fot. PolandBike

Poland Bike, organizator wielu imprez rowerowych, w przyszłym roku ponownie zorganizuje Mistrzostwa Polski Masters w Kolarstwie Szosowym. Znamy już termin i miejsce – 23 czerwca, Starachowice.

Klika dni temu firma Poland Bike, dowodzona przez byłego kolarza zawodowego – Grzegorza Wajsa, ogłosiła kalendarz swoich imprez na rok 2019. Poza najbardziej popularnymi maratonami mtb, możemy w nim znaleźć kilka imprez szosowych, w tym Mistrzostwa Polski Masters w Kolarstwie Szosowym.

Kolarskie Mistrzostwa Polski w Starachowicach i II Starachowicka Strzała w tym roku zostały zorganizowane przez Poland Bike i Fundację Sport przy ścisłej współpracy z Powiatem Starachowickim i Hotelem Europa Starachowice Business & Spa w Starachowicach. Prawie 600 uczestników walczyło o medale mistrzostw Polski. Impreza zorganizowana na wysokim poziomie, została doceniona przez Polski Związek Kolarski i Starachowice ponownie będą areną zmagań najlepszych mastersów w kraju. Wszystko to będzie miało miejsce równo za 8 miesięcy – w niedzielę, 23 czerwca.

Poza Mistrzostwami Polski i Starachowicką Strzałą w kalendarzu Poland Bike 2019 znalazły się jeszcze dwie szosowe imprezy: III Mokotowskie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Mokotowa – Warszawa-Mokotów (16 czerwca) oraz jubileuszowa, dziesiąta edycja Memoriału Stanisława Królaka (11 sierpnia), będąca jednocześnie jedną z eliminacji Mistrzostw Polski w Kryterium Ulicznym.

Pełny kalendarz imprez Poland Bike 2019 > TUTAJ

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments