W sobotę w Śremie odbyły się Mistrzostwa Polski ze startu wspólnego w kategorii Masters. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami.

Oto nowi Mistrzowie Polski Masters 2011:

kategoria AK20 – Katarzyna Rzepecka (Whirpool AZS Politechnika Wrocławska)

kategoria AM 20 – Piotr Kieblesz (Olsh Team)

kategoria K30 – Katarzyna Szczurek (KKCIM  Smok Kraków)

kategoria M30 – Sylwester Matusiak (Świat Rowerów)

kategoria M40a – Andrzej Liwiński (A.G.C. Z-L Łódź)

kategoria M40b – Paweł Chałaśkiewicz (Włókniarz Łódź)

kategoria M50a – Dariusz Leduchowski (Włókniarz Łódź)

kategoria M50b – Krzysztof Sujka (Łódź)

kategoria M60a – Jerzy Bylicki (Ksawerów)

kategoria M60b – Radosław Myszkowski (Aleksandrów)

kategoria M70a – Stanisław Paterka (Felt Głogów)

kategoria M70b – Wojciech Krzyżanowski (Gdańsk)

Pełne wyniki Mistrzostw Polski Masters 2011 znajdziesz > tutaj

Foto: Rafał K.

guest
6 komentarzy
Najstarsze
Najnowsze
Inline Feedbacks
View all comments
Arkadiusz
Arkadiusz

Trasa i ogólna organizacja ok,lecz jedna rzecz martwi,że nie dali mi dokończyć ostatniego czwartego okrążenia,jak stwierdził sędzia na mecie „bo po co”.Jako amator wystartowałem by przejechać te 94km,ale niestety nie było mi dane nie z mojej winy.Zastanawiam się,dlaczego nie dają ukończyć wyścigu wszystkim uczestnikom?Przecież amatorzy po to startują by dojechać do mety i przejechać cały dystans.Porażka.

dw
dw

A to dlatego, że chociażby dla Ciebie musiałyby pracować jeszcze wszystkie służby zabezpieczające trasę : policja, straż, lekarz, sędziowie na mecie itp. a i też czas zakończenia całej imprezy przedłużyłby się o czas pokonania Twojego ostatniego okrążenia. Z drugiej strony w wyścigach jednodniowych rozgrywanych wg przepisów PZKol obowiązuje limit czasu wynoszący 5 % czasu zwycięzcy, który może być zwiększony przez sędziego głównego w porozumieniu z organizatorem

Ryś-MIŚ
Ryś-MIŚ

Witam wszystkich startujących,
Nieoficjalnie, otrzymałem informacje, po której zastanawiam się nad dalszym uczestnictwem w zawodach masters. Otóż okazało się, iż po zawodach przeprowadzono kontrolę antydopingową. W wyniku tej kontroli wielu kolarzy powinno zostac zawieszonych i niedopuszczonych do zawodów masters. Uważam, ze to chańba i wstyt dla wszystkich, którzy graja nie fair w takiej rywalizacji. Wyniki kontroli zostana opublikowane w prasie. Choć kontrola nie posiadała atestu i nie będzie można wyciągnąć konsekwencji – panowie grający nie fair – niech wam bedzie wstyd! NIe pokazujcie się już na kolejnych zawodach!

Wojtek
Wojtek

A co taka cisza o kontroli antydopingowej ?
Ludzie wzywani byli na kontrolę i się nie stawili.
I co ? i nic !

Rys-Mis
Rys-Mis

Z ta c hańba to są się zhanbilem. Przepraszam za błąd ort. To ze zdenerwowania

zbyszek
zbyszek

Co do kontroli próbki moczu to może tez niech ktoś się wypowie, bo z tego co się mówi to nie jest to pełna i prawdziwa kontrola tak jak na innych wyścigach.