Marek Rutkiewicz (CCC Polsat) pokonując swojego klubowego kolegę Mateusza Taciaka i Pawła Cieślika (Team BGŻ) został Górskim Mistrzem Polski 2011. Dla Marka to drugi tytuł z rzędu.

Od samego początku wyścigu do ataku przystąpili kolarze grupy CCC Polsat Polkowice, jako pierwszy zaatakował Mariusz Witecki. Po pokonaniu dojazdu do pierwszej rundy na czele stawki jechali kolarze grupy CCC Polsat Polkowice Marek Rutkiewicz, Jacek Morajko i Paweł Charucki, wśród zawodników z innych ekip w czołówce znaleźli się Kamil Gradek (GK Kellys Cartusia Kartuzy) oraz Jarosław Dąbrowski (Pacific MG Kvis Toruń).

W miarę upływu rund i kilometrów w czołówce pojawiało się coraz więcej kolarzy w pomarańczowych koszulkach. Z ucieczki odpadli kolejno Kamil Gradek i Jarosław Dąbrowski.  W połowie dystansu za prowadzącymi Jackiem Morajko i Markiem Rutkiewiczem, jechał Paweł Charucki, do którego dołączyli Tomasz Kiendyś, Mateusz Taciak i Adrian Honkisz, z przodu jechał także Paweł Cieślik (Bank BGŻ). W pewnym momencie wśród dziesięciu kolarzy mijających linię mety okrążenia aż ośmiu z nich reprezentowało barwy grupy z Polkowic.

Na dwa okrążenia przed końcem na czele stawki jechali Marek Rutkiewicz i Jacek Morajko. Za ich plecami kontratakował Paweł Cieślik mający “na plecach” kolarzy w pomarańczowych koszulkach. Dalej jechała większa grupka z czołowymi orlikami reprezentującymi głównie zespołu Pacific MG Kvis Toruń i GK Kellys Cartusia Kartuzy.

Na ostatnią rundę samotnie wjechał Marek Rutkiewicz, za nim Jacek Morajko oraz trójka Paweł Cieślik, Mateusz Taciak i Tomasz Kiendyś. Tytuł mistrza Polski po raz drugi z rzędu wywalczył Marek Rutkiewicz, w walce o srebrny medal Mateusz Taciak pokonał na finiszu Pawła Cieślika.

Pełne wyniki:

 1   1 POL19810508 RUTKIEWICZ     Marek      CCC POLSAT POLKOWICE         3 25 15
 2  21 POL19840619 TACIAK         Mateusz    CCC POLSAT POLKOWICE         3 27  3   0  1 48
 3  17 POL19860412 CIEŚLIK        Paweł      BANK BGŻ                     3 27  3   0  1 48
 4  33 POL19770623 KIENDYŚ        Tomasz     CCC POLSAT POLKOWICE         3 27 19   0  2  4
 5 110 POL19900224*OWSIAN         Łukasz     TKK PACIFIC TORUŃ            3 27 28   0  2 13
 6  27 POL19880227 HONKISZ        Adrian     CCC POLSAT POLKOWICE         3 27 42   0  2 27
 7  16 POL19880513 PODLASKI       Michał     KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW 3 28  6   0  2 51
 8  23 POL19880303 ZIELIŃSKI      Kamil      CCC POLSAT POLKOWICE         3 28 30   0  3 15
 9  24 POL19860427 BATEK          Dariusz    CCC POLSAT POLKOWICE         3 28 30   0  3 15
10   2 POL19830506 GIL            Mariusz    LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE  3 28 56   0  3 41
11  32 POL19880124 JANISZEWSKI    Sylwester  CCC POLSAT POLKOWICE         3 29 13   0  3 58
12  28 POL19670116 ROMANIK        Radosław   BANK BGŻ                     3 29 18   0  4  3
13 112 POL19911207*WIŚNIOWSKI     Łukasz     TKK PACIFIC TORUŃ            3 29 27   0  4 12
14  22 POL19810510 WITECKI        Mariusz    CCC POLSAT POLKOWICE         3 29 33   0  4 18
15 114 POL19910302*PIASKOWY       Emanuel    TKK PACIFIC KWISA NORDA      3 29 39   0  4 24
16 189 POL19920229*ZATORSKI       Konrad     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 29 39   0  4 24
17 145 POL19900917*GRADEK         Kamil      GKS CARTUSIA KARTUZY         3 29 52   0  4 37
18  11 POL19731119 KAISER         Andrzej    CORRATEC TEAM POZNAŃ         3 29 52   0  4 37
19 111 POL19900325*GAWROŃSKI      Piotr      TKK PACIFIC KWISA NORDA      3 29 52   0  4 37
20 143 POL19900524*BERNAS         Paweł      GKS CARTUSIA KARTUZY         3 29 52   0  4 37
21 192 POL19890921*JEGIER         Mateusz    TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 29 52   0  4 37
22 103 POL19900226*MROŻEK         Marcin     UKS SOKÓŁ KĘTY US FACTOR     3 30 15   0  5  0
23  30 POL19881104 URBANOWSKI     Marcin     BANK BGŻ                     3 30 32   0  5 17
24  36 POL19830720 DĄBROWSKI      Jarosław   TKK PACIFIC KWISA NORDA      3 30 51   0  5 36
25 147 POL19890423*KOWALCZYK      Jarosław   GKS CARTUSIA KARTUZY         3 32 17   0  7  2
26   7 POL19780505 KRZYWY         Krzysztof  CORRATEC TEAM POZNAŃ         3 32 55   0  7 40
27 113 POL19910620*RYNKOWSKI      Rafał      TKK PACIFIC KWISA NORDA      3 33 13   0  7 58
28 157 POL19890527*KIRPSZA        Piotr      KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW 3 34  9   0  8 54
29 161 POL19921002*KOSIOR         Michał     KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW 3 37 22   0 12  7
30  34 POL19840911 MATYSIAK       Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE         3 37 47   0 12 32
31  35 POL19810426 MORAJKO        Jacek      CCC POLSAT POLKOWICE         3 37 47   0 12 32
32 167 POL19900107*MIGDOŁ         Kamil      KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW 3 38  4   0 12 49
33 107 POL19910815*PIOTROWICZ     Paweł      TKK PACIFIC KWISA NORDA      3 38 21   0 13  6
34  29 POL19880211 CZAJKOWSKI     Konrad     BANK BGŻ                     3 38 42   0 13 27
35 186 POL19911202*TOMASIAK       Konrad     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 38 50   0 13 35
36 184 POL19910426*PSZCZOLARSKI   Wojciech   LMGKK ZIEMIA BRZESKA         3 39  2   0 13 47
37 187 POL19900719*BULIK          Mieszko    TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 39 30   0 14 15
38 148 POL19890422*SKARŻYŃSKI     Wojciech   GKS CARTUSIA KARTUZY         3 40 26   0 15 11
39 183 POL19891108*PAC            Paweł      LMGKK ZIEMIA BRZESKA         3 41 43   0 16 28
40  38 POL19850914 DOROŻAŁA       Aleksander NIESTOWARZYSZONY ROKITNICA   3 41 50   0 16 35
41 149 POL19890427*MARZEC         Tomasz     GKS CARTUSIA KARTUZY         3 43 48   0 18 33
42  31 POL19830127 JANIACZYK      Błażej     CCC POLSAT POLKOWICE         3 43 48   0 18 33
43  26 POL19881014 CHARUCKI       Paweł      CCC POLSAT POLKOWICE         3 43 48   0 18 33
44 119 POL19890119*DOMBROWSKI     Maciej     DEK-MEBLE CYCLO KORONA KIELC 3 43 48   0 18 33
45 131 POL19920706*KORDUS         Adam       GKS TARNOVIA TARNOWO PDG.    3 43 48   0 18 33
46 190 POL19921115*STRZEDUŁA      Szymon     TC CHROBRY FELT GŁOGÓW       3 43 48   0 18 33
47   6 POL19880120 TECŁAW         Radosław   CORRATEC TEAM POZNAŃ         3 44 29   0 19 14
48 121 POL19920104*KOZAK          Mariusz    MTB TEAM RMF FM              3 44 29   0 19 14
49 144 POL19920730*DOMAGAŁA       Patryk     GK GLIWICE MERIDA            3 44 38   0 19 23
50  18 POL19750830 JEŻOWSKI       Krzysztof  BANK BGŻ                     3 44 38   0 19 23
51 122 POL19900208*SÓJKA          Kornel     KTK KALISZ                   3 44 38   0 19 23
52  40 POL19830218 DETKO          Artur      BANK BGŻ                     3 44 38   0 19 23
53 159 POL19890131*PERZYNA        Jakub      BGŻ WKK TEAM                 3 44 38   0 19 23
54  19 POL19740227 RĘBIEWSKI      Jarosław   BANK BGŻ                     3 44 38   0 19 23
55  12 POL19880107 WILK           Piotr      KK PANORAMA WARSZAWA         3 45 10   0 19 55
56 108 POL19920212*KADRZYŃSKI     Michał     TKK PACIFIC KWISA NORDA      3 45 31   0 20 16
57 105 POL19881108 GRUSZKA        Patryk     LKS TRASA ZIELONA GÓRA       3 46 20   0 21  5
58 125 POL19920715*NOWAK          Mateusz    KTK KALISZ                   3 46 35   0 21 20
59  15 POL19880923 MIAZGA         Artur      LECHIA PIECHOWICE            3 47 19   0 22  4
     3 POL19840709 SZCZUCKI       Przemysław MKK "BOLMET TREK" LEGNICA      Aban
     4 POL19871106 KUCEWICZ       Michał     LKS TRASA ZIELONA GÓRA         Aban
     5 POL19841114 PIERZGA        Adam       GK GLIWICE MERIDA              Aban
     8 POL19820930 KIEŁBASA       Arkadiusz  ŻARY TEAM                      Aban
     9 POL19880426 BRYCHCY        Adrian     NIESTOWARZYSZONY               Aban
    10 POL19870913 PAPIERZ        Jakub      WLKS KRAKUS BBC CZAJA          Aban
    13 POL19830712 SUŁEK          Piotr      BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA         Aban
    14 POL19860201 STRZEDUŁA      Łukasz     LKUKS PSZCZYNA                 Aban
    20 POL19770223 LISOWICZ       Tomasz     BANK BGŻ                       Aban
    25 POL19820510 BODNAR         Łukasz     CCC POLSAT POLKOWICE           Aban
    37 POL19830203 SMOLEŃ         Tomasz     CCC POLSAT POLKOWICE           Aban
    46 POL19810318 GAJ            Andrzej    UKS ZIEMIA BĘDZIŃSKA           Aban
    78 POL19910716*DUDZIAK        Adam       LEGIA - FELT                   Aban
   100 POL19910326*FORNALSKI      Damian     MKK "BOLMET TREK" LEGNICA      Aban
   101 POL19920616*KUDELSKI       Tomasz     MKK "BOLMET TREK" LEGNICA      Aban
   102 POL19891101*MIELA          Damian     MKK "BOLMET TREK" LEGNICA      Aban
   104 POL19900120*MALEJKA        Michał     UKS SOKÓŁ KĘTY                 Aban
   106 POL19910925*DURAJ          Dorian     LKS TRASA ZIELONA GÓRA         Aban
   109 POL19920408*KULAS          Marek      TKK PACIFIC KWISA NORDA        Aban
   115 POL19920116*WARCHOŁ        Bartosz    JF DUET GOLENIÓW               Aban
   116 POL19891011*DYGACZ         Tomasz     MTB SILESIA RYBNIK             Aban
   117 POL19910623*CEBULA         Adam       MTB SILESIA RYBNIK             Aban
   118 POL19890330*FIJAŁKOWSKI    Rafał      DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC   Aban
   120 POL19900331*WOJSA          Adam       MGLKS BŁĘKITNI MEXLLER SOKPO   Aban
   123 POL19910809*MARCINIAK      Adrian     KTK KALISZ                     Aban
   124 POL19901201*KAWALEC        Marcin     KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK     Aban
   126 POL19920609*WOJCIECHOWSKI  Piotr      KTK KALISZ                     Aban
   129 POL19890710*STACHOWIAK     Adam       KLTC KONIN                     Aban
   130 POL19890720*SOŁKIEWICZ     Arkadiusz  GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC      Aban
   132 POL19910601*CHRZANOWSKI    Sławek     BDC TEAM                       Aban
   142 POL19890530*KOSEK          Kamil      LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW    Aban
   146 POL19900324*MALECKI        Sebastian  GKS CARTUSIA KARTUZY           Aban
   150 POL19920930*CZERKIES       Michał     GKS CARTUSIA KARTUZY           Aban
   151 POL19920614*MAKUCH         Tomasz     GKS CARTUSIA KARTUZY           Aban
   152 POL19921207*MŁYŃSKI        Sebastian  GKS CARTUSIA KARTUZY           Aban
   153 POL19910823*BURAKOWSKI     Adrian     LKUKS PSZCZYNA                 Aban
   154 POL19910811*ZAGÓRNY        Dominik    LKUKS PSZCZYNA                 Aban
   156 POL19920130*HABA           Grzegorz   KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW   Aban
   158 POL19910808*WRĘGA          Wojciech   KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW   Aban
   160 POL19920809*JEZIORSKI      Maciej     BGŻ WKK TEAM                   Aban
   162 POL19901103*SKARŻYŃSKI     Piotr      BGŻ WKK TEAM                   Aban
   163 POL19920327*PIKOS          Mateusz    LKS ZIEMIA OPOLSKA             Aban
   164 POL19920312*FOLTYN         Jakub      KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW   Aban
   168 POL19901129*CHMURZEWSKI    Mateusz    MGLKS BŁĘKITNI MEXLLER SOKPO   Aban
   169 POL19920101*WŁODARCZYK     Mateusz    MGLKS BŁĘKITNI MEXLLER SOKPO   Aban
   173 POL19920129*PLUCIŃSKI      Oskar      CORRATEC TEAM POZNAŃ           Aban
   174 POL19910920*WOLNY          Sebastian  KS ŚNIEŻKA KARPACZ             Aban
   175 POL19921212*GRYNIENKO      Michał     LECHIA PIECHOWICE              Aban
   176 POL19900323*PIHULAK        Łukasz     BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŚWID   Aban
   177 POL19900805*KLIMCZYK       Dawid      WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR   Aban
   178 POL19900808*KRZYWANIA      Paweł      WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR   Aban
   179 POL19911024*BARTKIEWICZ    Andrzej    LMGKK ZIEMIA BRZESKA           Aban
   180 POL19910622*BARTKIEWICZ    Dorian     LMGKK ZIEMIA BRZESKA           Aban
   181 POL19910913*MAJDANIK       Mateusz    LMGKK ZIEMIA BRZESKA           Aban
   182 POL19920229*PLUCIŃSKI      Adam       LMGKK ZIEMIA BRZESKA           Aban
   185 POL19911007*FRANCZAK       Paweł      LMGKK ZIEMIA BRZESKA           Aban
   188 POL19900121*DĄBROWSKI      Franciszek TC CHROBRY FELT GŁOGÓW         Aban
   191 POL19900826*JURKOWLANIEC   Mikołaj    TC CHROBRY FELT GŁOGÓW         Aban
   193 POL19920116*BIDERMAN       Mateusz    TC CHROBRY FELT GŁOGÓW         Aban
   194 POL19910320*SZRAMKA        Damian     ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX GRU   Aban
   195 POL19890629*BRYLOWSKI      Paweł      ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX GRU   Aban
   196 POL19890324*STĘPNIAK       Grzegorz   ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX GRU   Aban
   197 POL19910313*NOWACZEK       Mateusz    ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX GRU   Aban
   198 POL19900627*WOJCZAL        Paweł      KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK     Aban
   199 POL19920103*SKRZESZEWSKI   Paweł      LEGIA - FELT                   Aban

Źródło: www.kolarski.pl

 

 

 

 

 

ELITA/ORLIK
1 1 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE 3 25 15
2 21 POL19840619 TACIAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 3 27 3 0 1 48
3 17 POL19860412 CIEŚLIK Paweł BANK BGś 3 27 3 0 1 48
4 33 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 27 19 0 2 4
5 110 POL19900224*OWSIAN Łukasz TKK PACIFIC TORUŃ 3 27 28 0 2 13
6 27 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 3 27 42 0 2 27
7 16 POL19880513 PODLASKI Michał KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW 3 28 6 0 2 51
8 23 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil CCC POLSAT POLKOWICE 3 28 30 0 3 15
9 24 POL19860427 BATEK Dariusz CCC POLSAT POLKOWICE 3 28 30 0 3 15
10 2 POL19830506 GIL Mariusz LKS POM STRZELCE KRAJEŃSKIE 3 28 56 0 3 41
11 32 POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester CCC POLSAT POLKOWICE 3 29 13 0 3 58
12 28 POL19670116 ROMANIK Radosław BANK BGś 3 29 18 0 4 3
13 112 POL19911207*WIŚNIOWSKI Łukasz TKK PACIFIC TORUŃ 3 29 27 0 4 12
14 22 POL19810510 WITECKI Mariusz CCC POLSAT POLKOWICE 3 29 33 0 4 18
15 114 POL19910302*PIASKOWY Emanuel TKK PACIFIC KWISA NORDA 3 29 39 0 4 24
16 189 POL19920229*ZATORSKI Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 3 29 39 0 4 24
17 145 POL19900917*GRADEK Kamil GKS CARTUSIA KARTUZY 3 29 52 0 4 37
18 11 POL19731119 KAISER Andrzej CORRATEC TEAM POZNAŃ 3 29 52 0 4 37
19 111 POL19900325*GAWROŃSKI Piotr TKK PACIFIC KWISA NORDA 3 29 52 0 4 37
20 143 POL19900524*BERNAS Paweł GKS CARTUSIA KARTUZY 3 29 52 0 4 37
21 192 POL19890921*JEGIER Mateusz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 3 29 52 0 4 37
22 103 POL19900226*MROśEK Marcin UKS SOKÓŁ KĘTY US FACTOR 3 30 15 0 5 0
23 30 POL19881104 URBANOWSKI Marcin BANK BGś 3 30 32 0 5 17
24 36 POL19830720 DĄBROWSKI Jarosław TKK PACIFIC KWISA NORDA 3 30 51 0 5 36
25 147 POL19890423*KOWALCZYK Jarosław GKS CARTUSIA KARTUZY 3 32 17 0 7 2
26 7 POL19780505 KRZYWY Krzysztof CORRATEC TEAM POZNAŃ 3 32 55 0 7 40
27 113 POL19910620*RYNKOWSKI Rafał TKK PACIFIC KWISA NORDA 3 33 13 0 7 58
28 157 POL19890527*KIRPSZA Piotr KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW 3 34 9 0 8 54
29 161 POL19921002*KOSIOR Michał KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW 3 37 22 0 12 7
30 34 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 3 37 47 0 12 32
31 35 POL19810426 MORAJKO Jacek CCC POLSAT POLKOWICE 3 37 47 0 12 32
32 167 POL19900107*MIGDOŁ Kamil KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW 3 38 4 0 12 49
33 107 POL19910815*PIOTROWICZ Paweł TKK PACIFIC KWISA NORDA 3 38 21 0 13 6
34 29 POL19880211 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGś 3 38 42 0 13 27
35 186 POL19911202*TOMASIAK Konrad TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 3 38 50 0 13 35
36 184 POL19910426*PSZCZOLARSKI Wojciech LMGKK ZIEMIA BRZESKA 3 39 2 0 13 47
2
37 187 POL19900719*BULIK Mieszko TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 3 39 30 0 14 15
38 148 POL19890422*SKARśYŃSKI Wojciech GKS CARTUSIA KARTUZY 3 40 26 0 15 11
39 183 POL19891108*PAC Paweł LMGKK ZIEMIA BRZESKA 3 41 43 0 16 28
40 38 POL19850914 DOROśAŁA Aleksander NIESTOWARZYSZONY ROKITNICA 3 41 50 0 16 35
41 149 POL19890427*MARZEC Tomasz GKS CARTUSIA KARTUZY 3 43 48 0 18 33
42 31 POL19830127 JANIACZYK BłaŜej CCC POLSAT POLKOWICE 3 43 48 0 18 33
43 26 POL19881014 CHARUCKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE 3 43 48 0 18 33
44 119 POL19890119*DOMBROWSKI Maciej DEK-MEBLE CYCLO KORONA KIELC 3 43 48 0 18 33
45 131 POL19920706*KORDUS Adam GKS TARNOVIA TARNOWO PDG. 3 43 48 0 18 33
46 190 POL19921115*STRZEDUŁA Szymon TC CHROBRY FELT GŁOGÓW 3 43 48 0 18 33
47 6 POL19880120 TECŁAW Radosław CORRATEC TEAM POZNAŃ 3 44 29 0 19 14
48 121 POL19920104*KOZAK Mariusz MTB TEAM RMF FM 3 44 29 0 19 14
49 144 POL19920730*DOMAGAŁA Patryk GK GLIWICE MERIDA 3 44 38 0 19 23
50 18 POL19750830 JEśOWSKI Krzysztof BANK BGś 3 44 38 0 19 23
51 122 POL19900208*SÓJKA Kornel KTK KALISZ 3 44 38 0 19 23
52 40 POL19830218 DETKO Artur BANK BGś 3 44 38 0 19 23
53 159 POL19890131*PERZYNA Jakub BGś WKK TEAM 3 44 38 0 19 23
54 19 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław BANK BGś 3 44 38 0 19 23
55 12 POL19880107 WILK Piotr KK PANORAMA WARSZAWA 3 45 10 0 19 55
56 108 POL19920212*KADRZYŃSKI Michał TKK PACIFIC KWISA NORDA 3 45 31 0 20 16
57 105 POL19881108 GRUSZKA Patryk LKS TRASA ZIELONA GÓRA 3 46 20 0 21 5
58 125 POL19920715*NOWAK Mateusz KTK KALISZ 3 46 35 0 21 20
59 15 POL19880923 MIAZGA Artur LECHIA PIECHOWICE 3 47 19 0 22 4
3 POL19840709 SZCZUCKI Przemysław MKK “BOLMET TREK” LEGNICA Aban
4 POL19871106 KUCEWICZ Michał LKS TRASA ZIELONA GÓRA Aban
5 POL19841114 PIERZGA Adam GK GLIWICE MERIDA Aban
8 POL19820930 KIEŁBASA Arkadiusz śARY TEAM Aban
9 POL19880426 BRYCHCY Adrian NIESTOWARZYSZONY Aban
10 POL19870913 PAPIERZ Jakub WLKS KRAKUS BBC CZAJA Aban
13 POL19830712 SUŁEK Piotr BOPLIGHT TEAM ŚWIDNICA Aban
14 POL19860201 STRZEDUŁA Łukasz LKUKS PSZCZYNA Aban
20 POL19770223 LISOWICZ Tomasz BANK BGś Aban
25 POL19820510 BODNAR Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE Aban
37 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE Aban
46 POL19810318 GAJ Andrzej UKS ZIEMIA BĘDZIŃSKA Aban
78 POL19910716*DUDZIAK Adam LEGIA – FELT Aban
100 POL19910326*FORNALSKI Damian MKK “BOLMET TREK” LEGNICA Aban
101 POL19920616*KUDELSKI Tomasz MKK “BOLMET TREK” LEGNICA Aban
102 POL19891101*MIELA Damian MKK “BOLMET TREK” LEGNICA Aban
104 POL19900120*MALEJKA Michał UKS SOKÓŁ KĘTY Aban
106 POL19910925*DURAJ Dorian LKS TRASA ZIELONA GÓRA Aban
109 POL19920408*KULAS Marek TKK PACIFIC KWISA NORDA Aban
115 POL19920116*WARCHOŁ Bartosz JF DUET GOLENIÓW Aban
116 POL19891011*DYGACZ Tomasz MTB SILESIA RYBNIK Aban
117 POL19910623*CEBULA Adam MTB SILESIA RYBNIK Aban
118 POL19890330*FIJAŁKOWSKI Rafał DEK MEBLE CYCLO KORONA KIELC Aban
120 POL19900331*WOJSA Adam MGLKS BŁĘKITNI MEXLLER SOKPO Aban
123 POL19910809*MARCINIAK Adrian KTK KALISZ Aban
124 POL19901201*KAWALEC Marcin KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK Aban
126 POL19920609*WOJCIECHOWSKI Piotr KTK KALISZ Aban
129 POL19890710*STACHOWIAK Adam KLTC KONIN Aban
130 POL19890720*SOŁKIEWICZ Arkadiusz GK CYKLOSPORT BOLESŁAWIEC Aban
132 POL19910601*CHRZANOWSKI Sławek BDC TEAM Aban
142 POL19890530*KOSEK Kamil LKS ATOM BOXMET DZIERśONIÓW Aban
146 POL19900324*MALECKI Sebastian GKS CARTUSIA KARTUZY Aban
150 POL19920930*CZERKIES Michał GKS CARTUSIA KARTUZY Aban
151 POL19920614*MAKUCH Tomasz GKS CARTUSIA KARTUZY Aban
152 POL19921207*MŁYŃSKI Sebastian GKS CARTUSIA KARTUZY Aban
153 POL19910823*BURAKOWSKI Adrian LKUKS PSZCZYNA Aban
154 POL19910811*ZAGÓRNY Dominik LKUKS PSZCZYNA Aban
156 POL19920130*HABA Grzegorz KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW Aban
3
158 POL19910808*WRĘGA Wojciech KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW Aban
160 POL19920809*JEZIORSKI Maciej BGś WKK TEAM Aban
162 POL19901103*SKARśYŃSKI Piotr BGś WKK TEAM Aban
163 POL19920327*PIKOS Mateusz LKS ZIEMIA OPOLSKA Aban
164 POL19920312*FOLTYN Jakub KS POGOŃ AKTIO GROUP M.PUŁAW Aban
168 POL19901129*CHMURZEWSKI Mateusz MGLKS BŁĘKITNI MEXLLER SOKPO Aban
169 POL19920101*WŁODARCZYK Mateusz MGLKS BŁĘKITNI MEXLLER SOKPO Aban
173 POL19920129*PLUCIŃSKI Oskar CORRATEC TEAM POZNAŃ Aban
174 POL19910920*WOLNY Sebastian KS ŚNIEśKA KARPACZ Aban
175 POL19921212*GRYNIENKO Michał LECHIA PIECHOWICE Aban
176 POL19900323*PIHULAK Łukasz BOPLIGHT AMINOSTAR TEAM ŚWID Aban
177 POL19900805*KLIMCZYK Dawid WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR Aban
178 POL19900808*KRZYWANIA Paweł WARMIŃSKO-MAZURSKI KLUB SPOR Aban
179 POL19911024*BARTKIEWICZ Andrzej LMGKK ZIEMIA BRZESKA Aban
180 POL19910622*BARTKIEWICZ Dorian LMGKK ZIEMIA BRZESKA Aban
181 POL19910913*MAJDANIK Mateusz LMGKK ZIEMIA BRZESKA Aban
182 POL19920229*PLUCIŃSKI Adam LMGKK ZIEMIA BRZESKA Aban
185 POL19911007*FRANCZAK Paweł LMGKK ZIEMIA BRZESKA Aban
188 POL19900121*DĄBROWSKI Franciszek TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
191 POL19900826*JURKOWLANIEC Mikołaj TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
193 POL19920116*BIDERMAN Mateusz TC CHROBRY FELT GŁOGÓW Aban
194 POL19910320*SZRAMKA Damian ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX GRU Aban
195 POL19890629*BRYLOWSKI Paweł ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX GRU Aban
196 POL19890324*STĘPNIAK Grzegorz ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX GRU Aban
197 POL19910313*NOWACZEK Mateusz ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX GRU Aban
198 POL19900627*WOJCZAL Paweł KTM RACING TEAM ZŁOTY STOK Aban
199 POL19920103*SKRZESZEWSKI Paweł LEGIA – FELT Aban