Marcel Kittel (Project 1t4i) został bezapelacyjnym zwycięzcą 2. etapu wyścigu Driedaagse De Panne-Koksijde. Nowym liderem imprezy jest drugi na mecie Alexander Kristoff (Katusha).
Kolarze musieli dziś przejechać 216 kilometrowy odcinek z miejscowości Zottegem do Koksijde. Po wielu próbach odjazdu, na czele znalazła się dwójka kolarzy: Brian Vandborg (Spidertech Powered By C10) oraz Andy Capelle (Accent Jobs – Willems Veranda’s). Duet zgodnie współpracował, jednak zdecydowanie mocniejszy był Belg Capelle, który stał się samotnym liderem na kilkadziesiąt kilometrów przed metą.
Samotnie uciekający kolarz radził sobie nieźle., jednak gdy do mety było już tylko 20 km miał zaledwie 30 sekund nad rozpędzonym peletonem. Tymczasem na jednej z lotnych premii, z peletonu wyskoczył Maciej Bodnar (Liquigas-Cannondale). Polak który zajmował przed tym etapem czwarte miejsce w wyścigu, zyskał kolejne 2 sekundy.
Przygoda Andy`ego Capelle zakończyła się na 13. km przed końcem. Wtedy na czoło wyszły drużyny Project 1t4i, Omega Pharma – Quick Step oraz FDJ-BigMat. Do pracy włączyła się również Astana pracująca na rzecz Jacopo Guarnieri`ego. Na 3 km przed finiszem, za grupą został lider – Peter Sagan (Liquigas-Cannondale).
Najszybszy na mecie okazał się Marcel Kittel (Project 1t4i). Młody Niemiec z łatwością przejechał obok swoich rywali, środkiem drogi i pokonał Alexandra Kristoffa (Katusha) oraz Boya Van Poppela (UnitedHealthcare Pro Cycling Team).
Nowym liderem został Alexander Kristoff. Maciej Bodnar dzięki uzyskanej bonifikacie, przesunął się na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej. Do lidera traci jedynie sekundę.
Wyniki:
1 | Marcel Kittel (Ger) Project 1t4i | 4:51:16 | |
2 | Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team | ||
3 | Boy Van Poppel (Ned) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | ||
4 | Kenny Robert Van Hummel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
5 | André Greipel (Ger) Lotto Belisol Team | ||
6 | Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team | ||
7 | Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar | ||
8 | Andre Schulze (Ger) Team NetApp | ||
9 | Said Haddou (Fra) Team Europcar | ||
10 | Alexander Serebryakov (Rus) Team Type 1 – Sanofi | ||
11 | Guillaume Boivin (Can) Spidertech Powered By C10 | ||
12 | Filippo Fortin (Ita) Team Type 1 – Sanofi | ||
13 | Francesco Chicchi (Ita) Omega Pharma-Quickstep | ||
14 | Aaron Kemps (Aus) Champion System Pro Cycling Team | ||
15 | Giacomo Nizzolo (Ita) RadioShack-Nissan | ||
16 | Bobbie Traksel (Ned) Landbouwkrediet-Euphony | ||
17 | Baptiste Planckaert (Bel) Landbouwkrediet-Euphony | ||
18 | Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia | ||
19 | Sébastien Chavanel (Fra) Team Europcar | ||
20 | Egidijus Juodvalkis (Ltu) Landbouwkrediet-Euphony | ||
21 | Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
22 | Nikolay Trusov (Rus) RusVelo | ||
23 | Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone | ||
24 | Arnaud Demare (Fra) FDJ-Big Mat | ||
25 | Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
26 | Tom Van Asbroeck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
27 | Jake Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | ||
28 | Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ-Big Mat | ||
29 | Kiel Reijnen (USA) Team Type 1 – Sanofi | ||
30 | Tomas Vaitkus (Ltu) GreenEdge Cycling Team | ||
31 | Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
32 | Andrea Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
33 | Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team | ||
34 | Victor Manakov (Rus) RusVelo | ||
35 | Maxime Vantomme (Bel) Katusha Team | ||
36 | Jens Keukeleire (Bel) GreenEdge Cycling Team | ||
37 | Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD | ||
38 | Pier Paolo De Negri (Ita) Farnese Vini – Selle Italia | ||
39 | Clinton Avery (NZl) Champion System Pro Cycling Team | ||
40 | Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol Team | ||
41 | Bert De Backer (Bel) Project 1t4i | ||
42 | Massimo Graziato (Ita) Lampre – ISD | ||
43 | Martin Gilbert (Can) Spidertech Powered By C10 | ||
44 | Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-Quickstep | ||
45 | Ryan Anderson (Can) Spidertech Powered By C10 | ||
46 | James Van Landschoot (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
47 | Matthias Friedemann (Ger) Champion System Pro Cycling Team | ||
48 | Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
49 | Timon Seubert (Ger) Team NetApp | ||
50 | Vincent Jerome (Fra) Team Europcar | ||
51 | Marco Coledan (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
52 | Daniele Colli (Ita) Team Type 1 – Sanofi | ||
53 | Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Omega Pharma-Quickstep | ||
54 | Yuriy Krivtsov (Fra) Lampre – ISD | ||
55 | Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quickstep | ||
56 | Roger Kluge (Ger) Project 1t4i | ||
57 | Leif Hoste (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
58 | Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team | ||
59 | Steve Chainel (Fra) FDJ-Big Mat | ||
60 | Gregory Henderson (NZl) Lotto Belisol Team | ||
61 | Mickaël Delage (Fra) FDJ-Big Mat | ||
62 | Simone Ponzi (Ita) Astana Pro Team | ||
63 | Luca Ascani (Ita) Farnese Vini – Selle Italia | ||
64 | Martijn Verschoor (Ned) Team Type 1 – Sanofi | ||
65 | Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
66 | Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone | ||
67 | Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
68 | Jesse Sergent (NZl) RadioShack-Nissan | ||
69 | Dmitry Kozontchuk (Rus) RusVelo | ||
70 | David Boucher (Fra) FDJ-Big Mat | ||
71 | Aldo Ino Ilesic (Slo) Team Type 1 – Sanofi | ||
72 | Davide Cimolai (Ita) Lampre – ISD | ||
73 | Nelson Oliveira (Por) RadioShack-Nissan | ||
74 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
75 | Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
76 | Patrick Gretsch (Ger) Project 1t4i | ||
77 | Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
78 | Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team | ||
79 | Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
80 | Blaz Jarc (Slo) Team NetApp | ||
81 | Dries Devenyns (Bel) Omega Pharma-Quickstep | ||
82 | Ben Hermans (Bel) RadioShack-Nissan | ||
83 | Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone | ||
84 | Marco Haller (Aut) Katusha Team | ||
85 | Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol Team | ||
86 | Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Astana Pro Team | ||
87 | Kurt Hovelienck (Bel) Landbouwkrediet-Euphony | ||
88 | Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol Team | ||
89 | Tobias Ludvigsson (Swe) Project 1t4i | ||
90 | Reto Hollenstein (Swi) Team NetApp | ||
91 | Gorik Gardeyn (Bel) Champion System Pro Cycling Team | ||
92 | Alessandro Bazzana (Ita) Team Type 1 – Sanofi | ||
93 | Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat | ||
94 | Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
95 | Marcello Pavarin (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
96 | Alexander Porsev (Rus) Katusha Team | ||
97 | Bert-Jan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
98 | Tom Stamsnijder (Ned) Project 1t4i | ||
99 | Markus Eichler (Ger) Team NetApp | ||
100 | Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale | ||
101 | Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quickstep | ||
102 | Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
103 | Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol Team | ||
104 | Rüdiger Selig (Ger) Katusha Team | ||
105 | Ronan Van Zandbeek (Ned) Project 1t4i | ||
106 | Mart Ojavee (Est) Champion System Pro Cycling Team | ||
107 | Hugo Houle (Can) Spidertech Powered By C10 | ||
108 | Alexey Tsatevitch (Rus) Katusha Team | ||
109 | Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet-Euphony | ||
110 | Jay Robert Thomson (RSA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | ||
111 | Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma-Quickstep | ||
112 | William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat | ||
113 | Arkimedes Arguelyes Rodriges (Rus) RusVelo | ||
114 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
115 | Artem Ovechkin (Rus) RusVelo | ||
116 | Andrea Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
117 | Omar Lombardi (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
118 | Edward King (USA) Liquigas-Cannondale | ||
119 | Damien Gaudin (Fra) Team Europcar | ||
120 | Lazlo Bodrogi (Fra) Team Type 1 – Sanofi | ||
121 | Vitaliy Buts (Ukr) Lampre – ISD | ||
122 | Kristjan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale | ||
123 | Kevin Hulsmans (Bel) Farnese Vini – Selle Italia | ||
124 | Michael Schwarzmann (Ger) Team NetApp | ||
125 | Stefan Van Dijk (Ned) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
126 | Sergueï Klimov (Rus) RusVelo | ||
127 | Jonas Vangenechten (Bel) Lotto Belisol Team | ||
128 | Kevin Lacombe (Can) Spidertech Powered By C10 | ||
129 | Travis Meyer (Aus) GreenEdge Cycling Team | ||
130 | Ryan Roth (Can) Spidertech Powered By C10 | ||
131 | Bradley White (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | ||
132 | Pengda Jiao (Chn) Champion System Pro Cycling Team | ||
133 | Nikita Eskov (Rus) RusVelo | ||
134 | Arnoud Van Groen (Ned) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
135 | Thomas Bertolini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia | ||
136 | Kevin Claeys (Bel) Landbouwkrediet-Euphony | ||
137 | Reiner Honig (Ned) Landbouwkrediet-Euphony | ||
138 | Martin Mortensen (Den) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
139 | Mathieu Claude (Fra) Team Europcar | ||
140 | David Veilleux (Can) Team Europcar | ||
141 | Markel Irizar Arranburu (Spa) RadioShack-Nissan | ||
142 | Yohann Gené (Fra) Team Europcar | 0:00:55 | |
143 | Andrea Di Corrado (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
144 | Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Selle Italia | ||
145 | Grégory Habeaux (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
146 | Davide Vigano (Ita) Lampre – ISD | ||
147 | Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone | ||
148 | Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team | ||
149 | Cameron Wurf (Aus) Champion System Pro Cycling Team | ||
150 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
151 | Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team | ||
152 | Frédéric Guesdon (Fra) FDJ-Big Mat | ||
153 | Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol Team | ||
154 | Staf Scheirlinckx (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
155 | Andreas Schillinger (Ger) Team NetApp | ||
156 | Francesco Reda (Ita) Acqua & Sapone | ||
157 | Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
158 | Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
159 | Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team | ||
160 | Andy Cappelle (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | 0:01:41 | |
161 | Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale | ||
162 | Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | ||
163 | Svein Tuft (Can) GreenEdge Cycling Team | ||
164 | Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone | 0:01:53 | |
165 | Alfredo Balloni (Ita) Farnese Vini – Selle Italia | ||
166 | Sebastian Langeveld (Ned) GreenEdge Cycling Team | ||
167 | Luke Durbridge (Aus) GreenEdge Cycling Team | ||
168 | Rob Goris (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
169 | Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD | ||
170 | Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:03:54 | |
171 | Jérome Baugnies (Bel) Team NetApp | 0:05:17 | |
172 | Jonathan Breyne (Bel) Landbouwkrediet-Euphony | 0:05:49 | |
173 | Brian Vandborg (Den) Spidertech Powered By C10 | 0:07:56 | |
174 | Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | ||
175 | Cheng Ji (Chn) Project 1t4i | ||
DNF | Robert Förster (Ger) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | ||
DNS | Stuart O’Grady (Aus) GreenEdge Cycling Team | ||
DNS | Davide Ricci Bitti (Ita) Farnese Vini – Selle Italia |
Klasyfikacja generalna po 2 etapie:
1 | Alexander Kristoff (Nor) Katusha Team | 9:24:51 | |
2 | Jacopo Guarnieri (Ita) Astana Pro Team | ||
3 | Maciej Bodnar (Pol) Liquigas-Cannondale | 0:00:01 | |
4 | Fabio Sabatini (Ita) Liquigas-Cannondale | 0:00:02 | |
5 | Steve Chainel (Fra) FDJ-Big Mat | 0:00:04 | |
6 | Sébastien Turgot (Fra) Team Europcar | 0:00:06 | |
7 | Elia Favilli (Ita) Farnese Vini – Selle Italia | ||
8 | Baptiste Planckaert (Bel) Landbouwkrediet-Euphony | ||
9 | Tom Van Asbroeck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
10 | Egidijus Juodvalkis (Ltu) Landbouwkrediet-Euphony | ||
11 | Yauheni Hutarovich (Blr) FDJ-Big Mat | ||
12 | Valentin Iglinskiy (Kaz) Astana Pro Team | ||
13 | Marcel Sieberg (Ger) Lotto Belisol Team | ||
14 | Jens Keukeleire (Bel) GreenEdge Cycling Team | ||
15 | Maxime Vantomme (Bel) Katusha Team | ||
16 | Danilo Hondo (Ger) Lampre – ISD | ||
17 | Pier Paolo De Negri (Ita) Farnese Vini – Selle Italia | ||
18 | James Van Landschoot (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
19 | Timon Seubert (Ger) Team NetApp | ||
20 | Bert De Backer (Bel) Project 1t4i | ||
21 | Sylvain Chavanel (Fra) Omega Pharma-Quickstep | ||
22 | Leif Hoste (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
23 | Vincent Jerome (Fra) Team Europcar | ||
24 | Lieuwe Westra (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
25 | Jesse Sergent (NZl) RadioShack-Nissan | ||
26 | Ben Hermans (Bel) RadioShack-Nissan | ||
27 | Mikhail Ignatyev (Rus) Katusha Team | ||
28 | Luca Ascani (Ita) Farnese Vini – Selle Italia | ||
29 | Pieter Jacobs (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
30 | Stijn Devolder (Bel) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
31 | Simone Ponzi (Ita) Astana Pro Team | ||
32 | Alan Marangoni (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
33 | Dries Devenyns (Bel) Omega Pharma-Quickstep | ||
34 | Assan Bazayev (Kaz) Astana Pro Team | ||
35 | Tom Stamsnijder (Ned) Project 1t4i | ||
36 | Reto Hollenstein (Swi) Team NetApp | ||
37 | Sacha Modolo (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
38 | Tim Declercq (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
39 | Niki Terpstra (Ned) Omega Pharma-Quickstep | ||
40 | Dirk Bellemakers (Ned) Landbouwkrediet-Euphony | ||
41 | Edward King (USA) Liquigas-Cannondale | ||
42 | David Veilleux (Can) Team Europcar | ||
43 | Kevin Hulsmans (Bel) Farnese Vini – Selle Italia | ||
44 | Markel Irizar Arranburu (Spa) RadioShack-Nissan | ||
45 | Daniel Oss (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
46 | Luke Durbridge (Aus) GreenEdge Cycling Team | ||
47 | Dmitriy Muravyev (Kaz) Astana Pro Team | ||
48 | Sebastian Langeveld (Ned) GreenEdge Cycling Team | ||
49 | Svein Tuft (Can) GreenEdge Cycling Team | ||
50 | Peter Sagan (Svk) Liquigas-Cannondale | 0:01:37 | |
51 | Giacomo Nizzolo (Ita) RadioShack-Nissan | 0:02:40 | |
52 | Kenny De Haes (Bel) Lotto Belisol Team | ||
53 | Boy Van Poppel (Ned) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | 0:06:13 | |
54 | Stefan Van Dijk (Ned) Accent Jobs – Willems Veranda’s | 0:06:16 | |
55 | Aaron Kemps (Aus) Champion System Pro Cycling Team | 0:06:17 | |
56 | Guillaume Boivin (Can) Spidertech Powered By C10 | ||
57 | Nikolay Trusov (Rus) RusVelo | ||
58 | Tomas Vaitkus (Ltu) GreenEdge Cycling Team | ||
59 | Guillaume Van Keirsbulck (Bel) Omega Pharma-Quickstep | ||
60 | Daniele Colli (Ita) Team Type 1 – Sanofi | ||
61 | Mauro Da Dalto (Ita) Liquigas-Cannondale | ||
62 | Davide Cimolai (Ita) Lampre – ISD | ||
63 | Alessandro Donati (Ita) Acqua & Sapone | ||
64 | Blaz Jarc (Slo) Team NetApp | ||
65 | Kurt Hovelienck (Bel) Landbouwkrediet-Euphony | ||
66 | Rüdiger Selig (Ger) Katusha Team | ||
67 | Iljo Keisse (Bel) Omega Pharma-Quickstep | ||
68 | Artem Ovechkin (Rus) RusVelo | ||
69 | Ryan Roth (Can) Spidertech Powered By C10 | ||
70 | Frédéric Guesdon (Fra) FDJ-Big Mat | ||
71 | Christopher Jones (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | ||
72 | Frederik Willems (Bel) Lotto Belisol Team | ||
73 | Kiel Reijnen (USA) Team Type 1 – Sanofi | 0:09:32 | |
74 | Yuriy Krivtsov (Fra) Lampre – ISD | ||
75 | Cameron Wurf (Aus) Champion System Pro Cycling Team | ||
76 | Stijn Neirynck (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | 0:09:39 | |
77 | Michael Van Staeyen (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
78 | Marcel Kittel (Ger) Project 1t4i | 0:12:58 | |
79 | Steven Van Vooren (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | 0:13:02 | |
80 | Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Belisol Team | 0:13:05 | |
81 | Kenny Robert Van Hummel (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | 0:13:06 | |
82 | Ronan Van Zandbeek (Ned) Project 1t4i | ||
83 | Alexey Tsatevitch (Rus) Katusha Team | 0:13:07 | |
84 | Leonardo Giordani (Ita) Farnese Vini – Selle Italia | ||
85 | Sonny Colbrelli (Ita) Colnago – CSF Inox | 0:13:08 | |
86 | André Greipel (Ger) Lotto Belisol Team | ||
87 | Bobbie Traksel (Ned) Landbouwkrediet-Euphony | ||
88 | Victor Manakov (Rus) RusVelo | ||
89 | Danilo Napolitano (Ita) Acqua & Sapone | ||
90 | Ryan Anderson (Can) Spidertech Powered By C10 | ||
91 | Marco Coledan (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
92 | Filippo Fortin (Ita) Team Type 1 – Sanofi | ||
93 | Clinton Avery (NZl) Champion System Pro Cycling Team | ||
94 | David Boucher (Fra) FDJ-Big Mat | ||
95 | Said Haddou (Fra) Team Europcar | ||
96 | Sébastien Chavanel (Fra) Team Europcar | ||
97 | Andrea Pasqualon (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
98 | Nelson Oliveira (Por) RadioShack-Nissan | ||
99 | Martijn Verschoor (Ned) Team Type 1 – Sanofi | ||
100 | Patrick Gretsch (Ger) Project 1t4i | ||
101 | Andre Schulze (Ger) Team NetApp | ||
102 | Jake Keough (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | ||
103 | Francesco Chicchi (Ita) Omega Pharma-Quickstep | ||
104 | Alexander Serebryakov (Rus) Team Type 1 – Sanofi | ||
105 | Massimo Graziato (Ita) Lampre – ISD | ||
106 | Claudio Corioni (Ita) Acqua & Sapone | ||
107 | Matthias Friedemann (Ger) Champion System Pro Cycling Team | ||
108 | Gregory Henderson (NZl) Lotto Belisol Team | ||
109 | Tobias Ludvigsson (Swe) Project 1t4i | ||
110 | Arnaud Demare (Fra) FDJ-Big Mat | ||
111 | Marcello Pavarin (Ita) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
112 | Arthur Van Overberghe (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
113 | Bert-Jan Lindeman (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
114 | Gorik Gardeyn (Bel) Champion System Pro Cycling Team | ||
115 | Jens Debusschere (Bel) Lotto Belisol Team | ||
116 | Lazlo Bodrogi (Fra) Team Type 1 – Sanofi | ||
117 | Vitaliy Buts (Ukr) Lampre – ISD | ||
118 | Travis Meyer (Aus) GreenEdge Cycling Team | ||
119 | Martin Gilbert (Can) Spidertech Powered By C10 | ||
120 | Martin Mortensen (Den) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
121 | Andrew Fenn (GBr) Omega Pharma-Quickstep | ||
122 | Mickaël Delage (Fra) FDJ-Big Mat | ||
123 | Alexander Porsev (Rus) Katusha Team | ||
124 | Kristjan Koren (Slo) Liquigas-Cannondale | ||
125 | Alessandro Bazzana (Ita) Team Type 1 – Sanofi | ||
126 | Omar Lombardi (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
127 | Markus Eichler (Ger) Team NetApp | ||
128 | Roger Kluge (Ger) Project 1t4i | ||
129 | Wouter Mol (Ned) Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team | ||
130 | Andrea Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | ||
131 | Yevgeniy Nepomnyachshiy (Kaz) Astana Pro Team | ||
132 | Mart Ojavee (Est) Champion System Pro Cycling Team | ||
133 | Arkimedes Arguelyes Rodriges (Rus) RusVelo | ||
134 | Dmitry Kozontchuk (Rus) RusVelo | ||
135 | Aldo Ino Ilesic (Slo) Team Type 1 – Sanofi | ||
136 | Jonas Vangenechten (Bel) Lotto Belisol Team | ||
137 | Kevin Claeys (Bel) Landbouwkrediet-Euphony | ||
138 | Gabriel Rasch (Nor) FDJ-Big Mat | ||
139 | Damien Gaudin (Fra) Team Europcar | ||
140 | Marco Haller (Aut) Katusha Team | ||
141 | Staf Scheirlinckx (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
142 | Preben Van Hecke (Bel) Topsport Vlaanderen – Mercator | ||
143 | Hugo Houle (Can) Spidertech Powered By C10 | ||
144 | Thomas Bertolini (Ita) Farnese Vini – Selle Italia | ||
145 | Jay Robert Thomson (RSA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | ||
146 | Bradley White (USA) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | ||
147 | Andrea Di Corrado (Ita) Colnago – CSF Inox | ||
148 | Pengda Jiao (Chn) Champion System Pro Cycling Team | ||
149 | Rob Goris (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
150 | William Bonnet (Fra) FDJ-Big Mat | ||
151 | Michael Schwarzmann (Ger) Team NetApp | ||
152 | Mathieu Claude (Fra) Team Europcar | ||
153 | Sergueï Klimov (Rus) RusVelo | ||
154 | Francesco Reda (Ita) Acqua & Sapone | ||
155 | Grégory Habeaux (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
156 | Davide Vigano (Ita) Lampre – ISD | ||
157 | Nikita Eskov (Rus) RusVelo | ||
158 | Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team | ||
159 | Kevin Lacombe (Can) Spidertech Powered By C10 | ||
160 | Andreas Schillinger (Ger) Team NetApp | ||
161 | Arnoud Van Groen (Ned) Accent Jobs – Willems Veranda’s | ||
162 | Denis Galimzyanov (Rus) Katusha Team | ||
163 | Daniele Righi (Ita) Lampre – ISD | ||
164 | Francesco Di Paolo (Ita) Acqua & Sapone | ||
165 | Reiner Honig (Ned) Landbouwkrediet-Euphony | 0:13:30 | |
166 | Yohann Gené (Fra) Team Europcar | 0:14:03 | |
167 | Andy Cappelle (Bel) Accent Jobs – Willems Veranda’s | 0:14:40 | |
168 | Jérome Baugnies (Bel) Team NetApp | 0:14:56 | |
169 | Alfredo Balloni (Ita) Farnese Vini – Selle Italia | 0:15:01 | |
170 | Paolo Ciavatta (Ita) Acqua & Sapone | ||
171 | Simone Masciarelli (Ita) Acqua & Sapone | 0:17:02 | |
172 | Jonathan Breyne (Bel) Landbouwkrediet-Euphony | 0:18:55 | |
173 | Brian Vandborg (Den) Spidertech Powered By C10 | 0:21:03 | |
174 | Jonathan Clarke (Aus) UnitedHealthcare Pro Cycling Team | 0:21:04 | |
175 | Cheng Ji (Chn) Project 1t4i |
Foto: bettiniphoto.net
Andrzej