese Vini – Selle Italia
44 Markel Irizar Arranburu (Spa) RadioShack-Nissan
45 Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale
46 Luke Durbridge (Aus) GreenEdge Cycling Team
47 Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team
48 Sebastian Langeveld (Ned) GreenEdge Cycling Team
49 Svein Tuft (Can) GreenEdge Cycling Team
50 Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale 0:01:37
51 Giacomo Nizzolo (Ita) RadioShack-Nissan 0:02:40
52 Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol Team
53 Boy Van Poppel (Ned) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:06:13
54 Stefan Van Dijk (Ned) Accent Jobs – Willems Veranda’s 0:06:16
55 Aaron Kemps (Aus) Champion System Pro Cycling Team 0:06:17
56 Guillaume Boivin (Can) Spidertech Powered By C10
57 Nikolay Trusov (Rus) RusVelo
58 Tomas Vaitkus (Ltu) GreenEdge Cycling Team
59 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Omega Pharma-Quickstep
60 Daniele Colli (Ita) Team Type 1 – Sanofi
61 Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale
62 Davide Cimolai (Ita) Lampre – ISD
63 Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone
64 Blaz Jarc (Slo) Team NetApp
65 Kurt Hovelienck (Bel) Landbouwkrediet-Euphony
66 Rüdiger Selig (Ger) Katusha Team
67 Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma-Quickstep
68 Artem Ovechkin (Rus) RusVelo
69 Ryan Roth (Can) Spidertech Powered By C10
70 Frédéric Guesdon (Fra) FDJ-Big Mat
71 Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
72 Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol Team
73 Kiel Reijnen (USA) Team Type 1 – Sanofi 0:09:32
74 Yuriy Krivtsov (Fra) Lampre – ISD
75 Cameron Wurf (Aus) Champion System Pro Cycling Team
76 Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:09:39
77 Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
78 Marcel Kittel (Ger) Project 1t4i 0:12:58
79 Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator 0:13:02
80 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol Team 0:13:05
81 Kenny Robert Van Hummel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team 0:13:06
82 Ronan Van Zandbeek (Ned) Project 1t4i
83 Alexey Tsatevitch (Rus) Katusha Team 0:13:07
84 Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
85 Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox 0:13:08
86 André Greipel (Ger) Lotto Belisol Team
87 Bobbie Traksel (Ned) Landbouwkrediet-Euphony
88 Victor Manakov (Rus) RusVelo
89 Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone
90 Ryan Anderson (Can) Spidertech Powered By C10
91 Marco Coledan (Ita) Colnago – CSF Inox
92 Filippo Fortin (Ita) Team Type 1 – Sanofi
93 Clinton Avery (NZl) Champion System Pro Cycling Team
94 David Boucher (Fra) FDJ-Big Mat
95 Said Haddou (Fra) Team Europcar
96 Sébastien Chavanel (Fra) Team Europcar
97 Andrea Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox
98 Nelson Oliveira (Por) RadioShack-Nissan
99 Martijn Verschoor (Ned) Team Type 1 – Sanofi
100 Patrick Gretsch (Ger) Project 1t4i
101 Andre Schulze (Ger) Team NetApp
102 Jake Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
103 Francesco Chicchi (Ita) Omega Pharma-Quickstep
104 Alexander Serebryakov (Rus) Team Type 1 – Sanofi
105 Massimo Graziato (Ita) Lampre – ISD
106 Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone
107 Matthias Friedemann (Ger) Champion System Pro Cycling Team
108 Gregory Henderson (NZl) Lotto Belisol Team
109 Tobias Ludvigsson (Swe) Project 1t4i
110 Arnaud Demare (Fra) FDJ-Big Mat
111 Marcello Pavarin (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
112 Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
113 Bert-Jan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
114 Gorik Gardeyn (Bel) Champion System Pro Cycling Team
115 Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol Team
116 Lazlo Bodrogi (Fra) Team Type 1 – Sanofi
117 Vitaliy Buts (Ukr) Lampre – ISD
118 Travis Meyer (Aus) GreenEdge Cycling Team
119 Martin Gilbert (Can) Spidertech Powered By C10
120 Martin Mortensen (Den) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
121 Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-Quickstep
122 Mickaël Delage (Fra) FDJ-Big Mat
123 Alexander Porsev (Rus) Katusha Team
124 Kristjan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale
125 Alessandro Bazzana (Ita) Team Type 1 – Sanofi
126 Omar Lombardi (Ita) Colnago – CSF Inox
127 Markus Eichler (Ger) Team NetApp
128 Roger Kluge (Ger) Project 1t4i
129 Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team
130 Andrea Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone
131 Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Astana Pro Team
132 Mart Ojavee (Est) Champion System Pro Cycling Team
133 Arkimedes Arguelyes Rodriges (Rus) RusVelo
134 Dmitry Kozontchuk (Rus) RusVelo
135 Aldo Ino Ilesic (Slo) Team Type 1 – Sanofi
136 Jonas Vangenechten (Bel) Lotto Belisol Team
137 Kevin Claeys (Bel) Landbouwkrediet-Euphony
138 Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat
139 Damien Gaudin (Fra) Team Europcar
140 Marco Haller (Aut) Katusha Team
141 Staf Scheirlinckx (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s
142 Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator
143 Hugo Houle (Can) Spidertech Powered By C10
144 Thomas Bertolini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia
145 Jay Robert Thomson (RSA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
146 Bradley White (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team
147 Andrea Di Corrado (Ita) Colnago – CSF Inox
148 Pengda Jiao (Chn) Champion System Pro Cycling Team
149 Rob Goris (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s
150 William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat
151 Michael Schwarzmann (Ger) Team NetApp
152 Mathieu Claude (Fra) Team Europcar
153 Sergueï Klimov (Rus) RusVelo
154 Francesco Reda (Ita) Acqua & Sapone
155 Grégory Habeaux (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s
156 Davide Vigano (Ita) Lampre – ISD
157 Nikita Eskov (Rus) RusVelo
158 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team
159 Kevin Lacombe (Can) Spidertech Powered By C10
160 Andreas Schillinger (Ger) Team NetApp
161 Arnoud Van Groen (Ned) Accent Jobs – Willems Veranda’s
162 Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team
163 Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD
164 Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone
165 Reiner Honig (Ned) Landbouwkrediet-Euphony 0:13:30
166 Yohann Gené (Fra) Team Europcar 0:14:03
167 Andy Cappelle (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s 0:14:40
168 Jérome Baugnies (Bel) Team NetApp 0:14:56
169 Alfredo Balloni (Ita) Farnese Vini – Selle Italia 0:15:01
170 Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone
171 Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone 0:17:02
172 Jonathan Breyne (Bel) Landbouwkrediet-Euphony 0:18:55
173 Brian Vandborg (Den) Spidertech Powered By C10 0:21:03
174 Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team 0:21:04
175 Cheng Ji (Chn) Project 1t4i

Foto: bettiniphoto.net

Andrzej