Ekipa Leopard-Trek, przyjęła na staż lidera Międzynarodowego Wyścigu „Dookoła Mazowsza”, Niemca Rüdigera Seliga (biała koszulka na zdjęciu).

22-letni zawodnik, obecnie broni barw ekipy Jenatec Cycling. Kolarz w dwóch ostatnich latach wygrywa etapy na Tour de Berlin Espoir. W 2011.r zajął czwarte miejsce w Pro Race Berlin (1.1 UCI), gdzie wygrał Marcel Kittel (Skil-Shimano) . Selig jest również mistrzem Niemiec w wyścigu punktowym na torze. W barwach reprezentacji Niemiec, startował w tym sezonie w wyścigach z cyklu Pucharu Narodów U-23. Zajął 14. miejsce w holenderskim ZLM Tour, a w La Côte Picarde był 11.

Selig od 4 lat, regularnie melduje się na czołowych miejscach w Mazovia Tour. W tym roku, jest liderem wyścigu Dookoła Mazowsza.

Leopard-Trek ma zatrudnić więcej stażystów do końca sezonu.

Poprzedni artykułWandale zdewastowali pomnik Woutera Weylandta.
Następny artykułBDC Team wygrywa kolejny wyścig UCI! Robert Radosz najlepszy w „Dookoła Mazowsza”!