Wesley Kreder ( Rabobank Continental Team) jest liderem po 3. etapach wyścigu Vuelta Cyclista a Leon (2.2 UCI). Po jednym z etapów, na prowadzeniu był młody Wojciech Migdal (Azysa Conor WRC)!

Pierwszy etap o długości 150 kilometrów, padł łupem Barry`ego Markusa (Rabobank Continental Team). Holender finiszował najlepiej z peletonu. Na 12 pozycji, znalazł się 20-letni Migdal. Na 16. pozycji znalazł się Marcin Bialoblocki (Motorpoint).

Następnego dnia, zawodnicy rywalizowali dwa razy. Rano czekało na nich 85 kilometrów. Na metę, z przewagą 7 sekund wpadła trójka kolarzy. Najlepiej z nich finiszował Norweg Daniel Egeland Jarstø ( Sparebanken Vest – Ridley). Na drugiej pozycji znalazł się Wojtek Migdal i to on został nowym liderem wyścigu! Trzeci był Wesley Kreder (Rabobank Continental Team).

Po południu, w Leon rozegrano 12 kilometrową, jazdę drużynową na czas. Najlepszy rezultat 11:57 holenderskiego Rabobanku zrobił spore wrażenie. Rapha Condor – Sharp stracili do nich 3 sekundy. Drużyna Caja Rural Karola Domagalskiego, uplasowała się na trzeciej pozycji, ze stratą 10 sekund do zwycięzców.

W klasyfikacji generalnej, na prowadzeniu znajduje się 6. zawodników młodzieżowej ekipy Rabobanku. W żółtej koszulce jedzie Wesley Kreder. Karol Domagalski jest 22 i traci do lidera 33 sekundy. Wojciech Migdal jest 34 (42 s straty), Marcin Białobłocki 41 (48 s straty),  Grzegorz Kwiatkowski (Azysa Conor) jest 48, Adrian Sliwa (Azysa Conor) 114.

foto: bibicilismo.com

Andrzej

Poprzedni artykułVuelta a Espana 2011
Następny artykułWarszawski asfalt był łaskawy dla Maxime`a Bouet
W redakcji naszosie.pl praktycznie od samego początku. Obecnie większość czasu poświęca na prowadzenie grupy GVT. Weekendy zazwyczaj spędza na szosach całej Polski. Dla naszosie.pl zdobył trzy medale Mistrzostw Polski dziennikarzy w tym dwa złote. W Mistrzostwach Świata dziennikarzy na Krecie wywalczył czwarte miejsce w jeździe indywidualnej na czas.
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Łukasz
Łukasz

Gratulacje dla Wojciecha Migdala, pozdrawiam serdecznie.