Marcel Kittel (Project 1t4i) po finiszu z grupy wygrał 2. etap wyścigu Etoile de Bessèges. Niemiec został również nowym liderem francuskiej etapówki.

Dzisiejszy odcinek prowadził z Nîmes do Saint-Ambroix i miał liczyć 146 km. Jednak przez fatalne warunki pogodowe (temperatura oscylująca w granicach zera stopni Celsjusza oraz opady śniegu z deszczem), postanowiono zneutralizować 88 km, dlatego kolarze ścigali się na odcinku zaledwie 58 kilometrów.

Zaraz po wznowieniu rywalizacji, dwukrotnie atakować próbował ubiegłoroczny zwycięzca Anthony Ravard (AG2R–La Mondiale). Jednak mocne tempo w peletonie dyktowały drużyny: FDJ–BigMat, Vacansoleil-DCM oraz Landbouwkrediet, przez co jakikolwiek odjazd był niemożliwy.

Holenderska drużyna Project 1t4i wzorowo rozprowadziła swojego lidera – Marcela Kittela. Niemiec pokonał dziś Belga Krisa Boeckmansa (Vacansoleil-DCM) oraz wczorajszego triumfatora – Nacera Bouhanni (FDJ-BigMat). Dzięki temu 24-latek został nowym liderem wyścigu. Michał Olejnik (Team Veranda Rideau – U) był 87.

Wyniki 2 etapu:

1 31 GER19880511 KITTEL Marcel Project 1t4i GER les 58 km en 01h33’29” (moy. 37.23 km/h) 10”
2 13 BEL19870213 BOECKMANS Kris Vacansoleil – DCM Pro Cycling BEL 01h33’29” 6”
3 61 FRA19900725 * BOUHANNI Nacer FDJ – Big Mat FRA 01h33’29” 4”
4 103 ITA19820419 COLLI Daniele Team Type 1 – Sanofi ITA 01h33’29”
5 163 FRA19860920 JULES Justin Veranda Rideau U FRA 01h33’29”
6 82 BEL19880813 VAN STAEYEN Michael Topsport Vlaanderen – Mercator BEL 01h33’29”
7 126 LUX19860903 DRUCKER Jean-Pierre Accent Jobs – Willems Veranda` LUX 01h33’29”
8 43 FRA19810321 CHAVANEL Sébastien Team Europcar FRA 01h33’29”
9 21 FRA19800820 DUMOULIN Samuel Cofidis Le Crédit en Ligne FRA 01h33’29”
10 88 BEL19900419 * VAN ASBROECK Tom Topsport Vlaanderen – Mercator BEL 01h33’29”
11 1 FRA19830928 RAVARD Anthony AG2R la Mondiale FRA 01h33’29”
12 47 FRA19830106 PICHOT Alexandre Team Europcar FRA 01h33’29”
13 54 NED19811103 TRAKSEL Bobbie Landbouwkrediet NED 01h33’29”
14 85 BEL19911112 * VAN HOECKE Gijs Topsport Vlaanderen – Mercator BEL 01h33’29”
15 96 FRA19780106 DION Renaud Bretagne – Schuller FRA 01h33’29”
16 72 FRA19860228 BACQUET Fabien Auber 93 FRA 01h33’29”
17 155 BEL19860601 VANBILSEN Kenneth An Post – Sean Kelly BEL 01h33’29”
18 106 SLO19841018 KOCJAN Jure Team Type 1 – Sanofi SLO 01h33’29”
19 148 FRA19880504 MARTINEZ Yannick Vélo Club La Pomme Marseille FRA 01h33’29”
20 57 BEL19910125 * STALLAERT Joeri Landbouwkrediet BEL 01h33’29”
21 105 FRA19850601 EL FARES Julien Team Type 1 – Sanofi FRA 01h33’29”
22 162 FRA19881108 MATHEOU Romain Veranda Rideau U FRA 01h33’29”
23 83 BEL19881014 JODTS Sven Topsport Vlaanderen – Mercator BEL 01h33’29”
24 117 FRA19850626 POULHIES Stéphane Saur – Sojasun FRA 01h33’29”
25 123 BEL19841125 ISTA Kevyn Accent Jobs – Willems Veranda` BEL 01h33’29”
26 127 BEL19790312 SCHEIRLINCKX Staf Accent Jobs – Willems Veranda` BEL 01h33’29”
27 158 LTU19851226 BAGDONAS Gediminas An Post – Sean Kelly LTU 01h33’29”
28 81 BEL19861005 VAN VOOREN Steven Topsport Vlaanderen – Mercator BEL 01h33’29”
29 55 BEL19800514 COMMEYNE Davy Landbouwkrediet BEL 01h33’29”
30 121 NED19760122 VAN DIJK Stefan Accent Jobs – Willems Veranda` NED 01h33’29”
31 145 FRA19860123 GIRAUD Benjamin Vélo Club La Pomme Marseille FRA 01h33’29”
32 136 FRA19870831 KNEISKY Morgan Roubaix Lille Métropole FRA 01h33’29”
33 45 FRA19871101 HUREL Tony Team Europcar FRA 01h33’29”
34 2 FRA19870623 BONNAFOND Guillaume AG2R la Mondiale FRA 01h33’29”
35 48 JPN19840922 ARASHIRO Yukiya Team Europcar JPN 01h33’29”
36 108 AUT19900617 * PREIDLER Georg Team Type 1 – Sanofi AUT 01h33’29”
37 114 FRA19791207 ENGOULVENT Jimmy Saur – Sojasun FRA 01h33’29”
38 166 FRA19880807 MOLMY Arnaud Veranda Rideau U FRA 01h33’29”
39 46 ITA19870711 MALACARNE Davide Team Europcar ITA 01h33’29”
40 164 FRA19810612 CUMONT Gaylord Veranda Rideau U FRA 01h33’29”
41 58 NED19840119 BELLEMAKERS Dirk Landbouwkrediet NED 01h33’29”
42 11 BEL19770701 LEUKEMANS Björn Vacansoleil – DCM Pro Cycling BEL 01h33’29”
43 91 FRA19890501 * FONSECA Armindo Bretagne – Schuller FRA 01h33’29”
44 151 BEL19701216 EECKHOUT Niko An Post – Sean Kelly BEL 01h33’29”
45 24 LAT19820408 SARAMOTINS Aleksejs Cofidis Le Crédit en Ligne LAT 01h33’29”
46 102 FRA19761211 BODROGI Laszlo Team Type 1 – Sanofi FRA 01h33’29”
47 44 FRA19890605 * COUSIN Jérôme Team Europcar FRA 01h33’29”
48 12 ITA19840211 MARCATO Marco Vacansoleil – DCM Pro Cycling ITA 01h33’29”
49 95 FRA19860402 MALACARNE Gaël Bretagne – Schuller FRA 01h33’29”
50 56 HOVELYNCK Kurt Landbouwkrediet BEL19810602 BEL 01h33’29” 3”
51 125 BEL19790430 CAPPELLE Andy Accent Jobs – Willems Veranda` BEL 01h33’29”
52 3 FRA19861103 BOUET Maxime AG2R la Mondiale FRA 01h33’29”
53 26 EST19870424 TAARAMAE Rein Cofidis Le Crédit en Ligne EST 01h33’29”
54 104 FRA19860203 CUSIN Rémi Team Type 1 – Sanofi FRA 01h33’29”
55 146 FRA19870104 PERICHON Pierre-Luc Vélo Club La Pomme Marseille FRA 01h33’29”
56 14 NED19910717 * MARKUS Barry Vacansoleil – DCM Pro Cycling NED 01h33’29”
57 17 NED19890616 * LINDEMAN Bertjan Vacansoleil – DCM Pro Cycling NED 01h33’29”
58 84 BEL19870210 VANSPEYBROUCK Pieter Topsport Vlaanderen – Mercator BEL 01h33’29”
59 68 FRA19881126 VICHOT Arthur FDJ – Big Mat FRA 01h33’29”
60 64 FRA19800609 GESLIN Anthony FDJ – Big Mat FRA 01h33’29”
61 111 FRA19860806 COPPEL Jérôme Saur – Sojasun FRA 01h33’29”
62 36 NED19850515 STAMSNIJDER Tom Project 1t4i NED 01h33’29”
63 35 GER19860313 GESCHKE Simon Project 1t4i GER 01h33’29”
64 78 FRA19861014 TRONET Steven Auber 93 FRA 01h33’29”
65 76 FRA19890220 * LE BOUCH Dimitri Auber 93 FRA 01h33’29”
66 168 FRA19910720 * LE MONTAGNER Maxime Veranda Rideau U FRA 01h33’29”
67 62 FRA19781130 FEDRIGO Pierrick FDJ – Big Mat FRA 01h33’29”
68 112 FRA19800804 MARTIAS Rony Saur – Sojasun FRA 01h33’29” 1”
69 115 FRA19850323 HIVERT Jonathan Saur – Sojasun FRA 01h33’29”
70 15 NED19820911 WESTRA Lieuwe Vacansoleil – DCM Pro Cycling NED 01h33’29”
71 113 FRA19890911 * DELAPLACE Anthony Saur – Sojasun FRA 01h33’29”
72 116 FRA19791230 LELAY David Saur – Sojasun FRA 01h33’29”
73 37 BEL19840402 DE BACKER Bert Project 1t4i BEL 01h33’29”
74 52 BEL19750721 DE WAELE Bert Landbouwkrediet BEL 01h33’29”
75 124 BEL19820429 DE VOCHT Wim Accent Jobs – Willems Veranda` BEL 01h33’29”
76 75 FRA19881102 RACAULT Ronan Auber 93 FRA 01h33’29”
77 32 FRA19840502 HUGUET Yann Project 1t4i FRA 01h33’29”
78 23 FRA19900926 * PETIT Adrien Cofidis Le Crédit en Ligne FRA 01h33’29”
79 8 FRA19810117 RIBLON Christophe AG2R la Mondiale FRA 01h33’29”
80 135 FRA19861009 GUAY Julien Roubaix Lille Métropole FRA 01h33’29”
81 154 GBR19890720 * MCNALLY Mark An Post – Sean Kelly GBR 01h33’29”
82 71 FRA19900308 * BACON Romain Auber 93 FRA 01h33’29”
83 22 FRA19850731 DI GREGORIO Rémi Cofidis Le Crédit en Ligne FRA 01h33’29”
84 74 FRA19830201 DRUJON Mathieu Auber 93 FRA 01h33’29”
85 152 BEL19820613 GHYLLEBERT Pieter An Post – Sean Kelly BEL 01h33’29”
86 6 FRA19820612 MINARD Sébastien AG2R la Mondiale FRA 01h33’29”
87 165 POL19800509 OLEJNIK Michał Veranda Rideau U POL 01h33’29”
88 18 BEL19790829 DEVOLDER Stijn Vacansoleil – DCM Pro Cycling BEL 01h33’29”
89 138 FRA19890323 * SCHMIDT Fabien Roubaix Lille Métropole FRA 01h33’29”
90 142 FRA19850629 DELAROZIERE Mathieu Vélo Club La Pomme Marseille FRA 01h33’29”
91 63 FRA19841006 GERARD Arnaud FDJ – Big Mat FRA 01h33’29”
92 122 BEL19770717 HOSTE Leif Accent Jobs – Willems Veranda` BEL 01h33’29”
93 77 FRA19830316 ROUSSEAU Nicolas Auber 93 FRA 01h33’29”
94 157 IRL19900710 * DOWNEY Sean Patrick An Post – Sean Kelly IRL 01h33’29”
95 94 FRA19791027 DELPECH Jean-Luc Bretagne – Schuller FRA 01h33’29”
96 101 FRA19840516 ANTOMARCHI Julien Team Type 1 – Sanofi FRA 01h33’29”
97 34 NED19880927 VAN ZANDBEEK Ronan Project 1t4i NED 01h33’29”
98 25 BEL19780401 SIJMENS Nico Cofidis Le Crédit en Ligne BEL 01h33’29”
99 156 IRL19870311 MC LAUGHLIN Ronan An Post – Sean Kelly IRL 01h33’29”
100 153 BEL19841125 ENNEKENS Stijn An Post – Sean Kelly BEL 01h33’29”
101 92 FRA19840408 BIDEAU Jean-Marc Bretagne – Schuller FRA 01h33’29”
102 86 BEL19851010 CORNU Dominique Topsport Vlaanderen – Mercator BEL 01h33’29” 2”
103 141 FRA19850304 CAUQUIL Yohan Vélo Club La Pomme Marseille FRA 01h33’29”
104 5 FRA19860402 HOUANARD Steve AG2R la Mondiale FRA 01h33’29”
105 87 BEL19911204 * DE JONGHE Kévin Topsport Vlaanderen – Mercator BEL 01h33’29”
106 4 FRA19801113 DUPONT Hubert AG2R la Mondiale FRA 01h33’29”
107 98 FRA19901003 * LEBON Johan Bretagne – Schuller FRA 01h33’29”
108 53 BEL19810120 BARBE Koen Landbouwkrediet BEL 01h33’29”
109 51 AMORISON Frédéric Landbouwkrediet BEL19780216 BEL 01h33’29”
110 33 FRA19810929 SPRICK Matthieu Project 1t4i FRA 01h33’29”
111 41 FRA19861010 ROLLAND Pierre Team Europcar FRA 01h33’29”
112 132 FRA19890721 * DESRIAC Loïc Roubaix Lille Métropole FRA 01h33’29”
113 73 FRA19860419 THIRE Jonathan Auber 93 FRA 01h33’29”
114 97 FRA19830906 CHAMPION Dimitri Bretagne – Schuller FRA 01h33’29”
115 134 FRA19850322 COLIN Anthony Roubaix Lille Métropole FRA 01h33’29”
116 65 FRA19850508 PINEAU Cédric FDJ – Big Mat FRA 01h33’29”
117 118 FRA19810706 TALABARDON Yannick Saur – Sojasun FRA 01h33’29”
118 28 FRA19770808 VOGONDY Nicolas Cofidis Le Crédit en Ligne FRA 01h33’29”
119 107 ESP19830930 MEGIAS LEAL Javier Team Type 1 – Sanofi ESP 01h33’29”
120 67 FRA19820105 VAUGRENARD Benoit FDJ – Big Mat FRA 01h33’29”
121 27 FRA19820223 VALENTIN Tristan Cofidis Le Crédit en Ligne FRA 01h33’29”
122 167 FRA19760410 VERMEULEN Franck Veranda Rideau U FRA 01h33’29”
123 38 FRA19841110 HUPONT Thierry Project 1t4i FRA 01h33’29”
124 133 FRA19820510 DRANCOURT Pierre Roubaix Lille Métropole FRA 01h33’29”
125 147 LAT19910615 * SKUJINS Toms Vélo Club La Pomme Marseille LAT 01h33’29”
126 137 FRA19840218 LALOUETTE Kévin Roubaix Lille Métropole FRA 01h33’29”
127 128 BEL19820315 GORIS Rob Accent Jobs – Willems Veranda` BEL 01h33’29”
128 143 FRA19890616 * VAUBOURZEIX Thomas Vélo Club La Pomme Marseille FRA 01h33’29”
129 42 FRA19790604 CHARTEAU Anthony Team Europcar FRA 01h33’29”
130 66 FRA19900529 * PINOT Thibault FDJ – Big Mat FRA 01h33’29”
131 16 BEL19780904 VEUCHELEN Frederik Vacansoleil – DCM Pro Cycling BEL 01h33’29”
132 131 FRA19781128 FLAHAUT Denis Roubaix Lille Métropole FRA 01h40’44” 07’15”
133 144 LTU19881230 SISKEVICIUS Evaldas Vélo Club La Pomme Marseille LTU 01h40’47” 07’18”

Nie wystartowali:
PERAUD Jean-Christophe – AG2R la Mondiale – FRA19770522
PICHON Laurent – Bretagne – Schuller – FRA19860719
BICHOT Freddy – Veranda Rideau U – FRA19790909

Klasyfikacja generalna:
1 31 GER19880511 KITTEL Marcel PRO GER les 206.5 km en 05h03’38” (moy. 40.77 km/h)
2 61 FRA19900725 * BOUHANNI Nacer FDJ FRA 05h03’40” 02”
3 54 NED19811103 TRAKSEL Bobbie LAN NED 05h03’47” 09”
4 13 BEL19870213 BOECKMANS Kris VCD BEL 05h03’48” 10”
5 81 BEL19861005 VAN VOOREN Steven TSV BEL 05h03’51” 13”
6 56 BEL19810602 HOVELYNCK Kurt LAN BEL 05h03’51” ”
7 1 FRA19830928 RAVARD Anthony ALM FRA 05h03’52” 14”
8 53 BEL19810120 BARBE Koen LAN BEL 05h03’52” ”
9 86 BEL19851010 CORNU Dominique TSV BEL 05h03’52” ”
10 11 BEL19770701 LEUKEMANS Björn VCD BEL 05h03’53” 15”
11 23 FRA19900926 * PETIT Adrien COF FRA 05h03’53” ”
12 112 FRA19800804 MARTIAS Rony SAU FRA 05h03’53” ”
13 126 LUX19860903 DRUCKER Jean-Pierre ACC LUX 05h03’54” 16”
14 21 FRA19800820 DUMOULIN Samuel COF FRA 05h03’54” ”
15 82 BEL19880813 VAN STAEYEN Michael TSV BEL 05h03’54” ”
16 88 BEL19900419 * VAN ASBROECK Tom TSV BEL 05h03’54” ”
17 106 SLO19841018 KOCJAN Jure TT1 SLO 05h03’54” ”
18 148 FRA19880504 MARTINEZ Yannick LPM FRA 05h03’54” ”
19 72 FRA19860228 BACQUET Fabien BIG FRA 05h03’54” ”
20 96 FRA19780106 DION Renaud BSC FRA 05h03’54” ”
21 123 BEL19841125 ISTA Kevyn ACC BEL 05h03’54” ”
22 158 LTU19851226 BAGDONAS Gediminas SKT LTU 05h03’54” ”
23 155 BEL19860601 VANBILSEN Kenneth SKT BEL 05h03’54” ”
24 43 FRA19810321 CHAVANEL Sébastien EUC FRA 05h03’54” ”
25 48 JPN19840922 ARASHIRO Yukiya EUC JPN 05h03’54” ”
26 114 FRA19791207 ENGOULVENT Jimmy SAU FRA 05h03’54” ”
27 121 NED19760122 VAN DIJK Stefan ACC NED 05h03’54” ”
28 145 FRA19860123 GIRAUD Benjamin LPM FRA 05h03’54” ”
29 47 FRA19830106 PICHOT Alexandre EUC FRA 05h03’54” ”
30 57 BEL19910125 * STALLAERT Joeri LAN BEL 05h03’54” ”
31 163 FRA19860920 JULES Justin VRU FRA 05h03’54” ”
32 85 BEL19911112 * VAN HOECKE Gijs TSV BEL 05h03’54” ”
33 55 BEL19800514 COMMEYNE Davy LAN BEL 05h03’54” ”
34 105 FRA19850601 EL FARES Julien TT1 FRA 05h03’54” ”
35 162 FRA19881108 MATHEOU Romain VRU FRA 05h03’54” ”
36 117 FRA19850626 POULHIES Stéphane SAU FRA 05h03’54” ”
37 68 FRA19881126 VICHOT Arthur FDJ FRA 05h03’54” ”
38 95 FRA19860402 MALACARNE Gaël BSC FRA 05h03’54” ”
39 3 FRA19861103 BOUET Maxime ALM FRA 05h03’54” ”
40 151 BEL19701216 EECKHOUT Niko SKT BEL 05h03’54” ”
41 136 FRA19870831 KNEISKY Morgan RLM FRA 05h03’54” ”
42 103 ITA19820419 COLLI Daniele TT1 ITA 05h03’54” ”
43 83 BEL19881014 JODTS Sven TSV BEL 05h03’54” ”
44 113 FRA19890911 * DELAPLACE Anthony SAU FRA 05h03’54” ”
45 166 FRA19880807 MOLMY Arnaud VRU FRA 05h03’54” ”
46 2 FRA19870623 BONNAFOND Guillaume ALM FRA 05h03’54” ”
47 168 FRA19910720 * LE MONTAGNER Maxime VRU FRA 05h03’54” ”
48 108 AUT19900617 * PREIDLER Georg TT1 AUT 05h03’54” ”
49 58 NED19840119 BELLEMAKERS Dirk LAN NED 05h03’54” ”
50 15 WESTRA NED19820911 Lieuwe VCD NED 05h03’54” ”
51 115 FRA19850323 HIVERT Jonathan SAU FRA 05h03’54” ”
52 12 ITA19840211 MARCATO Marco VCD ITA 05h03’54” ”
53 78 FRA19861014 TRONET Steven BIG FRA 05h03’54” ”
54 8 FRA19810117 RIBLON Christophe ALM FRA 05h03’54” ”
55 76 FRA19890220 * LE BOUCH Dimitri BIG FRA 05h03’54” ”
56 18 BEL19790829 DEVOLDER Stijn VCD BEL 05h03’54” ”
57 64 FRA19800609 GESLIN Anthony FDJ FRA 05h03’54” ”
58 91 FRA19890501 * FONSECA Armindo BSC FRA 05h03’54” ”
59 52 BEL19750721 DE WAELE Bert LAN BEL 05h03’54” ”
60 75 FRA19881102 RACAULT Ronan BIG FRA 05h03’54” ”
61 127 BEL19790312 SCHEIRLINCKX Staf ACC BEL 05h03’54” ”
62 36 NED19850515 STAMSNIJDER Tom PRO NED 05h03’54” ”
63 26 EST19870424 TAARAMAE Rein COF EST 05h03’54” ”
64 122 BEL19770717 HOSTE Leif ACC BEL 05h03’54” ”
65 45 FRA19871101 HUREL Tony EUC FRA 05h03’54” ”
66 62 FRA19781130 FEDRIGO Pierrick FDJ FRA 05h03’54” ”
67 138 FRA19890323 * SCHMIDT Fabien RLM FRA 05h03’54” ”
68 44 FRA19890605 * COUSIN Jérôme EUC FRA 05h03’54” ”
69 65 FRA19850508 PINEAU Cédric FDJ FRA 05h03’54” ”
70 35 GER19860313 GESCHKE Simon PRO GER 05h03’54” ”
71 124 BEL19820429 DE VOCHT Wim ACC BEL 05h03’54” ”
72 17 NED19890616 * LINDEMAN Bertjan VCD NED 05h03’54” ”
73 22 FRA19850731 DI GREGORIO Rémi COF FRA 05h03’54” ”
74 125 BEL19790430 CAPPELLE Andy ACC BEL 05h03’54” ”
75 116 FRA19791230 LELAY David SAU FRA 05h03’54” ”
76 46 ITA19870711 MALACARNE Davide EUC ITA 05h03’54” ”
77 152 BEL19820613 GHYLLEBERT Pieter SKT BEL 05h03’54” ”
78 164 FRA19810612 CUMONT Gaylord VRU FRA 05h03’54” ”
79 104 FRA19860203 CUSIN Rémi TT1 FRA 05h03’54” ”
80 111 FRA19860806 COPPEL Jérôme SAU FRA 05h03’54” ”
81 107 ESP19830930 MEGIAS LEAL Javier TT1 ESP 05h03’54” ”
82 37 BEL19840402 DE BACKER Bert PRO BEL 05h03’54” ”
83 14 NED19910717 * MARKUS Barry VCD NED 05h03’54” ”
84 6 FRA19820612 MINARD Sébastien ALM FRA 05h03’54” ”
85 5 FRA19860402 HOUANARD Steve ALM FRA 05h03’54” ”
86 32 FRA19840502 HUGUET Yann PRO FRA 05h03’54” ”
87 102 FRA19761211 BODROGI Laszlo TT1 FRA 05h03’54” ”
88 84 BEL19870210 VANSPEYBROUCK Pieter TSV BEL 05h03’54” ”
89 63 FRA19841006 GERARD Arnaud FDJ FRA 05h03’54” ”
90 34 NED19880927 VAN ZANDBEEK Ronan PRO NED 05h03’54” ”
91 24 LAT19820408 SARAMOTINS Aleksejs COF LAT 05h03’54” ”
92 142 FRA19850629 DELAROZIERE Mathieu LPM FRA 05h03’54” ”
93 77 FRA19830316 ROUSSEAU Nicolas BIG FRA 05h03’54” ”
94 146 FRA19870104 PERICHON Pierre-Luc LPM FRA 05h03’54” ”
95 135 FRA19861009 GUAY Julien RLM FRA 05h03’54” ”
96 141 FRA19850304 CAUQUIL Yohan LPM FRA 05h03’54” ”
97 92 FRA19840408 BIDEAU Jean-Marc BSC FRA 05h03’54” ”
98 156 IRL19870311 MC LAUGHLIN Ronan SKT IRL 05h03’54” ”
99 118 FRA19810706 TALABARDON Yannick SAU FRA 05h03’54” ”
100 87 BEL19911204 * DE JONGHE Kévin TSV BEL 05h03’54” ”
101 71 FRA19900308 * BACON Romain BIG FRA 05h03’54” ”
102 165 POL19800509 OLEJNIK Michał VRU POL 05h03’54” ”
103 154 GBR19890720 * MCNALLY Mark SKT GBR 05h03’54” ”
104 41 FRA19861010 ROLLAND Pierre EUC FRA 05h03’54” ”
105 73 FRA19860419 THIRE Jonathan BIG FRA 05h03’54” ”
106 101 FRA19840516 ANTOMARCHI Julien TT1 FRA 05h03’54” ”
107 98 FRA19901003 * LEBON Johan BSC FRA 05h03’54” ”
108 4 FRA19801113 DUPONT Hubert ALM FRA 05h03’54” ”
109 94 DELPECH Jean-FRA19791027 Luc BSC FRA 05h03’54” ”
110 51 BEL19780216 AMORISON Frédéric LAN BEL 05h03’54” ”
111 134 FRA19850322 COLIN Anthony RLM FRA 05h03’54” ”
112 132 FRA19890721 * DESRIAC Loïc RLM FRA 05h03’54” ”
113 25 BEL19780401 SIJMENS Nico COF BEL 05h03’54” ”
114 66 FRA19900529 * PINOT Thibault FDJ FRA 05h03’54” ”
115 128 BEL19820315 GORIS Rob ACC BEL 05h03’54” ”
116 33 FRA19810929 SPRICK Matthieu PRO FRA 05h03’54” ”
117 67 FRA19820105 VAUGRENARD Benoit FDJ FRA 05h03’54” ”
118 27 FRA19820223 VALENTIN Tristan COF FRA 05h03’54” ”
119 16 BEL19780904 VEUCHELEN Frederik VCD BEL 05h03’54” ”
120 28 FRA19770808 VOGONDY Nicolas COF FRA 05h03’54” ”
121 147 LAT19910615 * SKUJINS Toms LPM LAT 05h03’54” ”
122 167 FRA19760410 VERMEULEN Franck VRU FRA 05h03’54” ”
123 133 FRA19820510 DRANCOURT Pierre RLM FRA 05h03’54” ”
124 137 FRA19840218 LALOUETTE Kévin RLM FRA 05h03’54” ”
125 157 IRL19900710 * DOWNEY Sean Patrick SKT IRL 05h07’06” 03’28”
126 143 FRA19890616 * VAUBOURZEIX Thomas LPM FRA 05h07’06” ”
127 74 FRA19830201 DRUJON Mathieu BIG FRA 05h07’08” 03’30”
128 97 FRA19830906 CHAMPION Dimitri BSC FRA 05h09’32” 05’54”
129 38 FRA19841110 HUPONT Thierry PRO FRA 05h09’32” ”
130 42 FRA19790604 CHARTEAU Anthony EUC FRA 05h09’32” ”
131 131 FRA19781128 FLAHAUT Denis RLM FRA 05h11’09” 07’31”
132 153 BEL19841125 ENNEKENS Stijn SKT BEL 05h14’03” 10’25”
133 144 LTU19881230 SISKEVICIUS Evaldas LPM LTU 05h14’24” 10’46”

foto: velofotopro.com

Andrzej