Foto: @gettysport

Zespół BORA-hansgrohe przedstawił skład na Vuelta a Murcia (14 i 15 lutego) i Clasica de Almeria (16 lutego). W Murcii większe szanse będą mieć górale, a w Almerii sprinterzy.

Rok temu klasyk w Almerii wygrał Pascal Ackermann. Niemiec chce obronić tytuł, a także sięgnąć po pierwsze zwycięstwo w tym sezonie po drugich miejscach w Trofeo Felanitx i Trofeo Playa de Palma. Inny z kolarzy BORA-hansgrohe, Rudiger Selig trzy lata temu w Clasica de Almeria był drugi. Teraz jego zadaniem powinno być rozprowadzenie Ackermanna.

W Murcii liderem Bory będzie Felix Grossschartner. Austriak dwukrotnie był blisko miejsca w czołowej dziesiątce w tym wyścigu. Można się także spodziewać dobrej jazdy w wykonaniu Lennarda Kamny. Nowy kolarz Bora-hansgrohe niedawno był 4. w Pollenca-Andratx. W Murcii Niemiec ma szansę na udany debiut w wyścigu.

Skład BORA-hansgrohe na Vuelta a Murcia i Clasica de Almeria 2020: Pascal Ackermann, Jempy Drucker, Felix Grossschartner, Lennard Kamna, Lukas Postlberger, Andreas Schillinger, Rudiger Selig.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments