BORA - hansgrohe

Ekipa BORA – hansgrohe znów pokazuje, że dba o swoje gwiazdy. Niemiecki team postanowił bowiem przedłużyć kontrakty z całą trójką głównych pomocników Pascala Ackermanna.

O tym, jak ważną postacią dla BORA – hansgrohe jest obecnie Pascal Ackermann nie trzeba chyba nikomu mówić. Niemiecki sprinter jest obecnie z pewnością jednym z najlepszych na świecie, co udowodnił choćby podczas zakończonego kilka dni temu Tour of Guangxi. Nie dziwi więc fakt, że jego team postanowił zatrzymać wszystkich kolarzy tworzących jego prywatny podzespół.

Mowa oczywiście o niemieckiej trójce Michael Schwarzmann – Rudiger Selig – Andreas Schillinger. To właśnie ci doświadczeni kolarze stanowili o sile pociągu Ackermanna choćby podczas Giro d’Italia. W szczególności mocnym graczem jest drugi z wymienionych kolarzy, będący obecnie jednym z najlepszych rozprowadzających na świecie.

Wszyscy trzej kolarze otrzymali do podpisania umowy wygasające wraz z końcem sezonu 2021. Oznacza to, że ich odejście będzie możliwe w tym samym momencie, co odejście samego Pascala Ackermanna. Na ten moment ciężko jednak stwierdzić, czy 25-letni sprinter będzie myślał o zmianie barw za 2 lata.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments