W sobotę kolarze CCC Polsat Polkowice staną na starcie belgijskiego wyścigu E3 Prijs Vlaanderen – Harelbeke (kat. 1HC). To ponowna okazja do rywalizacji z najlepszymi.

“Cycki” pojadą w składzie identycznym jak podczas Dwars doors Vlaanderen. Niestety o tamtym starcie chyba wszyscy chcielibyśmy zapomnieć… Do mety dojechał jedynie Sylwester Janiszewski, na ośmiu startujących. Zajął 115 miejsce, na 117 którzy skończyli wyścig.

Z numerem jeden pojedzie zeszłoroczny triumfator Fabian Cancellara (Leopard Trek). Nie zabraknie także aktualnego Mistrza Świata, Thora Hushovda (Garmin-Cervelo).

Lista startowa E3 Prijs Vlaanderen – Harelbeke 2011:

  • Leopard Trek

    • 1  Fabian Cancellara (Swi)
    • 2  Dominic Klemme (Ger)
    • 3  Martin Mortensen (Den)
    • 4  Stuart O’Grady (Aus)
    • 5  Joost Posthuma (Ned)
    • 6  Tom Stamsnijder (Ned)
    • 7  Robert Wagner (Ger)
    • 8  Wouter Weylandt (Bel)
  • Team Garmin-Cervelo

    • 11  Thor Hushovd (Nor)
    • 12  Gabriel Rasch (Nor)
    • 13  Johan Van Summeren (Bel)
    • 14  Sep Vanmarcke (Bel)
    • 15  Roger Hammond (GBr)
    • 16  Heinrich Haussler (Ger)
    • 17  Andreas Klier (Ger)
    • 18  Daniel Lloyd (GBr)
  • Vacansoleil-DCM Pro Cycling Team

    • 21  Stijn Devolder (Bel)
    • 22  Thomas De Gendt (Bel)
    • 23  Gorik Gardeyn (Bel)
    • 24  Björn Leukemans (Bel)
    • 25  Jens Mouris (Ned)
    • 26  Rob Ruijgh (Ned)
    • 27  Mirko Selvaggi (Ita)
    • 28  Frederik Veuchelen (Bel)
  • Quickstep Cycling Team

    • 31  Gerald Ciolek (Ger)
    • 32  Dries Devenyns (Bel)
    • 33  Iljo Keisse (Bel)
    • 34  Davide Malacarne (Ita)
    • 35  Andreas Stauff (Ger)
    • 36  Niki Terpstra (Ned)
    • 37  Kevin Van Impe (Bel)
    • 38  Guillaume Van Keirsbulck (Bel)
  • Omega Pharma-Lotto

    • 41  David Boucher (Fra)
    • 42  Jens Debusschere (Bel)
    • 43  Sebastian Lang (Ger)
    • 44  Klaas Lodewyck (Bel)
    • 45  Maarten Neyens (Bel)
    • 46  Jurgen Roelandts (Bel)
    • 47  Jurgen Van De Walle (Bel)
    • 48  Sven Vandousselaere (Bel)
  • Rabobank Cycling Team

    • 51  Lars Boom (Ned)
    • 52  Grischa Niermann (Ger)
    • 54  Sebastiaan Langeveld (Ned)
    • 55  Jos van Emden (Ned)
    • 56  Dennis van Winden (Ned)
    • 57  Coen Vermeltfoort (Ned)
    • 58  Bram Tankink (Ned)
  • AG2R La Mondiale

    • 61  Julien Berard (Fra)
    • 62  Martin Elmiger (Swi)
    • 63  Sébastien Hinault (Fra)
    • 64  Kristof Goddaert (Bel)
    • 65  Steve Houanard (Fra)
    • 66  Yuriy Krivtsov (Ukr)
    • 67  Romain Lemarchand (Fra)
    • 68  Lloyd Mondory (Fra)
  • Katusha Team

    • 71  Aleksandr Kuschynski (Blr)
    • 72  Vladimir Goussev (Rus)
    • 73  Leif Hoste (Bel)
    • 74  Vladimir Isiachev (Rus)
    • 75  Nikolay Trusov (Rus)
    • 76  Serguei Ivanov (Rus)
    • 77  Maxime Vantomme (Bel)
    • 78  Alexander Porsev (Rus)
  • Lampre – ISD

    • 82  Vitaliy Buts (Ukr)
    • 83  Vitaliy Kondrut (Ukr)
    • 84  Dmytro Krivtsov (Ukr)
    • 87  Simon Spilak (Slo)
    • 88  Balint Szeghalmi (Hun)
  • Pro Team Astana

    • 91  Assan Bazayev (Kaz)
    • 92  Allan Davis (Aus)
    • 93  Maxim Gourov (Kaz)
    • 94  Andriy Grivko (Ukr)
    • 95  Maxim Iglinskiy (Kaz)
    • 96  Simon Clarke (Aus)
    • 97  Mirco Lorenzetto (Ita)
    • 98  Tomas Vaitkus (Ltu)
  • Saxo Bank Sungard

    • 101  Jonas Aaen Jørgensen (Den)
    • 102  Luke Roberts (Aus)
    • 103  Kasper Klostergaard Larsen (Den)
    • 104  Gustav Erik Larsson (Swe)
    • 105  Michael Christiansen Morkov (Den)
    • 106  Nick Nuyens (Bel)
    • 107  David Tanner (Aus)
    • 108  Matteo Tosatto (Ita)
  • CCC Polsat Polkowice

    • 111  Dariusz Batek (Pol)
    • 112  Sylwester Janiszewski (Pol)
    • 113  Tomasz Kiendys (Pol)
    • 114  André Schulze (Ger)
    • 115  Bartlomiej Matysiak (Pol)
    • 116  Tomas Smolen (Pol)
    • 117  Mateusz Taciak (Pol)
    • 118  Kamil Zielinski (Pol)
  • Cofidis, Le Credit en Ligne

    • 121  Jean Eudes Demaret (Fra)
    • 122  Kevin Ista (Bel)
    • 123  Arnaud Labbe (Fra)
    • 124  Aleksejs Saramotins (Lat)
    • 125  Nico Sijmens (Bel)
    • 126  Leonardo Duque (Col)
    • 127  Adrien Petit (Fra)
  • FDJ

    • 131  Olivier Bonnaire (Fra)
    • 132  William Bonnet (Fra)
    • 133  Steve Chainel (Fra)
    • 134  Yauheni Hutarovich (Blr)
    • 135  Frédéric Guesdon (Fra)
    • 137  Yoann Offredo (Fra)
    • 138  Dominique Rollin (Can)
  • Landbouwkrediet

    • 141  Edwig Cammaerts (Bel)
    • 142  Koen Barbe (Bel)
    • 143  Benjamin Gourgue (Bel)
    • 144  Bert De Waele (Bel)
    • 145  Bart Dockx (Bel)
    • 146  Geert Verheyen (Bel)
    • 147  Bert Scheirlinckx (Bel)
    • 148  Baptiste Planckaert (Bel)
  • Team Europcar

    • 151  Mathieu Claude (Fra)
    • 152  Yohann Gène (Fra)
    • 153  Tony Hurel (Fra)
    • 154  Vincent Jérôme (Fra)
    • 155  Alexandre Pichot (Fra)
    • 156  Kn Reza (Fra)
    • 158  Thomas Voeckler (Fra)
  • Saur – Sojasun

    • 161  Jimmy Casper (Fra)
    • 162  Jimmy Engoulvent (Fra)
    • 163  Anthony Delaplace (Fra)
    • 164  Cyril Lemoine (Fra)
    • 165  Rony Martias (Fra)
    • 166  Romain Matheou (Fra)
    • 167  Jean- Paiani (Fra)
    • 168  Stéphane Poulhies (Fra)
  • Skil – Shimano

    • 171  Robin Chaigneau (Ned)
    • 172  Koen de Kort (Ned)
    • 173  Bert De Backer (Bel)
    • 175  Cheng Ji (Chn)
    • 176  Ronan van Zandbeek (Ned)
    • 177  Tom Veelers (Ned)
    • 178  Martin Reimer (Ger)
  • Team Netapp

    • 181  Robert Retschke (Ger)
    • 182  Andreas Schillinger (Ger)
    • 183  Eric Baumann (Ger)
    • 184  Cesare Benedetti (Ita)
    • 185  Dimitri Claeys (Bel)
    • 186  Jesus Del Nero Montes (Spa)
    • 187  Timon Seubert (Ger)
    • 188  Steven Cozza (USA)
  • Team Spidertech Powered By C10

    • 191  Ryan Anderson (Can)
    • 192  Jonathan Patrick McCarty (USA)
    • 193  Martin Gilbert (Can)
    • 194  Kevin Lacombe (Can)
    • 195  Hugo Houle (Can)
    • 196  Simon Lambert-Lemay (Can)
    • 197  Ryan Roth (Can)
    • 198  Svein Tuft (Can)
  • Team Type 1

    • 201  Alessandro Bazzana (Ita)
    • 202  Fabio Calabria (Aus)
    • 203  Joe Eldridge (USA)
    • 204  BOWDEN Alex (USA)
    • 205  Benjamin King (Aus)
    • 206  Alexey Shmidt (Rus)
    • 207  DUGAN William (USA)
    • 208  Martijn Verschoor (Ned)
  • Topsport Vlaanderen – Mercator

    • 211  Sander Armee (Bel)
    • 212  Jérôme Baugnies (Bel)
    • 213  Dominique Cornu (Bel)
    • 214  Geert Steurs (Bel)
    • 215  Stijn Joseph (Bel)
    • 216  Jart Salomein (Bel)
    • 217  Pieter Serry (Bel)
    • 218  Gregory Joseph (Bel)
  • Veranda’s Willems – Accent

    • 221  Sjef De Wilde (Bel)
    • 222  Thomas Degand (Bel)
    • 224  Arnoud van Groen (Ned)
    • 225  Staf Scheirlinckx (Bel)
    • 226  Gregory Habeaux (Bel)
    • 227  Thomas Vernaeckt (Bel)
    • 228  James Van Landschoot (Bel)
  • An Post-Sean Kelly

    • 231  Nico Eeckhout (Bel)
    • 232  Gediminas Bagdonas (Ltu)
    • 233  Sam Bennett (Irl)
    • 234  Mark Cassidy (Irl)
    • 235  Dries Hollanders (Bel)
    • 236  Mark McNally (GBr)
    • 237  Kess Heytens (Bel)
    • 238  Pieter Ghyllebert (Bel)