Kim Andersen powiedział, że nie może skomentować pogłosek dotyczących ewentualnego połączenia Leopard-Trek i RadioShack. Jeden z dyrektorów luksemburskiej ekipy twierdzi, że nic nie wie o tej historii, zaprzeczając tym samym o konflikcie w zespole.

Niedawno informowaliśmy Państwa, o doniesieniach francuskiej prasy na temat ewentualnej fuzji drużyn Leopard-Trek i RadioShack. Główny dyrektor sportowy Leopard-Trek, Brian Nygaard nadal nie wypowiedział się na ten temat. Dziennikarze więc „dopadli” innego z założycieli ekipy, Kima Andersena

„Nie mogę wypowiedzieć się na temat sytuacji Briana”, opowiadał Andersen, pytany o rzekome odejście jego kolegi do zespołu GreenEdge. „On jest w swoim biurze i można w każdej chwili zadzwonić i go zapytać”.

Odmówił komentarza na temat ogólnej sytuacji ekipy. Chodziło tu o pogłoski głównego udziałowca drużyny, Fabio Becci, który rzekomo nie jest zadowolony z kierowania drużyny.

„To nic takiego. Wiem o wszystkim”, uspokaja Duńczyk. „Nie, nie jestem pod wielką presją ze strony „góry”. Nie ma czegoś takiego”, tłumaczy.

Zespół ma 22 zwycięstw w tym sezonie, w tym etapy zarówno na Tour de France i Vuelta a Espana. Sześć z nich to sukcesy Fabiana Cancellary. Bracia Andy i Frank Schleck, stanęli na podium Tour de France.

Andrzej

 

Poprzedni artykułSkład Reprezentacji Stanów Zjednoczonych na MŚ w Kopenhadze
Następny artykułVisconti najlepszy na ostatnim etapie Settimana Ciclistica Lombarda. Wyścig dla Pinot.
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments