Zarejestrowana w Izraelu grupa Cycling Academy, współtworzona przez Petera Sagana, ogłosiła na swoim profilu facebook’owym o przedłużeniu kontraktu z Wojciechem Migdałem.

Szefostwo ekipy jest z tego powodu wyjątkowo zadowolone, podkreślając, że 24-latek z Krakowa jest jednym z najciężej pracujących kolarzy w peletonie, a dzięki temu, że potrafi poświęcić swoje własne ambicje dla dobra drużyny stał się jedną z najważniejszych postaci w ekipie.

Pochwał nie szczędzi Ran Margaliot, dyrektor grupy:

„Tacy zawodnicy jak Wojciech są fundamentem każdej zawodowej drużyny. Jego lojalność i charakter, który pozwala mu ciężko pracować to coś co bardzo w nim cenię. Wciąż mu trochę brakuje w kilku aspektach, ale widzę jak wielkie postępy poczynił w trakcie poprzedniego sezonu i wierzę, że kolejny rok będzie jeszcze lepszy.”

Migdał również jest zadowolony, że zostaje kolejny rok w akademii Petera Sagana.

„Bardzo doceniam zaufanie jakim obdarzyła mnie drużyna i jestem bardzo szczęśliwy, że będę jeździć kolejny rok w koszulce Cycling Academy Team. Wiem, że to będzie bardzo dobry sezon!”

Ze względu na zadania Migdała w ekipie w jego kolarskim CV brakuje sukcesów indywidualnych. Najlepszym tegorocznym startem było Tour of Małopolska, gdzie zajął drugie miejsce w klasyfikacji punktowej i 4. w klasyfikacji górskiej.

Źródło: FB Cycling Academy

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments